Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 252 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174771 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı sametbagan

Gangsters whats up  :biggrinking:

Dorukhan bu takimin 11'inden oldugunu "bir kez daha" gosterdi. Cenk de erken oten horozlara ayarini verdi.

Kaos ve panik olmasa forum kac sayfa ilerler gun gun o da var...
Yapılan bir araştırmaya göre takımı yenilen taraftar 1 hafta boyunca kötü psikolojiden çıkamıyormuş.
Galip geldiğinde ise  mutluluğu en fazla 2 gün sürüyormuş.
Biz Beşiktaşlıların mutluluğu 1 saat mutsuzluğu ve takımı gömmesi diğer alınacak galibiyete kadar sürüyor maalesef

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu herhalde işin içine hakem katılmış puan durumu. Yoksa bazı takımlar bu kadar puan toplayamaz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu herhalde işin içine hakem katılmış puan durumu. Yoksa bazı takımlar bu kadar puan toplayamaz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Anlamsız bir araştırmaya benziyor, mesela Alanyaspor 80 puanı hayalinde bile göremez.

Son 16 haftada en çok puanı Alanyaspor mu toplayacak?

Öte yandan biz 84'ü bulabiliriz gerçekten.

Çevrimdışı mourinho1903

Ben ligimizin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Ligimiz aslında gayet zor bir lig. Anadolu takımları iyi direnç gösterebiliyorlar aslında ama 1 tane gol yiyince sapıtıyorlar. Yoksa beraberlik oyununu iyi oynuyorlar. Önemli olan kilidi açabilmek.

Direnc dedigin sey surekli faul yapip rakibi durdurmak ve tempoyu dusurmek, her ikili mucadelede kendini yere atip zaman gecirmek ve oyunu sogutmak, ip gibi 10 kisi ceza sahasi onune dizilip taktiksel zekayla degil de adam fazlaligi ve fizikle sozde defans yapmak. Avrupa'lu bir hakem maclari yonetse 20 dakikada 10 faul yapan bu takimlara 3 sari karti ilk 20 dakikada verip maci bitirememelerini saglar, yalandan yere atmalara bakmaz bile, oyunu kesmez. Ama liyakatsiz Turk hakeminden faydalanarak futbolun pis yanini ortaya koyuyorlar, baska birsey degil. Alanya gibi takimlari tenzih ederim, ama o gibi takimlardan zaten birkac tane anca cikiyor. Anadolu takimlarinin 90%'i yazdigim gibi oynuyor.

Çevrimdışı Sinan23

Direnc dedigin sey surekli faul yapip rakibi durdurmak ve tempoyu dusurmek, her ikili mucadelede kendini yere atip zaman gecirmek ve oyunu sogutmak, ip gibi 10 kisi ceza sahasi onune dizilip taktiksel zekayla degil de adam fazlaligi ve fizikle sozde defans yapmak. Avrupa'lu bir hakem maclari yonetse 20 dakikada 10 faul yapan bu takimlara 3 sari karti ilk 20 dakikada verip maci bitirememelerini saglar, yalandan yere atmalara bakmaz bile, oyunu kesmez. Ama liyakatsiz Turk hakeminden faydalanarak futbolun pis yanini ortaya koyuyorlar, baska birsey degil. Alanya gibi takimlari tenzih ederim, ama o gibi takimlardan zaten birkac tane anca cikiyor. Anadolu takimlarinin 90%'i yazdigim gibi oynuyor.

Bu sene Anadolu takımlarının problemi 3 günde 1 maç. Eskiden büyüklerle oynamadan önceki maçı da es gecip 15 gün o maça konsantre oluyorlardı. Bu sene ne konsantrasyon ne de özel taktik var. Ama takımlar bence eskisinden daha güçlü. Seneye anlariz

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Evet öyle ama ne olursa olsun zorluyorlar rakibi. Ayrıca kontrayı da iyi yapıyor artık çoğu anadolu takımı. Rakibiniz sizden güçlüyse bu tarz oyunları oynamak normal. Biz şimdi M. City deplasmanına çıksak atak mı oynarız? Elbette oynamayız, yukarıda yazdığınız şeyleri yaparız. Herkes hücum oynamak zorunda değil. Önemli olan puan almak. O yüzden ben yadırgamıyorum Anadolu takımlarımızı. Ha şuna kızıyorum sadece. 90 dakika böyle oynamamak lazım. En azından 15-20 dakika hücum oynayabilirler.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

:(

Çevrimdışı MUSTAFA_

:(
Daha önce aynı sakatlıktan 8 gün sahalardan uzak kalmış. Bir sonraki maça yetişir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mourinho1903

Evet öyle ama ne olursa olsun zorluyorlar rakibi. Ayrıca kontrayı da iyi yapıyor artık çoğu anadolu takımı. Rakibiniz sizden güçlüyse bu tarz oyunları oynamak normal. Biz şimdi M. City deplasmanına çıksak atak mı oynarız? Elbette oynamayız, yukarıda yazdığınız şeyleri yaparız. Herkes hücum oynamak zorunda değil. Önemli olan puan almak. O yüzden ben yadırgamıyorum Anadolu takımlarımızı. Ha şuna kızıyorum sadece. 90 dakika böyle oynamamak lazım. En azından 15-20 dakika hücum oynayabilirler.

Biz ciksak ofansif oynamayiz, defans yapariz. Ama defansimizi adam gibi yapariz. 30 saniyede bir faul yapmayiz, surekli kendimizi yere atip sakatlik numarasi yapmayiz. Bizim de defans yaptigimiz anlar oldu, mesela ligdeki Konya macinin son 10 dakikasi. Bir tane oyuncumuz bile kendini yere atmadi mesela. Edebimizle defans yapip bitirdik maci.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in ''1 Nisan'a kadar seyircili oynatma şansımız yok. O tarihte duruma bakacağız.''

Çok emindim böyle bir şey olacağına. gsnin içerdeki trabzon ve bizleki maçlarını seyirciyle oynatmak için zemin hazırlayacaklar. Bu yüzden fbnin geçen seneki gibi şampiyonluktan erken kopmaması gerekir. Bizim yönetimde iş yok bari adamların yönetimleri en azından saldırıyor, bu gsye bir şey yapmaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Evet şehven yapılmış. Biz de yedik. GS'nin arka bahçesi Bein Sports. Bunları pabucumuza anlatın siz  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Kursad_Duran

Abubakarin 30uncu saniyede atlayışı çok fena. Tam bir dengesiz bizim Abu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

töre'ye 1 ay dediler dün kadrodaydı, montero'da öyle olur belki
Yalnız Töre sakatlanmasa ve 11 de oynayacak seviyeye bir gelse varya Ghazzal kadar katkı verir

Her oyuna girdiğinde bunun sinyallerini fazlasıyla verdi , yine gençler maçında da topu ayağına aldığı her atak net Gol pozisyonu olarak sonuçlandı

Hadi ve Faik sakatlanma artık ya
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Şu Ghezzal'ın attığı golü mesut atsaydı cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle bugün milli bayram ilan edilirdi.

:lol: :lol: :lol:

Cenk'in gol vuruşlarını özlemişiz, tüm takımı başta kaptan Necip olmak üzere tebrik ediyorum. Necip bu sezon gerçekten müthiş bir karakter koyuyor,,
6-7 farklı mevkiide oynadı bu sezon , Ersin veya Utku ikisi birden sakatlanirsa kalede de gorebiliriz belki :D

Necip ya ben seviyorum Necipi , daha ne yapsın ki sırf şu aidiyet duygusu ve nerede görev verilirse verilsin ses etmeyip çıkıp elinden gelenin en iyisini yaptığı için bile kadroda tutarım yani

Gerçek bir JOKER :ok:

Töre ve Cenk ikilisi harbiden çok iyi ikili rakibi direkmen baskı altına alıyorlar ilk on bir de oynarlar umarım
Faik bir sakatlanmasa Ligin içinden geçer bu kesin , oyuna her girdiginde üçgenler , tek paslar başlıyor , dikine kaleye gitmeye başlıyoruz yara yara hemde

Çok etkili oyuncu bu lig için ins bir daha sakatlanmaz

Birde taraftar tarafından en çok afaroz edilen Futbolcu

Gerçi birazda içimizden , bizden biri olduğu için öyle davranıyoruz , insan en çok sevdiğini yerermis :)

Daha ne yapsın Necip ya ben anlamadım nerede eksik var oraya yama yapıyoruz buda insan ve hiç itiraz bile etmiyor çıkıyor Aslanlar gibi savaşıyor , oynuyor , Helal olsun :claps: :claps:

hocalar ayıp etmiş kalede ve forvette denememiş belki içinde büyük cevher var insan bir denerdi
:tabe: :lol: :lol:

Çevrimiçi levitate

adamlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!