Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5306068 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı cursedofdragon

bunu hergün yazıcam illa biri cevap vericektir.Stadi içinde çalışan gören biri cevap vericektir herhalde.Nede kalan 5 çatı kolonu takılmıyor.Neden çatı kirişleri takılmıyor ?

Çevrimdışı FARUK

bunu hergün yazıcam illa biri cevap vericektir.Stadi içinde çalışan gören biri cevap vericektir herhalde.Nede kalan 5 çatı kolonu takılmıyor.Neden çatı kirişleri takılmıyor ?

kirişler stada ulaştıkça takılıyor bugün 1 tane daha geldiğini gördük şuan en az 3 tane var takılabilecek
5 çatı kolonu ise kule vinç olduğu için takılamamıştı şuan statta kolonlar 1 gün bile sürmeyecektir takılması
mabet takılacağını ve herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi

Çevrimdışı Tolga

kirişler stada ulaştıkça takılıyor bugün 1 tane daha geldiğini gördük şuan en az 3 tane var takılabilecek
5 çatı kolonu ise kule vinç olduğu için takılamamıştı şuan statta kolonlar 1 gün bile sürmeyecektir takılması
mabet takılacağını ve herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi

Belki gece takarlar 2 tane kiriş :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Necmi

bu gs liler  kadar hazımsız, çocuk kafalı bir taraftar topluluğu daha görmedim. gs forumunda (yasak link)

vodafone arena'nın devlet'den alınan hibe ile yapıldığını iddaa ediyorlar.

Malum kendilerinin ki beleş, made in TOKİ olduğu için hazmedemiyorlar. Adamlar hem proje aşamasında yaptırmamak için ellerinden geleni yaptılar, hemde yapılırkende her türlü çamuru atıyorlar.
Bu konuda 30 kere Fener taraftarını tek geçerim.

GS lilerin sayfaya kopyaladığı hibe açıklaması her ne kadar doğru olsada başını kopyalamayı unutmuşlar.

Eğer Türkiye Olimpiyatlara eve sahipliği yapsaydı, o zaman o GGSM nin beyan ettiği para verilecekti. Zaten eşşek gibide yazıyor notlar da "beyan" diye ..
Olimpiyatları alamadığımız için bize destek vs verilmedi.
Şimdi sırf bunu yazmak için mikrop forumlarında account açacak halim yok.

Hazımsız veletler..
buraya onların linkini yapıştırarak o siteye ne kadar büyük bir katkıda bulunduğunun farkındamısın adamlara resmen büyük bir ödül verdin
burası sıralamada üstlerde olan büyük bir site ve burdan başka bir site linki paylaşıldığında o siteye bunun büyük katkısı olur aynı zamanda burayada zararı olur.
lütfen renklilere ayit hiç bir linki burada paylaşmayalım @Rizzi bir şey göstermek istiyorsan sayfanın print screen ini alıp burda yapıştırırsın link verip renkli formuna burdan adam göndermek olmaz isimlerinin burda gecmesi hiç olmaz

Çevrimiçi Necmi

sen sorasın diye takmıyorlardır şimdi sordun artık takarlar  :D 

Çevrimdışı Kartal Ç

147 adet locamızla ilgili bilgisi olan var mı? dekorasyon mobilya vs hariç elektrik su havalandırma duvar zemin tavan vs gibi yapısal anlamda ne durumdayız?

ysariusta

• Ziyaretçi

147 adet locamızla ilgili bilgisi olan var mı? dekorasyon mobilya vs hariç elektrik su havalandırma duvar zemin tavan vs gibi yapısal anlamda ne durumdayız?
tüm localar kapalıdan başlayarak hazırlanıyor. geçenlerde mabet 10 12 tane kaldı demişti. sırayla elektriği suyu doğalgazı takılarak gider. sıkıntı yok o konuda. nasıl olacağı belirlenmiş işler. 

Çevrimdışı Mehmet92

En üst sıra düz prekastlar ve merdiven basamaklarında günlerdir en ufak bi ilerleme yok,çok canımı sıkmaya başladı artık son düzlüğe giriyoruz,uzayan her iş açılış tarihini sarkıtıyo.

Çevrimdışı kralkartal

Calismalarda anlamsiz bir durgunluk var ve bu durgunlukta dogal olarak stadin acilis tarihini ileri atiyor. Sonuc olarak konustugumuz butun konular dolayli yoldan bitis tarihine cikiyor. Neyse yinede ben tarih vermiyim isler durgunlasti diyeyim siz caktirmadan stad en erken 2.devre acilir olarak anlayin...

Çevrimiçi sozkul

Benim komplo teorim şöyle, şakasıda dönmüş buralarda zaten, hiçbirşey bilmediğim için istediğimi yazabilme özgürlüğüne sahibim,  Belediye,anıtlar kurulu gerçekten eski açık çatısı konusunda sorun çıkardı sanırım, stadın önüne astığımız resimde orası açıkdı zaten,  başkanın aniden bu kadar zayıflaması, bugün Abdullah Gülü'ün gelmesi bu komple teorisini düşünmeme neden oldu. Bürokrasi üzerinde etkisi olabilecek bir adamı getirdiler, daha iyisini bulamazlardı..

Çevrimiçi Necmi

hocam sana bişey söyleyeyim mi bu yazdıkların her takım taraftarının kendine addettiği romantik söylemler ve gerçeklik payı yok.
Trabzon yerel olduğu için kendine has taraftar profili vardır ancak 3 istanbul klübünün tarftar profili arasında ne ekonomik,ne ayidiyet,ne vefa ne de başka bir özellik açısından fark yok.Türkiyenin genel profili neyse bu klüplerin de taraftar profili aynı.Sadece sayısal olarak fark var.Zihniyet aynı  renkler farklı.Kabul etmek istemesekte kendi klübümüzün taraftarını olumlamak istesekte bu bir gerçek.Semtten ya da istanbuldan söz etmediğimi belirtmek isterim,ülke genelinde düşünün.

kesinlikle katılmıyorum Türkiyenin genel profili diye bir şey yok bu profil içinde bir sürü sosyal farklılıklar var ve bu kaymalar sosyal farklılıklar içersinde olur sadece takım tutma değil parti tutmada aynıdır. tamamen diyemeyiz ama sosyal yapı içersindeki çoğunluk için geçerlidir. senin söylediğin olaya çok sığ bakmaktır. Günümüzde artık bu bilim son derece aktif kullanılıyor bunu çok iyi yapanlarda sosyal yapıları kukla gibi oynatıyor. Senin göremediğin sosyal yapıların birbirinin içine girmiş şekilde olması ama ne kadar iç içe görünsede aslında birbirlerinden net çizgilerle ayrılıyorlar o nedenlede gezide 100000 in üzerinde Beşiktaş taraftarı görürken gs taraftarını mumla arıyorsun tek tük görüyorsun gezi olayları bile senin teorini direk çürütüyor senin dediğin gibi olsaydı gezidede üç aşağı beş yukarı takımlar karma halde olurdu :D demekki taraftar arasında sosyal farklılıklar var bunu çarşıya mâl etmeyin çarşı o kadar büyük değil orda olan taraftarın %1 i belki çarşı etiketliydi. Geri kalanı herhangi bir gruba bağlı olmayan Beşiktaş taraftarıydı fenerde bu biraz daha karışık iç içe diyebiliriz  gs tamamen zıttır fenerde her iki grubun sosyal yapısında taraftarı bünyesinde bulunduruyor o yüzdende bir gs başkanı çıkıp 20 M gsli sana oy verdi diyebiliyor bir gslide çıkıp sen ne diyorsun demiyor sence Beşiktaş Başkanı çıkıp öyle bir demeç verebilirmi veremez çünkü bilir o laf ağzından çıkar taraftar başka taraftan içeri geri sokar demekki farklılıklar var bu sadece Türkiyeye özgü değil dünyanın her yerinde aynı ve bu noktada keskin şekilde ayrışan takımlarda var liverpool gibi Atletico gibi inter gibi güney amerikada bir sürü far şimdi isimleri aklıma gelmedi bunlar takım olarak ayrışmıştır birde diğer takımlar içinde ayrışmış taraftar grupları vardır yani işin özeti futbol sadece futbol değildir ve bu kimlik içinde Beşiktaşın yeri bellidir sen ne kadar yok desen bile her şeyden önce sistem bunun var olduğunu söylüyor o yüzdende ne hakemler ne federasyon ve disiplin kurulları sana diğerlerine davrandığı gibi davranmaz sen o yüzden on kırmızı kart gördüğünde başkaları sıfır kırmızı görür senin defalarca saha kapanırken adamlar ya hiç yada artık toplumu isyan ettirmemek için bir kez kapatırlar bu yüzden sen bütün ev sahibi maçlarını pazartesi oynarken onlar çok az maçını oda deplasman olanları pazartesi oynarlar aynı kural sana ceza olarak onlara mükafat olarak döner o yüzden ankaradaki stadın sahibide devlet istanbuldaki stadın sahibide devlet ama nedense sana ankaradaki stadı kolayca verirken istanbulda stad bulamaz  o yüzden sakın fark yok deme devlet bile bu farklılığı gizlemek için en ufak bir çaba göstermezken biz neden tersini söyleyelim evet biz farklıyız @forzatunga aynıyız demekle aynı olunmuyor sadece bu bir kaç sene değil geçmişe dön bak incele yapılan muameleleri bir farkımız yoksa neden farklı muamele görüyoruz sor kendine

Çevrimiçi Necmi

Calismalarda anlamsiz bir durgunluk var ve bu durgunlukta dogal olarak stadin acilis tarihini ileri atiyor. Sonuc olarak konustugumuz butun konular dolayli yoldan bitis tarihine cikiyor. Neyse yinede ben tarih vermiyim isler durgunlasti diyeyim siz caktirmadan stad en erken 2.devre acilir olarak anlayin...
önümüzdeki aylar hep bunu tekrarlayacaksınız çünkü yapılan iş görünmeyecek daha prekast biteli 3-4 gün oldu :D
stadda bir dışarda iş yok içerde harıl harıl bir çalışma var ve bundan sonra yapılan işler sadece final aşamasında hızlı görünecek çatıda mesela kaplanırken hızlı görünecek sahada hibritler yapılırken hızlı görünecek koltuklar takılırken hızlı görünecek ama bunların hazırlık aşaması görünmeyeceği için iş yavaş ilerliyor olacak :D
burda takip ancak iş programınla yapılır programa göre zamanında başlandımı zamanında bitiyormu o şekilde takip edersin kiriş işinin bu ayın sonunda en geç bitmesi gerekiyor halatların bu hafta serilmeye başlanması gerekiyor ve bu programa uyarlarsa ağustos sonunda stadda iş kalmaması gerekiyor resimlere bakarak ben yavaş diyemiyorum yavaşıda geçtim hiç bir şey yapılmıyor gibi görünüyor sonra dönüp ne ne zaman yapılacak ne zaman bitmesi gerekiyor diyorum takvim tutuyor ben burda bir iş gecikti dersem emin olun o iş gecikmiştir :D mesela çelik kolonlar gecikti bu güne bitmesi gerekiyordu aslında beş kolona kadar takvime uydu ama beş kolonun takılmamasıda diğer işleri etkilemiyor o yüzdende gecikti diyemiyorsun
prekast takım işi bir günlük gecikmeyle bitti ama basamaklar ne zaman takılacak bu programın neresinde bilemiyorum o yüzdende gecikti gecikmedi diyemiyorum :bandit: @kralkartal

Çevrimdışı CanEmre

önümüzdeki aylar hep bunu tekrarlayacaksınız çünkü yapılan iş görünmeyecek daha prekast biteli 3-4 gün oldu :D
stadda bir dışarda iş yok içerde harıl harıl bir çalışma var ve bundan sonra yapılan işler sadece final aşamasında hızlı görünecek çatıda mesela kaplanırken hızlı görünecek sahada hibritler yapılırken hızlı görünecek koltuklar takılırken hızlı görünecek ama bunların hazırlık aşaması görünmeyeceği için iş yavaş ilerliyor olacak :D
burda takip ancak iş programınla yapılır programa göre zamanında başlandımı zamanında bitiyormu o şekilde takip edersin kiriş işinin bu ayın sonunda en geç bitmesi gerekiyor halatların bu hafta serilmeye başlanması gerekiyor ve bu programa uyarlarsa ağustos sonunda stadda iş kalmaması gerekiyor resimlere bakarak ben yavaş diyemiyorum yavaşıda geçtim hiç bir şey yapılmıyor gibi görünüyor sonra dönüp ne ne zaman yapılacak ne zaman bitmesi gerekiyor diyorum takvim tutuyor ben burda bir iş gecikti dersem emin olun o iş gecikmiştir :D mesela çelik kolonlar gecikti bu güne bitmesi gerekiyordu aslında beş kolona kadar takvime uydu ama beş kolonun takılmamasıda diğer işleri etkilemiyor o yüzdende gecikti diyemiyorsun
prekast takım işi bir günlük gecikmeyle bitti ama basamaklar ne zaman takılacak bu programın neresinde bilemiyorum o yüzdende gecikti gecikmedi diyemiyorum :bandit: @kralkartal
basamaklar kalsa da olur. açılışta elden ele biz takarız  :lol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı serti67

@Necmi abi suan statta olmması keısn olan mallzemler nedır mesela ornegın locaların hangısıne karar verlıdı dıs cerceve ınce olucak dendı yer kaplamaları merdıven korkulukları kolonlar arası perforjeler vs kesınlesen malzemeler bellı oldumu yoksa suan ıtıbarıyle hala bunlar ornekmı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi suan statta olmması keısn olan mallzemler nedır mesela ornegın locaların hangısıne karar verlıdı dıs cerceve ınce olucak dendı yer kaplamaları merdıven korkulukları kolonlar arası perforjeler vs kesınlesen malzemeler bellı oldumu yoksa suan ıtıbarıyle hala bunlar ornekmı
geçenlerde resimlerden birinde bir sürü loca çerçevesi gelmiş duruyordu demekki kesin takılmayı bekliyor diğer taraftan kesin olan var olmayan var
loca mobilyalarının kesinleşmiş olması lazım çünkü şu anda üretimde görünüyor zaten yapılan örnek numuneler yüzde doksan kesindir son bitmiş halini göstermek için monte ediliyorlardır belki bazılarında ufak tefek değişikliğe gidilir o kadar yürüyen merdivenler geldi yakın bir zamanda asansörlerde gelir çünkü bunların monte edilmesi gerekiyor diğer işleri aksatmaması için  yer şapları bitmek üzere ince işin kaba kısmı bittikten sonra zemin döşemesine geçilir yani şu anda %80 bellidir

Çevrimdışı forzatunga

kesinlikle katılmıyorum Türkiyenin genel profili diye bir şey yok bu profil içinde bir sürü sosyal farklılıklar var ve bu kaymalar sosyal farklılıklar içersinde olur sadece takım tutma değil parti tutmada aynıdır. tamamen diyemeyiz ama sosyal yapı içersindeki çoğunluk için geçerlidir. senin söylediğin olaya çok sığ bakmaktır. Günümüzde artık bu bilim son derece aktif kullanılıyor bunu çok iyi yapanlarda sosyal yapıları kukla gibi oynatıyor. Senin göremediğin sosyal yapıların birbirinin içine girmiş şekilde olması ama ne kadar iç içe görünsede aslında birbirlerinden net çizgilerle ayrılıyorlar o nedenlede gezide 100000 in üzerinde Beşiktaş taraftarı görürken gs taraftarını mumla arıyorsun tek tük görüyorsun gezi olayları bile senin teorini direk çürütüyor senin dediğin gibi olsaydı gezidede üç aşağı beş yukarı takımlar karma halde olurdu :D demekki taraftar arasında sosyal farklılıklar var bunu çarşıya mâl etmeyin çarşı o kadar büyük değil orda olan taraftarın %1 i belki çarşı etiketliydi. Geri kalanı herhangi bir gruba bağlı olmayan Beşiktaş taraftarıydı fenerde bu biraz daha karışık iç içe diyebiliriz  gs tamamen zıttır fenerde her iki grubun sosyal yapısında taraftarı bünyesinde bulunduruyor o yüzdende bir gs başkanı çıkıp 20 M gsli sana oy verdi diyebiliyor bir gslide çıkıp sen ne diyorsun demiyor sence Beşiktaş Başkanı çıkıp öyle bir demeç verebilirmi veremez çünkü bilir o laf ağzından çıkar taraftar başka taraftan içeri geri sokar demekki farklılıklar var bu sadece Türkiyeye özgü değil dünyanın her yerinde aynı ve bu noktada keskin şekilde ayrışan takımlarda var liverpool gibi Atletico gibi inter gibi güney amerikada bir sürü far şimdi isimleri aklıma gelmedi bunlar takım olarak ayrışmıştır birde diğer takımlar içinde ayrışmış taraftar grupları vardır yani işin özeti futbol sadece futbol değildir ve bu kimlik içinde Beşiktaşın yeri bellidir sen ne kadar yok desen bile her şeyden önce sistem bunun var olduğunu söylüyor o yüzdende ne hakemler ne federasyon ve disiplin kurulları sana diğerlerine davrandığı gibi davranmaz sen o yüzden on kırmızı kart gördüğünde başkaları sıfır kırmızı görür senin defalarca saha kapanırken adamlar ya hiç yada artık toplumu isyan ettirmemek için bir kez kapatırlar bu yüzden sen bütün ev sahibi maçlarını pazartesi oynarken onlar çok az maçını oda deplasman olanları pazartesi oynarlar aynı kural sana ceza olarak onlara mükafat olarak döner o yüzden ankaradaki stadın sahibide devlet istanbuldaki stadın sahibide devlet ama nedense sana ankaradaki stadı kolayca verirken istanbulda stad bulamaz  o yüzden sakın fark yok deme devlet bile bu farklılığı gizlemek için en ufak bir çaba göstermezken biz neden tersini söyleyelim evet biz farklıyız @forzatunga aynıyız demekle aynı olunmuyor sadece bu bir kaç sene değil geçmişe dön bak incele yapılan muameleleri bir farkımız yoksa neden farklı muamele görüyoruz sor kendine

semt ve  istanbul'u ayrı tuttum zaten abi ama genele vurursan milyonlarca insan olarak düşün dediklerim ne yazık ki gerçekler aslında akademik bir çalışma olsa bu konuda ortaya çıkar.Senin bu yazdıklarının %99 benzerini fenerliler ve gsliler de yazıyor onların penceresinden de onlar haklı ve farklı.Bize yapılan muamele elbette bambaşka bir mesele.Federasyon,mhk,lig tv,hükümet erkanı bize yakın olsa işler bizim menfaatimize gelişirdi ancak öyle değil şu an için.

Çevrimdışı mert_

loca konusu açılmışken, eski mi, daha önce paylaşıldı mı, bilemiyorum ama bugün foursquare'de paylaşılmış;

Çevrimdışı Aram

stadın iç kısmında hakketen 24 saat çalışıyor. geçen şahit oldum. sabaha karşı 4te önünden geçiyordum ve işçi gördüm. içerisini bilemiyorum ama ince işçilik hep el tutar o yüzdendir ki içerisine daha çok önem veriyorum ben. çünkü dışardaki iş bir sallansalar 3 ayda çim oturması dahil biter. ama içerisi bitmeden bi anlam ifade etmez. herkes çim çatı diyo da ondan bi sıkıldığım için yazdım. çatı da bitse çim de bitse içerisi bitmeden açılamayacağı için ben artık kamerada gözüken kısımları bıraktım. @Necmi abi yazına destek olmak istedim  :ok:
siyahına mahkumum beyazına sürgünüm !..

Çevrimdışı serti67

geçenlerde resimlerden birinde bir sürü loca çerçevesi gelmiş duruyordu demekki kesin takılmayı bekliyor diğer taraftan kesin olan var olmayan var
loca mobilyalarının kesinleşmiş olması lazım çünkü şu anda üretimde görünüyor zaten yapılan örnek numuneler yüzde doksan kesindir son bitmiş halini göstermek için monte ediliyorlardır belki bazılarında ufak tefek değişikliğe gidilir o kadar yürüyen merdivenler geldi yakın bir zamanda asansörlerde gelir çünkü bunların monte edilmesi gerekiyor diğer işleri aksatmaması için  yer şapları bitmek üzere ince işin kaba kısmı bittikten sonra zemin döşemesine geçilir yani şu anda %80 bellidir
anladım abı bende cercevelerı gordugumden sordum kolonların tum araları o kartal fıgurlu perforjeden  mi olucak o kesınlestımı acaba
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı harund1k3

loca konusu açılmışken, eski mi, daha önce paylaşıldı mı, bilemiyorum ama bugün foursquare'de paylaşılmış;

hocam o ayran eksir orda ekim ayina kadar ben en basindan soyleyim...

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı harund1k3

ben ciddi takinti yapmaya basladim. internete giriyoruz. hemen ilk 3-4 sekme belli tamam mi. v ye basiyoz teknoloji o bicim oldu vodafone arena canli bir sekmede acliyor. m ye basiyoruz Yasaklı Link.com sonra birde i yapiyorum yeniinonustadi en son bes yazincada besiktas arenayi aciyorum. buraya kadar sorun yok.

ulan diyorum bu sefer eski aciktaki kolonlar takilmis olsun kamera numaralidan sola donuyor donuyor malesef ki takilmamis. tamam diyorum bir tur daha donsun yeni acikta sutun numaraliya uzanmistir bir bakiyorum o da yok. ciddi gunum kotu geciyor sonra. adak adiycam su stadin cati isleri biterse fakir doyurucam !

Çevrimdışı bjkem

ufak bi dolap minibar yokmu yav o ne sehba üstünde içecekler
Fikret orman bjk si

Çevrimdışı TØLGA

ufak bi dolap minibar yokmu yav o ne sehba üstünde içecekler
varyaaa :D ilk loca videosuna bakın anlarsınız gösteriş için onlar  :biggrinking:

[ Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 20:59:00 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK