Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 68 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2070292 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı Tolga

Aynen şampiyonluk primi de 100 bin euro imiş benim 6 7 senelik maaş ortalama paraya bak be helal olsun ama :)
Helali hoş olsun hakettiler :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Helali hoş olsun hakettiler :icool:

:evillol:

Şaka bi yana milyonları alıyolar ama milyonları mutlu ediyolar :ok:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Aynen şampiyonluk primi de 100 bin euro imiş benim 6 7 senelik maaş ortalama paraya bak be helal olsun ama :)
Ben anlamiyorum bu prim olayini, avrupada var mi acaba boyle buyuk rakamlar.

Yahu profesyonel adam sampiyon olmak icin oynuyor ve para aliyor ustune de prim.
Mustafa pektemek de alacak mi?

Ben iki tane yagli bagli ekstra is baglayinca sirket bana gel otur eferim, bu ortamda boyle boyle is bagladin, al sana prim, demiyor. Bir sise vodka iki gun izin ve karaciger ultrasonu icin bilet en cok

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yahu profesyonel adam sampiyon olmak icin oynuyor ve para aliyor ustune de prim.

Ben iki tane yagli bagli ekstra is baglayinca sirket bana gel otur eferim, bu ortamda boyle boyle is bagladin, al sana prim, demiyor. Bir sise vodka iki gun izin ve karaciger ultrasonu icin bilet en cok
Abi sadece  ismail köybaşı almayacakmış :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Stad inanilmaz , Inanilmaz ses cikiyor :icool:

Yalniz Kapida kontrol yok acayip kacak giris (Cirft turnike) var sanirim mac olmadigi icin bu kadar gevsek biraktilar

Benimde arkamdan bir kisi girdi kacak olarak
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Stad inanilmaz , Inanilmaz ses cikiyor :icool:

Yalniz Kapida kontrol yok acayip kacak giris (Cirft turnike) var sanirim mac olmadigi icin bu kadar gevsek biraktilar

Benimde arkamdan bir kisi girdi kacak olarak
Passolig hikaye ben en az 3 4 tane gördüm kaçak giren koşup kaçıyorlar :)

Çevrimdışı mmansiz

Gidemeyecek varsa bilet transferi yapabilir mi stadın ordayım

M.Mansız

Çevrimdışı onder23

Şampiyonluk kupası Riva dan yola çıkmış taşıyan adam eldiven giymiş

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı can1903

Stadın güvenlik sistemi çok iyi maşallah! HİÇ SIZAN YOK!
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Eray

Gene herkes kaçak girmiş herkes başkasının koltuğunda oturuyor. Benim koltuğumda da 3 kişi birden oturuyordu kaldırdım.

Çevrimdışı Orhan

Vip tribunlerinde hep  bir bosluk aliyor cok can skici  bir durum.

Çevrimdışı Efe

30 bin civarinda seyirci var 3 milyonu dogrulttu galiba kulup :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

30 bin civarinda seyirci var 3 milyonu dogrulttu galiba kulup :)
1 de kartal yuvasından doğrultsa 4 milyon temiz eder 1.2 milyon euro :)

Çevrimdışı Efe

Vip tribunlerinde hep  bir bosluk aliyor cok can skici  bir durum.
her zaman diyorum bizim taraftar luxu benimsemiyor bize normal kotuk lazim alt kat loca ve vip koltuklarin kalkip normal koltuga cevrilmesi gerekiyor hem kapasite artacak hemde su bos goruntuden kurtulacagiz vip loca 1903 neyimize bizim bos kaldilar yine :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

1 de kartal yuvasından doğrultsa 4 milyon temiz eder 1.2 milyon euro :)
istanbuldaki kartal yuvalarindan sadece 2-3 dogrulturlar bence gece 12 ye kadar toplam 5 diyelim bilet karyal yuvasi gercekten vodafone arena ve kartal yuvalari para basti son 1 ayda
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ensar

her zaman diyorum bizim taraftar luxu benimsemiyor bize normal kotuk lazim alt kat loca ve vip koltuklarin kalkip normal koltuga cevrilmesi gerekiyor hem kapasite artacak hemde su bos goruntuden kurtulacagiz vip loca 1903 neyimize bizim bos kaldilar yine :)
+1903
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı underworld

şampiyon yapsın diye milyonlar veriyoruz.
şampiyon oldumu da gene para veriyoruz.
sonra kulupler neden bu kadar borç batağında

Çevrimdışı Orhan

Cidden haklisin sampiyonluk maci haric orasi hep parca parcaydi.Kamera acisina girmedigi icin sorun olmuyor ama stadtan bagimsiz duruyor hep.

Çevrimdışı emre1

stadda 25 bin kişi ya var ya yok şampıyonluk kutlamasına bak boş tribünlere karşı

Çevrimdışı emre1

kaçak falan girişler olduysa dolu görünür biraz işte

Çevrimdışı Efe

stadda 25 bin kişi ya var ya yok şampıyonluk kutlamasına bak boş tribünlere karşı
biletleri pahalı yaptılar kale arkaları 40 kapalı 80-100 olsa full olurdu ama 30 bin civarı bilette yaklaşık 3 milyon tl gelir getirdi onuda futbolculara verecekler  :bandit: :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Kartal Ç

stadın konser ve eğlence modu hoşuma gitti. spotlar ve ışık şovları şeffaf çatının ne kadar da doğru bi tercih olduğunu ispatlıyor.

Çevrimdışı emre1

bide sanatçıların konserleri biraz geçiştirilmiş gibi gelmiyor mu sizede  feridün çıkması ile inmesi bir oldu simgede keza öle