28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray
28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray Tarih : 03.03.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 6989 defa] 28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Çevrimdışı goktasoktay

bak anlattığın pozisyonlar hep sağdan gelişti soldan atak yok onu geçtim teşebbüsü bile olmadı onuda geçtim savunma yaptılar desem semihle masuaku raşitsanın solda yaptığı kadar bile savunma yapamadılar forvetin ölüyken bir kanadında ölü olunca o oyundan birşey bekleme üzüldüğüm konu karşımızda bizden daha kötü bir takım vardı tek yapmamız gereken formayı hak edene vermekti o zaman şu halimizle bu hakemle bile maçı alırdık renklinin pozisyonu varmı benim gözümden kaçan ama 15 faul var kart görmediler denmiş ben kartlık faul yaptıklarını görmedim karşımızda agrasif bir takım yoktu hakem kötü olabilir ama bu maçın kaybının mazaretide değil
Bu kartlık faul yoktu algısını ne güzel yerleştirmişler abi. Bak sen bile aynısını diyorsun. Sadece semihe dönüşümlü kaç faul yaptılar. Karşı atakları hep faulle durduruyorlar. Bunu ersun yapardı ilk gençlerde parladığında. Bak avrupada nasıl şak şak görüyorlar kartları.
Sağda cenk oynadığı sürece evet, ordan atak da yeriz, hücum da edemeyiz lakin ilk onbire yazacak doğru düzgün adam yok bence. Düşünüyorum, yok abi yok. En büyük sorunumuz bu biraz da.
Hocayı Demir ege tercih etmediği için eleştirebilirim ama

Çevrimiçi pinehitman

sen yinede mütevazi davranmışsın ben gerekirse sahaya 10 kişi çıkarım cenki yinede oynatmam cenksiz on kişi cenkli 11 den iyi oynar emin ol
En azından biri var sanıp yanılmaz oyuncular gibi mi abi 😁 yazık günah Mustafa gibi bir yetenek var bunlara bakınca en azından o oynayıp hata yapsın diyorum şahsen.

Çevrimdışı goktasoktay

ne pastası ya un varsa bulamaç yapsın  ben onada razıyım unu tabağa koyup getiriyorlar önümüze yemesi mümkün değil ağzımıza burnumuza her tarafımıza yapışıyor
Un da yok işte

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

gedson muci ikilisi gs’yi paspas ederdi <br (Hakaret Yasak)₅ maça başlamadan mğdehale ettiler
gedson pas oyununu bozuyormuş ama öyle diyorlar  :tabe: :tabe:
[ Son Düzenleme: 03 Mart 2024, 23:23:22 Talisca1903 ]

Çevrimiçi mellfred

gedson pas oyununu bozuyor ama
insanlar gedsonun vadettiğini yapmıyor diye kızgınlar yoksa gedsonun en kötü hali bile net ligin üstündedir
ben seneye bu ortasahamın yeterli olacağını düşünüyorum
amir gedson chamberlain musrati muci
gayet iyi ortasaha (amartey onana gönderilir  yerine muci gibi bir genç yetenek daha koyulabilirse iyi iş çıkarıldı derim )

Çevrimiçi Necmi

Bu kartlık faul yoktu algısını ne güzel yerleştirmişler abi. Bak sen bile aynısını diyorsun. Sadece semihe dönüşümlü kaç faul yaptılar. Karşı atakları hep faulle durduruyorlar. Bunu ersun yapardı ilk gençlerde parladığında. Bak avrupada nasıl şak şak görüyorlar kartları.
Sağda cenk oynadığı sürece evet, ordan atak da yeriz, hücum da edemeyiz lakin ilk onbire yazacak doğru düzgün adam yok bence. Düşünüyorum, yok abi yok. En büyük sorunumuz bu biraz da.
Hocayı Demir ege tercih etmediği için eleştirebilirim ama
evet ama omuz koydular şarz yaptılar fauller öyle sert değildi bizde bodoslama giriyoruz takım öyle saçmalamaya başladıki faullerde necip bile gözüme yumuşak görünmeye başladı eleştiriyi doğru yapmak lazım takım bu kadar faul yapıyorsa bu yetersizliğe işaret ediyor mesela cenkin bütün faulleri gücü yetmediği için yaptığı fauller kendini sürekli yere atmasıda yetersizlikten gedson ve bahtiyarın gördüğü kartlar ve cezalı olmaları böyle amatörce kart yenmez omar akşam öyle girilirmi adam golemi gidiyor hakeme neden saçma sapan haraket ederek fırsat veriyorsun madem verdin kır o bacağıda öyle ver fırsatı dokundu dokunmadı pozisyonda kırmızı yiyor bencede değildi ama vermesini sağladı işde
Bu kadar rezil bir takıma yeniliyorlarsa ben hakem konuşmam pendikten dört yemiş takımda neyi konuşacağız hakem deyipde bu rezilleri aklamam ben

Çevrimiçi Talisca1903

insanlar gedsonun vadettiğini yapmıyor diye kızgınlar yoksa gedsonun en kötü hali bile net ligin üstündedir
gayet iyi ortasaha (amartey onana gönderilir  yerine muci gibi bir genç yetenek daha koyulabilirse iyi iş çıkarıldı derim )
ben ox un dönemeyeceğini düşünüyorum bu sakatlık geçmişi beni korkutuyor bir sosa bulmak lazım

Çevrimiçi Necmi

iki bek iki kanat bir forvet bu takımın çehresini değiştirir para yoksa sağ bek sol açık forvette yeterli olur bazı oyuncular bu takımda resmen harcandı ve harcanıyor ara dönemde transfer yapmayın gelenleride rezil eder bunlar demişdim ox iyi dönerse bu takımın sekize ihtiyacı olmaz gedson bu sene gerçekten iyi değil ama bu takımda kimse iyi olmaz

Organize suç örgütü kimse başedemez bunlarla..

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

En azından biri var sanıp yanılmaz oyuncular gibi mi abi 😁 yazık günah Mustafa gibi bir yetenek var bunlara bakınca en azından o oynayıp hata yapsın diyorum şahsen.
mustafa daha 16 yaşında çocuğu şu takımda ezdirmek doğru değil alt liglerde oynatılmaya devam edilmeli bence fiziğine bakınca oynar diyorsun ama kafa 16 yaşında ve orayı kontrol etmek zor a takımda tutup lider kişilik yetiştiremezsin günü kurtaracağın oyuncu değil mustafa o geleceği kurtarır ona bakarsan alt yapıda zehir gibi çocuklar var ama maçları izlerken üzülüyor insan hepsi harcanıp gidecek

Çevrimiçi pinehitman

mustafa daha 16 yaşında çocuğu şu takımda ezdirmek doğru değil alt liglerde oynatılmaya devam edilmeli bence fiziğine bakınca oynar diyorsun ama kafa 16 yaşında ve orayı kontrol etmek zor a takımda tutup lider kişilik yetiştiremezsin günü kurtaracağın oyuncu değil mustafa o geleceği kurtarır ona bakarsan alt yapıda zehir gibi çocuklar var ama maçları izlerken üzülüyor insan hepsi harcanıp gidecek
Ben de tamamen oynamasını değil de malum hoca cenk beyi son 5 dakika çıkartıyor bari o ara girip A takım atmosferine alışsa diyorum abi.

Etiketler: