Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 206 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163196 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Orkan gibi 21 yaşında Dinamik muhteşem tekniğe sahip bir oyuncu yerine Mustafa nın oynaması Şenol hoca nın ilerlemiş yaşının kendisine yanlış kararlar verdirdiğini düşünmemizi sağlıyor hoca yaşlanmış çok şaşırdım Orkan yerine Pektemek tercihine.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Orkan gibi 21 yaşında Dinamik muhteşem tekniğe sahip bir oyuncu yerine Mustafa nın oynaması Şenol hoca nın ilerlemiş yaşının kendisine yanlış kararlar verdirdiğini düşünmemizi sağlıyor hoca yaşlanmış çok şaşırdım Orkan yerine Pektemek tercihine.
Ben de haftalardir yaslandi diyorum ama iste....

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

öylemi Dikkat etmemişim yoksa iyi
Pektemek in Yerine Orkan tercihi daha iyi olurdu Garip.
Sitingelmidir nedir oda yok onu da açıkladı dun ilk maçta bizi zorlamışti
[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2017, 22:02:25 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

rotasyonu biraz abartmışız. En azından fabri oynasaydı. Onun dışında idare eder. Bir
@ilhan mansız abim sen nerelerdesin yahu artik ugramiyorsun buralara fazla
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Sitingelmidir nedir oda yok onu da açıkladı dun ilk maçta bizi zorlamışti
Olmasın olmasın Seninki kalede bugün Tolga :D

Çevrimdışı ilhan mansız

@ilhan mansız abim sen nerelerdesin yahu artik ugramiyorsun buralara fazla
bazen okuyorum forumu Yunus, iyidir çok şükür. Beşiktaş'ı takibe devam. İnşallah bu yıl da şampiyon olacağız. Şampiyonlar liginden de çok umutluyum. Başkan önümüzdeki yıl ffp bitince kadroyu bir seviye daha yukarı taşır. Nereden nereye,,🦅🦅

Çevrimiçi Kartal Ç

grubu namağlup bitirip rekorla gövde gösterisi yapmak, tarih yazmak varken,
sana huzur yok ey taraftar temalı, Beşiktaş kanseri isimli çalışmayla başbaşayız yine.

vay Negredom vay sana üzülüyorum en çok.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hocayı şu maçta rahat bırakın bari.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

Gecen gun de baska bisi sicmisti. Muslera turkiyenin en iyi kalecisi ama bu sene fabri daha formda gibi
Turkiyenin suan en iyi kalecisi volkan diyerek de sivamis gecen gun sictigini

Koca koca is adamlari bu heriflere maas verip calistiriyor nasil bir kalitedir. Sahibi mi kalitesiz kanal mi kalitesiz moderator mu kalitesiz cozemedim hepsi sikkini isaretleyesim geldi

Bazen bazi islere aklim ermiyor.
Mesela fiyat multipla mi ne seyim binaraba vardi

Yahu bu fiyat firmasin sahibi fabrikada hic gezmez mi arkadas?
Bu ucubeyi gormez mi?

Bunu cizen beyinsiz denyoyu cagirip agzina agzina odunu vurmaz mi? Herkes mi kandiriliyor nedir

Hava mi sicak ben mi terliyorum herkes mi soyleboyle benimkimi kalkiyor

İçi çok rahat ve güzel o arabanın, birtane alıp garaja at, 30 sene sonra sağlam kalmış olanları antika olarak iyi para edecek.  :tabe:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı bordele

Dewe Erol adlı çarşı grubu üyesi berlin kartallarıyla canlı yayın yapıyor stadın orda. İnşallah olay çıkartmazlar
Av zamanı

Çevrimdışı tuncaboylu

Dewe Erol adlı çarşı grubu üyesi berlin kartallarıyla canlı yayın yapıyor stadın orda. İnşallah olay çıkartmazlar
Stada girmrdilerse bizi bağlamaz.

Çevrimdışı bordele

Stada girmrdilerse bizi bağlamaz.

Birazdan girerler
Av zamanı

Çevrimdışı mertozlu

şimdi ukrayna deplasmanına giden manchester city'nin kadrosuna baktım, sıfır rotasyon. adamlar ta ukrayna'ya gidiyor, liderlik garanti, haftasonu manchester derbisi var ama rotasyon yapmıyor, biz yapıyoruz tamam da kalede dahi rotasyon olur mu yahu. bunu aklım almıyor.

porto uefa'ya şike var başvurusu yapsa uefa da ''hmm evet araştıralım der'', o derece. tolga nedir laaan.

Çevrimdışı tuncaboylu

şimdi ukrayna deplasmanına giden manchester city'nin kadrosuna baktım, sıfır rotasyon. adamlar ta ukrayna'ya gidiyor, liderlik garanti, haftasonu manchester derbisi var ama rotasyon yapmıyor, biz yapıyoruz tamam da kalede dahi rotasyon olur mu yahu. bunu aklım almıyor.

porto uefa'ya şike var başvurusu yapsa uefa da ''hmm evet araştıralım der'', o derece. tolga nedir laaan.
Yahu bize ne City'den, kendi bilecekleri iş.

Bugün Fabri bir kırmızı kart görse, belki Real Madrid deplasmanına Tolga'yla çıkacaksın. Ne lüzum var, oynasın işte Tolga.

Çevrimdışı Liquidator

Alvarooo Matadorrr

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Shaktar attı, iyi haber.

2'yi de attılar, ooh.

[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2017, 23:23:05 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Lens buldu kendini Geçen seneki Lens geri döndü hatta geçen senekinden daha iyi bir lens var
bu Lens Quaresma yı keser
Mitroviç harika oynuyor müdaheleleri çok yerinde
Negredo da harika.

Çevrimdışı mertozlu

Shaktar attı, iyi haber.

2'yi de attılar, ooh.

Neden iyi bizim için anlamadım. Ukrayna takımları ters geliyor bize, Napoli çıksa daha iyi olurdu.

Çevrimdışı Berat

Mitrovic ve Lens'e laf eden gözükmesin lütfen, burada bağırıyoruz yalvarıyoruz şu Lens kat be kat daha iyi ortacıdan.

Çevrimdışı mertozlu

Mitrovic ve Lens'e laf eden gözükmesin lütfen, burada bağırıyoruz yalvarıyoruz şu Lens kat be kat daha iyi ortacıdan.

Mitrovic müthiş bugün gerçekten. Ne kadar salladılar hem çocuğa hem alanlara. Oynatmayacaksak da iyi paraya satalım, iyi stoper çok net.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Lens mukemmel kabul ama son pasların siddetini iyi ayarlamali bugun 2 tane daha attirirdi matadora

Çevrimdışı Berat

Lens mukemmel kabul ama son pasların siddetini iyi ayarlamali bugun 2 tane daha attirirdi matadora

Sürekli oynayan oyuncu o topu aksiyon bölgesine bile sokamıyor taç çizgisine deplase buna da şükür.

Timo Werner ne pislik bi' insandır.

Etiketler: