33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü
33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü Tarih : 19.04.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Bahattin Şimşek - Esat Sancaktar - Yusuf Bozdoğan - Sarper Barış Saka

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü  [Okunma sayısı 2176 defa] 33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü

Çevrimiçi Özgür Gültekin

10 kişi oynamaya başladık.

Çevrimiçi levitate

görmüyormusun kanatlardan gelen ataklarıda stoperler kesiyor maçın başından beri ikili savunma yapıyoruz resmen
boşver abi az koşsunlar :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ersin bugün kalecilik yapıyor yumurta kapıya mı dayandı acaba
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

musrati falan nasi oynuyo santos harbi el freniymiş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Helal sana Talha, işte bu yüzden Necip ten kaptan falan olmaz.

Çevrimiçi Necmi

musrati falan nasi oynuyo santos harbi el freniymiş
muçiyle onu çöpe çevirecekti resmen muçide çok iyi oynuyor

Çevrimiçi Necmi

Demek neymiş on kişiyle savunma yapmadanda gol yemeden maç bitiriliyormuş gerçi on kişi savunma yaparken yiyorduk ama

Çevrimiçi Monza

Güzel maç oldu.
Özlemişiz futbol izlemeyi. Uzun süre oldu.

Takımdaki silkinmede Aybaba'nın '6. hocayı da gönderdiniz' gibi, 'çürük takım' gibi söylemleri etkili olmuş olabilir (kişisel fikrim az bile söyledi, bu maç müstesna).

Çevrimiçi gokhans

Ya şu gedson’da az pas şut tekniği olsa ne olurdu? Nkoudu’nun o.saha versiyonu. Ben onurdan sonra svennson u beğendim herkesin aksine ama rosier’in ölüsü daha iyidir. Worral’da fena değildi ama biraz ağır..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi gokhans

Bu arada aboubakar ne ara oyuna girdi yahu, maçı komple izledim ne ara girdi?? ciddiyim görmedim..

Çevrimiçi Necmi

Ya şu gedson’da az pas şut tekniği olsa ne olurdu? Nkoudu’nun o.saha versiyonu. Ben onurdan sonra svennson u beğendim herkesin aksine ama rosier’in ölüsü daha iyidir. Worral’da fena değildi ama biraz ağır..
svrnnsonda ne gördünde beğendin 🤔 sağ tarafımız koridor oldu gerçek anlamda maçın sonuna doğru sağ tarafımıza bir pas attılar ankaralı oyuncunun on metre yakınında beşiktaşlı oyuncu yoktu hatta şuna yirmi diyelim 🤔

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada aboubakar ne ara oyuna girdi yahu, maçı komple izledim ne ara girdi?? ciddiyim görmedim..

Ben de topa bir defa dokunduğunu gördüm.

Çevrimiçi Necmi

abu oyundamıydı 😳 adını hiç duymadım girdiğinide görmedim 🧐

Çevrimiçi Necmi

Ben de topa bir defa dokunduğunu gördüm.
hala şuna forma verip sahaya atıyorlar ya yüzleride kızarmıyor
Bu arada cenkde solaryuma gidiyor herhalde yüzü kıpkırmızıydı yada sahada oyun oynandığını görünce kızarmışda olabilir

Çevrimiçi gokhans

svrnnsonda ne gördünde beğendin 🤔 sağ tarafımız koridor oldu gerçek anlamda maçın sonuna doğru sağ tarafımıza bir pas attılar ankaralı oyuncunun on metre yakınında beşiktaşlı oyuncu yoktu hatta şuna yirmi diyelim 🤔
belki oyun anlayışından dolayıdır. Rakip sahadaki sert presi, saldırması falan beğendim, savunma için bekler çok geride kaldı doğru ama zaten ama bizim kondüsyonda ortada :)) yedek için bonservissiz ucuz ideal bnce.

Çevrimiçi mellfred

abu oyundamıydı adını hiç duymadım girdiğinide görmedim
kahve

Çevrimdışı Zafer55

Çevrimiçi mellfred

necip ne oyun çıkardı be ! helal
muci musrati ghezzal da iyi oynadılar
abubakar karaktersizini bir biz mi görüyoruz almayın şunu takıma adi herif

Çevrimiçi murat baltacı

Uzun zaman sonra pozitif oyun izlemek iyi oldu hoş pozitifde oynasak skora yansitamiyoruz çünkü plan program yok oyuncuların bireyel hücum varyasyonları ile bu kadar oluyor anca.

Serdar hocadan demir ege ,Emrecan ,Tayyip ,Emir yaşar oynatmasini beklerdim Hekimoğlunu cinemreyi son yarım saat izlemek isterdim swenson yerine son yarım saat alt yapıdaki sağ beki görmek isterdim seneye rotasyonda olurmu olmazmı kimleri kullanabiliriz sezonun geri kalanında bu önemli bizim için abou muleka worral swenson gidecek adamlar iyi olsalar zaten rotasyonda falan kalırlardı bir şekilde
[ Son Düzenleme: 19 Nisan 2024, 22:46:53 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Sefa Kara

Serdar topraktepe effect.

Laz portekizliden kurtulduktan sonra bir rahatladık.

Çevrimiçi Necmi

Serdar topraktepe effect.

Laz portekizliden kurtulduktan sonra bir rahatladık.
merak ediyorum hakaret etmek için laz kelimesini kullanıyorsun laz olmak kötü birşeymi sence üstelik karadenizlilerin çoğuda laz değil büyük ihtimal şenolda laz değildir hem karadeniz insanı zeki ve çalışkandır
Ben karadenizli değilim ama çok tanıdığım oldu

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk direk soyunma odasına gitmiş. Kendi adına üzücü bir durum.. Ama insan aynada kendine bakmazsa olacağı budur. Ben futbolcu olsam, oynadığım her maçtan sonra 90 dakika kendimi izlerim. Neyi eksik neyi tam yapmışım diye...

Cenke gelince Evertona gidip kendini dev aynasında gördü. Sonra kendisi yedekte beklerken 16 yaşındaki çocuğu izlersin. Az bile sana.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Daha iyilerini görünce gözümüze hoş gelmemesi normal, bu maç özelinde güzel performans bence. (Seneye bizle olmaması gerekli)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

merak ediyorum hakaret etmek için laz kelimesini kullanıyorsun laz olmak kötü birşeymi sence üstelik karadenizlilerin çoğuda laz değil büyük ihtimal şenolda laz değildir hem karadeniz insanı zeki ve çalışkandır
Ben karadenizli değilim ama çok tanıdığım oldu
bu arada şenol laz değil, rize çayelinden itibaren azınlık olarak, pazar’da kalabalıklar, artvin yöresinde de yoğun bulunuyorlar. Yanlış bilinenin aksine rum değil kafkas kökenli azınlık bir halktır lazlar. Vatanına milletine bağlı ve tutucu karadeniz insanının aksine daha açık görüşlüdürler. Lazca ölmek üzere olan bir dildir ama hiç bir laz türkü faşistlikle suçlamaz çünkü türklüğü benimsemiş milliyetçi bir halktır. Rus savaşında türk’ü laz’ı sarıkamışda adeta bir şehir erkeksiz kaldı. Babamın dedeside sarıkamışda ermeni çeteleri tarafından şehit edilmiş mesela, dedemin jenerasyonu komple yetim bir jenerasyondu, savaştan koca ilçeye 3 erkek dönebilmiş, biri bizim köydenmiş oda kafasında bir balta iziyle sakat dönmüş. Laz değilim ama bende kafkas halkı olan bir kırım türküyüm, osmanlı zamanında göç etmişiz. Önce konya, ordan rize’ye. İçeriden bilgi veriyim dedim, çünkü gerçekten cahillikle söylenen inanılmaz yanlış ve saçma şeyler görüyorum burdada, farklı yerlerde de.

Çevrimiçi Necmi

bu arada şenol laz değil, rize çayelinden itibaren azınlık olarak, pazar’da kalabalıklar, artvin yöresinde de yoğun bulunuyorlar. Yanlış bilinenin aksine rum değil kafkas kökenli azınlık bir halktır lazlar. Vatanına milletine bağlı ve tutucu karadeniz insanının aksine daha açık görüşlüdürler. Lazca ölmek üzere olan bir dildir ama hiç bir laz türkü faşistlikle suçlamaz çünkü türklüğü benimsemiş milliyetçi bir halktır. Rus savaşında türk’ü laz’ı sarıkamışda adeta bir şehir erkeksiz kaldı. Babamın dedeside sarıkamışda ermeni çeteleri tarafından şehit edilmiş mesela, dedemin jenerasyonu komple yetim bir jenerasyondu, savaştan koca ilçeye 3 erkek dönebilmiş, biri bizim köydenmiş oda kafasında bir balta iziyle sakat dönmüş. Laz değilim ama bende kafkas halkı olan bir kırım türküyüm, osmanlı zamanında göç etmişiz. Önce konya, ordan rize’ye. İçeriden bilgi veriyim dedim, çünkü gerçekten cahillikle söylenen inanılmaz yanlış ve saçma şeyler görüyorum burdada, farklı yerlerde de.
bu arada ekleyeyim burunlarıda kemerli değildir işin ilginç olanı lazlara laz demiyorlar laz olmayanlara laz diyorlar karadenizde gürcü laz gibi kafkas kökenliler ve osmanlı döneminde dağıtılan beyliklerden sürülmüş türkler vardır birde oranın yerlisi olan rum kökenli halk var
Benimde kökenim kırımdan gelmiş osmanlı döneminde biz romanya üzerinden göç etmişiz bandırmaya yerleşmişiz ben de tatarım işin garibi lazlar çok güzel millettir tüm kafkas halkları gibi üstelik karadeniz insanı başarılıdır neden aşağılanmaya çalışılır bazı insanlar tarafından çözemiyorum

Etiketler: