Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 272 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5155774 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Orda aşağılayıp dalga geçmişlerdir, bizde olmaz öyle birşey.

takım arkadaşı neyle dalga geçip aşağılasın takımlarının yarısı siyahi mevzu oysa. hem bizde diyosunda bizde de 15 yabancı yok mu  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Metin albayrak sitem etti

Besiktas kulubu basin sozcusu metin albayrak ufak bir yanlis anlasilma yuzunden gelinen ortamda kendisine verilen tepkilere uzulerek cevap verme geregi duyarak sitem etme hazirligina girmis.

Yakin cevresine “ne yaparsan yap bu taraftara yaranamiyorsun” diyerek sitemde bulunan albayrak aile yakinlarina “bunlar yeni sezon icin yaptigim transferleri gorunce beni alkislayacaklar” diye sitem etti

Trtde katildigi programda rtuk korkusundan dolayi sex on the bitch sarkisina tepki vermek isterken kizim sana soyluyorum gelinim sen anla mantigi ile mini mini kus sarkisini elestirdigini belirten metin albayrak sizlerine soyle devam etti,

Hayir taraftar bu seks on the beach sarkisini dogru anlamda anlamiyor, benim tepkim onaydi, sex on the beach ayrica bir alkollu kokteyl ismidir plajda seks anlamina gelir yani bu ickiyi kullananlar plajda seks yapabilir diye bu isim konmus bu kokteyle ayrica taraftarlarimiza da teessuf ederim efendim, beach diye bagirmiyorlar bitch diye bagiriyorlar, rakip takim icin hic tasvip etmedigimiz benzetmelerdir bunlar zaten baskan da cok sinirlendi ama muzigin cazibesine katilip biraz tempo tuttu.
Unlu  ingiliz muzik grubu queenin bir sarkisi vardi we will rock you diye onu da denedik taraftar baya guzel organize sekilde katildi sozlerine ama rok yerine fak diye bagirmaya basladiklarinda bu sarkinin da bizim orf ve adetlerimize uygun olmadigi kararini aldik.
Burdan taraftarimiza sesleniyorum, besiktaslilar lutfen calinan sarkilara edepli sekilde katilalim bitch degil beach, fak degil rok

Metin albayraktan inciler

Mini kus demedim sex on the beach dedim
Kovuldu demedim kovariz dedim
Haberim yoktu demedim bilgim yoktu dedim

Yasakli vodafone arena ozel haber

Çevrimdışı caner.eryigit

Bir başkadır benim memleketim çalıyor staddan.milli maç havası vAr.

Çevrimdışı cursedofdragon

şenol hoca caner,lens,gökhan hepsini kadroya sürmüş :D

Çevrimdışı mylife1903

Bak fbye temsilcileri mahkemeye vermis

Boyle boyle sindiriyorlar
Bizim yonetici de cikip minimini kusla ugrasiyor

Çevrimdışı savaş altay

Metin albayrak sitem etti

Besiktas kulubu basin sozcusu metin albayrak ufak bir yanlis anlasilma yuzunden gelinen ortamda kendisine verilen tepkilere uzulerek cevap verme geregi duyarak sitem etme hazirligina girmis.

Yakin cevresine “ne yaparsan yap bu taraftara yaranamiyorsun” diyerek sitemde bulunan albayrak aile yakinlarina “bunlar yeni sezon icin yaptigim transferleri gorunce beni alkislayacaklar” diye sitem etti

Trtde katildigi programda rtuk korkusundan dolayi sex on the bitch sarkisina tepki vermek isterken kizim sana soyluyorum gelinim sen anla mantigi ile mini mini kus sarkisini elestirdigini belirten metin albayrak sizlerine soyle devam etti,

Hayir taraftar bu seks on the beach sarkisini dogru anlamda anlamiyor, benim tepkim onaydi, sex on the beach ayrica bir alkollu kokteyl ismidir plajda seks anlamina gelir yani bu ickiyi kullananlar plajda seks yapabilir diye bu isim konmus bu kokteyle ayrica taraftarlarimiza da teessuf ederim efendim, beach diye bagirmiyorlar bitch diye bagiriyorlar, rakip takim icin hic tasvip etmedigimiz benzetmelerdir bunlar zaten baskan da cok sinirlendi ama muzigin cazibesine katilip biraz tempo tuttu.
Unlu  ingiliz muzik grubu queenin bir sarkisi vardi we will rock you diye onu da denedik taraftar baya guzel organize sekilde katildi sozlerine ama rok yerine fak diye bagirmaya basladiklarinda bu sarkinin da bizim orf ve adetlerimize uygun olmadigi kararini aldik.
Burdan taraftarimiza sesleniyorum, besiktaslilar lutfen calinan sarkilara edepli sekilde katilalim bitch degil beach, fak degil rok

Metin albayraktan inciler

Mini kus demedim sex on the beach dedim
Kovuldu demedim kovariz dedim
Haberim yoktu demedim bilgim yoktu dedim

Yasakli vodafone arena ozel haber
:lol:

Çevrimdışı Ömer Kaan

Hoca 3-5-2 deniyor olabilir mi :D

Çevrimiçi ferdi1903

insallah takim ve hoca traftar gibi cok havalarda deildir ayaklarimiz yere bassa iyi olur, sonucda hakem firat aydunus ve rakip cirkef fener

Çevrimdışı mylife1903

Hoca 3-5-2 deniyor olabilir mi :D
Yoh, muhafazakardir hoca bazi konularda, kahveyi orta sever, taktik 4-2-3-1 en sevdigi meslek misyoner

çimler efsane gözüküyor  :iblush:

Çevrimiçi 38life

Beşiktaşta defans kurgusu diye birşey yok. Herkes başına buyruk. Saldım çayıra mevlam kayıra...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mrred

Hiçbir getirisi ve prestiji olmayan yayıncı kuruluşu ve yorumcuları rezil olan bir organizasyondan fazla zarar etmeden çıktık buna da şükür
The great gig in the sky

Çevrimdışı yoruk

Sıkıntı yok arkadaşlar..Skor olarak iyi değil ama oyun olarak iyi gördüm takımı .İlk 20 sonrasında 25 dk hariç yani 65 -70 dk maç bizimdi.
Oyun olarak değil de birey olarak yine sıkıntılar oldu bunun cezasını çektik.

Son anlarda ise Negredo ve Talisca'nın her zaman yaşadıkları gibi oyundan düşmeleri 90 dk'yı çıkartamıyor olmaları bizi etkiledi.Ayrıca ! Negredo'nun kafasında ilk opsiyon hep pas.Talisca'nın ise bir türlü doğru yerlere koşmaması doğru yerlerde top almıyor olması bizi çok etkiledi.Yani direk olarak etkiledi diyebilirim.Yani Talisca ve Negredo kötü oyunları değil doğru oyuncu olmamaları etkiledi.Yoksa ikisi de kötü değillerdi bugün.

Babel girdikten sonra etkisizdi.GG bugün kanat hücumu etkilli kullanamadı.Tosic ilk yarı kötüydü.Fabri ilk gol hatalıydı Caner iyiydi.Lens kötüydü.Quaresma'nın o hareketi yapmaması gerekirdi, bilmesi gerekirdi .

Yani dedim ya.Birey olarak eksi fakat takım oyunu olarak iyiydik.Mücadele hırs bakımından daha iyi olabilirdik o zamanda alıdık zaten maçı.

Sıkıntı yok.Rahat olun..Hocaya ona buna sövmenin alemi yok yine maç kazanılmadı diye.Kolay değil öyle.Derbi oynuyorsun sonuçta.

Çevrimiçi Mehmet57

Quaresma’ya yonetim tarihi ceza vermeli. Töre fit olsa sözlesme fesihi bile olurdu.

Çevrimdışı kartal190321

hafta sonu  rezil ettik,  futbol  oynayarak yenemiyeceklerini anladılar  yine kendilerine yakışacak şekilde çirkefleştiler, şenol hocamda  oerezmayı oyuna  alıp  olayı büyüttü oyun gergin  zaten  kart görmeye  meyilli  oerezmayı niye alıyorsun oyuna :s20:  oerezmada  kendine yakışanı yaptı, umarım  bu maç  trabzon  maçımızı   etkilemez :akuma:

“Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim“‘

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı savaş altay

Yine bir mental sorun örneği ile karşı karşıyayız. Pazar gününden farklı 'her zamanki' halleri ile geldiler.
Yine istediklerini aldılar. Nefret geldi bu profesyonel olmayan adamlardan. Derbide 2 gol attı ardından 2 pozisyon
harcadı fantezisine Yetmedi Arkadan adama makas attı Sarı ile yırttı.
Temizlik şart bu sene. Güzel bir plaket Öne artık başka formasyon ve yeni yüzler gerekiyor.Ben sıkıldım aynı senaryolardan.

Çevrimiçi tolga1903

Hiçbir getirisi ve prestiji olmayan yayıncı kuruluşu ve yorumcuları rezil olan bir organizasyondan fazla zarar etmeden çıktık buna da şükür

Quaresma gitti zararımız. Başakşehir maçı dahil ceza verirler kesin lens'in artık ne yapıp yapıp düzeltmesi lazım şu umursamaz futbolunu.

Çevrimiçi underworld

Quaresma’ya yonetim tarihi ceza vermeli. Töre fit olsa sözlesme fesihi bile olurdu.
Fifa ya başvurur iptal ettirir

Çevrimdışı yoruk

Quaresma'nın pozisyonunda tam da benim bahsettiğim kafaca maça yenik düşmek olayı yaşandı.Neyse ki hoca ve takım olarak bu sefer bu tuzağa düşmedik bazı anlar hariç.Ama işte Quaresma düştü.Yalan yok bizimkiler de Pepe falan yalandan attı kendini de  :evillol:

Açıkcası Fırat hakem beklediğimden daha farklı çıktı.Daha çok bilenir diye bekliyordum neyse ki olmadı  :D

Çevrimdışı spiegel

bu takım neden bu kadar basit gol yiyiyor irdelenmeli. adamlar kalemize iki kere geldi iki gol attılar

Çevrimiçi underworld

Rakip 10 kişi , sol tarafta iki bek oynuyor (tosıc, Caner) sağ bek şener gol atıyor

Çevrimiçi ferdi1903

99% elendik sayilir, malum kadiköyde kazanamiyoruz anca 3-3 beraberlik olacak. yine cirkef fenerin oyununa geldik bir sakin kalmasini ögrenemedik anlamiyorum

malesef bazi oyuncularimizin ciddi anlamda iq sorunlari var. lens ve q7 al birini vur ötekine sezon sonu teklif varsa iksindende kurtulmak lazim

anlamadim ikinci konu 10-15 dakika rakibin üzerine gelip bogacamiza sagdan sola, soldan saga boyuna orta aciyoruz zaten iceride negrede ve talisca haric kimse

yok arada bi babel vardi, türkiye kupasi belki önemli deil ama yinede bu mac bir derbiydi ezip gecmeliydik

Çevrimdışı spiegel

Rakip 10 kişi , sol tarafta iki bek oynuyor (tosıc, Caner) sağ bek şener gol atıyor

caner iyi bir yedek bile değil bence. seneye 2 bek ihtiyacı bulunuyor.

Çevrimdışı mrred

Quaresma gitti zararımız. Başakşehir maçı dahil ceza verirler kesin lens'in artık ne yapıp yapıp düzeltmesi lazım şu umursamaz futbolunu.
Bu Türkiye Kupası hep bize zarar veriyor sene başında konya maçı ve saha kapatma şimdi de bu ben tribünler sahaya iner diye çok korktum.Hoca bir karar verecek rakip kim olursa ya hep yedekle oynayacak ya da oyunda olanlar işi her zaman ciddiyi alıp böyle saçmalıklar yapmayacaklar. Ayrıca q7 tam bir dengesiz bu adamla olmaz lensle de olmaz töreyle de olmaz o kanata acil transfer döneminde modern bir kanat oyuncusu almamız gerek.
The great gig in the sky

Etiketler: