Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1657863 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı tangaz

Fikret orman büyük bir megaloman
EGO’su güçlü
Güneş’i sırf ismi ön plana çıktı, her maç sonrası tribüne çağrıldı diye gönderdi
hatta hocaya yeni sözleşme yapmayarak sanki Beşiktaş’ı terk etti imajıyla yıpratatak gönderdi
Sergen gibi erekt adamı getirmeye yüreği yetmez
bize naçizane beşiktaşlı başkanlar  gerek
Seba gibi salt süzme “adam” gerek

bir de sanki futboldan çok anlıyormuş gibi avcı gelince artık dünyada sistem hocaları iş yapıyor avcı uçacak kaçacak filan diyordu yahu pep olsun kloop olsun başlarında da f.orman gibi bi başkan olsun hayattan soğurlar.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Şu anda tek merak ettiğim konu, acaba aynen şu takım + 30 yaşında bir Gomez olsa sonuçlar nasıl olurdu.

15-16 da ki aç Gomez olsaydı hakem etkilerini saymazsak ligde 10 puan uefa da 3 puanda olurduk. Hakem etkilerini sayarsan. Ligde 6-7 Uefa da 1 olurdu...Şunu da unutmamak lazım biz güçsüz kaldığımız için vuruyorlar saha dışında bu kadar kolay.

Fabri-GG-Marcelo-Pepe-Adriano-Atiba-Sosa-Babel-Burak-Talisca-Gomez 11 ile çıksaydık bu sene dahil son 3 sezon da böyle kolay ve göstere göstere doğrayamazlardı.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

cümleten geçmiş olsun hayatınızın hiç bir döneminde vasat/vasataltı sevici ve formansporlu olmamanızı dilerim.

iyi geceler...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

bir de sanki futboldan çok anlıyormuş gibi avcı gelince artık dünyada sistem hocaları iş yapıyor avcı uçacak kaçacak filan diyordu yahu pep olsun kloop olsun başlarında da f.orman gibi bi başkan olsun hayattan soğurlar.
demirören bile gelse daha iyi yönetir düşüncesindeyim abi, sen ne diyorsun bu fikire?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Başkanın kötü olması, hocanın sistem hocası olması gerekiği ve bu takımın gerekli transferler yapıp sisteme zaman harcayıp bir sistem takımına dönüştüğünde uçacağı gerçeğini değiştirmez. 
Kloop olayını atmıştım zaten geçenlerde postumu okuduysan abi, beni normalde çoktan kovmaları lazımdı ama yönetim bana güvendi dedi. Bizim gibi böyle berbat bir süreçtelerdi. Kloopta aynı şekilde sadece 7-8 sene mainzi çalıştırıp hiç bir başarısı yoktu.

Çevrimdışı solar

Gomez ve 8 olması lazımdı tam izlemek için.

Bence şu anki 8 numaramız yeterli aslında.

Çevrimiçi levitate

Başkanın kötü olması, hocanın sistem hocası olması gerekiği ve bu takımın gerekli transferler yapıp sisteme zaman harcayıp bir sistem takımına dönüştüğünde uçacağı gerçeğini değiştirmez. 
Kloop olayını atmıştım zaten geçenlerde postumu okuduysan abi, beni normalde çoktan kovmaları lazımdı ama yönetim bana güvendi dedi. Bizim gibi böyle berbat bir süreçtelerdi. Kloopta aynı şekilde sadece 7-8 sene mainzi çalıştırıp hiç bir başarısı yoktu.
ama dortmund yönetimi ile bizimki bir mi abi allah aşkına :D böyle giderse kredi falan dinlemez hemen yollarlar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Teknik taktikten anlayan arkadaşlar bi yazsın şunu neden en leş takım bile sürekli gol pozisyonu buluyor? 4 yedik ama adamlar 3 4 tane de bariz gol kaçırdılar. Neden olmuyo hocanın taktiği?

Beşiktaş Futbol Takımı 2019-20 Sezonu / 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
« : 03 Ağustos 2019, 04:07:21 »

Belki biraz erken olacak ama bu taktik ve formasyonla işimizin çok zor olduğunu düşünüyorum. Sol bek ve stoper, hatta başka bölgelere transfer yapsak dahi takımın iki uç noktasında bulunan alternatifsiz isimler Karius & Burak'ın taktiğe tam zıt tip oyuncular olması bunun sebebi.

Yanlış anlaşılmasın, taktiği kötülemiyorum, aksine hocanın oynattığı formasyonu normalde epey beğenen biriyim. Sahaya dağılımı matematiksel olarak çok başarılı olduğu için son zamanlarda iyice yaygınlaştı. En büyük avantajlarından biri formasyon değiştirmeden kontra, ofansif ya da dengeli şekilde oynamaya imkan vermesi.

Eğer kontra taktiği yapılmıyorsa istisnasız değişmeyen şeylerden biri libero tipi ayakları iyi kaleci ve geriye gelip amc gibi davranarak içe koşan kanatlara destek verebilecek tipte forvet oyuncularının kullanılması.

-------------------------------

BJKTÜRK23 - 01 Eylül 2019, 04:58:53
Son sezonu diyorsan taktik kullanıyorduk demek bile abesle iştigal olur. 2 hücum planımız vardı. Ya kasımpaşalının vücuduna uzun top atıp 50 ortada 1 gol yapmak. Ya da stoperlerin ayağı kötü olmasından dolayı takım boyunu uzatıp ve ön kenar zararlılarını çizgiye atıp geniş alan da kör dövüşü yapmak boşluğu bulduğun yerden saldır attın attın atamadın hop kontra Atiba GG geri yardırsın.

Avcının bize geldiğinde Başakşehir de ki uyguladığı taktikten bahsediyorsan evet 11 oyuncun da bir kere pas yapabilmek zorunda mobil olmak zorunda takım boyu kısa olmak zorunda. Bu oyunu mesela gençler çıktığımız hazırlık maçında ve sivas maçında uyguladı bıraktı takımın yapısı buna müsait değildi. Hücumcular anlamında kendi yarı sahamıza kapanan anadolu takımı görüntüsü veriyorduk. Merkezden geçişi sağlayamadığın için üstüne bir de stoperlerine baskı yediğinde bombalama oranı yüksek stoper ve kalecilerimizle gollerde hediye ettik. O oyunun bana göre önlem alınması da kolay göze de hitap etmiyordu Büyük takımlar için, o da sana bırakıp topu iyi koştu mu hücumcularını istediğin yere yönlendirdi mi kilitleniyor oyun.  Avcı 2 maçtır burada farkli bir oyun kurguluyor.  geldiğinden beri aklında olan All or Nothing belgeseline bakın Man city tarzı pep tarzı diye o dönemde demiştim. Bir üst versiyon. Bunda savunmada sen hücumdayken risk var takım boyu yine kısa topu kaybedersen gegenpress yönlendirme vs çok çabuk geri alacaksın yoksa savunma arkasına atılan toplar tehlikeli oluyor. Libero ve ayağı iyi kaleci eksikliğimiz var. Sağ stoperimiz yine ayağı iyi değil ve topu yere düşürüyor. Bugün zaten yediğimiz gol tam dediğim şekilde oldu. Skoru bulunca duran top harici temiz oyun büyük takım oyunu. Topu kaybetme pas pas pas. Buldun mu boşluk direkt ve hızlı hücum gol yapabilirsen tamamdır. Ama işte maç 0-0 başlıyor. Kilit çözecek bir hücum hattı yok. Burak karıştıran tip fakat presle onu yorarsak bitiremeyecektir pozisyonları fırsat geldiğinde. Fransa maçı örnek işte. Fizik gücü anlamında uygun değil bu oyuna. Burak iç saha da iş yapar. Deplasmanda daha mobil bir tip gerekiyor. Ama bu sefer de pozisyon bulmak zorlaşıyor deplasmanda girdiğini atamıyor bu tiptekiler. 3 hücumcunda skorer olmalı hangisi forvet hangisi kanat anlamayacaksın istatistiklerine bakınca  :D Firmino-Salah-Mane Messi-Neymar-Suarez Mbappe-Cavani-Neymar, Sane-Sterling-Aguero gibi...

Fırsat transferi demem zaten o dönem itibarı ile takımlarında forma şansı azalan kaliteli olup normalde alamayacağın veya seni zorlayacak adamları daha düşük bonservise veya bonservissiz alman demek. Vidal zaten ben inanmadım uçak muhabbeti vs olduğunda da o daha buralara düşecek yaşa gelmedi. Rafinha sakatlık sorunu ve kadroda tercih sırası yüzünden  olabilirdi adamı oynattılar daha gelmez. Khedira hem sakatlık hem yaş hem kalp sorunu alınabilir riskti Juve de kullandı. Bırakmaz artık. Bu adamlar zaten o an denk gelirse alırsın. Forma giydikleri an formayı tekrar verecek adamlar değil benim de demem o zaten. Bunların ne vereceğinden kimse şüphe etmez. Anca sakatlanır mı parası gecikirse sorun çıkarır mı akşam bardan çıkar mı sabah antremana kalkar mı vs olur. Bir takıma 11 tane böyle adam alırsan veteran karması olursun ama 2-3 adet böyle kaliteli winner adam almak zorundasın. Tam tersi 11 Atiba da olmaz yine aynı şekilde. Denge mühim. Oyuncu tercihi oyun tercihi kişiden kişiye değişir de bir anket yapsak Beşiktaş ta gözünüz kapalı(şartlı değil) kaç oyuncuyu direk 11 e yazarsınız diye. 5 +, 5 - diye açık ara 5- çıkar. Büyük oyuncu kaliteli oyuncu winner oyuncu ne dersen artık eksikliği var takımda. İçeri sokamazsan 3 puan vermiyorlar. Bugün takım kötü görüntü çizmedi 3 penaltın verilmedi vs ama içeri sokamadın ya da yediğinden fazla sokamadın bir kıymeti olmuyor. Güçlü oyun iyidir. Ama tamamlayıcı olmazsa tek başına bir anlam ifade etmez.

Dorukhan a 7-8 verseler yine satılır. Mehmet Özcan ı da 11 için istemiyorum ki potansiyeli var Dorukhan gibi havlu atınca veya rotasyonda kullanıp parlatıp satmak için istiyorum.  :D  Başarı yok cl yok kombine düşmüş yayın geliri düşmüş forma satışı düşmüş vs oyuncu almak istesen maaş ödemek istesen para lazım takım kendini çeviremiyor ek kaynak da gerekiyor. Banka yapılandırma iyi hoş da. 1.5 m luk 10 tane oyuncu aldın mı 5 m luk 3 oyuncudan pahalıya geliyor. Yerine yenisine yine o kadar veriyorsun eskiyi yine göndermeye çalışıyorsun parasını verip ya da zararına çakıl taşı ile almıyoruz böyle giderse 5 seneye yine aynı yere döneriz faiz anlamında.

20 şut 4 isabet 1 gol. 4 kişilik hücum hattımızın özeti. Burada 4 isabet 1 gol iyi oran sorun. 20 de 4 isabet. Golcü olsun diyorum ya parana göre. Keşke Aguero alsan  :D Gomez getir. Yaşlı dersen. Brobbey o da sakatlandı çünkü Naci ve onu Ajax 2 sene içinde yeni jenrasyonuna hazırlıyor zaten. 50 m u bulur. Sakatlıklar veya başka sorunlar yaşamaz saha içinde kalırsa. Hollanda bağlantısı yok mu getirsin Torunoğulları Beşiktaş a bir fayda sağlasın. Samimi olsun diyelim adamın derdi Beşiktaş evet. 2 günde olacak iş değil o zaten o da kaçtı. Kiralarsın Batshuayi vs gibi topçuları. Ya da iş görecek alt kategori ama golcü kimlikli Kamil Carbonier vs de kulüpleri bırakmaz bu saatten sonra olması gerekenden çok ödersin ya da.

Şu an öyle kulübü bırakacak diye fiyat indirsin diye beklenen biri yoksa. gelecek adamlar kulübünde istenmeyen yedek olan yeterli seviyede olmayan transfer yapmak için transfer yapılacak olan adamlar olur. Çoğu kişi yine yetersiz bulur ama bir yandan da kendine yalan söyler kimse istemiyor kesin iş yapar der ya da belli mi olur tutar vs der. %90 ı tutmaz o adamların.

BJKTÜRK23 - 01 Eylül 2019, 04:58:53'e Yanıt olarak.
Dostum zaten hatırlarsan Apo hocayla bu işin ne kadar zor ve sıkışmaya gebe bir süreç olacağını, kadronun 4-2-3-1 üzerinden hazırlandığı için kaleciden forvete 4-1-2-3 dm wide'a ne kadar uyumsuz olduğunu hazırlık döneminde konuşan ender kişilerdendik seninle.  Hatta sol ön için N'Koudou'nun zıttı bir adam olan Viktor Fischer ortak noktamızdı.  Forvet olarak da kullanırız, taktiğe en uygun adamlardan biri diyorduk. Ben 3-4 senedir en sevdiğim sistem olmasına rağmen Sergen bizim için daha doğru tercih olurdu diyordum. Şimdi oralara dönersek inanılmaz canımız sıkılır kaldı ki sayende döndük benim de baya öyle oldu :D

Taktik tam olarak anlattığın şekilde oynanıyor, lakin ileri uçtaki forvet'i Burak tipi poacher olmamak ve iki taraftaki oyuncudan birini mutlaka aklıyla oynayabilen+gol özellikli futbolcu tercih etmek şartıyla çeşitli varyasonlarıyla verim alınabiliyor. Önde 3 tane küçük yetenekli forvet olmak zorunda metası o kadar da sarsılmaz bir şey değil.  Psg Neymar İbra, Cavani oynuyordu. Öyle bir orta saha va defans varken Cavani'yi sola çekip sağa son 30 dakika Neymar'ın yerine Quaresma'yı salsan belki her maç asist yapar sana :)

Şu Vidal dediğimiz adam Box to box diye biliniyor ama aslında Ball-winner'ın uç noktası. Belki piyasadaki kalbur üstü çoğu 10 numaradan daha yetenekli. Adamlar bu kadar sıra dışı bir futbolcu olup istatistik yapmasına rağmen karakterindeki bu baskın ball winnerlık yüzünden kadrolarına uymadığını düşünüyorlar ve pazarlamasını yapmaya çalıştılar. Çok ciddi bir kontratı olduğu için pek yanaşabilen olmadığından daha sonra ondan bu sene daha iyi faydalanmaya çalışacağız açıklamasını yaptılar. Biz M. Özcan'dan bahsediyoruz. Bak kesinlikle çocuk son zamanlarda çıkan en iyi bwm'lerden biri gibi gözüküyor bana göre de sakın beğenmediğimi düşünme. 6 Numara birincil pas merkezi olmak zorunda taktikte, 8'de ise hücüm ederken 10 numaraya çıkmak zorunda olduğundan oynamasının mümkünatı yok. Haftalar önce diyorduk, Ljajic bile zorlanacak, ideal yeri orası değil diye.

Biraz farklı taktik anlayışlarla oynanabilir lakin bu sistemin hep bahsettiğim o formasyonun geometrik mükemmelliği yüzünden liginin üstünde olan, hemen hemen kadrosunun her noktasında rakiplerinden aşağı kalmayacak takımlarda kullanılması gerekiyor. Her formasyonda olduğu gibi takımın omurgasındaki oyuncular en önemlileri, bu taktikte 4-2-3-1 deki gibi topu ileriye taşıyalım bir şekilde golü buluruz mantığı tutmadığı için merkez oyuncularda bölgesinin harici oyuncu oynatmak da pek mantıklı bir şey değil. Değişik tarz adam parlatayım diyorsan ileri kenarlarda farklı varyasyonlar yapılabilir + günümüzde az çok birbirilerine benzedikleri için bek oyuncularını parlatabilirsin. 9 - merkez 3lü - defans, hele hele kalede bu tip şeyler denenirse parlatılma ihtimalin daha yüksek :D.

Başakşehir kütüphane gibi ortam, sistem oturtmak için belki de en iyi yer. Robinho, Visca, Adebayor gibi adamlarla oynuyorlardı. Kaldı ki Adebayor'u çok tercih etmedi bile hoca geçen sene. Biz Güven'le oynuyoruz. Taraftarız biz, mevcut durum ve yapılanlardan üzerinden bakmak zorundayız. Bu kadar transfer yapabileceğimizi bile beklemiyordum, Apo hocanın eksikler yüzünden çok daha üzücü sonuçlar alabileceğini düşünüyordum.

Sezarın hakkı her zaman sezara, Adam iyi çalıştırmış takımı, bu kadar eksikle işlemesi bile mümkün olmayabilir diyordum fakat düşündüklerini yansıtmış takıma. İşledi fakat, eksikler yüzünden verimli olamadık. Forumdan bir arkadaş maç esnasında Burak olsa 5 olurdu yazmıştı, en doğru yorumlardan birini o yaptı bence. Uymuyor diyoruz ama olsaydı büyük ihtimalle çok daha farklı bir netice alacaktık.

Her şeye rağmen über olmasa da orta şekerli bir Golcü alırsak şampiyonluğun adayıyız, bir de amrc koyarsak çiçek olur. Yalnız Forvet işi şu an biraz sıkıntılı gözüküyor, tecrübeli golcüler hep uygun uygun gitmiş, umarım acil olarak biri bulunur.

--------------------------------------------------

Daha önceki bazı mesajları kopyalayayım istedim. Göztepe, özellikle berabere kalınan Rize maçlarında biraz ışık vermiştik lakin olmadı...
[ Son Düzenleme: 20 Eylül 2019, 05:33:37 Erman1903 ]

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu arada Karius 39 maça çıkmış 57 gol yemiş. İstikrar abidesi adam.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ama dortmund yönetimi ile bizimki bir mi abi allah aşkına :D böyle giderse kredi falan dinlemez hemen yollarlar

Sonu o gözüküyo zaten maalesef kardeşim. İşte kloopta onu dedi dortmund yöneticileri harici başka biri olsa gönderirlerdi diye. avcınında hatası bu oldu yönetimi olmayan bir takımı gelmek, başakşehirin yönetimi bizimkilerden çok daha iyi.

Çevrimdışı caner.eryigit

Kaleci fln değil tolga dan özür diliyorum.
Resmen tüm camiayı trollüyorlar ben hayatımda böyle birşey görmedim.
Biz bunu hakettik ama sosyal medyada ki paralı trol gazeteciler ile el birliğiyle bu duruma getirdiler koskoca camiayı.
Son şampiyon olduğumuz kadrodan 1 tane oyuncu vardı o da Atiba sonradan giren.
Şimdi çıksın anlatsın başkan pırlantalarını
Gerçi onun daha önemli işleri var Beşiktaş başkanlığından başka.
Bu duruma gelmemizde kimlerin emeği varsa Allah belasını versin.

Çevrimdışı haluk.m

İstatistikler eksik/hatalı olabilir ama aşağı yukarı böyle;

Hiç yönetim ya da hoca hatalı kavgası yapmayın, ikisi de hatalı.   Aldıkları oyuncular ve oynatılan sistem yanlış, transfer sezonunda seviniyorduk ama başımıza geleceği bilmiyormuşuz.   

Ben sıradan bir futbol izleyicisi, taraftarıyken (bazılarınız futbol cahili bile diyordur) hatayı görüyorum ama Abdullah hoca görmüyor  :alala:   (Hoca hala aynı masalı anlatıyor) Bazı anlarda iyiyiz demeyin, rakip topu bize bıraktığı için öyle sanıyoruz.  Forvetin yok kanat oyuncun çizgiden çıkmıyor, iki tane 8 numara oynatıyorsun ama 3'üncü bölgede pas yapamıyorsun böyle saçma bir taktikle oynuyoruz. Savunmada rakip ataklarını gol yiyerek savuşturuyoruz,  bazen de rakiplerin kazmalığı tutuyor da atamıyorlar..  :s20:

Şimdi de oyuncular suçlu  :kop:   E hocam alıp atıyorsun sahaya bizimle birlikte izliyorsun  :alala:  Yap müdahaleni, Boyd'a çizik atmayı biliyorsun ama ?  Sen önce takımın oynayabileceği oyunu bul sonra oyunculara sallarsın. 

Bu arada Boyd öyle ya da böyle artık bizim oyuncumuz, sen bu adamı kazanmak zorundasın.  Diaby madem sağ kanat olacaktı yedeğini niye Lens yapıyorsun.

[ Son Düzenleme: 20 Eylül 2019, 01:17:43 jokerhm ]

Çevrimdışı solar

kanatta diabi beklerde daglıs  kalede karyusla mı? cacık bile olmazdı hele bu sistemle korku filmi

Benim fikrim, Diaby ve N'Koudou ikiside ilk yarı çizgiye yapışık oynadıkları için takım verimsizdi. İkinci yarı N'Koudou çizgide kaldı ama Diaby daha çok içeri girdi ve en azından biraz daha hareket getirdi. Geçen sene küme düşen takımda toplam 4 gol atmış adamı forvet olarak kullanmak zorunda kalıyorsan, en önemli sorun ilk kez 90 dakika oynayan sağ bekin değildir diye düşünüyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Acı ama gerçekler  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Sonu o gözüküyo zaten maalesef kardeşim. İşte kloopta onu dedi dortmund yöneticileri harici başka biri olsa gönderirlerdi diye. avcınında hatası bu oldu yönetimi olmayan bir takımı gelmek, başakşehirin yönetimi bizimkilerden çok daha iyi.

yönetim dışında camianın dinamiklerini bilmesi lazımdı çok ani bir değişim yaşatmaya çalışıyor

Çevrimdışı AvrupaKartalı

MasAllah
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ciddiyim, az yemiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı celiker1

Takımın bel kemiği adamları yakalamışken ne olursa olsun bırakmayacaksın.Hele hele bizim ligde.Satıp kar ettin zannediyorsun,yerine aldığın oyuncularla 2-3 misli para harcıyorsun.Senelerce kaleci bulamamışın.Az buçuk Fabri almış kaleyi gönderiyorsun.Ulkeye gelmiş en iyi defans oyjncusu Marcelo'yu buluyorsun gonderiyorsun.Maasina zam yapmayım diye Sosa'yı,Gomes'i gönderiyorsun(kimse darbe filan demesin konunun maas zammı olduğunu çok kişi.söylüyor.Özellikle Sosa için eminim)Galatasaray'ın Muslera'ya verdiği maaş 3.750000 euro.Adamlar maasi yuksek satalim 5 milyon euroda bonservis aliriz demiyorlar.En az 50 tane mac vardir adamin kurtardigi.Bu arada adamin geldigi 8 sene olmus.Bizim soyle tutmus oyuncuyu kadrida uzun yillar tuttugumuzu hatirlamiyorum.Ne yapıp edip o adama burada jubilesini yaptiracaksin
[ Son Düzenleme: 20 Eylül 2019, 01:26:07 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Alper1903

İstatistikler eksik/hatalı olabilir ama aşağı yukarı böyle;

Hiç yönetim ya da hoca hatalı kavgası yapmayın, ikisi de hatalı.   Aldıkları oyuncular ve oynatılan sistem yanlış, transfer sezonunda seviniyorduk ama başımıza geleceği bilmiyormuşuz.   

Ben sıradan bir futbol izleyicisi, taraftarıyken (bazılarınız futbol cahili bile diyordur) hatayı görüyorum ama Abdullah hoca görmüyor  :alala:   (Hoca hala aynı masalı anlatıyor) Bazı anlarda iyiyiz demeyin, rakip topu bize bıraktığı için öyle sanıyoruz.  Forvetin yok kanat oyuncun çizgiden çıkmıyor, iki tane 8 numara oynatıyorsun ama 3'üncü bölgede pas yapamıyorsun böyle saçma bir taktikle oynuyoruz. Savunmada rakip ataklarını gol yiyerek savuşturuyoruz,  bazen de rakiplerin kazmalığı tutuyor da atamıyorlar..  :s20:

Şimdi de oyuncular suçlu  :kop:   E hocam alıp atıyorsun sahaya bizimle birlikte izliyorsun  :alala:  Yap müdahaleni, Boyd'a çizik atmayı biliyorsun ama ?  Sen önce takımın oynayabileceği oyunu bul sonra oyunculara sallarsın. 

Bu arada Boyd öyle ya da böyle artık bizim oyuncumuz, sen bu adamı kazanmak zorundasın.  Diaby madem sağ kanat olacaktı yedeğini niye Lens yapıyorsun.

Rize maçında son saniye şansıyla direkten dönen top, 1-1. Maç sonu 5.2 saniye açıklaması.
Gazişehir maçı 3-2 rakip oyuncunun kadroda olmaması gerektiği açıklaması (bunu yönetimin yapması gerekiyor)
Bratislava maçı 4-2 son dakikalarda yenilen 2 gol, pas kalitesi 2.bölge 3.bölge bu seviyelerde böyle hataların yapılmaması gerekiyor açıklaması (hangi seviye? bratislava? !!?!)

Takım doğru dürüst pozisyona giremiyor, sürekli yan pas geri pas. adamlar bi uzun topla kanatları karşı karşıya bırakıyorlar, bıraktılar. üstte saydığım 3 takım da aynı şekilde "goller !!?!" buldu.

Yönetim hakkında taraftarın büyük bir çoğunluğunun görüşü çok net de ya hoca bu nasıl oyun, bunlar nasıl açıklamalar?

Çevrimdışı haluk.m

Bu arada attığımız golleri de şansımızın sayesinde attık, öyle planlı bir şey değildi.  Biri Penaltıdan geldi diğeri Nkoudou'nun zorlaması sayesinde rakibe çarpıp girdi..  :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Futbolcuların hata yapıp sosyal medyada özür dilemesi de moda oldu  :money:

Karius:"Bu maçın herkesin canını yaktığının farkındayım. Kızgın ve hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. İlk golde sorumluluğu üstüme alıyorum. Bugün kazanabilirdik. Hiçbir şey bitmiş değil. Lütfen camia olarak birlik olalım. Pazartesi önemli bir maç var desteğinizi istiyoruz"

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bu arada attığımız golleri de şansımızın sayesinde attık, öyle planlı bir şey değildi.  Biri Penaltıdan geldi diğeri Nkoudou'nun zorlaması sayesinde rakibe çarpıp girdi..  :claps:

Aynen öyle, aslında bu taktiğe çok da uygun olmayan N'Koudou bana göre en çok iş yapan ofans adamı. Bu işte bir terslik var.

Çevrimdışı haluk.m

Rize maçında son saniye şansıyla direkten dönen top, 1-1. Maç sonu 5.2 saniye açıklaması.
Gazişehir maçı 3-2 rakip oyuncunun kadroda olmaması gerektiği açıklaması (bunu yönetimin yapması gerekiyor)
Bratislava maçı 4-2 son dakikalarda yenilen 2 gol, pas kalitesi 2.bölge 3.bölge bu seviyelerde böyle hataların yapılmaması gerekiyor açıklaması (hangi seviye? bratislava? !!?!)

Takım doğru dürüst pozisyona giremiyor, sürekli yan pas geri pas. adamlar bi uzun topla kanatları karşı karşıya bırakıyorlar, bıraktılar. üstte saydığım 3 takım da aynı şekilde "goller !!?!" buldu.

Yönetim hakkında taraftarın büyük bir çoğunluğunun görüşü çok net de ya hoca bu nasıl oyun, bunlar nasıl açıklamalar?

Abdullah Avcı:
"Çok fazla değerlendirilecek bir şey yok. Sistem, organizasyon, bireysel performans, takım savunmasında hata... Bunun çok açıklaması yok. Çözüm bulmaya çalışacağız ama bu seviyede bu şekilde hata yapamazsın. Kendimizi ve oyuncuları sorgulayacağız."

5 Maç oldu ve hala ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar.

Hani yeni iletişim ekibi kurulmuştu ?  Hoca böyle garip açıklamalar devam ederse Vodafone Parkta sıkıntı çeker.   

Çevrimdışı celiker1

Diaby'yi çok beğendim.Ama ne tek forvet ne sağ kanat oynayabilecek oyuncu.Çift forvet oynarsa çok iş yapar
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Alper1903

Abdullah Avcı:
"Çok fazla değerlendirilecek bir şey yok. Sistem, organizasyon, bireysel performans, takım savunmasında hata... Bunun çok açıklaması yok. Çözüm bulmaya çalışacağız ama bu seviyede bu şekilde hata yapamazsın. Kendimizi ve oyuncuları sorgulayacağız."

5 Maç oldu ve hala ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar.

Hani yeni iletişim ekibi kurulmuştu ?  Hoca böyle garip açıklamalar devam ederse Vodafone Parkta sıkıntı çeker.   

Bu kafayla çok uzak değil gibi sıkıntı çekmesi.