Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5292864 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu AradA Juve Arena nın Diklik açılarını bilen varmı :alala: :alala:
Bide onu karşılaştıraydık :icool: :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Kartal Ç

juve arenada seyirci tribünü çekime göre sol köşede alt katta yer alıyor yani çekim kadrajına giriyor ve maç boyu tvden rakibi görmek hakikaten rahatsız edici. bizde de yıllarca eski açıktan kadraja girerdi. ki bizim ligde son zamanlarda çoğunlukla boş kalıyor o kısım. yani daha beter bir görüntü olurdu. iyi ki vodafone arenada kadraj dışında olacak.

şimdi ronaldonun gol sonrası sevincini görünce aklıma geldi. ronaldo golden sonra direk oraya koşup sevindi ama bizim stadda misafir tribünü ikinci katta ve daha önemlisi yeni açık tarafında olacağı için gol atan rakip oyuncunun kendi seyircisine doğru gelip sevinmesi biraz döt isteyecek :evillol:

juve arenada seyirci tribünü çekime göre sol köşede alt katta yer alıyor yani çekim kadrajına giriyor ve maç boyu tvden rakibi görmek hakikaten rahatsız edici. bizde de yıllarca eski açıktan kadraja girerdi. ki bizim ligde son zamanlarda çoğunlukla boş kalıyor o kısım. yani daha beter bir görüntü olurdu. iyi ki vodafone arenada kadraj dışında olacak.

şimdi ronaldonun gol sonrası sevincini görünce aklıma geldi. ronaldo golden sonra direk oraya koşup sevindi ama bizim stadda misafir tribünü ikinci katta ve daha önemlisi yeni açık tarafında olacağı için gol atan rakip oyuncunun kendi seyircisine doğru gelip sevinmesi biraz döt isteyecek :evillol:
:kop: :kop: :kop:
Kesinlikle Katılıyorum :ok:

Çevrimdışı serti67

uzun zaman sonra sampiyonlar ligine gidicez o da yalan olucak,acaba ayni sezon icinde iki stadda oynaniyomu,en azindan fikstür durumuna göre 1 ya da 2 grup macini yeni stada yetistirirdik
stat bıldırılecek ıkı satta bılıdrebılıyoruz  dıe bılıyorum
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Haldun

Bu AradA Juve Arena nın Diklik açılarını bilen varmı :alala: :alala:
Bide onu karşılaştıraydık :icool: :icool:
Juventus stadının 1. kat tribün dikliği 26 derece 2. kat eğimi 34 derece
 vodefone arena birinci katı 26°, ikinci katı ise 36° olacaktır.

Çevrimdışı Haldun

bu arada bizim 2.kat 38 39 gibi birşey değilmiydi ya :alala:

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Haldun

Juventus stadının 1. kat tribün dikliği 26 derece 2. kat eğimi 34 derece
 vodefone arena birinci katı 26°, ikinci katı ise 36° olacaktır.
Üst kat 34 derecemi :money: Bildiğin Düz duvarmış ozaman :bandit:

Çevrimdışı Haldun

Üst kat 34 derecemi :money: Bildiğin Düz duvarmış ozaman :bandit:
34 olan juventusun bizimkisi daha dik

Konu Dışı : 2.ci Kartal Yuvası Organizasyonu :busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:
Geçen Ay yapılan Kartal Yuvalarından Toplu Alışveriş organizasyonu için taraftarlarımız Sosyal Medya üzerinden Yine Orgutlendi , 9-10 Mayıs Tarihlerinde Buyuk Beşiktaş TaraftaRı Kartal Yuvalarına Akın edecek :claps: :claps: :claps: :ishock: :ishock:

34 olan juventusun bizimkisi daha dik
Yulseldikçe Dikleşiyordu dimi :D
Ben tam Tersi hesaplamışım :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Haldun

Yulseldikçe Dikleşiyordu dimi :D
Ben tam Tersi hesaplamışım :bandit: :bandit:
egim arttıkça daha da dikleşiyor yani düz duvar olan bizimkisi, şampiyonlar liginde istanbula gelen futbolcular korkularından kafalarını kaldırıp bakamayacak 2.kata :)

Çevrimdışı ers_an

Muhakkak konuşulmuştur ancak bilen abilerim kardeşlerim bilgilendirirse sevinirim. Şu an oynanan cl maçındaki Torino arena nın alt üst kat basamak sayıları hakkında bilgisi olan var mı? Alt kat basamak sayıları sanki çok fazla gibi. Ya da kale arkalarında loca olmamasının etkisi var mıdır acaba? Garip bir yapısı var sanki stadyumun. Haksız mıyım.

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı Anıl

Muhakkak konuşulmuştur ancak bilen abilerim kardeşlerim bilgilendirirse sevinirim. Şu an oynanan cl maçındaki Torino arena nın alt üst kat basamak sayıları hakkında bilgisi olan var mı? Alt kat basamak sayıları sanki çok fazla gibi. Ya da kale arkalarında loca olmamasının etkisi var mıdır acaba? Garip bir yapısı var sanki stadyumun. Haksız mıyım.

Alt kat uzun, üst kat kısa ve sadece numaralı tribünde loca var. Kendine özgü yapısı olan bir stadyum :tabe:

egim arttıkça daha da dikleşiyor yani düz duvar olan bizimkisi, şampiyonlar liginde istanbula gelen futbolcular korkularından kafalarını kaldırıp bakamayacak 2.kata :)
Bizimkisi Düz Duvar onu zaten Canlı yaşadım ben , Başım dondu düşüyordum az daha :D
34 u duyunca Onlarınki daha dik diye düşünüp onlarınki tam düz duvarmış diye düşündüm :bandit:

Çevrimdışı Bekrakn

abiler bizim stadyumla juventus stadyumunu arasında, ikinci katın başladığı yükseklik bakımından ne kadar fark var acaba bilen var mı?

zemindeki kameralardan tribünleri gösterince ikinci kat bayağı yüksekte başlıyormuş gibi görünüyor :claps:

Çevrimdışı ers_an

Alt kat çok dik gibi geldi. Ya da alt katlara özgü bir diklik var sanırım. Ama alt katlardaki diklik daha az olması daha mantıklı olurmuş.

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı Haldun

Bizimkisi Düz Duvar onu zaten Canlı yaşadım ben , Başım dondu düşüyordum az daha :D
34 u duyunca Onlarınki daha dik diye düşünüp onlarınki tam düz duvarmış diye düşündüm :bandit:
:claps: :claps: :ok:

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Prekastlar bitmeye yakın birisi demişti , prekastlar bittikten sonra stad inşaatı çok yavaş , durgun gözükücek ama çok iyi çalışılmaya devam edecek diye . Ben bu lafa güveniyorum moral bozmaya gerek yok  :super:

Prekastlar bitmeye yakın birisi demişti , prekastlar bittikten sonra stad inşaatı çok yavaş , durgun gözükücek ama çok iyi çalışılmaya devam edecek diye . Ben bu lafa güveniyorum moral bozmaya gerek yok  :super:
@Necmi abi demiş olmasın :icool: :tabe:

Çevrimdışı Sezer

ben de öyle hatırlıyorum wiki de 36 olarak güncellenmiş :)

@Haldun geçmiş sayfalarda Autocad proje kesiti var ve 2. kat 38.75 derece. Wikiye isteyen herkes bilgi girebilir oradaki bilgiler geneldir. Burada biz bilgiye daha yakınız, içeriden çok fazla insan var burada anlayacağınız.

Çevrimdışı Altuğ

@Haldun geçmiş sayfalarda Autocad proje kesiti var ve 2. kat 38.75 derece. Wikiye isteyen herkes bilgi girebilir oradaki bilgiler geneldir. Burada biz bilgiye daha yakınız, içeriden çok fazla insan var burada anlayacağınız.

Wiki'yi editleyin düzeltmeye Beşiktaş Arena'dan alınan net bilgiller yazın kaynak olsun  :evillol:

Çevrimdışı Haldun

:ok: aynen pek saglıklı değil o site  :ok:

Çevrimdışı Haldun

Wiki'yi editleyin düzeltmeye Beşiktaş Arena'dan alınan net bilgiller yazın kaynak olsun  :evillol:
wiki den anlasam yaparım da pek anlamıyorum wikipedia dan;ama yakında beşiktaş arena nın heykırları ve fotoşokcuları değiştiriverir  :D
[ Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 23:47:35 Haldun ]