2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 361 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11323426 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Atiba gitmek istiyormuş..

Bu arada Sosyal medyada dolasan Atibanin oglunun banyo videosunu izlediniz mi ?

Orada Atiba Gelirken Noaha Haydi Kartal haydi Kartal haydi diye bağırıyor :bandit:
Gidecekse iyi para versin bilic efendi

Çevrimiçi Zafer55

dünyanın her yerinde terör felan yok, şayet bahsettiğiniz terör ülkemizde gerçekleştirilen bombalı eylemlerden ise ve dünyayı sadece Avrupa ve ortadoğudan ibaret görmüyorsanız.
Dünyadan bilgileri hangi kaynaklardan ediniyorsunuz?
Dünyanın turist bakımından en çeşitli ülkelerinden bir tanesi Tayland'da bile uçağa binene kadar neredeyse aranmıyorsun ne terörü?
Dünyanın en kalabalık ülkesi Çin'de de böyle eylemler gerçekleşmiyor. Örnekler çoğaltılabilir.
Bizde terör son 1 yıldır rutine dönmedi, 1980 yılından beri var, bununla yaşadığımız için alıştık ve artık normal geliyor.
Bu yüzden Gomez gelmezse haklıdır diyemem ama hakkıdır.

Dünyadan bilgileri feysbuktan ediniyorum.Bi de mahalledeki abilerden.  :)
Ben ilkokul terk im de.
Ama abiler demiştiki geçen yaz taylandda tapınak önünde bomba patlatmışlar 20 kişi falan ölmüş.Haa bide çin de terör yokmuş belli bölgelerinde katliam yapıyorlarmış.Gerçi siz daha iyi bilirsiniz.

Çevrimdışı Bishamon

Kuzey Kore dunyanin en guzel yeri hic teror olayi olmammistir tarihi boyunca

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Çevrimdışı cursedofdragon

hadi atılsın şu imzalar.Nerde bu kap.

Çevrimdışı Yasin A.

Ben ilkokul terk im de.
Ama abiler demiştiki geçen yaz taylandda tapınak önünde bomba patlatmışlar 20 kişi falan ölmüş.Haa bide çin de terör yokmuş belli bölgelerinde katliam yapıyorlarmış.Gerçi siz daha iyi bilirsiniz.
işte vizyon sahibi bir birey olsaydınız yabancı kaynaklardan edindiğiniz bilgileri doğrulatabilirdiniz ama abiler şekliyle biat kültüründe olmaz bu kavramlar.
Tayland'da ki saldırı, askeri darbe hükümetinin , yönetimde kalmayı devam ettirmesi ve yaklaşan seçimler öncesi halka korku enjekte ederek yönetimi devam ettirme çabası oldugu bilinmektedir. 7 Haziran tarihinden seçim sonuçlarından sonra tırmanan terör mesela paralellik gösterir.
Tabi orada da facebook üzerinden kültürlenen güruh bundan habersiz hayatını devam ettirmektedir ve " aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın " yurttaşlar tarafından mevcut sistemler devam etmektedir. Ayrıca  o saldırıdan sonra hangi önlemler alınmış biraz araştırmanızı rica edeceğim. ilave olarak suçlu olarak yakalanan kişini keşif ve olayı polise anlattıgı videoları internetten bulup izlemenizi, biraz kıvılcım varsa olayın düzmece oldugunu idrak edebileceğini düşünüyorum.
bir ülkede olan bir haberin gerçek bilgisini o dil de haberleri okuyarak degil, yabancı kaynaklardan teyit edebilirsiniz, yerel kaynaklar yanlıdır.
bu yüzden yabancı dil bilen abilerinizden yabancı birkaç kaynak ile olayı daha perspektif açıdan irdelemenizi tavsiye ederim, eğer ingilizceniz var ise ve hala bu kıvamlarda hayat sürüyorsanız zaten klavye tuşlarına boşu boşuna basarak parmaklarımı yoruyorum demektir.
Çin'de ki olayda sizin burada terör ile mücadele yönteminiz ile aynıdır ne tesadüf? bize göre terör ile mücadele ama yurt dışında bir özgürlük mücadeleri olarak ele alınmaktadır, Çin için de aynısı geçerlidir, onlara göre terör bize göre katliam.

neyse ya, gomezden nelere geliyoruz. terör çok arttı yea hep tanımadıklarımız ölecek zannediyoruz. umarım sizden uzak olur terör, oturdugunuz yerden yorum yapmaya engel olmaz hiçbirşey

Ben ilkokul terk im de.

Çevrimdışı MrtBlgc

Sayfayı henüz yeni takipe aldım fakat iyi referans veriyor takip edenler. Gökhan Gönül transferini çok önceden falan yazmış. Umarım olumlu gelişmeler olmuştur.. Hayırlısı..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Ya bu fernandao kolombiyali mafya kartellerinin seyislerine benzemis ne bicim imij lan bu. Ulan ben de sac olacakti sekil yapacaktik simdi ne soylesem yalan.

Yazik. Turk insani olarak terore ve patlamalara oyle alistirdik ki bize normal geliyor. Her bomba patlamasinda beni 100 kisi arar sorar taziyelerini iletir yahu millet kmlerce uzakta korkuyor ve kaygi duyuyor. Terore boyjn egilmemeli ama yabanci insanlarin da kaygilari anlasilmali.

Bizim icin aci da olsa yurtdisinda haberlerde suriye, lubnan, afganistan falan gibi veriliyor haberler. Yabanci futbolcu turk gazeteleri okuyup turk tvsi seyretmiyor, ucuz beyinsizce propagandalar adamlara sokmez ayrica. Gelmeyen futbolcuyu anlamak lazim.

Çevrimdışı Yalçın

Kuzey Kore dunyanin en guzel yeri hic teror olayi olmammistir tarihi boyunca

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Bunun ana nedeni, tamamen steril bir sekilde dikta yoneyimiyle idare edilmesi olabilir mi? :) Neyse.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı COB

Yanliz eger Atiba gitmek istiyorsa, verdigi olaganustu katkilarin hatirindan saygi duymak gerekir.

Sanirsam Fikret Orman, nekadar koparirsam kaar'dir deyip bu aciklamayi yapmis. 4 milyon euro versinler biz de oyuncuyu verelim.

Çevrimdışı mylife1903

Bunun ana nedeni, tamamen steril bir sekilde dikta yoneyimiyle idare edilmesi olabilir mi? :) Neyse.
Yoh potansiyel teroristleri toplayip sehir disinda gomdukleri icin olabilir elin gavuru beslemez, yargilamaz kacmaya calisirken vuruldu, der. Funyesi patladi der. Arkadaslariyla beraber yuZerken bogdu, der.
Ha o adamlara kimse de cikip devlet teroru uygulamayin falan diyemez o ayri bir tartisma konusu.

Çevrimdışı can1903

Sayfayı henüz yeni takipe aldım fakat iyi referans veriyor takip edenler. Gökhan Gönül transferini çok önceden falan yazmış. Umarım olumlu gelişmeler olmuştur.. Hayırlısı..

Dünyanın en yalancı hesabı olabilir bu hesap hocam
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Bu arada Necip Kosova milli takımında oynarsa yabancı olarak sayılacak.
Veli neden sayılmıyor. @Serhat Akkaya
uefa kriterlerine göre Necip alt yapı sayılıyor. pasaport önemli değil 21 yaş altı Türkiyede 3 yıl alt yapı alması
veya kadronda olması yeterli TFF kurallarına görede yasa çıktığında kadronda olan ve türk sayılan oyuncular
için geçerli değil necipi bir yere gönderirsek gittiği yerde yabancı sayılır. Bize öyle bir sakıncası var.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Sonunda şöyle bişe yapcaz

Çevrimdışı Onur Küçük

Yanliz eger Atiba gitmek istiyorsa, verdigi olaganustu katkilarin hatirindan saygi duymak gerekir.

Sanirsam Fikret Orman, nekadar koparirsam kaar'dir deyip bu aciklamayi yapmis. 4 milyon euro versinler biz de oyuncuyu verelim.
Atiba gidecekse soru şu : Atiba'nın alternatifi hazır mı? Veli'yi alternatif olarak sunmaları ise yapılacak en büyük hata olur. Veli kendi alanından sorumlu şok presleriyle topu kazanan ama kazandığı topları oyuna düzgün sokamayan takıma ofansif katkı sağlamada yetersiz panik , oyun vizyonu dar bir futbolcu . Hocanın kafasındaki 6 numara modeli ile uyumlu değil. Hocanın planına göre 6 numara hücumu başlatan  şekillendiren olmalı,  sadece bir alana kendini hapsetmemeli daha fazla sorumluluk almalı.
[ Son Düzenleme: 01 Temmuz 2016, 13:18:37 Onur Küçük ]

Çevrimdışı MrtBlgc

Dünyanın en yalancı hesabı olabilir bu hesap hocam
Nerden biliyorsun? Gökhan Gönül transferinde hep doğru şeyler söylemiş. Ya zaten bu tarz hesapların hangisi %100 güvenilir ki? Herkes gördüğünü buraya koyup paylaşıyor.. Umarım doğrudur çünkü NTV Spor'da da Kolarov transferinde olumlu gelişmeler olabilir diye haber çıkmıştı. Bakalım...

Çevrimdışı ONUR KOLCU

0 yazıyla sıfır TL paramız var ve Gökhan  Töre gitmedikten sonra öyle bonservis verip kaliteli oyuncu alamayacağız.. Ayrıca bi tane stoper bide kiralık sol bek alıp transeri kapatsınlar herkes sussun  bu süreçte herkes futbolcu izleme uzmanı herker FM de kurdugu kadroyu burda kurmaya çalışıyor olmayınca sağa sola bok atıyor.

Çevrimdışı Yalçın

Yoh potansiyel teroristleri toplayip sehir disinda gomdukleri icin olabilir elin gavuru beslemez, yargilamaz kacmaya calisirken vuruldu, der. Funyesi patladi der. Arkadaslariyla beraber yuZerken bogdu, der.
Ha o adamlara kimse de cikip devlet teroru uygulamayin falan diyemez o ayri bir tartisma konusu.

Bunlar bu ulkede de yapildi. Cok oncesine gitmeye gerek yok. Sorgusuz sualsiz yapilan infazlar, sindirme hareketleri gibi 90-95 yillari arasinda Jitem'ciler araciligiyla yapilan hareket adimlari, bugun pkk yapilanmasinin ana sebeblerinden birisidir.

*Forum ahalisinden ozur. Konuyu epey saptirdim.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

Anlaşma 4 Yıllık
GG Formayı Giydi Ne yakışmış be
Yararlı Olacaktır Bize.
yeni sezon forması bulamamışlarmı giydirecek photoshop bunlar. :D

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Atiba yı 4 m a versek kim alınabilir??  Bulabilirmiyiz acaba.. Mehmet topal olabilir belki, lucas leviada olabilir

Çevrimdışı mylife1903

yine herkes bıdı bıdı ,, temcit pilavı gibi aynı şeyleri söyleyip durmaya başlamış.

herkes herşeyi ne kadar çok biliyor.

4 senede 5 , 6 tane yanlış transfer olmuş sürekli konuşuyorsunuz..

herkes iyi oyuncu gelsin ister para yok işte ne bekliyorsunuz anlamıyorum..

G.Gönüle 2 milyon verilmiş çok paraymış hadi lan ordan 2 milyona gökhan gibi adammı alınır..

eneramo sezer falan ağzınıza dolamışsınız aynı şeyler hep..

Geçen senede  Şenol Güneş kim abi en büyük loser
Sakat gomez asrın hatası ,
Qauresma yı alacak kadar yetersiz₁ ayagına sıkan yönetim ,
Rhodolfo kim abi daha ülkesinin dışına çıkmamış.
33 yaşında Atibaya o paramı verilir.

sürekli konuşuyorsunuz bi cacıgı begenmiyorsunuz herşeyi ne çok biliyorsunuz be..

Fabricio daha maçını izlememişsiniz etmemişssiniz ihtimaller üzerine konuşuyorsunuz.
Elestiriler oyuncu uzerinden degil daha ziyade yonetimsel hatalardan geliyor. Oyuncu uzerinden elestiri bir yere kadar gidiyor tikaniyor cunku begenen var begenmeyen var.
yonetimsel hatalar nasil oluyor. Boyko varken fabri meselesi gibi.
Boykoyu isteyen takim beyinsiz mi? Kadrona baksa 2 verecegine 1 teklif eder.
Beck varken ve daha oncelikli problemler varken gg de cok gerekli bir fransfer degil.
Sol bek ismail
Stoper en az bir kisi lazim
En onemlisi gomezin durumu belli degil.
Gomezin opsiyonu icin ek sozlesme yapilabilirdi, sen al bu opsiyonu 1000euroya sene sonj kalmak istemezsen bonservisini sana veririz, gibi bir orta yok bile bulunabilirdi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gg ile 4 yıl olmaz anlaştma 3 yıldan fazlası hata olur

Çevrimdışı Ensar

dünyanın her yerinde terör felan yok, şayet bahsettiğiniz terör ülkemizde gerçekleştirilen bombalı eylemlerden ise ve dünyayı sadece Avrupa ve ortadoğudan ibaret görmüyorsanız.
Dünyadan bilgileri hangi kaynaklardan ediniyorsunuz?
Dünyanın turist bakımından en çeşitli ülkelerinden bir tanesi Tayland'da bile uçağa binene kadar neredeyse aranmıyorsun ne terörü?
Dünyanın en kalabalık ülkesi Çin'de de böyle eylemler gerçekleşmiyor. Örnekler çoğaltılabilir.
Bizde terör son 1 yıldır rutine dönmedi, 1980 yılından beri var, bununla yaşadığımız için alıştık ve artık normal geliyor.
Bu yüzden Gomez gelmezse haklıdır diyemem ama hakkıdır.
Çin'de mi terör yok ? Allahtan yok , kimbilir olsa daha ne çeşit eziyetler canilikler ile müslüman kardeşlerimiz katledilecek.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Atiba yı 4 m a versek kim alınabilir??  Bulabilirmiyiz acaba.. Mehmet topal olabilir belki, lucas leviada olabilir

Leiva her türlü gerekli bize atibanın  yanına şart öyle bir adam

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Sen Fabricio izledin galiba :) Fabricio hatanın daniskasıdır. Adamın bacağı ve omzu yok resmen.

Ben izlemedim sadece 2 sene önce ligin son maçı barca - deportivo maçını izlemiştim  mükemmel top oynamıştı 1 maçla kalecimi alınır bende  tepki koyarım orası ayrı bişey ama sakatlanmadan önce yapılmış bi kontrat var sana geldiği ilk maçtada sakatlık geçirmiş olabilirdi. Sözleşme yapılmış bunun üzerine vik vik ötmenin manası yok. Boyko zaten gidecek Tolga Zengin belliki 1. kaleci olarak düşünülüyor suanda A class bi kaleci alacak durumları olmadığına göre yapacak bişey var mı ?

Çevrimdışı mylife1903

Atiba gidecekse soru şu : Atiba'nın alternatifi hazır mı? Veli'yi alternatif olarak sunmaları ise yapılacak en büyük hata olur. Veli kendi alanından sorumlu şok presleriyle topu kazanan ama kazandığı topları oyuna düzgün sokamayan takıma ofansif katkı sağlamada yetersiz panik , oyun vizyonu dar bir futbolcu . Hocanın kafasındaki 6 numara modeli ile uyumlu değil. Hocanın planına göre 6 numara hücumu başlatan  şekillendiren olmalı,  sadece bir alana kendini hapsetmemeli daha fazla sorumluluk almalı.
Veli iyidir, severim ben kendisini ama veliyle oynarsak topu kendimizde tutamayiz ayrica hucum surekliligi saglayamayiz. Atibanin az kart gorup az faul yapmasinjn sebebi oyunu iyi okumasi, iyi hissetmesi ve hep dogru yerde durmasidir.
Atibayi satarsak michael bradley doldurur yerini baskasi yalan, timoshuk yaslandi.

Etiketler: