Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 210 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153424 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Koa_lAA

Bu kafayla bu sinerjiyle girersek maca aksam cok pis koyarlar benden uyarmasi
Daha hakeme gelemedi besiktaslilar

birazda maçın önemiyle ilgili sanırım...önemsiz yani... o yüzden pek bi heyecan yok bende şahsen sanırsam galiba yalınmıyosam..

Çevrimdışı tangaz

Abounun 1.2den 5 yillik sozlesme almasi Mehmet Demirkol'un uydurmasi.

Porto oyuncu maaslarini kamuya aciklamiyor. Ne kadar aldigini bilmiyoruz. Ha 3 almiyodur tabii de, 1.2 kismi kulliyen yalan.

1,5 bilemedin en fazla 1,8 brüttür
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Abiler bu akşam maça mümkünse hafta sonu oynamayanlar çıksın. Egoistliğin lüzumu yok bi tur da diğer çocuklar binsin. Şimdi hafta sonu canları çekmiştir kenardan seyrederkene  :D
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi underworld

Cheif Scout millette keyif mi bıraktı abi
Aykıtın yakın dostu da...

Çevrimdışı kartalizer

Iste bilmiyoruz bunu. Bildigim kadariyla en cok parayi Casillas aliyor adamlarda, ama onu bile aciklamamislar. Ben kendim aradim kaynak bulamadim, Portekizlilere sordum onlar da bilmiyor.

Eski maasi 1.2ymis o sonra aciklanmis. Takimdan ayrilmamasi icin zam yapmislar o biliniyor, zammin ne kadar oldugu belli degil. Muhtemelen satacaklar zaten sene sonu, o yuzden menajeri normalde alacagindan daha dusugune ikna etmistir. Portekiz karanlik memleket epey :D

Çevrimdışı tangaz

Iste bilmiyoruz bunu. Bildigim kadariyla en cok parayi Casillas aliyor adamlarda, ama onu bile aciklamamislar. Ben kendim aradim kaynak bulamadim, Portekizlilere sordum onlar da bilmiyor.

Eski maasi 1.2ymis o sonra aciklanmis. Takimdan ayrilmamasi icin zam yapmislar o biliniyor, zammin ne kadar oldugu belli degil. Muhtemelen satacaklar zaten sene sonu, o yuzden menajeri normalde alacagindan daha dusugune ikna etmistir. Portekiz karanlik memleket epey :D

sporting dumbiyaya 1,8 ödüyormuş (muhtemelen brütmüş) lann biz naptık eyvah öldük batıcaz falan diyolarmış  :D

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

SON DAKIKA

Trabzon maçının düdüğü Halis Ozkahya
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi underworld

fırat renk körü mü? emenike soyunur dökünür görmez! gomis tolgayı katleder görmez! fırat siyahi arkadaşları görmüyor mu  :alala:

badiye başlamış ama biraz steroidi fazla kaçırmış  :bandit:
herhalde siyahilerin genetik meseleleri yü<ünden pozitif ayrımcılık yapıyor reyis .
kendilerini kınıyoruz  :lol:

Çevrimdışı tangaz

halis muhlis ortam çocuğunu vermişler tese maçına

Çevrimdışı Koa_lAA

badiye başlamış ama biraz steroidi fazla kaçırmış  :bandit:
herhalde siyahilerin genetik meseleleri yü<ünden pozitif ayrımcılık yapıyor reyis .
kendilerini kınıyoruz  :lol:

ne demeye çalışıyor bu değişik burada... 4 dakka uzatmamı diyo ne diyo kime diyo...

Çevrimiçi underworld

ne demeye çalışıyor bu değişik burada... 4 dakka uzatmamı diyo ne diyo kime diyo...

4 çay istiyor  :nargile:

Çevrimdışı tangaz

febeye arda kardeşler die birini vermişler bizim maç cücü atamasını saymazsak hep sübyan hakemler veriliyor fenerin dişine göre evirip bükecekleri hakemler atanıyor

Çevrimdışı mylife1903

fırat renk körü mü? emenike soyunur dökünür görmez! gomis tolgayı katleder görmez! fırat siyahi arkadaşları görmüyor mu  :alala:
Siyahilerden korkuyor olabilir abi
Yilan falan gorduyse kucukken topu insaata kactiginda
Cocukluguna inmek lazim

Çevrimdışı mylife1903

febeye arda kardeşler die birini vermişler bizim maç cücü atamasını saymazsak hep sübyan hakemler veriliyor fenerin dişine göre evirip bükecekleri hakemler atanıyor
ohhhh mis iki islik iki yuh penalti kirmizi cepte

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakar salak değil, sözleşme senesinde 1.8'i kabul etsin.

Bonservisinin yarısını oyuncuya vermişlerdir en az. 2 sene sonra 40'a satarlarsa, 20'si Aboubakar'ın cebine girer.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

alanya maçındada ümit öztürk die ilk defa gördüğüm bir sübyan maçtaydı helva gibi çocuktu ne istedilerse verdi ne istedilerse verdi

Çevrimdışı tuncaboylu

Fener'e bugün de koyarsak, pazar günkü maça 5 bin kişi gider.

Onların ıslıkları da sahaya bile ulaşmaz.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı mylife1903

Bonservisinin yarısını oyuncuya vermişlerdir en az. 2 sene sonra 40'a satarlarsa, 20'si Aboubakar'ın cebine girer.

Ahah romantizme hastayim
Abu kim ya
Porto onun kabilesini kacirtirtir, kolay mi portodan para almak

Yarisini falan hayatta vermezler sokakta mi buldular parayi
Abujum imzala surayi
Yok bu para az
Ayaklarini kirariz
Butun kabileni kilictan geciririz
Nereyi imzaliyorum

En cok biyle bi pazarlik olmustur

Çevrimdışı mylife1903

ne kadar güzel bir trivela

Ohhh mis insallah aksama da atar fbnin panzehiri tirifela

Çevrimdışı kartalizer

Ahah romantizme hastayim
Abu kim ya
Porto onun kabilesini kacirtirtir, kolay mi portodan para almak

Yarisini falan hayatta vermezler sokakta mi buldular parayi
Abujum imzala surayi
Yok bu para az
Ayaklarini kirariz
Butun kabileni kilictan geciririz
Nereyi imzaliyorum

En cok biyle bi pazarlik olmustur

Yarisi muhabbeti abarti, ama bu tarz transferler cok oluyor portekiz'de. Parayi oyuncudan cok menajer aliyor o ayri :) ama oluyor yani.

Yoksa her yil bu kadar satis yapan Porto'nun FFP'ye takilmasini da aciklayamazsin.

Ayrica tekrar ediyorum o 1.2 muhabbeti icin bir tane bile kaynak yok, Mehmet Demirkol onu neresinden uydurdu cok merak ediyorum. Porto baskani ile arasi saglam herhalde :D

Çevrimdışı tangaz

atma ziyaaa

Çevrimiçi underworld

bu Lens'in ikizi mi var acaba ?
buna bak  :uhohu: verr mehterii

bizdeki süt dökmüş kedi gibi

[ Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 12:38:24 underworld ]

Çevrimdışı sozkul

4 çay istiyor  :nargile:

4 çay istedim, 2 gönderdiniz delirtmeyin beni diyor.

Çevrimdışı ekrembaser

Maça kesin giderim diyen arkadaş var mı kombine devir yapacam. Devrettim
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 12:40:15 ekrembaser ]

Etiketler: