22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor
22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor Tarih : 23.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Abdullah Bora Özkara - Ömer Faruk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 6465 defa] 22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Çevrimdışı Sefa Kara

Svenson onurdan iyi rosierden kötü demiştik yanıltmadı.

PSG,Chelsea,Arabistan derken yine anadolu.Yine mi keder ama artık yeter.

Çevrimiçi Samet Demir

tayfurun kötü olması demiregeyi iyimi yapıyor bir raşitsa var çabalayan başkada kimseyi göremedim leş ads den daha kötü bir takım var sahada

3 tane orta saha var takımda, tayfur, gedson ve demir ege. Benim dikkatimi çeken boşta ve dikine pas yapmaya çalışan bir demir ege var. Tayfurun ne yaptığı belli değil. Gol atacağı pozisyonda kaleciyi sakatlıyordu az daha.

Bakalım geçen hafta kartı var diye demiri çıkaran hoca aynı tutumu tayfurda da yapacak mı?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Fernando santosta Şenol güneşin portekiz şubesi gibi anlamsız aynı kadroda ısrar ediyor geç oyuncu değişiklikleri.

Beşiktaşlılar olarak sınanıyoruz yemin ederim.

Çevrimiçi Samet Demir

tayfurun konuşulacak nesi var adam zaten yok hükmünde yazdığım şeyi anlamıyormusun demir ege de genç şahindde bir şans niye diğerine vermiyoruz

Rachicaya da giydirmeye başlarsan yazdıklarını anlayacağım abi. :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

sen genç düşmanımısın ne güzel sahaya çıkmış işde birilerini tatmin ediyor sahada olması için alt yapıdan olması yeterli nasılsa en büyük kriteri karşılıyor
Abi fizik bile yok teknik zaten sıkıntılı bir şey de sunmadı şahin kalınsazoğlu var o çocuk neden şans alamıyor final oynadığımız semihin 2 gol attığı maçta en çok dikkat çeken çocuktu
Semihle ben genç oynamasın yada tayfur iyi demedim ki bir başkası şans haketmeli bence

Çevrimiçi Talisca1903

Rachicaya da giydirmeye başlarsan yazdıklarını anlayacağım abi. :)
yaptığın haksızlık demir ege verilen şansları değerlendiremedi diğer çocukların suçu ne ?

Çevrimiçi Samet Demir

Fernando santosta Şenol güneşin portekiz şubesi gibi anlamsız aynı kadroda ısrar ediyor geç oyuncu değişiklikleri.

Beşiktaşlılar olarak sınanıyoruz yemin ederim.

Old School hoca taraftara hoşbuldum mesajını gönderiyor. Bu hocayı 4-1-3-2 oynatır diye tutuyordum da yavaş yavaş umudum gidiyor. Mart ayı sonuna kadar süresi var bende.

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimdışı zubeyirbaya

Old School hoca taraftara hoşbuldum mesajını gönderiyor. Bu hocayı 4-1-3-2 oynatır diye tutuyordum da yavaş yavaş umudum gidiyor. Mart ayı sonuna kadar süresi var bende.

bu beklerle 4132 nasıl oynatsın eli ayağı tutan bek yok takımda doğru düzgün :) bütün kanadı emanet edelim diyorsun

Çevrimiçi Necmi

aynen güzel abim. İnşallah demir ege’yi çıkarıp ortaya onur’u falan çeksinde sizde rahatlayın, bizde rahatlayalım.. Maçda dikine pas atan son adamda çıksında hepbirlikte mutlu olalım..!!
dikine pas atsa ne olurki sanki o pasları değerlendirecek adam var ilerde beşiktaşta oynamak için hiç yeterli değil yönetim işini yapsında onur çıkmasın sahaya ne yani onur oynamasın diye onun kadar yetersiz başkasınımı tercih etmek zorundayım birinin kötü olması bir başkasını iyi yapmıyor ligin ortalarındaki herhangi bir takım şu ads yi ilk yarıda dörtlerdi neye sevineyim demirege dikine oynuyoramı 

Çevrimiçi Talisca1903

dikine pas atsa ne olurki sanki o pasları değerlendirecek adam var ilerde beşiktaşta oynamak için hiç yeterli değil yönetim işini yapsında onur çıkmasın sahaya ne yani onur oynamasın diye onun kadar yetersiz başkasınımı tercih etmek zorundayım birinin kötü olması bir başkasını iyi yapmıyor ligin ortalarındaki herhangi bir takım şu ads yi ilk yarıda dörtlerdi neye sevineyim demirege dikine oynuyoramı
alt yapı düşmanı seni

Çevrimiçi gokhans

tamam işde lanet olsun ona, çıksın oyundan, yerine kimi çekeceksin? Geçen hafta’ya benzemeyelim sonra.. Bizde isteriz, matic jhorginho gedson 3lüsü oynasın demirege kiraya verilsin ama eldeki imkanlarda ne olsun istiyorsun?
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2024, 21:10:31 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

kalecininde tutacağı var bugün

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Necmi

Abi kafanda ne yaşıyorsun anlamıyorum ama herkesin mesajına bakarsan kimse sadece altyapıdan diye oynasın demiyor. Eksiklerini de söylüyoruz
Ama elini vicdanına koy yanında orta sahada 2 kara delik, santraforda ise çakılı biri var. Kanatlar eh iste cikiyor gibi yapiyor. Biraz Rashica biraz Semih var hareketli.
Bu çocuk İspanya da olsa düzen içerisinde acaip bir oyuncuya verilir ama maalesef bizde çok şansı yok.
çıplak gözle izledim ilerde ne olur bilemem neye evrilir ama şu haliyle en ufak katkısı yok ben artık kimseyi güzellemem en son güzellediğimiz oziye on yıl maaş ödeyip zengin ettik ya çıkar ben varım formayı söker alırım der yada vakit yakınken başkası şans dener genç oyuncu hata yapar elbet sizden daha tölaranslı olurum ama ışıkda verecek vasatın bir tık üstüne çıkacak

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

tamam işde lanet olsun ona, çıksın oyundan, yerine kimi çekeceksin? Geçen hafta’ya benzemeyelim sonra.. Bizde isteriz, matic jhorginho gedson 3lüsü oynasın demirege kiraya verilsin ama eldeki imkanlarda ne olsun istiyorsun?
imkanlar dahilinde kabul etmek başka yana yakıla oynasın demek başka birşey zaten şu anda oynamasının tek nedeni oyuncu olmaması millet oyuncu almayın oynatın diyor

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

imkanlar dahilinde kabul etmek başka yana yakıla oynasın demek başka birşey zaten şu anda oynamasının tek nedeni oyuncu olmaması millet oyuncu almayın oynatın diyor
berkay var şahin var mesele denemekse bunları denemek lazım olmayanda ısrar etmenin manası ne

vardar olan değil

Çevrimiçi Necmi

Necipe top geldi o saniyede atak bitti

Çevrimdışı Sefa Kara

uydurma kırmızı kart sonrası penaltıyı yedi.

Çevrimdışı zubeyirbaya

açık penaltı yendi. o kırmızı da çıkmazdı da gerizekalı sarısı olan oyuncu olduğunu anlamadı. gitti başkasına sarı çıkarttı sonra sarısı olanın faul yaptığını anlayınca geri alamadı.

Çevrimiçi Talisca1903

gezal 20 ye doğru gidiyor sözleşmeyi uzatmamak lazım ne güzel kadro dışıydı adam sakat ya

Çevrimiçi Necmi

berkay var şahin var mesele denemekse bunları denemek lazım olmayanda ısrar etmenin manası ne

vardar olan değil
tecrübelerime dayanarak söyleyebilirimki taraftarın olmayacağını anlaması temizinden on yıl sürer

Etiketler: