2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş
2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş Skor : Erzurumspor 1-3 Beşiktaş Tarih : 19.08.2018 Saat : 19:15 Stadyum : Kazım Karabekir stadyumu Hakem : (H) Ümit ÖZTÜRK (Y) Ali Saygın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28044 defa] 2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

Neyse umarim 1-0 biter mac.
Ilk yarinin hakki en az 3-0 idi.
2. yarida gol yemezsek iyidir.
Gol atabilecegimizi hic sanmiyorum

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Portoları, Monacoları ezen Beşiktaş'tan Erzurum spora ezilen Beşiktaş'a.

Çevrimiçi underworld

10. Dakika necip - larin yapıp yolumuza bakacaktık.
Şimdi iyice çorbaya döndük

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necip çok çalışkan olabilir çok iyi beşiktaşlı da olabilir hoca adaletli davrancam diye çok yanlış tercihler yapıyor
Necip gibi Fransa ikinci liginde kamyon kadar topçu var 300 euro ya da imza atar.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Fuat

Senol hocadan bir cacik olmaz kimse bana malzeme bu kadar demesin rakibin nasil oynuyor. Oyle bom bom bakacagina hamleni yapsana gidiyor ozzy cikarip caneri koyuyor haha allahim yarrabim ya. Aslinda gecen senenin sonunda senol hocayla devam edilmemesi gerekirdi ama iste hocamiza ozamanlar cok saldirdilar sahip ciktik.

Çevrimdışı mrred

Yahu kimse transfer falan demesin bir taliscanın gitmesiyle takım bu hale gelecekse yazıklar olsun. Takım pelte gibi ne bir organizasyon var ne bir taktik var necip beşiktaşın oyuncusu değil necipi de iyice bitirecek hoca oğuzhanı iyice bitirdi çocukta moral kalmadı . Takım ileri top taşıyamıyor adam mecbur geri geliyor top almak için ne yapsın savunmadan TOP ÇIKARAMIYORUZ.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Necip gibi Fransa ikinci liginde kamyon kadar topçu var 300 euro ya da imza atar.

Beşiktaş'ın çocuğu o lütfen laf etmeyelim. (!)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Orta sahaya on numarayla 8de lazım Tolgay ve Ozi güvenmek çok zor

Çevrimdışı mrred

q7 kırmızı yemeseydi iyiydi. Fazla sinirli hareketler yapıyor
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Zaten bu gidişle ikinci yarıyı göremez @Fuat

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Talisca takim oyununu bozuyor diyen bilmis taraftarlar hakliymis. Hakikaten gol atarak, tehlike yaratarak oyunu bozuyormus Talisca. :evillol:

Çevrimdışı tolga1903

Kimse demiyor ama pepe de rezil kepaze oldu. Gecen sene gomise ezildikten sonra hoşçakal diyecektik bu adama. Şu takımın adriano harici defans ve kalecisinin tamamı gitsin üzülmem. Ayrıca necip olmuyor artık hoca, quaresma oynamadığı maçlarda sorun yapıyorsa gönderin artık hoca.

Çevrimdışı ekrembaser

Necipi çıkarıp Oğuzhan’ı niye geriye atmadı madem böyle oynayacaktık hayret vallahi hayret yazıklar olsun

Çevrimiçi mellfred

Erzurum kadar kıymet vermiyor musunuz ? Erzurum’dan daha mı az beklentideyiz ?

Çevrimdışı mrred

Tolganın ayağı berbat kesinlikle ayağı iyi olan bir kaleci gerek topu oyuna TOLGA SOKAMIYOR!!! Forvet falan istemez hücuma dönük orta saha ve kaleci yeterli.
The great gig in the sky

Çevrimiçi mellfred

Necipi çıkarıp Oğuzhan’ı niye geriye atmadı madem böyle oynayacaktık hayret vallahi hayret yazıklar olsun
Aklım almıyor Neciple çevirecek sanırım

Çevrimdışı yoruk

hani medel orta sahada yanliz kaliyordu ve sinir olup kart goruyordu
bugun neciple oynuyor necipte mucadele ediyor medelde ama bos mucadele sadece bosuna kosuyorlar
bu degisiklikle gecen mactaki gibi bir sans golu bekliyor hoca

Çünkü takımın yapısı bozuk.İşte Atiba'dan biraz bundan kötü gözüküyordu.Evet form düşüklüğü vardı ama o kadar da değil .Yine de Atiba bugün olsa bu kadar atak yemezdik çünkü Atiba alanı kontrol ederdi.Medel bunu yapamıyor yapacak tip değil Necip de Necip zaten.Bazen beklersin ,yapar harika olur ama genelde yapamaz.

Şöyle düşünüyorum kim girer diye ? Larin-Lens diyorum.Ama sonra bakıyorum orta alan yok ! Bu orta alana bu oyun yapısına çift forvet dönsen ne olur dönmesen ne olur ? Oyuna girebilecek Tolgay var , o da skora direk etki edecek oyuncu değil zaten.Çözüm değil.Çare değil.

Bu son 2 maçın çözümü çaresi bu kadro yapısında yok ! Bu kadar basit.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Beşiktaş'ın çocuğu o lütfen laf etmeyelim. (!)
Ne gelirse bu çocuklardan geliyor başımıza zaten Beşiktaş’ın çocuğu diye yetersiz₁ teknik direktörleri katlandık yıllarca

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Tolga'nın Beşiktaş ile ilişiğini Sporting maçından sonra keserdim. Tribünlerden ıslık yemese Fabri yedek kaleciydi düşünün durumun vehametini. Fabriyi ligin başlamasına az bir zaman kala satıyorsun (fabri ayrılmak ismemiş olabilir) onun yerine kiralık bir kaleci de mi bulamıyorsun basına abuk subuk açıklamalar yapıyorsun. Hakikaten henüz sezon başında kimse de huzur bırakmadınız, boş tribünlere oynarsınız artık.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi mellfred

10. Dakika necip - larin yapıp yolumuza bakacaktık.
Şimdi iyice çorbaya döndük
Kesinlikle. Değişiklik hem geç hem yanlış geldi

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Soyluyorsun soyluyorsun anlamamakta direniyorlar. Sen goruyorsun da Besiktas yoneticileri gormuyor mu neredeymis o adamlar kafasindalar. Sirf Necip degil, aynisi Tolgay, Larin, Oguzhan, Pektemek, Tolga vs. icin de gecerli. Hic birisi Fransa ikinci liginin iyi bir takiminda kadroya bile giremez.

Çevrimdışı kartal190321

akhisar maçı 2. yarı, lask maçı ve erzurum ilk yarı   sahada ilginç şeyler oluyor, bilmediğimiz bir sorun mu var acaba  sanki takım sabote ediyor gibi  ruh yok istek yok azim mücadele  hiç birşey yok  acemi 11 kişi var sahada  taktik yok kenarda hoca yok, yönetim yok  herkes  boşvermiş gibi. nerden nereye geldik :s20: yeni çıkmış toplama bir takıma karşı  ezildik pozisyonsuz 45  dakika  şaka gibi :akuma: hoca takımı istenilen seviyeye getirmemiş, yönetim  gereken transferleri yapmamış, seçim kararı alınmış, çok büyük sorun var  kokusu çıkar yakında  :by2:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Şenol Hoca ile yönetimin savaşı bugünkü maç gözüne gözüne sokuyor elimdeki mal bu diye olan bize oluyor... Yönetim daha geçen sene  biter bitmez küçülmeye gideceğiz diyerek zaten hedefin şampiyonluk olmadığını açıkladı eylüle seçim alması da perçinledi. Bu sene maçları izlerken şampiyonluğa oynamadığımızı bilerek izleyin derim sağlığınızdan olmayın... Milyonlarca euroları kazananların umurunda değil en ufak refleks bile koymuyorlar biz buradan ne kadar yırtınsak boş...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tolga1903

Bu takımın her önde basan takıma karşı rezil durumlara düşmesi sıkmadı mı artık?

Çevrimdışı AvrupaKartalı

bu takima bir revisiyon lazim. tolga, q7, love, negredo, tolgay gitmeli, hatta atibayla bile devam edilmemeliydi. pepe'de eger teklif varsa hemen yollanmali. gitmek isteyenkim varsa hepsi yollansin
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: