32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor
32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor

Beşiktaş Forum|32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor Tarih : 13.04.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Direnç Tonusluoğlu - Süleyman Özay - Mehmet Akıncık - Murat Erdoğan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor  [Okunma sayısı 2545 defa] 32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Göz göre göre golü yedik. Bu Santos denen kişi gitmeden bu takım düzelmez. Kupayı da kaybederiz sonra yönetim çıkıp da bizim suçumuz değil açıklamaları yapmasınlar  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bahtiyar durup dururken düşer, Colley ıska geçer.

Böyle sacma gol mu yenir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ox niye girdi oyuna ? Rashica neden çıktı ? Ghazzel sahada yürüyor. Orta sahayı yürüyerek geçiyor rakip  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Elin emeklisi çözüm olarak elinde ne kadar forvet varsa sahaya attı. Diyecek söz yok. Kupa gitsin bu hoca da gitsin olacak  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Taylanın pozisyonu neden 500 defa gösterdi. Hiç birşey yok.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Umut & Cenk 😁😁😁😁😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Umarim bi tane daha yeriz ve herif kovulur. Böyle giderse önümüzdeki sezonu da unutun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu değişikliklere bak ya? Sabrımızı zorluyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk oyuna girdi 3. saniyede yerde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

10 tane forvet atınca sahaya gol atacağımızı sanan futboldan zerre anlamadığını düşündüğüm bir teknik direktörümüz var. Umarız bu maçı kaybederiz de şutlarlar bunu  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

10 tane forvet atınca sahaya gol atacağımızı sanan futboldan zerre anlamadığını düşündüğüm bir teknik direktörümüz var. Umarız bu maçı kaybederiz de şutlarlar bunu  :money:

10 tane defans attığında da gol yemeyecegini sandığı için sıkıntı yok.

Çevrimiçi levitate

4 forvet var sahada, topu şişirteceğine kısa pasla geriden çıkmaya çalışıyor, sahada 3 orta saha olunca da uzun vurduruyor

aglicam
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

10 tane defans attığında da gol yemeyecegini sandığı için sıkıntı yok.
2 tane pas yapamıyoruz. Değişikliklerden beri sahada yokuz. Maç da oynanmıyor zaten. Süre geçirmek için sahaya çıkan takım olduk. Kenarda durmasının bir manası yok. Boş bıraksak da fark etmez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Abu nun ayağına top değdimi

Çevrimiçi levitate

ne diye bağırıyorlar anlamadım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

ne diye bağırıyorlar anlamadım

Santos istifa, sergen yalçın

Çevrimiçi levitate

Santos istifa, sergen yalçın
sergen antalya'da zorlanıyor daha ohooo

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Necmi

2 tane pas yapamıyoruz. Değişikliklerden beri sahada yokuz. Maç da oynanmıyor zaten. Süre geçirmek için sahaya çıkan takım olduk. Kenarda durmasının bir manası yok. Boş bıraksak da fark etmez.
bu değişikliklerden sonra sahada nasıl olacaksın orta sahayı çıkartmış ayağına top bekleyenleri sahaya sürmüşsün kim atacak topu onlara hoş atsalarda farketmez ya

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Ulan abu hiç mi hatrımız yok sen de kaç maçtır böylesin umarım iki yakan bi araya gelmez
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Bazılarına beden hocası diye dalga geçenler alın size turnuva hocası
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

az önce değdi.
evet bir kere oda rica ederim ayağına değildi kafaya değdi

Çevrimiçi Samet Demir

Başkan kupa elden gitmeden gönder şu hocayı. Serdar hoca olsa şuan 3. garantiydi. Böyle rezil değişiklikler olmaz. Olamaz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sürpriz sonuç geldi. Bu maçta hiçbir şeyi hak etmedik. Ben çok boş kalırsam bile artık maç izlemem bu kenarda oturan emekli gitmeden  :money: Yazık kaybettiğim 90 dakikaya  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: