2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 395 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322583 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Fazla büyütmeyin GG'yi derim ben. Elbette bize katkılı olacaktır ama benim gözümde Beck'le rekabete girecek oyuncudur.

İyi olursa ne ala.

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sosyal medyada dönen geyikler :kop: :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Turgay Demir DAYI :

Fb Gokhana mac basilarla birlikte 3 milyon € önerirken , Gokhan Gonul Beşiktaşa 1.7 milyon € ya imza atti :busted_cop:

PARAGÖZ GOKHAN ! YERSEN !!!

Çevrimdışı MrtBlgc

Fazla büyütmeyin GG'yi derim ben. Elbette bize katkılı olacaktır ama benim gözümde Beck'le rekabete girecek oyuncudur.

İyi olursa ne ala.
Hocam Serdar Kurtuluş Beck rotasyonundan GG Beck rotasyonuna dönüyorsun, bence mükemmel transfer oldu. Ben geçen sezon Beck'e bir şey olacak da sakatlanacak diye ödüm kopuyordu, bu sezon rahatız..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ricardo yine yedek :s20: :s20:

Neyse sonradan girip Sovunu yapar yine :ishock:

Çevrimdışı arda

Gökhan Gönül iyi oynarsa Beck ten formayı alır, iyi oynamazsa zaten formayı Beck alır, Beşiktaş taraftarı rahat olsun.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

EssiLor

• Ziyaretçi

Fenerlilere bak Atıf Chedjou yu almışlar Cristiano Ronaldo yu Transfer etmiş gibi seviniyorlar aslında kendilerini kandırıyorlar gg nin bize gelmiş olması bilinç altlarında ki öfkeyi açığa çıkarmış
Bunu bastırma pahasına Chedju ya seviniyorlar
Neyse iyi oldu iyi.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu arada BTD sayfası aylar öncesinden gökhan gönül'ün bize transfer olacağını bildi.

Fabri ile anlaşmadık bizim oyuncumuz değil demişlerdi bakalım o da tutacak mı.

Oyuncunun burada olduğunu hastaneye sürekli kontrole filan gittiğini biliyoruz bir victor valdes olayı daha yaşanabilir.

Tekrardan Gökhan Gönül takımımıza hayırlı olsun yarın inşallah resmi imzalar atılsında ben baya faydalı olacağını düşünüyorum gökhan'ın beck'inde performansı artıcaktır.Serdar hiç beck'i zorlayamıyordu rekabet her zaman iyidir.

Çevrimdışı arda

Ricardo yine yedek :s20: :s20:

Neyse sonradan girip Sovunu yapar yine :ishock:

Daha iyi.. Portekiz maçları sanat filmi gibi bişeyler oluyo ama pek de bişey olmuyo aslında :D 90 dakka çok bu senaryoya, 15-20 dakikalık kısa film yeter Polonya'ya :D
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı brkntcnr

Bunu...
Bende turnuva gazına gelip alınmaması gerektiğini düşünüyorum yanındaki stoper Glik olmadığı sürece.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağatay

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=09
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:evillol:

748570310199361537[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cisse557

Fener'den sökerek oyuncu almak güzel oldu. Keyiflendim sırf bunun için.

X - Tolga - Ali Şaşal
Gönül - Beck
X - Tosic - Marcelo - Rhodolfo
X - İsmail

Çevrimdışı ekrembaser

Ben arfadan 850000€ tazminat almışız haberleri dönüyo bu konuda bilgisi olan var mı

Çevrimdışı mertnet

Yasaklı Link çıldırdı.
Çok eğlenceli :D
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı BlackEagle26

Whoscored'a göre FB'nin Beşiktaş ve GS ile oynadığı son iki derbide maçın adamı olmuş (8.6 ve 8.4 puan).

https://www.whoscored.com/Matches/982584/Live/Turkey-Super-Lig-2015-2016-Fenerbahce-Besiktas

https://www.whoscored.com/Matches/982520/Live/Turkey-Super-Lig-2015-2016-Galatasaray-Fenerbahce

Gökhan Gönül'ün, Beck'e göre de sezon puan ortalaması çok daha iyi. (Gökhan: Avrupa ligi 7.71- Lig 7.44 / Beck: AVL - 6.89 Lig:6.87)

https://www.whoscored.com/Players/31468

https://www.whoscored.com/Players/19701

-ALINTIDIR-
[ Son Düzenleme: 30 Haziran 2016, 21:26:06 BlackEagle26 ]

Çevrimdışı cisse557

Iyi bari Gs Riekerinkle yola devam etti Ego reis milli takımı bırakmaz Şenol hoca konusunda rahatladım.

Çevrimdışı brkntcnr

Ben şahsen Subotic veya Glik gelicekse veya bu kalibrede oyuncu gelecekse tek stopere razıyım. İki tane alıcaz diye parayı bölük pörçük etmektense üst düzey bi stoper alalım stoper tandemimizi X - Rhodolfo - Marcelo - Tosic yapalım.

Çevrimdışı brkntcnr

Bir de Töre giderse kanat alınması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca Aras' a da gereğinden fazla güveniliyor bence. Sonuçta ne oynadığı belli bile değil. Devre arasında kiralandığı takımda da oynayıp kendini göstermedi ki ya tamam bak bu adam var diyebilelim. Bence o kadar kolay değil ilk 11 e yazılacak bir kanat oyuncusu da gerekli eğer Töre giderse.

Çevrimdışı COB

Tore giderse artik Kerim Frei sahneye cikmali. Adama bi ilk 11 oyuncusu gibi davranalim bakalim ne olacak.

Gülmeyin

Saka yaptim Gülün gülün :kop: :kop:

Quaresmayi alip yedek kulübesine oturtacaklarmis :kop: :kop:

Quaresma : Gsnin teklifine gulerek hayır dedim , Fenerbahveye de ayni sekilde Gulerek hayır dedim :busted_cop:

Eğleniyormuyuz Beyler :ishock: :ishock:

Çevrimdışı brkntcnr

Tore giderse artik Kerim Frei sahneye cikmali. Adama bi ilk 11 oyuncusu gibi davranalim bakalim ne olacak.
Onu ben de bekliyorum ama çok zor gibi. Biraz daha gelişmesi şart.

Etiketler: