Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365055 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ayni seyi yazacaktim
Atiba takim arkadasi lensin. Marseloyu belki takiptedir, mertens nerde mertens takipte mi?
Babeli de milli takimdan falan hayal meyal hatirliyordur, turkiyede gorunce ekliyim hele, demistir

Bizim zonkayi da eklemis mi?
mertensi sevmezdin yahu hayırdır

Çevrimdışı mylife1903

Kesme ve koca gotlu sevmem ama herif sakir sukur sokuyor "sen gelme ulan ayi" denmez ben sevmiyom diye faydali olacak oyuncuya hayir diyemem

Çevrimdışı mylife1903

Iyi analiz etmisler mertenzi su fotodan kadro yapiyoz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kesme ve koca gotlu sevmem ama herif sakir sukur sokuyor "sen gelme ulan ayi" denmez ben sevmiyom diye faydali olacak oyuncuya hayir diyemem
ben de lensi sevmiyorum ama fena adam değil,arpası çok olursa sıkıntı olur ama 3 m euro falan verilmemeli.
[ Son Düzenleme: 31 Mayıs 2017, 09:03:11 Mehmet Ali C. ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Iyi analiz etmisler mertenzi su fotodan kadro yapiyoz
sağlam kadro olur

Çevrimdışı mylife1903

ben de lensi sevmiyorum fena adam değil. arpası çok olursa sıkıntı.
Senin karijma kadar katki yapar mi bilinmez. Sari kart gorur ama karijma kadar o kesin. Cins cins fauller yapan bi eleman 10kg da fazlasi var.
arpasi muhim. Abu yerine kisa forvet olarak dusunuyor olabilirler bence  alinacak olsa baskan adini devamli soylemezdi, anladigim fb keyayi satacak 7-8e o parayi lense vermesini saglamaya calisiyor baskan gibi
Babel olmasa ve tore gelecek olmasa senol gunes sol tarafa lensi isterdi ama simdi ne dusunuyorlar
Bilemiyorum

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Senin karijma kadar katki yapar mi bilinmez. Sari kart gorur ama karijma kadar o kesin. Cins cins fauller yapan bi eleman 10kg da fazlasi var.
arpasi muhim. Abu yerine kisa forvet olarak dusunuyor olabilirler bence  alinacak olsa baskan adini devamli soylemezdi, anladigim fb keyayi satacak 7-8e o parayi lense vermesini saglamaya calisiyor baskan gibi
Babel olmasa ve tore gelecek olmasa senol gunes sol tarafa lensi isterdi ama simdi ne dusunuyorlar
Bilemiyorum
  mal bizim malımız sonuçta sevmesem de lens'in arpası çok olursa sıkıntı olabilir ama fenerin en iyi adamını almakta güzel oluyor. Bu arada başkan ve Umut güner Abu'nun bonservisini almak için Portekiz'e gideceklermiş.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı tangaz

fenerliler kuduruyor neymiş başkan bütün kanalları dolaşmışmış sürekli bejeke konuşuluyormuş vbvb eee biz boşuna demedik bu ülkede 2 büyük var biri bejeke diğeri malum sıvı die bu daha iyi günleriniz  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı onur_U

herkese günaydın..başkanımız yine ülke gündemini alt üst etmiş :)
bu açıklamalar karşısında ben bile aslında ikiye bölünüyorum. bir yanım, özellikle eorulig için yaptığı gerizekalılık gibi açıklamaların bize yakışmadığını duruşumuz ve efendiliğimize zarar verdiğini söylüyor. bir yandan ise renklileri iyice kudurttuğu ve onların yıllarca yaptığı uslüpler ile konuştuğu için iyi yapıyorsun başkanım diyorum...

yine de başkanımızın egosuna mağlup olmamasını diliyorum..çünkü o çizgisini bozmazsa bize birşey olmaz...

Çevrimiçi underworld

Q7   29  maç  2 gol  13 asist  10 sarı kart

Lens 25 maç  4 gol   11 asist   7 sarı kart

Lig istatistikleri böyle

Çevrimdışı Serhat Akkaya

herkese günaydın..başkanımız yine ülke gündemini alt üst etmiş :)
bu açıklamalar karşısında ben bile aslında ikiye bölünüyorum. bir yanım, özellikle eorulig için yaptığı gerizekalılık gibi açıklamaların bize yakışmadığını duruşumuz ve efendiliğimize zarar verdiğini söylüyor. bir yandan ise renklileri iyice kudurttuğu ve onların yıllarca yaptığı uslüpler ile konuştuğu için iyi yapıyorsun başkanım diyorum...

yine de başkanımızın egosuna mağlup olmamasını diliyorum..çünkü o çizgisini bozmazsa bize birşey olmaz...
Bazen başkan maksadını aşıyor dünkü euroleague çıkışı da bu açıdan öyleydi. Yarın öbür gün biz orada oynadığımızda ne olacak, söylemlerin şekli yanlış. Hoş karşılamadım..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Bazen başkan maksadını aşıyor dünkü euroleague çıkışı da bu açıdan öyleydi. Yarın öbür gün biz orada oynadığımızda ne olacak, söylemlerin şekli yanlış. Hoş karşılamadım..
Oynatmam, dedigi icin bir sikinti yok bence ama tutarsizlik yaparsa olmaz.

Çevrimiçi underworld

Başkan , yönetim ve hocanın az konuşmaları her zaman için en hayırlısı olacaktır.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Lens her açıdan iyi ve kaliteli bir oyuncu
Güzel adam eksiltebilen şutları ortaları takım oyununa sağladığı uyum takım içerisindeki pas alış verişi en onemli özelliği Hızı bunlar bize hem lig de hem avrupa da hemde şampiyonlar liginde çok katkı sağlayacak en sevdiğim yönü hızı hırsı ve teknik açıdan iyi olması.
hızıyla rakip defansa zor anlar yaşatabilen bi oyuncu mutlaka gelmeli

Çevrimdışı mylife1903

mal bizim malımız sonuçta sevmesem de lens'in arpası çok olursa sıkıntı olabilir ama fenerin en iyi adamını almakta güzel oluyor. Bu arada başkan ve Umut güner Abu'nun bonservisini almak için Portekiz'e gideceklermiş.
Valla ben elimdeki mali kutudaki mala tercih ederim, karijmayi satarsak lens falan kesmez oraya YARMA gibi bir mal lazim
Bursa duserse sikinti tabi yarma seftali yiyemeyiZ, neyse olsa da koyduk olmasa da koyduk

Koyduk muu ulan, sen alkislama ulan ayi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı tangaz

bu azizenin hani 45 dk.lık konuşmasının 44 dk.sı bejekeyi konuştuğu son divan toplantısı vardı, o kalan 1 dk. içinde seneye bu zamanlar buraya şampiyon olarak gireceğim tüm transferleride mayıs ayında açıklayacam diyordu!

bugün son günü hatırlatayım istedim.  :evillol:

mailini falan bilen varsa bi hatırlatıversin bunak unutmuş olabilir   :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

ahaha @mylife1903 abi sana diyor  :evillol:
Ben tipine kil oluyom yahu alinana kadar gomerim tipten, alsinlar boynumuz kildan ince o boyla o koca gotle bizim ligde 30+ yapar

Çevrimdışı mylife1903

bu azizenin hani 45 dk.lık konuşmasının 44 dk.sı bejekeyi konuştuğu son divan toplantısı vardı, o kalan 1 dk. içinde seneye bu zamanlar buraya şampiyon olarak gireceğim tüm transferleride mayıs ayında açıklayacam diyordu!

bugün son günü hatırlatayım istedim.  :evillol:

mailini falan bilen varsa bi hatırlatıversin bunak unutmuş olabilir   :icool:
Abi onun bi vidyosu var en sevdigim kongredemi nedir

Basgaaan atifi al basgaann diyor biri
Aziz boaasgann guluyor "adam atif falan diyor yaa" diye atifi gomuyor

40 yillik gomucuyum boyle gomme gormedim
Bizim baskan yapsa boyle bisi sabah aksam gomeriz baskani, hala eneramo, deni, sezer falan gomuyorum baskani

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ben tipine kil oluyom yahu alinana kadar gomerim tipten, alsinlar boynumuz kildan ince o boyla o koca gotle bizim ligde 30+ yapar
vizyon isimli arkadaşı geçer yani

Çevrimdışı mylife1903

vizyon isimli arkadaşı geçer yani
Kapisirlar bence cok ters cok pis bir futbolcu mertenz

Gomez gelsin yarin sabah baslasin, azicik kalbimiz kirik ama soz konusu besiktas gerisi teferruat

Gomez-ba 50 atar
Gomez-abu 50 atar
Gomez-cenk 50 atar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gomez gelsin yarin sabah baslasin, azicik kalbimiz kirik ama soz konusu besiktas gerisi teferruat

Gomez-ba 50 atar
Gomez-abu 50 atar
Gomez-cenk 50 atar

seneye ligde 85 gol atmamız gerekiyor. aynen affederiz yeter ki gelsin.

Çevrimdışı tangaz

Abi onun bi vidyosu var en sevdigim kongredemi nedir

Basgaaan atifi al basgaann diyor biri
Aziz boaasgann guluyor "adam atif falan diyor yaa" diye atifi gomuyor

40 yillik gomucuyum boyle gomme gormedim
Bizim baskan yapsa boyle bisi sabah aksam gomeriz baskani, hala eneramo, deni, sezer falan gomuyorum baskani

abi o seviyeye gelmek bildiğin ütopya naparsak yapalım öyle gömemeyiz. saint gömücü diyebiliriz kendisine artık. bu arada st.gömü vol.2 de yakında sinemalardaymış  "ben olduğum sürece aykut bu kapıdan giremez"

Çevrimdışı atakan eraslan

Gomez-ba 50 atar
Gomez-abu 50 atar
Gomez-cenk 50 atar

oo ne ara gelsine döndük başkan  :D gelsin tabi ya sağından soluna solundan sağına çekip çekip çaksın. bu işin küslüğü olmaz

Etiketler: