UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu
UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu UEFA Avrupa Ligi 2015 / 16 Sezonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 98627 defa] UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kadir G.

Fb ve Gs'nin Avrupa'da devam etmesi işimize gelir.

Gs UEFA'ya kalır da Fb bu maçı kazanamazsa elenir gibi :D

Bu maçı alsa bile molde celtici yendiği için gruptan çıkmaları çok zorlaşacak.

Çevrimdışı Tolga

Bu maçı alsa bile molde celtici yendiği için gruptan çıkmaları çok zorlaşacak.
Molde bu gruptan çıkacak gibi o yüzden Fb'nin rakibi şuan Ajax gözüküyor. :)

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Fbnin grubu baya kek 6'da 6 yapılır burda.

Çevrimdışı legendmaster

van persie çıktı hayvandao oyunda

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Ajax gibi yumuşak takım bize gelmiyor ki. Bu kadar açık oynayan bir takıma gol atamamaları büyük rezillik bence.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bi ballık durum olmazsa böyle biter. Ama renkli bu işte emin konuşamıyosunki alayında var bu bal :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Haldun

ozan rezalet bi de necip e laf atıyorduk...
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2015, 23:45:16 Haldun ]

Çevrimdışı mehmetthedum

Yalnız ozan tufanı iyi itelemiş şenol hoca. Eleman 20 yaşında ve gelişime açık filan ama kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil. Necip şu an ozandan daha iyi.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı legendmaster

fenerde hiçbir numara yok oynadıkları oyun sıfır gs bunları 16 yıl sonra kadıköyde yenebilir

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Gs bunları yenicek he.Pereira giderse çok kötü olur

Çevrimdışı legendmaster

Yalnız ozan tufanı iyi itelemiş şenol hoca. Eleman 20 yaşında ve gelişime açık filan ama kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil. Necip şu an ozandan daha iyi.
bize gelseydi daha iyi olurdu bence vitor teknik direktör falan değil orada daha da geriye gidecek ama ozan için sorun olmaz babasını çalıştırmak istemiyordu bunu da başardı

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Fener yine rezil hallerde. Maçta pozisyon oldu mu bari? :alala:

Çevrimdışı mehmetthedum

Maliyet-etkinlik denen bir mevzu var. Biz az daha buna 7 milyon verecektik. Hiç olmazsa devre arası eksiklerimizi tamamlarız.

Çevrimiçi mellfred

bir takım bu kadar mı hucum varyasyonundan uzak olur. fenerin ciddi sıkıntıları var. ama gönlümden kazanmaları geçiyor dedim ve attılar  :D

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Sedat_BJK

adam kafa vurdu 2 kişiye birden çarpıp girdi.. olunca oluyor arkadaş.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı legendmaster

tipik fener balı futbol sıfır bir duran top galibiyet  :lol:

Çevrimdışı mehmetthedum

İyi iyi atsınlar da çıksınlar.. 3 güne 1 maç yapmaları iyidir. Ligdeki rakibimiz.

Çevrimdışı 38life

Ben hayatımda bukadar şanslı başka bir takım görmedim. her sezon rahat 10-12 civarında maçı son dakika golleriyle kazanıyor. isteyen tek tek maçları açıp sayabilir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi mellfred

İyi iyi atsınlar da çıksınlar.. 3 güne 1 maç yapmaları iyidir. Ligdeki rakibimiz.
katılıyorum. ayrıca ülke prestiji ve puanına az destek olsun işe yaramazlar

Çevrimdışı legendmaster

kayseri maçından ne farkı var ya da kasımpaşa maçından oyun rezalet bir duran top ve 3 puan

Çevrimiçi mellfred

bir takım bu kadar mı hucum varyasyonundan uzak olur. fenerin ciddi sıkıntıları var. ama gönlümden kazanmaları geçiyor derken  ve attılar  :D
edit: düzenleyecekken kendimi alıntıladım

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Ajaxlılar o topu kornere bırakan oyuncuyu vursunlar.  :D

Kazanmaları iyidir iyi, 3 günde bir oynamaları bize yarar.
Be the change you want to see in the world.

Etiketler: