Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 257 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154729 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı sozkul

Sanirim opsiyon varmış ve onu kullanmışlar

Sözleşme detayına bakmak lazım , eğer sözleşmede tek taraflı uzatma hakkı yoksa hiçbir şey olmaz , Talisca Fifaya  giderse iptal olur o sözleşme

Ama zamanında sözleşmede tek taraflı uzatma hakkı vardır yazıyorsa Geçmiş olsun

Mendes farkettirmeden imzalatmıştır Talisca'ya . talisca'da yeni duymuştur.
20 yi ödemekten başka çare bırakmadılar bize durum buysa.

Çevrimdışı tangaz

Çünkü sen gereksiz uzattın. Biz bir yılı kalan adama 4 bonservis vermedikki iki yılı kalan adama 5.5 ödedik. FFP yüzünden rol kestik. Adam bir yıl pek işimize yaramayınca şimdi dönüp 1 yılı kalmıştı bu pahalı demek gerçeklikten kopuk bir bakış açısı oluyor, biz sene başında aldık onu, sunderland artık kiralamam demişti zaten.
Hepimiz görüyoruz şu anki maliyet performans oranı çok kötü adamın. Ama sene başında bunu görmüş olanlarıi takdir etmek lazım, o ayrı.

tek kişi vardı o da ruh ikizim üstadım reisim @mylife1903
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

kazmandaoda alt sınırdan 2 maç ceza almış 41. maddeden sevk olmuştu karşılığı 2-5 maçtı, velev ki bizim bir oyuncu aynını papazın çayırında tokide falan yapsaydı 8 maç ceza alırdı. 5 maç madde 41den 3 maçta toplumu kin nefret düşmanlığa sevkden haa bunu da rakipler yaptıramazdı bizim ÇOK BİLEN taraftarlarımız vay terbiyesiz bre zındık 10 maç ceza verilsin de akıllansın die die çıkarttırırdı bu cezayı!!!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

Çünkü sen gereksiz uzattın. Biz bir yılı kalan adama 4 bonservis vermedikki iki yılı kalan adama 5.5 ödedik. FFP yüzünden rol kestik. Adam bir yıl pek işimize yaramayınca şimdi dönüp 1 yılı kalmıştı bu pahalı demek gerçeklikten kopuk bir bakış açısı oluyor, biz sene başında aldık onu, sunderland artık kiralamam demişti zaten.
Hepimiz görüyoruz şu anki maliyet performans oranı çok kötü adamın. Ama sene başında bunu görmüş olanlarıi takdir etmek lazım, o ayrı.

ya abi ben sözleşmesinin bitme süresinde değilim sadece belirttim.Ha 1 sene olmus ha 2 sene ona mı takıldınız.

ben 5.5 milyon € dayım bunun fazla oldugunu soyluyorum hepsi bu.

Biz 5.5 milyon € takım kurduk.

Fabri Bedava
Gökhan Bedava
Pepe Bedava
Vida Bedava
Caner 750 bin €
Atiba Bedava
Oğuzhan 450 bin €
Talisca 2 milyon €
Quaresma 1.5 milyon €
Babel Bedava
Negredo 2.5 milyon €

Ben uzatmıyorum ayrıca söyledim geçtim fikrimi.
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 00:23:03 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

lens parasına daha iyisi alınabilirdi, hatta üstüne 3-4 daha eklenip böle brahimi stayl biri alınsa ya da coman vari ama bir tık altı böyle sıfıra inme alışkanlığı çok yüksek 22-23 yaşlarında bir latin falan kovalansa şöle kolombiyalı falan daha doğru olabilirdi.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

niye 1 sene uzatmış peki ?
1 sene orda oynar ordan direk premier lige geçer veya biz almayalım diye yapılmıs bır uzatma olabılır taliscayı takip eden biri olarak avrupa'da cok oynamak ıstıyor ünited fanı zaten sene başı ünited ile cıkan haberleri biliyoruz zaten umarım yanılırız da ikili oynamaz ki ben güvenmiyorum yapmıs olabılır insallah yaptıgına pisman olur Besiktas'ı mumla arar o zaman
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

24.02... yani cenk satışı falan dahil ozaman bu borca doğrumudur ?

açıklanan tarih 24.02 2018 ama bilanço 31.12.2017 tarihi içindir

BUna göre Cenk, Vida, Lens Love Larin bedelleri dahil değildir
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı kartalizer

1 sene orda oynar ordan direk premier lige geçer veya biz almayalım diye yapılmıs bır uzatma olabılır taliscayı takip eden biri olarak avrupa'da cok oynamak ıstıyor ünited fanı zaten sene başı ünited ile cıkan haberleri biliyoruz zaten umarım yanılırız da ikili oynamaz ki ben güvenmiyorum yapmıs olabılır insallah yaptıgına pisman olur Besiktas'ı mumla arar o zaman

Talisca'nin bir daha Benfica formasi giymeyecegine iliskin her turlu bahse girebilirim :)

Taraftar ve kuluple arasindaki kopru fena yikilmis durumda. Muhtemelen monaco tarzi bir takime 25e 30a falan satmayi kovalayacaklar.

Çevrimdışı ozankarakoc

Fırat Aydınus yönetiminde, Vodafone Park'ta, 3-0 biten Beşiktaş-Galatasaray maçı...

Verilmeyen 2 penaltımız ve Gomis'in Tolgay'a yaptığı insanlık dışı faule ve ardından Adriano'yu biçmesine rağmen görmediği kırmızı kart...

'Elinden geleni ardına koyma' Fırat'ım :)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı El Nino

Çevrimiçi Necmi

Portekizcesi olan buradan inceleyebilir soz konusu sozlesme uzatma bildirimlerini, komple klup raporu oldugu icin biraz arama yapmaniz gerekiyor ama sikinti olmaz :)

http://web3.cmvm.pt/sdi/emitentes/docs/PCS67391.pdf
Talisca açıklamışdı sözleşme falan uzatmadım diye haber doğru değil böyle bir imza atmadım dedi.

Çevrimiçi Necmi

Fırat Aydınus yönetiminde, Vodafone Park'ta, 3-0 biten Beşiktaş-Galatasaray maçı...

Verilmeyen 2 penaltımız ve Gomis'in Tolgay'a yaptığı insanlık dışı faule ve ardından Adriano'yu biçmesine rağmen görmediği kırmızı kart...

'Elinden geleni ardına koyma' Fırat'ım :)
ligi koyduk ya gerisi hiç önemli değil. tabi akşamda koyarsak psikolojik üstünlüğü fenere geçirmiş oluruz o ayrı.
ama takımın düşüncesi ts maçı olur bence fener pisleşecek kırmızı çıkması muhtemel bir maç fırat taraftar baskısına
gelen bir hakem üstüne çalışmak lazım

Çevrimdışı mylife1903

biz  zamanında dedik portodan benficadan öle oyuncuyu ayartıp alamazsın die. oyuncu bi sene bekleyip gelirmiş de yok öyleymişte böyleymişte.

ne dediysek çıkıyor :bandit:

bu arada ülkede ne kadar albayrak varsa istifa alayı istifa  :D
Abi bazen turkiyede yasamadigima dua ediyorum, sinir krizi gecirip dalardim ben ona buna, sonra cinnet gecirip 3-5 les yaoar mapushanelerde cururdum.

Abu konusunda dedik, adamin kabilesine kirim yaparlar, kabilekirim diye tarihe gecer. Yok bizden 3.3 aliyorda porto o parayi vermezde he vermez ama kulubun anahtarini da vermez porto salak mi? 1.2ye 5 senelik cakmislar abuya sozlesmeyi, zaten 3.3un hepsinin abunun cebine girmedigi de belliydi ya neyse
Abu konusunu son kez yazalim, abuyu biz almadik, alamadik degil almadik. Secilmesi, maasi ve sozlesme sartlari yanlisti ama oyunu azicik degistirince yuksek pingi ve dusuk aykusuna ragmen belli bir katki veren sampiyon bi oyuncuydu. Portonun zorunlu odemek durumunda bulundugu 6 milyon mu ne bir bedel var, onu koz olarak kullanmaya calisip adami dusuk paraya portodan almaya calistilar
Yani, meali
Portoyu silkelemeye calistilar
Porto saf mi silkelenir mi porto

Fikret orman zaten baya bi havalanmisti hep ben ben ebeeen ben eben diyirdu simdilerde basarisizlik ufukta gozukunce biz demeye basladi.

Yahu fikret ormaninin yaptigi transfer kadar portonun mejener bogazi sikmisligi vardir, porto bu bor mu

Taliska icin de dedik, hayatinda benfika sehrine gitmemis adamlar, salliyor duruyor 6 ay sonra aliriz falan, ulan adamin yakaladigi korsanlarin lesleri duruyor hala asili sekilde sehrin girisinde. Kendini mi silkeletecek sana

Metin albayrak konusu ise bir rezalet, sikandal, simdi ekisvatorun deposunu dolduruyom, cok fena gomecem kimse bana bu herif icin besiktas yoneticisi falan demesin, hasbel kadar besiktastan gecerken besiktasli gecinip besiktastan gecinmeye baslamis bir tip bu

Çevrimdışı mylife1903

tek kişi vardı o da ruh ikizim üstadım reisim @mylife1903
Dedim almayin diye, kimse dinlemedi, nerde o lens gelicek, ucacak kacacak falan diye yazanlar
Yahu sandirlantten adam aliyorsun, ilk11 oyuncusunu alsan ne olacak
AL bizim beyin ismael fbnin onemli oyuncusu seviye fsrki var, ismael cikinca adamlar guc kaybediyorhahahaha

Lens konusunda cok yazdim artik ugrasmayacam, daha da kulup salak salak insanlari dinlesin, paralari cope atsin. 20 milyon yuro yatirim yapildi lense.

Dik avukat bile dedi hadi beni dinlemiyon, git dik avukati dinle. Yatastan selam soyler, uzun sozlesmeyi kapar yatisa gecer diyen adami en iyi taniyan insan.

Prekogillerden adamlar su takimimizda oynayamaz ha 2 sene sonra takimin yildiz oyuncularindan biri olabilir seviye dusmeye baslarsa. Top kontrol edemeyen bir oyuncu bu, mesela fb macinda lens oynasa boyle yuklenemezdik, top kontrol edene kadar rakip basiyor, yarisini kontrol edemiyor taca atiyor, orta yapiyor diyorlardi, onundeki adamdan sektirip kendi gozunu cikartmaya calisiyor.
Anca santrafor oynar meseka ben bayern macinda lens ile baslardim ama bizim seviyemizdeki bir takimda kanatta cok cok zor yer bukur kendine 6 haftadir formsuz babeli kesemiyor, demektirki babelin de gerisinde lens.

Verilen para skandal

Bu senenin transferleri fiyasko tek kelime ile

Hem neden transfer konusamayacaz, yonetim transfer sezonu disinda besiktasin mangirlarini sokaga atacak olsa, yok efenim transfer sezonu kapali yonetimi elestirmeyelim mi diyecez.
Boyle sey olur mu?
Ayrica zamanlamasi manidar

Çevrimiçi underworld

Burak yok, sosa sakatmış ama oynar.
Rodelega bize ters geliyor, sol bekte novak konusunda karamsarlık var.
Ts liler ustaya ve rıza hojama çok bozuk atıyorlar.
Erken skor bulursak çarşı karışabilir.
Son Alanya maçına kadar kraldan başka gol atan yoktu ( Abdülkadir attı).

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2018, 09:12:05
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Günaydın Büyük Beşiktaş Ailesi,

Bugün rövanşa bırakmadan maçı koparım atalım lütfen.
Anadolu yakasında gerilmek istemiyorum  :D

Çevrimdışı Koa_lAA

günaydın... lens e yatırmışız dünyaları... hayırlısı olsun... bitane g.amerikalı genç adam nezaman görecez acep takımda şöyle bizim genç muhammed gibi yetenekli, karakterli...

Çevrimdışı tangaz

akşam maç var herkes uyuyor bu rehavet hayra alamet değil altı üstü bir maçta koyduk giye herkesin gazı  mı kaçtı

haydi silkinin silkin BAMBAMBAM

Çevrimdışı ekrembaser

akşam maç var herkes uyuyor bu rehavet hayra alamet değil altı üstü bir maçta koyduk giye herkesin gazı  mı kaçtı

Cheif Scout millette keyif mi bıraktı abi

Çevrimdışı mylife1903

günaydın... lens e yatırmışız dünyaları... hayırlısı olsun... bitane g.amerikalı genç adam nezaman görecez acep takımda şöyle bizim genç muhammed gibi yetenekli, karakterli...
Aman guney amerikali deme ya
Hollandalilara zor dayaniyom zaten, ustune portekizce konusan dolu
Guney amerikali diye tutturduysa metin albayrak, italyanca konusabilen beyaz guney amerikaki alsin

Çevrimdışı mylife1903

Bu kafayla bu sinerjiyle girersek maca aksam cok pis koyarlar benden uyarmasi
Daha hakeme gelemedi besiktaslilar

Çevrimdışı kartalizer

Talisca açıklamışdı sözleşme falan uzatmadım diye haber doğru değil böyle bir imza atmadım dedi.

Demek ki Talisca yalan soylemis abi ne diyeyim :) yukarida linkini attigim rapor resmi belge. Bizim kap bildiriminden farki yok.

Çevrimdışı kartalizer

Yok bizden 3.3 aliyorda porto o parayi vermezde he vermez ama kulubun anahtarini da vermez porto salak mi? 1.2ye 5 senelik cakmislar abuya sozlesmeyi, zaten 3.3un hepsinin abunun cebine girmedigi de belliydi ya neyse

Abounun 1.2den 5 yillik sozlesme almasi Mehmet Demirkol'un uydurmasi.

Porto oyuncu maaslarini kamuya aciklamiyor. Ne kadar aldigini bilmiyoruz. Ha 3 almiyodur tabii de, 1.2 kismi kulliyen yalan.
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 10:27:17 kartalizer ]

Çevrimdışı Koa_lAA

Aman guney amerikali deme ya
Hollandalilara zor dayaniyom zaten, ustune portekizce konusan dolu
Guney amerikali diye tutturduysa metin albayrak, italyanca konusabilen beyaz guney amerikaki alsin

albayrak alcaksa almasın zaten... afrikalı alıp g.amerikalı ya da afroamerikan bu aslında gittik kaynağından aldık der...

Çevrimdışı tangaz

Bu kafayla bu sinerjiyle girersek maca aksam cok pis koyarlar benden uyarmasi
Daha hakeme gelemedi besiktaslilar

fırat renk körü mü? emenike soyunur dökünür görmez! gomis tolgayı katleder görmez! fırat siyahi arkadaşları görmüyor mu  :alala:

Etiketler: