24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor
24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor Tarih : 04.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Arda Kardeşler - İbrahim Çağlar Uyarcan - Süleyman Özay - Turgut Doman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor  [Okunma sayısı 4955 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Çevrimiçi Samet Demir

Hahahha faul yapıyorlar hakem avantaj oynattı diye itiraz ediyorlar 😂

Gole giden top daha çizgiyi geçmeden kalecimsi parmak sallıyor gol değil diye. Lavuk parmak sallayacağına topa uç. :) gs maçı olsa yatar kalkmazsın. Herşeye itiraz ediyor şimdi.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi uğur07

semih necip rashica iyi
mert bakhtiyar gedson amartey orta
umut swensson cenk ghezzal kotu.

umutun yerine colley
cenk in yerine muleka
ghezzalin yerine demir ege beklerdim.

hadi colley hastalik. cenk ve ghezzal hata olmus

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Ugurcan ilgilen oglum semih abinin billurlariyla hadi bakim
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

1 yabancı hakkımızı yaktığımız Svenson rezalet bir hamle olmuş.
Bu transfer olsa olsa Aybaba transferidir.

Çevrimiçi uğur07

trezeguet ve visca simdi daha cok ileri çıkacak mecbur. baska gol sanslari yok cunku.

ghezzal out muleka in
rashica kanata super olur

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Bu yasta bir cocugun sahada her yaptigi hareket dogru olur mu. Topu ilk kontrolde cekip vurmasi, ghezzal ile duvar pasi, golde kontrol etmeyi dusunmeyip hemen vurmasi. Bu cocuk cok farkli seviyede yetenek. Sezon sonu Ajax, Dortmund kapiyi kesin calacak.

Çevrimiçi Samet Demir

svensson kötü btw

Kesinlikle bizim kalibremizde bir oyuncu değil. Yabancı aınırı olmasa belki 2 kanat beke yedek olabilir derdim. Fazlası zor. Çok tutuk oynuyor. Rosierin kötü halini tercih ederim.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

svensonn bize çaktılar onurdan bile vasat.

Yeni gelen adamda svensonn kadar topcudur en fazla.

Bu yönetimin çapıda anç kadar maalesef anadolu jk olmaya devam.

Semih kaçsın kurtarsın kendini bu takımdan seneyede durum bundan farklı olmayacak belli oldu.Gelen transferlerle.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

trezeguet ve visca simdi daha cok ileri çıkacak mecbur. baska gol sanslari yok cunku.

ghezzal out muleka in
rashica kanata super olur

Ghezzali çıkarır Demir Egeyi ortaya Rashica yi kanata gönderirim.

Çevrimiçi Mehmet57

Svensson’a biraz zaman tanimak gerek. Senelerdir Az’de izledim, o donem ligin iyi beklerinden biriydi. Ads’da iyi oynuyordu. Bende su ana kadar performansini begenmedim ama takim olarak da kotuyuz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu yasta bir cocugun sahada her yaptigi hareket dogru olur mu. Topu ilk kontrolde cekip vurmasi, ghezzal ile duvar pasi, golde kontrol etmeyi dusunmeyip hemen vurmasi. Bu cocuk cok farkli seviyede yetenek. Sezon sonu Ajax, Dortmund kapiyi kesin calacak.

Hele milli takıma gider de Avrupa Şampiyonasında oynarsa Ajax ile Doetmund kuyruğa bile giremez

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı mellfred

şu tiplerden tiksiniyorum

Çevrimiçi Talisca1903

aynen bende  en centilmen sensin yarışına girmişer  pen6 le uzaktan yakından aakası yok forma rüzgardan havalanmış

Çevrimiçi Samet Demir

Buna penaltı diyen voleybol ya da bale izlesin.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

çok net o kolu bilerek savuruyor, (Hakaret Yasak)₅

Çevrimdışı mellfred

raşitsaya dikkat edin top kontrolü bile yok
her topu ayağından aşırıyor

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk sekiyor bir çık ya. Allah Allah

Çevrimiçi Talisca1903

raşitsaya dikkat edin top kontrolü bile yok
her topu ayağından aşırıyor
sonunda gören bir göz bizim seviyemizle alakası yok

Çevrimiçi Samet Demir

sonunda gören bir göz bizim seviyemizle alakası yok

Gs lilerin tete ve zaha çekmesine rağmen keşke o ikisi yerine Rachica alsaydık dediği adamı anca Beşiktaş taraftarı beğenmez:)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca yalnız çok güzel izliyor

Çevrimiçi Talisca1903

Gs lilerin tete ve zaha çekmesine rağmen keşke o ikisi yerine Rachica alsaydık dediği adamı anca Beşiktaş taraftarı beğenmez:)
beğenmiyoruz boyd kadar topçuyu ne yapalım

Çevrimdışı mellfred

gslilerin aptallığı o
kuruş etmez

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzalin gördüğü kart tam mallık.
Kirmizi görmeden çıkar artık sunu

Etiketler: