Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365123 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Çok komik bir foto abi, adam bu kadar ünlü olacağını bilse o kadar zenci arkadaşla aynı havuza girmezdi sanırım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tiverk mi ne onu ogrenmis diyolla

Çevrimdışı tuncaboylu

yeni sezon formasını başka bir sene alma imkanı varmıda fatura istiyorlar :alala:
Fatura istemedi yuvadaki adam, ama bordo formada güzel durmuyor. Yaptırmam ben.
Formalar 117 lira ve yanında t-shirt hediye.
Temmuz'a kadar erir stoklar.

Çevrimdışı arda

adidas mış

Yalnız, Vodafone ve Beko da var o bence sponsorluk şeysidir, cocacola da varsa kesin öledir yani illaki öledir. Adidas forma dan alıyor cukkasını win-win tamam da nereye kadar.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Anıl1903

yeni sezon formasını başka bir sene alma imkanı varmıda fatura istiyorlar :alala:
Kartal yuvasından alan vardır ya da işportadan alan vardır bu yüzden istiyorlardır abi.

Çevrimdışı Anıl1903

Şimdi gittim yuvaya, yapıyorlarmış.

Ama siyah forma dışındakilerde çirkin duruyor, haberiniz olsun.

Alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun,ben yeni formaları bekliyorum.

Çevrimdışı ilhan mansız

Euroleague yönetimi başkana cevap vermiş, özetle hiç bir şeyi açıklamayan yuvarlak tırı vırı cümleler kurmuş.
Şaka maka iyice gündem oluşturan pozisyona geldik arkadaşlar. Bu pilav daha su kaldırır.

ne cevap vermişler ki, Başkan yerin dibine soktu bunları,,

Çevrimiçi MUSTAFA_

ne cevap vermişler ki, Başkan yerin dibine soktu bunları,,
Bunları demiş  :tabe:

Euroleague Basketbol, Fikret Orman'a cevap vermeyecektir çünkü bilmediği bir şey hakkında konuştuğu açıktır. Böyle bir konuyla ilgili kamuya açıklama yapmadan önce ilk önce herkesin bilgi sahibi olması gerekir.

Yine de, bahsettiği noktaların bazılarını işaretlemek için, EuroLeague'in ekonomik dağıtım kriterlerinin her katılımcı kulüp için daima çok açık olduğunu belirtmek önemlidir. Temel olarak, sayın Orman'ın sözlerinin aksine, kulüpler şirketin çoğunluk hissedarlarıdır ve bu nedenle hukukun sağladığı tüm bilgileri ayrıntılı olarak alırlar ve gelir dağılımı da dahil olmak üzere her konuda kararlar alırlar. Euroleague Basketbol, kulüplere aittir ve yalnızca kulüpler için çalışır, kararlarını alır ve onlar için gelirleri arttırır.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Anıl1903

Cenk Tosun:"Arkadaşlarımla,Gordon Milne döneminde yakalanan 3 dönem üst üste şampiyonluk rekorunu kırmak istiyoruz.O açlık hepimizde var."
Oyuncularımızın da dediği gibi bu istek ve kazanma hırsıyla şampiyonluk serimizi devam ettiririz inşallah.

Çevrimiçi Necmi

Euroleague Basketbol, Fikret Orman'a cevap vermeyecektir çünkü bilmediği bir şey hakkında konuştuğu açıktır. Böyle bir konuyla ilgili kamuya açıklama yapmadan önce ilk önce herkesin bilgi sahibi olması gerekir.

Yine de, bahsettiği noktaların bazılarını işaretlemek için, EuroLeague'in ekonomik dağıtım kriterlerinin her katılımcı kulüp için daima çok açık olduğunu belirtmek önemlidir. Temel olarak, sayın Orman'ın sözlerinin aksine, kulüpler şirketin çoğunluk hissedarlarıdır ve bu nedenle hukukun sağladığı tüm bilgileri ayrıntılı olarak alırlar ve gelir dağılımı da dahil olmak üzere her konuda kararlar alırlar. Euroleague Basketbol, kulüplere aittir ve yalnızca kulüpler için çalışır, kararlarını alır ve onlar için gelirleri arttırır.
tam düşündüğüm gibi başkan arı kovanına çomak soktu.

Çevrimiçi Savaş

Cok fazla o
O paraya yarmalenko alinir
Boyko yeterli takas icin o vida da aman aman bi stoper degil, sonra kimse hayal kirikligi yasamasin
Hafifi keyayı andırıyor ama o kadar değil. Zaten Vida tek gelmeyecek gibi. Başkan bu sefer sağlam tutuyor stoper işini. Bir de Mangala patlatacak sanki.

Rhodolfo - Pedro - Milosevic - Ersan takımdan gider. Mitroviç de opsiyonlu kiralık verilir.

Marcelo - Mangala - Vida - Tosic - Atınç 5'lisiyle devam edeceğiz bence.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Hafifi keyayı andırıyor ama o kadar değil. Zaten Vida tek gelmeyecek gibi. Başkan bu sefer sağlam tutuyor stoper işini. Bir de Mangala patlatacak sanki.

Rhodolfo - Pedro - Milosevic - Ersan takımdan gider. Mitroviç de opsiyonlu kiralık verilir.

Marcelo - Mangala - Vida - Tosic - Atınç 5'lisiyle devam edeceğiz bence.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fazla lukus degil mi yahu
Beklerden cektik bu sene bi basladik adriyano caner gg beck
Yakinda stoperler de boyle olacak herhalde

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Süper Lig'de son iki sezonda akan oyunda en fazla kilit pas atan oyuncu Oğuzhan Özyakup.

Maestro⚽️🦅
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şenol Güneş: "Oğuzhan ve Tolgay geride oynamak istiyor. Bu yüzden onlara kızıyorum. O zaman 'kesici oyna, rakibi karşıla' diyorum."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı arda

Arkadaşlar doğru söyleyin bu Erman Toroğlu kim şey etti

Kupa maçında ki program da hala BJK hakemlerle aldı diyor Quaresma diyor Bursa diyor..   

Deli oluyorum bunlara...

Yahu! Kupa Finali varmış izleyim dedim demez olaydım, yine apırsapır konuşuyor kalas erman! Bu arada benim benzetmem değil ben denk gelmedim  babam komik adam ya! çok izlemez futbol felan ama bunu tv de görünce ya bu kalas gibi topçuydu sonra gitti hakem oldu aldı yolunu gitti der hep :D top geçer adam geçmezmiş :D

Uzundurukan hocam biraz abarttın her takıma oluyor felan demeye kalktı onunda ağzına tıktı lafı! belki mute e alıp bakacam, bakalım olmadı bizimkilerin tekrarlarını izlerim Fırat Günayer'in Ati Fabri röportajını kaçırmışım arada :D
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı ilhan mansız

Bence artık ilginin Başkana gösterilmesi gerekiyor. Burda taraftar yanlış yapıyor.
aslında bütün emek onun ve yönetim kurulunun.
Başkan tribüne çağırılmayı çoktan haketti.
kesinlikle, Başkan ve yönetim ayakta alkışlanmayı çoktan haketti.

Çevrimdışı ilhan mansız

bilgi için teşekkürler, Başkan Fikret Ormana sonsuz destek,,Beşiktaş ancak bu kadar korunur, rakipler ancak bu kadar zor duruma düşürülür,,

Çevrimdışı taner37

Fikret orman Euro lig ile ilgili ne dedi ki geçmişi okumadım da merak ettim.
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

BİLGİ - Futbolcularımız Gökhan Gönül ve Caner Erkin yarın saat 15:00'da Bein Sports'da..

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı arda

İzlemeyin şu kanalı ya. Bırakın adam gibi lafının arkasında durmayı öğrensinler. Pardon adam dedim  :ebebe:

Doğru söylüyosun aslında, ne gerek var

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fikret orman Euro lig ile ilgili ne dedi ki geçmişi okumadım da merak ettim.
Bunları dedi  :D

Takımını Euroleague’e göndermeyi düşünmediğini belirten Fikret Orman, Avrupa’nın 1 numaralı kupası ile ilgili şu ifadeleri kullandı:
“Ben Euroleague’e karşıyım, hırsızlık organizasyonu. Takım gönderilmesine karşıyım. İspanyol şirket kurmuş kulüplere yüzde vermiş. Büyük sponsorlar var. Fazla para vereni alıyorlar. O kadar para harcayacağım, para İspanyol şirketin cebine girecek. Maçları yöneten de şirketin para verdiği hakem. Darüşşafaka Doğuş’u Real Madrid karşısında yediler mesela. Real Madrid, CSKA para harcıyor oraya ama bence geri zekalılık. Biz Real Madrid değiliz. Rus patron da nereden geldiği belli olmayan parayı harcıyor. Fenerbahçe’nin şampiyonluğu tabii ki çok değerlidir ama kulüp olarak tamamen zarar ediyorsunuz buna karşıyım. Takım şampiyon olsa da göndermem. Götür oraya, git buraya oyuncuların canı çıksın… Takımlar kur sonra para İspanyollar’a gitsin.”

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı taner37

Bunları dedi  :D

Takımını Euroleague’e göndermeyi düşünmediğini belirten Fikret Orman, Avrupa’nın 1 numaralı kupası ile ilgili şu ifadeleri kullandı:
“Ben Euroleague’e karşıyım, hırsızlık organizasyonu. Takım gönderilmesine karşıyım. İspanyol şirket kurmuş kulüplere yüzde vermiş. Büyük sponsorlar var. Fazla para vereni alıyorlar. O kadar para harcayacağım, para İspanyol şirketin cebine girecek. Maçları yöneten de şirketin para verdiği hakem. Darüşşafaka Doğuş’u Real Madrid karşısında yediler mesela. Real Madrid, CSKA para harcıyor oraya ama bence geri zekalılık. Biz Real Madrid değiliz. Rus patron da nereden geldiği belli olmayan parayı harcıyor. Fenerbahçe’nin şampiyonluğu tabii ki çok değerlidir ama kulüp olarak tamamen zarar ediyorsunuz buna karşıyım. Takım şampiyon olsa da göndermem. Götür oraya, git buraya oyuncuların canı çıksın… Takımlar kur sonra para İspanyollar’a gitsin.”
Euro lig şampiyonlar ligi gibi bir platform değil mi? Saygın bir organizasyon falan sanıyorum. Öyle parası olan kulüpler mi katılabiliyor sadece... 😂

Basketbol ile pek aram yok ama Euro lig çok kaliteli bir şey ise neden Alman İngiliz takımları yok ismimi bilmediğimiz vardır illa ki ama neden bir Bayern Münih yok neden PSG yok.. Sonuçta bunların da basketbol şubeleri var ve zenginler.. Bunlar neden katılmıyor.. Herhalde bütçesi olmadığı için değildir. Pek iplemedikleri için olsa gerek 😎
Şampiyon Beşiktaş

Etiketler: