2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş
2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş Skor : Konyaspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 26.08.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 114979 defa] 2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

bu takım geçen seneden farklı geçen sene bütün maçları deplasmanda oynamaya alıştığımız için bütün maçları alıyorduk.

geçen sene son maçlarda takım evdeki maçlara alıştı evde bir başka oynuyoruz dışarda bir başka oynuyoruz artık hızlı atak yok sürekli uzun top.

Çevrimdışı Orhan_

Bu tip oyunları 50 kere deneyip yanıldıktan sonra, 51. kere denemenin ne anlamı var? Hoca geçen sene de yapıyordu bu tip şeyler. Orta sahayı güçlendirmek gerekirken, Tolga'yı da alıp alanı boşaltmanın mantığı ne? Quaresma'ya, Necip'e, Tolga'ya bu kadar tahammül etmenin sebebi ne? Necip kırmızıyı çok önceden gördü Şenol Hocam, sen nasıl göremezsin bu bombayı?

Çevrimdışı Yasin02

Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı MrtBlgc

Şu şartlarda Konya'dan 1 puanla dönmek hiç fena değil bana göre. Yalnız artık şu transferlerin gelmesi lazım. Tosic sol bek performansıyla 1.lig 'de bile kendine takım bulamaz. Quaresma 2 maçtır sahada yok ve aldığı topların bir çoğunu ezdi. Sosa'nın yokluğu müthiş belli etti kendini. Yalnız dediğim gibi bu kadroyla Konya deplasmanından 1 puanla dönmek kazançtır benim için. Oğuzhan'ın durumunu da merak ediyorum,kasıkta yırtık falan olmasın sakın..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Togay_1981

Hocanın biraz şirazesi kaymış vaziyette. Tolga inadına taraftarın bir dur demesi şart oldu artık. Tamam bir basın toplantısı yaptın düşündüklerini söyledin. Artık mesajı saha dışına bırak. Kabak tadı verdin.

Çevrimdışı Tolgahan Gur

– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı artena_condari

Gördük ki Rhodolfo'nun ölüsü Necip'in stoper oynamasına yeğ. Şenol Hoca'yı kimse aklayamaz bu hususta. GG+Beck+Tosic+Marcelo oyna veya koy Rhodolpho'yu. Nedir abi bu Necip'te ısrar? Necip'i de ateşin ortasına atıyor...

Çevrimdışı cursedofdragon

iyi bari 1 hafta necip'i izlemicez.

Çevrimdışı EMİR EMRE

necipleri tosiçleri şenol hocayı hepsini geçtim...hoca nın bahsettiği ''isteksizlik'' ortada.3 senedir coşkuyla oynayan beşiktaş yoktu.Tehlike burada

hoca da bana çok istekli gelmedi. milyonları necipe düşman etti bu gece. adamın da suçu yok, kabiliyetsiz, adama nasıl girilir, topa nasıl çıkılır, adam nasıl tutulur bilmiyor. e o adam kabiliyetsizken sen ısrar edersen 2 de yersin 3 de. haliyle coşku felan da kalmaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk çatırtılar başladı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Savaş

Eğer Rhodolfo o topu cikartabiliyorsa Rhodolfo'yu 11'e yazicaksin arkadaşım net bu.

Necip bomba gibi dolaniyor sen Tolgay'ı alıp Kerim'i sokuyorsun. Alsana Necip'i Tolgay'ı çek Atiba'nın yanına. Nedir bu Necip sevdası ya? Neyin savaşı bu?

Kimse bahane uydurmasin maçı Şenol Hoca verdi. Bir kupa iki bu. Iki etti.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu zaman gelmiş defansta necip oynuyorsa bu yönetimin ayıbıdır.
şu kadar hatasına rağmen kalede tolga oynuyorsa bu şenol güneş'in ayıbıdır.

sahi bu g.gönül'e noldu? ayağı mı kırıldı? ne geçmez sakatlıkmış.

Çevrimdışı kyiv

cuneyt cakir denilen hakem bozuntusu son saniyede beckin bicilmesini  nasil es gecer anlasilir gibi degil...necip i atmak icin pozisyon kollayan pe zevenk son yapilan hareketi gormuyor gormek istemiyor.

stoper lazim stoper...konya gibi beceriksiz bir takim bile kornerden gol atabiliyor bize. yarin oburgun benfica napoliyi dusunemiyorum bile...

ayrica bu aras o kadar mi kotu? hic sans alamiyor?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Beraberlige yatiyoruz, sadece karizma degil butun takim yavastan aliyor, frikik atarken olcay ile kerim degisiyor falan.

Şu olay bize yakışacak bişey mi şimdi..

Neymiş efendim 2 yersek 4 atarmışız, 3 yersek 6 atarmışız. Al. Atamadın işte.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Bu arada lisans yetistiremekte
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı legendmaster

gereken transferler yapılmazsa bu takım şampiyonlar liginde 2-3 puanla sonuncu olur çok net

Çevrimdışı talha

Ama biz bu defansa SL'e cikmayacaz, yoksa neden Gokhan, Caner, Adriano aldik ve stopper istiyoruz?

Biliyorum, bende bukadar erken puan kaybetmek istemiyorum ama gecen seneyi hatirla. Ozaman Ts macindan sonra vah sampiyonluk ah sampiyonluk diyenler vardi.

Biraz sakin olun, olabilir. Daha ikinci hafta. Neler neler degisecek.

Yahu o kalede Tolga varken bırak adriano'yu Gökhan'ı Ramos ile Pique olsa yine 4 yersin.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Necip Necip Necip

Tolga Tolga Tolga

Nasıl bir kabussunuz arkadaş anlamadım.

Geçen senelerde çoğu maçı (özelikle derbileri) falan da hep Necip - Veli gibi adamlar sayesinde kaybettik.Adamlar 30. dakikada kırmızı görüp maçların içine ediyorlar.Necip bugün yine iyi dayandı 80'e kadar  :s20:

Şenol Hoca'ya ise hiç birşey demiyorum artık.Bıktım bazı inatlarından.Gökhan Gönül, Aras, Fabri ... daha hiç dünya gözüyle göremedik adamları.

Çevrimdışı OnizukaSensei

Bu maci da cok rahat alabilirdik ama maalesef kaybettik, yazik oldu. Canim sıkkın ama saglik olsun. Milli mac arasinda yeni transferlerle daha iyi olacagiz. Yalniz bazi seylerin degismesi gerekiyo, umarim Şenol hoca da bunu yapar artik. Ayrica gecen sene 2. hafta maglup olduk, bu sene de 2. haftada berabere kaldik. Ilk baslarda kaybettik puani ama bundan sonrasi gecen seneki gibi cok guzel olacak.

Çevrimdışı emrecakmak

Benim anlamadığım madem Fabri bizim seviyemizde(!) değil ilk 11 oynamayacak bu adama kim onay verdi? bu adamı kim aldırdı yazık değil mi ?

Çevrimdışı Kuntz

Özetle:  Hoca cidden formsuz. Umarım toparlar, şu inadından vazgeçer ve kaleyi Fabri'ye teslim eder.

Tolga'yı kalede görmek bile eziyet ve işkence. İnsan bu adamın Beşiktaş kalesini korumasına hayret ediyor

İlk yarı iyi oynadık. İkinci yarı belirli bölümlerde iyiydik ama Tosic'ten bek olmaz. Bir tane isabetli ortası yok. Necibi çıkarıp, Olcayı beke çekse, Tosici stopere kaydırsa Frei'ı öne atsa bana göre daha iyi olurdu.

Sonuçta ligin başları. Eksik kadro ile bu bir puan iyidir diyelim geçelim. Milli maç arası umarım işe yarar.

Çevrimdışı fore_kazık

Lig uzun maraton ve konya gibi zor deplasmandan 1 puan almak önemlidir.

10 kişi kalarak ve bu kadar eksik içinde birde Şenol hocanın formsuzluğu eklenince pekte kötü bir skor değil bence... Yeni transferlerde takıma uyum sağlayana kadar bi 8. haftaya kadar bu tarz sıkıntılar olacaktır. bu dönemi minimum kayıpla atlatmamız gerekiyor.

Çevrimdışı ozankarakoc

İki haftadır bir 'eski Beşiktaş' havası var...

Üstüste şanssızlıklar...

Adriano sakatlandı... Tosic kazmasına tahammül etmek zorunda kaldık.
Gökhan Gönül bir türlü hazır olamadı... 'Etkisiz eleman' Beck'e katlanmak zorunda kaldık...
Tam Sosa döndü diye sevindik, dönmemiş... Yerine gelen Talisca'nın lisansı yetişmedi.
Oğuzhan sakatlandı, Necip kırmızı kart gördü...

Şu transferler tamamlansın, uyuz milli takım arası geçsin, 'Şampiyon Beşiktaş' olarak adımıza yakışır şekilde geri dönelim...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Çağatay

2 necip tercihi = 1 kupa ve 2 puan
Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: