2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 338 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6218638 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat baltacı

Şu yoklukta bir de sağ bek mi alacaktık?

Isla'ya bonservis ödenmedi diyorlar, belli ki bonservis imza parası adı altında ödenecek. Ne lüzum var?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Elbette öncelik sağ bek değil ama kaliteyi artırmak geleceğe yatırım için iyi olurdu. iki sene sonra beklerimiz caner isla olurdu. Ligin kralı biziz şuan oyuncu fenere üçe geliyosa bize ikiye gelir bizim şuanki gücümüzde fener olsa bize oyuncu aldırmaz biz fazla efendi takılıyoruz hemen geçmişi unutuyoruz.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı ardiles

Ama o zaman yönetim ve Hoca arasındaki ilişki yönetilebilir olmaktan çıkar . Dediğin direk yönetimin Hoca'yı pasifize etmesine çıkıyor ki ne Hoca böyle bir durumu kabul eder ne de yönetim böyle bir işe girişir. Hoca nasıl Çin kamp programını bozarak yönetimin işine karışarak yanlış bir iş yaptıysa yönetim de dediğin türde bir eyleme girip Hoca'nın temel görevlerine karışmamalı. Arada bir çizgi olmalı , ne yönetim ne de Hoca o çizgiyi geçmemeli. Hoca'nın eksik kaldığı konuları yönetim , taraftar kısaca camia kapatmalı . Bu konuda hemfikiriz.

lyon ilk maçında devreyi 1-0 galip kapatmıştık. sıkıntıdan balkona çıktım sigarayı efkarla çekerken elimden ne gelirdi. 2. yarı aynı oyuna devam edersek maç sonucun ne olacağını tahmin edebiliyordum. böyle bir durumda taraftar olarak ne yapabilirdimki. yönetici olsam bile müdahale edemezdim. yapabileceğim tek şey tamer hocayı aramak olurdu ama onun da hocaya müdahalesi kısıtlı.

benzer durumları yaşamamak için sağlam bir yardımcıya ihtiyaç var. hocayı tanıyan bilen ne zaman müdahil olması gerektiğinin farkında olan inisiyatif almaktan çekinmeyecek biri. hoca temel görevlerini aksatır veya hata yaparsa yardımcısı devreye girer. sonuçta tamer hocadan boşalan yardımcı hoca açığını kapatıyoruz. şenol hocaya müdahale anlamına gelmez.
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2017, 01:40:01 ardiles ]

Çevrimiçi Necmi

abi sana göre renkli ağzıyla konuşuyorsam, renkliler beşiktaşı bizden daha dikkatli izliyor demektir. hem şampiyonluğu zor kurtardık demekle şampiyonluğa gölge düşmez beşiktaş küçülmez. bursa maçının 90 dakikasını tekrar izle istersen.
bir maçla şampiyon olunmayacağı gibi bir maçlada şampiyonluk verilmez kardeşim
bence sen izle skor düşük olsada o maçta bir dakika bile bursaya puan alabilirsin hayali
kurdurmadık quaresmanın lakayt tutumu nedeniyle hücumda çok iyi değildik belki ama
her dakikasıda bu maçı alacağız sinyalini verdik.
ben maçı duygularla izlemem maçı kaybedeceksek bunu söylerim şansa kazandıysak bunuda söylerim
bu sene ciddi zorlandığımız maç olmadı kaybettiklerimizde dahil her maçı kazanabilirdik
sadece şl ye fazla yönümüzü çevirdiğimiz için ilk yarı idare ettik ne zaman şampiyonluk yoluna girdik vura vura netice ala ala
yürüdük bir tek Başak maçı vardı. o maçı hiç anlayamadım kaybetmeye çıkmış bir Beşiktaş vardı.
çıktı ve kaybetti kendini kasmadı bile.
Birde dönüp dönüp bursa maçını söylüyorsunda bizim bursa maçları deplasmanda hep gerilimli maçlar
olur bursa maçıyla kriter alırsan yanlış yaparsın o maçları kazanmaya çıkarız ve kazanırız iyi oyun ezici
üstünlük bekleme sadece neticeye oynuyor takım alıyor gidiyor her zaman böyle. koskoca sezonu
gelip bursa maçına kitlemek biraz tuhaf.
Sana söylüyorum ligde Beşiktaşın rakibi yok ezerek oynuyor. Daha iyi olmalısı başka bir konu
ama şansa kazandık falan lafına getirmek sadece renklilerin iki yıldır kendilerini avutma düşüncesi
daha geçen hafta renkliler kötü diye biz şampiyon olduk diyen birini forumdan attım. bu tip sözler
sadece algı yaratır Beşiktaşa hizmet etmez elinede bir şey geçmez eleştiri değil bu renklilere moral verme
şekli Beşiktaş hakemlerle kazanıyor Beşiktaş şansa kazanıyor beşiktaş söylendiği gibi güçlü değil
bu tip algılar sadece renklilerin tutunmasını sağlar. can çekişiyorlar sadece hayatta tutarsın.
Beşiktaşın bu ligde rakibi yok şu anda ligin tek büyüğü patronu. Bunu vura vura herkesin kafasına sokacağız.

Çevrimiçi murat baltacı

renkli transferlerine hayranlık sezonu başlamış amerika kupasında
bayağı izledim beckden fazlası yok islanın kaldıki sağ bek alsak 3 gün sonra
GG boşuna kulübede oturuyor diyeceksiniz kulübede oturan oyuncu boşuna değildir.
laf olsun diye 24-26 kişilik yapmıyorlar kadroyu
geçen sene boşa oturuyor dediğin oyuncu 30 maç forma giydi şl de 6 maçtada oynadı
ligde 30 maç oynayan oyuncu boşa değildir. kulübede oturuyor gereksiz denmez.
Kulübede oturan boş oyuncu demedimki soldaki adriano caner rekabetini sağda isla gökhan ile yapalım dedim. gökhan zaten sakatlığa meyilli islada iyi oyuncu ikisininde iyi maçları olacaktır kazanan biz oluruz. gökhan iyi hoş ama soldaki adriano performansı vermiyo sık sakatlanmasıda cabası isla daha fazla tatmin eder beni orda gerektiğinde orta saha oynatıp atibayı yedeklemeside cabası.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Kutay

bir maçla şampiyon olunmayacağı gibi bir maçlada şampiyonluk verilmez kardeşim
bence sen izle skor düşük olsada o maçta bir dakika bile bursaya puan alabilirsin hayali
kurdurmadık quaresmanın lakayt tutumu nedeniyle hücumda çok iyi değildik belki ama
her dakikasıda bu maçı alacağız sinyalini verdik.
ben maçı duygularla izlemem maçı kaybedeceksek bunu söylerim şansa kazandıysak bunuda söylerim
bu sene ciddi zorlandığımız maç olmadı kaybettiklerimizde dahil her maçı kazanabilirdik
sadece şl ye fazla yönümüzü çevirdiğimiz için ilk yarı idare ettik ne zaman şampiyonluk yoluna girdik vura vura netice ala ala
yürüdük bir tek Başak maçı vardı. o maçı hiç anlayamadım kaybetmeye çıkmış bir Beşiktaş vardı.
çıktı ve kaybetti kendini kasmadı bile.
Birde dönüp dönüp bursa maçını söylüyorsunda bizim bursa maçları deplasmanda hep gerilimli maçlar
olur bursa maçıyla kriter alırsan yanlış yaparsın o maçları kazanmaya çıkarız ve kazanırız iyi oyun ezici
üstünlük bekleme sadece neticeye oynuyor takım alıyor gidiyor her zaman böyle. koskoca sezonu
gelip bursa maçına kitlemek biraz tuhaf.
Sana söylüyorum ligde Beşiktaşın rakibi yok ezerek oynuyor. Daha iyi olmalısı başka bir konu
ama şansa kazandık falan lafına getirmek sadece renklilerin iki yıldır kendilerini avutma düşüncesi
daha geçen hafta renkliler kötü diye biz şampiyon olduk diyen birini forumdan attım. bu tip sözler
sadece algı yaratır Beşiktaşa hizmet etmez elinede bir şey geçmez eleştiri değil bu renklilere moral verme
şekli Beşiktaş hakemlerle kazanıyor Beşiktaş şansa kazanıyor beşiktaş söylendiği gibi güçlü değil
bu tip algılar sadece renklilerin tutunmasını sağlar. can çekişiyorlar sadece hayatta tutarsın.
Beşiktaşın bu ligde rakibi yok şu anda ligin tek büyüğü patronu. Bunu vura vura herkesin kafasına sokacağız.
abi şu mangala gelse forvet almamıza bile gerek kalmaz bence lig için her türlü şampiyonuz cl'de ne yaparsak yapalım gruptan çıkamayız gibime geliyor maalesef  :bawling:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı onurturan

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı Berat

abi şu mangala gelse forvet almamıza bile gerek kalmaz bence lig için her türlü şampiyonuz cl'de ne yaparsak yapalım gruptan çıkamayız gibime geliyor maalesef  :bawling:

Türkiye liginde az yiyen değil çok atan kazanıyor. Pepe+Mitrovic yeterli leblebici şart oğlu şart.

Muğla, Türkiye
ML 6.2 (4 dk önce)

Yakındakilere çok geçmiş olsun.

Çevrimiçi Necmi

Elbette öncelik sağ bek değil ama kaliteyi artırmak geleceğe yatırım için iyi olurdu. iki sene sonra beklerimiz caner isla olurdu. Ligin kralı biziz şuan oyuncu fenere üçe geliyosa bize ikiye gelir bizim şuanki gücümüzde fener olsa bize oyuncu aldırmaz biz fazla efendi takılıyoruz hemen geçmişi unutuyoruz.
burda renkli transferlerini övme geçen sene aynı şeyleri wiel içinde dinledik
on gün önce gs yi öve öve bitiremiyordu insanlar isla hiçde matah bir oyuncu değil oynadığında göreceksin
şili maçlarında defalarca izledim şili gibi çok iyi bir takımda bile çok silik kalıyordu.
sana tekrar diyorum bir beck etmez. Burası Beşiktaş transfer formu burda renkli transferleri methedilip seviciliği
yapılmaz. esnedikçe esnetiyorsunuz ama bu konuda esneme yok

Çevrimiçi Necmi

muğladan kimse varmı online
deprem olmuş 6.3

Çevrimdışı Ensar

burda renkli transferlerini övme geçen sene aynı şeyleri wiel içinde dinledik
on gün önce gs yi öve öve bitiremiyordu insanlar isla hiçde matah bir oyuncu değil oynadığında göreceksin
şili maçlarında defalarca izledim şili gibi çok iyi bir takımda bile çok silik kalıyordu.
sana tekrar diyorum bir beck etmez. Burası Beşiktaş transfer formu burda renkli transferleri methedilip seviciliği
yapılmaz. esnedikçe esnetiyorsunuz ama bu konuda esneme yok
ama şilili abi yetmez mi

sanki bütün şililer messi gibi davrananlar var bende ona ayar oluyorum :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı onurturan

Oniki adalar 7.00 olmus deprem cok korkutucuydu gecmis olsun

Çevrimdışı ardiles

@Necmi abi renklilerin ne dediği kimin umurunda, kaşınan olursa reelde sosyal medyada kaşırız olur biter.

31. haftada maç fazlasıyla başakşehirin 2 puan önümüze geçmesi realite. bursa maçında 90. dakikada 2. golü bulmamızda realite. potansiyelimizin daha fazla olmasına güvenerek "ihtiyacımız olsaydı daha fazla puan toplardık" diyorsun. itirazım yok. burada hesap kitap yapıyorduk referandum arası lyon maçlarını rahatça oynayacaktık ligde de 5 puan öndeydik. ne oldu da avrupada elendik. ne oldu da başakşehir fb maçlarında 1 puan toplayıp kendi kendimize triplere girdik. konuşulan konu bunlar abi. bursa mursa değil konu

Çevrimdışı onurturan

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ardiles

geçmiş olsun. deprem ne kadar sürdü tahminen

Çevrimdışı Kutay

Konu dışı ama yazayım dedim ekşi sözlükte gördüm Nasa dünyada bir ilk olarak İzmir'de  Deprem Tahmin Yer İstasyonu kurmuş ne alaka  :alala:

http://www.hurriyet.com.tr/nasa-uzmanlari-izmirde-deprem-tahmin-yer-ista-40444082
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi renklilerin ne dediği kimin umurunda, kaşınan olursa reelde sosyal medyada kaşırız olur biter.

31. haftada maç fazlasıyla başakşehirin 2 puan önümüze geçmesi realite. bursa maçında 90. dakikada 2. golü bulmamızda realite. potansiyelimizin daha fazla olmasına güvenerek "ihtiyacımız olsaydı daha fazla puan toplardık" diyorsun. itirazım yok. burada hesap kitap yapıyorduk referandum arası lyon maçlarını rahatça oynayacaktık ligde de 5 puan öndeydik. ne oldu da avrupada elendik. ne oldu da başakşehir fb maçlarında 1 puan toplayıp kendi kendimize triplere girdik. konuşulan konu bunlar abi. bursa mursa değil konu
lyon maçında elenmemiz elememiz kadar normal unuttunmu lyon herkes tarafından kupanın favorisi gösteriliyordu.
şimdi lyona karşı direncimizi görünce kaçan balık büyük oldu. Beğenmediğin takım ufanın favorilerinden biriydi.
elbette daha iyi olmalı ama daha iyi olmalı derken mevcudun kötü olduğunu söyleyemeyiz. mevcut iyi ama daha iyi olabilir.
daha iyiyi istemek güzel mevcutu kötü göstermek yanlış.

Çevrimdışı cursedofdragon

evet çok kötüydü ya.

sokaktayım ben herkes sokağa çıkmış.

Konu dışı ama yazayım dedim ekşi sözlükte gördüm Nasa dünyada bir ilk olarak İzmir'de  Deprem Tahmin Yer İstasyonu kurmuş ne alaka  :alala:

http://www.hurriyet.com.tr/nasa-uzmanlari-izmirde-deprem-tahmin-yer-ista-40444082

ne oluyorsa bu nasa yüzünden oluyor zaten.

Gölcükte'te bunlar geldikten sonra depremler başlamıştı.

Ne tesadüf kü izmir'e de tesis kurdular hiç üşenmedim baktım yine onlar geldikten sonra depremler başladı tıpkı gölcükte ki gibi.

Çevrimiçi Necmi

geçmiş olsun. deprem ne kadar sürdü tahminen
50 saniye sürmüş

Çevrimdışı Kutay

ne oluyorsa bu nasa yüzünden oluyor zaten.

Gölcükte'te bunlar geldikten sonra depremler başlamıştı.

Ne tesadüf kü izmir'e de tesis kurdular hiç üşenmedim baktım yine onlar geldikten sonra depremler başladı tıpkı gölcükte ki gibi.
Devlet izin vermemeli yabancı ülkelerin bizim ülkemizde tesis,üs vs. kurmasına neden izin veriyorlar hiç anlamıyorum :s20:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi Necmi

evet çok kötüydü ya.

sokaktayım ben herkes sokağa çıkmış.
geçmiş olsun merkez kos adası 6.8 şiddetinde allah yardımcıları olsun adada yıkım olmuştur deprem büyük

Çevrimdışı ardiles

lyon maçında elenmemiz elememiz kadar normal unuttunmu lyon herkes tarafından kupanın favorisi gösteriliyordu.
şimdi lyona karşı direncimizi görünce kaçan balık büyük oldu. Beğenmediğin takım ufanın favorilerinden biriydi.
elbette daha iyi olmalı ama daha iyi olmalı derken mevcudun kötü olduğunu söyleyemeyiz. mevcut iyi ama daha iyi olabilir.
daha iyiyi istemek güzel mevcutu kötü göstermek yanlış.

uefanın 4 favorisinden biride bizdik. mevcudu kötü göstermiyorum aksine takım çok iyi ama mevcut yeterince iyi yansıtılmıyor diyorum. şenol hocanın "oyuncuların performansını artırma özelliği" olsa dahi genel anlamda artık bize yeterli gelmiyor diyorum.

Etiketler: