Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 169 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2681605 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı f_madida

Bu aksam akiyor masallah. Yaz kizim: 50 kilo kirmizi kart, 10 ton ceza..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı abdusta

Bu gece anlayamadıgım bir mutluluk ve rahatlık beni kapladı.Hayırlara vesile olsun

Saygılar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Önemli detay :busted_cop:

Bu sezon ilk kez ceza sahası ve çevresine bu kadar adam sokuyoruz
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

kalkın Beşiktaş'ın maçı var  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

çok ilginç şeyler dönüyor göstere göstere yapıyor bu namoğlu adam harbi nefret ötesi bir tip. ligde 25 civarı hakem var bunlardan 17-18 tanesi büyük takımların maçlarına veriliyor dolayısı ile yılda 2 defa filan sıra gelmesi lazım dengeli  ve adil bir prensiple gitseler alın işte bize gene halis verildi antalya maçında yaptıkları ortadayken üstünden çok geçmeden gene maçımıza verildi. bu serkan çınar yarım sezonu geçti neredeyse 1 sezon oldu neden maçımıza verilmiyor söylesene namoğlu neden emirlerinimi yerine getirmiyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

çok ilginç şeyler dönüyor göstere göstere yapıyor bu namoğlu adam harbi nefret ötesi bir tip. ligde 25 civarı hakem var bunlardan 17-18 tanesi büyük takımların maçlarına veriliyor dolayısı ile yılda 2 defa filan sıra gelmesi lazım dengeli  ve adil bir prensiple gitseler alın işte bize gene halis verildi antalya maçında yaptıkları ortadayken üstünden çok geçmeden gene maçımıza verildi. bu serkan çınar yarım sezonu geçti neredeyse 1 sezon oldu neden maçımıza verilmiyor söylesene namoğlu neden emirlerinimi yerine getirmiyor
Adam ortaya mac yonetiyor biz kazaniyoruz o sebeple vermiyorlar abi
Firatla kac kazanamoyoz habire veriyorlar
Dun derbi mac icin kotu bir yonetik yoktu bizim deplasmanda gs maci boyle yonetilse ben fitim
Bize olsa penaltiyi vermezdi mesela ustelik 1-2 oyuncuyu da atardi
Quaresma yuzunden itti diye 5 mac ceza aldi bu verilecek cezalarin takipcisi olmak lazim
Ft hakemin yuzune tukuruyor firatboy bakiyor
Portekiz linkinden takip ettim ben belki berazilyadir onu anlamadim ama adamlar mac sonunu azicik gosterip biraktilar yayini rezil olduk cok sukur

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bizim futbolcular ve teknik ekibi her maç öncesi kampa almak lazım ama telefon internet tv vs olmayacak.. Dünyadan bi haber çıkacaklar maça :D Yoksa rakipler puan kaybedince direkt gevşiyorlar rahatlıyorlar bi haller oluyo

Çevrimdışı mylife1903

Gslilerin yaptiklarini bizimkiler yapsa kulubu kapatirlardi
Ftye ne ceza verilecek fikret orman takipcisi olsun

Çevrimdışı ekrembaser

Gslilerin yaptiklarini bizimkiler yapsa kulubu kapatirlardi
Ftye ne ceza verilecek fikret orman takipcisi olsun

😂😂kesin takip edip bu işin peşini bırakmazlar

Çevrimdışı Librarius

Yıldırım Türker denen azılı Beşiktaş düşmanı “derbiye ağır fatura” diye başlık atmış. İçeriğine bakınca en fazla 2 maç ceza gelecekmiş oyunculara. Ağır cezaya bakın. Neden 3 maç değil? Çünkü 3. Maç Beşiktaş derbisine denk geliyor. Şu ahlaksızlığın ve adiliğin gerçekten izahı yok. Quaresma niye 5 maç ceza aldı?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı yoruk

Bu sefer ben rahatım ,neden bilmem kazanacagımız düşünüyorum.Gecen seneler hep eyvah derdim

Bu arada Antalya maçında biz nasıl kaybettık dıyoruz ama Antalya iyi gidiyor yani.Yine de 1 puan almalıydık oradan

Çevrimdışı savaş altay

Entresan şeyler oluyor yine yönetim olaysız bir hafta geçirmez oldu,

neyse ben maça odaklandım  :hiho:

Çevrimdışı cursedofdragon

Entresan şeyler oluyor yine yönetim olaysız bir hafta geçirmez oldu,

neyse ben maça odaklandım  :hiho:

ne olmuş  :alala:

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimiçi ferdi1903

hadi ya bu sefer bi sekilde kazanalim be, balla mala farketmez yeterki 3 puan gelsin

Çevrimiçi ferdi1903

Bu fenerli kardesimis tineri fazla  kacirmis sanirim
Halis özkahyayi bizim adam diyor

Çevrimiçi levitate

saçma bir detay

ofsayt diye iptal edilen golün aynısını geçen senede yedik
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Caner'in bıraktığı boşluk efsane...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Yeter, fesih edin alin Trabzon biletini, onumuze baklim. Basliyacam ataniniza tutaniniza. Her mac bir futbolcuyu gomup duruyo bazilari. Sorunun %90’i takimi takimliktan uzaklastiran Senol Gunes.

Çevrimdışı fani madida

boşa giden bir sezon daha..

bu takımdan hiçbir şey olmaz abi takımın lideri, karakteri, zekası yok.

yönetim devre arasında para eden herkesi satsın da bari kulüp batmasın
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı Orhan_

Abdullah Avcı kaç maçtır bizim kenardaki amcaya selam çakıyor? Kaç değişik kadromuza karşı oyunu aldı, çoğunda skoru aldı?

Oyuncudur oyuncu bütün problem... Şenol Güneş adeta Pep gibi, Sarri gibi döktürüyor da işte takım yetersiz!

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

İyi oynamış gibi görünebiliriz yanıltıcı olmasın. Başakşehir golü bulunca alın topu oynayın dedi zaten adamların taktiği bu. Yine hiç top oynamadan ter atmadan yürüyerek yendiler bizi  :claps:

Çevrimiçi tolga1903

Yok ben kanıksadım artık besiktas futbol takımı basaksehir'i yenemez yenmeyi bırak herhangi bir maçta zorlayamaz öne bile geçemiyor yıllardır böyle abi gücümüz yetmiyor adamlara 30 metrede oynayan her topta 2 3 kişilik sıkıştırmalarla rakibi karşılayan takımla topu ayağına aldığında en az 15 saniye düşünen veya hiç düşünmeden ezbere saçma sapan paslar atan oyuncularla başa çıkmaya çalışıyoruz elini kolunu sallayarak yeniyor adamlar seni her maç böyle istisnasız. Şenol güneş burada, abdullah avcı orada olduğu sürece de bu adamlara kaybetmeye devam edicez. Bizim için lig 33 hafta evimizde oynadığımızda da max beraberlik. Geçmiş olsun bundan sonraki haftalara bakarız.