Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 254 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153805 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Koa_lAA

bu yazıyı okuyan da gençliğinde tığ gibi delikanlıydı sanacak  :alala:

biraz fazla olmuş o göbek sanki.. yada ben cıbıl görmediğim için bana öyle geldi...

Çevrimdışı atalay

Novecento filmindeki hali ile şu görsele bakıp 'ah zaman' diyorum. Oyunculuğu hep Cyrano karakteriyle aklımda kalır. Ek: Bence vasat sinema kariyeri olan iyi bir oyuncu. @Koa_lAA
[ Son Düzenleme: 02 Nisan 2018, 14:02:49 atalay ]

Çevrimdışı Rasim

önümüzdeki iki maci alip gese-basak macini beklemeliyiz cikan duruma göre gardimizi alacagiz yapacak bir sey yok gese genler macinda puan kaybedecektir sonra basaki yensin bizde geseyi yenersek bu is olabilir benim kanimca puan kaybetme lüksümüz kalamadi bu hafta önümüzdeki takimlardan en az birinden puan kaybi bekliyordum ama olmadi :s20:
Beşiktaş!

Çevrimdışı f_madida

önümüzdeki iki maci alip gese-basak macini beklemeliyiz cikan duruma göre gardimizi alacagiz yapacak bir sey yok gese genler macinda puan kaybedecektir sonra basaki yensin bizde geseyi yenersek bu is olabilir benim kanimca puan kaybetme lüksümüz kalamadi bu hafta önümüzdeki takimlardan en az birinden puan kaybi bekliyordum ama olmadi :s20:

Basak gs macinda basak'in kazanmasini isterim acikcasi, basak baska yerlerde puan kaybedebilir gsnin iceride puan kaybetmesi onemli.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı sozkul

Bundan sonra acaba Beşiktaşın hayrı için Vagner Love'u ilk 11 de başlatıp Negredoyu sonradan mı oyuna almalı? Love sonradan girdiği maçlarda hiçbir varlık gösteremiyor buna karşın Negredo sonradan oyuna girdiği maçlarda ilk 11 de başladığı maçlara göre  daha etkili oluyor. Hamle adamı olması için sanki Negredo' yu 60dan sonra oynatmalıyız. Misal Galatasaray deplasmanı; Sonradan oyuna girecek Negredo daha çok iş yapar gibi.

Bende aynısını düşündüm.
Oyun gücümüzle bişey yapamıyoruz, artık Mustafa Denizli numaralarını filan denemeliyiz.
Rakibi şaşırtmak için en değerli adamını yedek soyundururdu.
Negredo bizim en değerli adamımızdemek istemiyorum, yanliş anlaşılmasın

Çevrimdışı mylife1903

bu yazıyı okuyan da gençliğinde tığ gibi delikanlıydı sanacak  :alala:
Herifin burnu da buyuk be abi

Çevrimiçi Necmi

Fabri musleradan iyi kaleci ama şu unutulmasin, Muslera Dünya Kupalarina damga vuran Uruguay milli takiminin kalecisi ve Serie A nin en iyi takimlarindan birinde uzun sure görev yaptiktan sonra geldi  ve Türkiyede de iyi bir performans gösterdi. Fabriyi kim taniyordu Allah aşkina 3 milyon falan çok şimdilik.
uruguay dünya kupalarına ne zaman damga vurdu :alala:
muslera lazio dan geldi  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Herifin burnu da buyuk be abi

almanların bir sözü vardır burnu büyük olanın .... die
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Yazdıklarına bakılırsa senin de bildiğin gibi bunu bu sezon zaten yapıyor.

Çevrimiçi mellfred

Gs başaksehiri yenerse sampiyon olur. Basaksehiri yenen takım kusura bakmayın ama öyle alanya ya  akhisara falan puan birakmaz. Gs basak macı berabere bitmesi bizim icin en iyisi. Tabi bizim goztepe ve akhisarı yenmemiz şartıyla.
yanılıyorsun
futbolda Aristo  mantık işlemez.
başağı yenen hepsini yener diye bir şey yok
Alanya başağı 4’ledi. Biz eksik başağa yenildiysek eğer  Alanya’nın bizi 6’laması gerekir...
gs ile aramızdakinpuan farkının 1 olduğunu varsayıyorum
Başak dışında puan bırakacakları bir maç yeterli
sonra da başağı yenmelerini temenni edeceğiz

Çevrimdışı kyiv

Abi biret pit degil o girin karttaki aktor olmasin

Danny De Vito'nun Fransa pardon Rusya Şubesi desek? Tam Batman'in pengueni olmuş! Sahi en son vergi ödememek için Rus vatandaşı olmuştu oradan devam mı?

Çevrimiçi mellfred

yuh cerart depardeü ne hale gelmiş hey... ne aktördü be...
bu adamın zayıf hali mi var 🤷‍♂️
cyrano de bergerac da zayıf bildiğim
o film de siyah beyaz zaten

Çevrimdışı kyiv

Tepki çekeceğimi biliyorum ama Başakşehir Galatasarayı yensin. Bizim şampiyonluk için ne yeterli motivasyonumuz var ne oyun gücümüz. Şampiyon olacağız derken arada Galatasaray çıkmasın.
İşin kötüsü tüm bu hesapların içinde 4. bitirme ihtimalimiz de yok değil hani. Belki arkada Fenerbahçenin takibi bizi diri tutacak bilemiyorum. Çok karıştım yahu! :alala: :o_o: Şu ortamda Galatasaraya sıcak para girmemeli.

Çevrimdışı Rasim

Tepki çekeceğimi biliyorum ama Başakşehir Galatasarayı yensin. Bizim şampiyonluk için ne yeterli motivasyonumuz var ne oyun gücümüz. Şampiyon olacağız derken arada Galatasaray çıkmasın.
İşin kötüsü tüm bu hesapların içinde 4. bitirme ihtimalimiz de yok değil hani. Belki arkada Fenerbahçenin takibi bizi diri tutacak bilemiyorum. Çok karıştım yahu! :alala: :o_o: Şu ortamda Galatasaraya sıcak para girmemeli.
su muhtemel alacaklari cezalari aciklansada kurtulsak sunlardan yahu dün mactan sonra toplanmislar skorbord icin oldugunu tahmin etmiyorum uefa dan mektupmu geldi acaba diye düsünmüyor degilim :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı tuncaboylu

uruguay dünya kupalarına ne zaman damga vurdu :alala:
muslera lazio dan geldi  :bandit:
Serie A'nın en iyi takımlarından biri de 15 senedir esamesi okunmayan Lazio.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

su muhtemel alacaklari cezalari aciklansada kurtulsak sunlardan yahu dün mactan sonra toplanmislar skorbord icin oldugunu tahmin etmiyorum uefa dan mektupmu geldi acaba diye düsünmüyor degilim :alala:
Ceza beklentimi kaybettim, bizimki gibi bir anlaşma yapılacak gibi duruyor.

Çevrimdışı sametbagan

Bende aynısını düşündüm.
Oyun gücümüzle bişey yapamıyoruz, artık Mustafa Denizli numaralarını filan denemeliyiz.
Negredo bizim en değerli adamımızdemek istemiyorum, yanliş anlaşılmasın
Rakibi bilmem de abi Şenol hocam bizi bu sene ligde baya bi şaşırttı özellikle ilk yarıda

Zaten biz şampiyon olmazsak eğer ilk yarının sonunda oynadığımız kayseri ve sivas ve içerdeki akhisar maçından dolayı olamayız.

Yoksa ikinci yarıda topladığımız puanlar gayet makul

Çevrimdışı Librarius

Gs başaksehiri yenerse sampiyon olur. Basaksehiri yenen takım kusura bakmayın ama öyle alanya ya  akhisara falan puan birakmaz. Gs basak macı berabere bitmesi bizim icin en iyisi. Tabi bizim goztepe ve akhisarı yenmemiz şartıyla.

GS'nin Gencler ve Alanya maçlarına 6 puan kim yazabilir? Yazarım diyen adam ya GS'lidir, ya da GS'yi deplasmanda hiç izlememiş demektir.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Kusura bakmayın ama nasıl başarıda başkanı ve yönetimi övüyorsak başarısızlıkta da direk onlar suçludur.

Federasyona ve mhk ye gerekli baskıyı yapamıyoruz.Transferde bu sefer özellikle de forvette karavana attık.

3. ve en önemli hataları sa hocanın mental olarak ligden kopuşunu bizim gibi seyretmeleri oldu.

Öyle veya böyle artık son düzlüğe girdik ama finish çok yakın ve ipler bizim elimizde değil.

Bütün maçlarını yensen bile iki rakibini birden geçemeyebilirsin o yüzden bu sene şampiyonluk çok zor ama imkansız değil.

Şampiyon olursak eğer tıpkı gs nin 3 sene önce olduğu gibi olacağız kötü futbol ile

Şampiyon olsakta olmasak ta sezon başı gsnin yaptığı hataya düşmeden takımda kötü ne ise  onu ivedilikle düzeltmelidir yönetim.

Yoksa Allah korusun önümüzdeki seneleri de çöpe atma ihtimalimiz çok yüksek.

Yanarim yanarim hocanin su anlam veremedigim sampiyonlar ligi askina yanarim. Adam CL icin resmen ligi berbat etti. Sen cikip her röportajda CL deyip durursan oyuncunda kendini o maclara saklar. Her CL maci oncesi ve sonra puan birakmis takim. Baska bir açıklamaya gerek yok sanırım.

Çevrimiçi mellfred

açılın hesap kitap yapacam
geçen sene 27. hafta sonunda liderdik ve  61 puanımız varmış
bu sene lideri gs’nin 57 puanı var
geçen yıl 77 İle şampiyon olduk
 bu demektir ki bu yıl şampiyonluk puanı 4 puan aşağı çekilecek
Yani 73
geçen yılın 27. Hafta sonrasında 61 puanımız vardı
şu an 53
ama önümüzde oynanmamış fener ve Başak maçları da duruyordu
bu maçlar sonrasında 1 puan kazanabildik sadece.
5 puan bıraktık
bu yıl 53 puana rağmen  bu iki zor maçı geride bıraktığımızı hatırlatırım
Yani Çankaya sandıkları henüz açılmadı
Sandık başlarından ayrılmayın

[ Son Düzenleme: 02 Nisan 2018, 15:38:56 mellfred ]

Çevrimdışı tuncaboylu

GS'nin Gencler ve Alanya maçlarına 6 puan kim yazabilir? Yazarım diyen adam ya GS'lidir, ya da GS'yi deplasmanda hiç izlememiş demektir.
Kimsenin bir şey yazmasına gerek yok, biz maçlarımızı kazanırsak yetecek.

Bütün maçlarımızı kazanırsak, en kötü ihtimalle 2. oluyoruz. (Bence %99 şampiyon da oluruz)

İçerideki bence en zor maçımızı da cumartesi oynadık, düşme hattındaki takımlar her zaman sıkıntı yaratır. (Geçen seneki Rize maçını hatırlayın, Gönül'ün gol attığı ve 1-0 kazandığımız)

Biraz sakin olun ve Göztepe maçına odaklanın. Sıradaki 3 maçımızı kazanırsak, puan cetveli çok ilginç bir hale alacak.

Çevrimdışı Librarius

27 haftada 16 farklı futbolcu 62 sarı, 6 kırmızı görmüşüz. 11 futbolcu, 22 maç ceza almış tosic, caner karijmada sınırdaymış. Sarı kart sınırında olan oyuncularımıza, derbi ve önemli maçlar öncesinde sarı kart gösteriliyor. Talisca, pepe bunlara örnek, sahada doğrandığımız çok açık, yönetimin hiçbir etkisi olmuyor maalesef.

Zamanim olsa FB ve GS'nin 5 mac sari gördüğü mac olmuş mu diye bakardım. Ic saha maçlarında boyle bir şey olmadigina adim gibi eminim de acaba oyle bir deplasman maclari olmuş mu?  Karabük'e 5 atıyorsun, mac antreman modunda, 40 bin seyircinin önünde hakem sana 5 sari cikariyor. Yada şöyle dusunun, Oguzhan'a sari verdigi pozisyonda bir hakem cok rahat görmezden gelebilirdi onu ama herif cat diye cikardi. Cunku sırtları sıvazlanarak gönderiliyorlar. Dun Emre Belözoğlu'nun yaptiklarini butun Turkiye gordu ve tartisti.

Beni asil cildirtan şey yoneticilerin sessizliği. Yahu galibiyetlerden sonra 5'i bir anda kameraların karsisina cikiyor ama gerektiğinde hiçbiri yok ortalıkta. Son 3 macimizda kart ortalamamız 5. Boyle bir skandal olamaz.

Çevrimdışı Librarius

Serie A'nın en iyi takımlarından biri de 15 senedir esamesi okunmayan Lazio.

Bir Urugay'liya Muslera iyi kaleci deyin bakin ne cevap veriyorlar. Kova bir kaleci oldugunu düşünüyorlar, baska alternatif olmadıgı icinde mecburen onun oynadigini belirtiyorlar. GS'de gösterdiği performansa inanamıyorlardı, ve adamlar hakli cikti.  :D

Çevrimiçi mellfred

Zamanim olsa FB ve GS'nin 5 mac sari gördüğü mac olmuş mu diye bakardım. Ic saha maçlarında boyle bir şey olmadigina adim gibi eminim de acaba oyle bir deplasman maclari olmuş mu?  Karabük'e 5 atıyorsun, mac antreman modunda, 40 bin seyircinin önünde hakem sana 5 sari cikariyor. Yada şöyle dusunun, Oguzhan'a sari verdigi pozisyonda bir hakem cok rahat görmezden gelebilirdi onu ama herif cat diye cikardi. Cunku sırtları sıvazlanarak gönderiliyorlar. Dun Emre Belözoğlu'nun yaptiklarini butun Turkiye gordu ve tartisti.

Beni asil cildirtan şey yoneticilerin sessizliği. Yahu galibiyetlerden sonra 5'i bir anda kameraların karsisina cikiyor ama gerektiğinde hiçbiri yok ortalıkta. Son 3 macimizda kart ortalamamız 5. Boyle bir skandal olamaz.
bizimkiler “aman Ali Rıza bey ağzımızın tadı buzulmasın” kafasında
çıkıp bir tanesi rakiplerle kıyaslamalı örnekler verse haklar bu kadar kolay ezilmeyecek
mesela bize en son ne zaman penaltı verildi var mı hatırlayan ?

Çevrimdışı Librarius

Kimsenin bir şey yazmasına gerek yok, biz maçlarımızı kazanırsak yetecek.

Bütün maçlarımızı kazanırsak, en kötü ihtimalle 2. oluyoruz. (Bence %99 şampiyon da oluruz)

İçerideki bence en zor maçımızı da cumartesi oynadık, düşme hattındaki takımlar her zaman sıkıntı yaratır. (Geçen seneki Rize maçını hatırlayın, Gönül'ün gol attığı ve 1-0 kazandığımız)

Biraz sakin olun ve Göztepe maçına odaklanın. Sıradaki 3 maçımızı kazanırsak, puan cetveli çok ilginç bir hale alacak.

Ben sakinim dostum, cunku şampiyonluk benim icin bu sezon olmazsa olmaz degil artık. Yeter ki GS olmasın. Bu sene de olabiliriz ama beklentimi cok yükseltmiyorum. Fakat 7 de 7 yapmak bizi yüzde yüz sampiyon yapar zaten, bu cok net. GS sampiyon olamasın, biz önümüzdeki ki yılları yine domine ederiz. Felaket tellaligina da gerek yok. Hersene sampiyon olacağız diye bir kural yok. Evet elimizi kolumuzu sallaya sallaya sampiyon olabileceğimiz bir sezonu hoca faktöründen dolayı cok buyuk bir riske soktuk. Sağlık olsun.

Etiketler: