Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 234 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162945 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı scarfright

Banko sevilla çekeceğiz plase münich. Benim tahminim.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi murat

Maşallah, çok iyiydi bugün, tek başına toparladı defansı.

Şimdi anlamadığım, Tosic-Pepe asıl gibi gözüküyor, e Vida geliyor, bu yetenekte çocuk 4 sene yedek mi oturacak? Kullanmayacaksak iyi paraya satalım bari.
benim dikkatimi çeken mitroviç her maçın ilk 10-15 dakikasında bocalıyor sonrasında açılıyor.birde kapalı oynarken sorun yok ama kontrada yakalanınca çok güven vermiyor.ama iyi kumaş var bu net.tabi maç formu ve ritmi olmaması da bu söylediklerimde etken olabilir.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Kurada çıkma şansları

Chelsea: Yüzde 28.13
Real Madrid: Yüzde 12.81
Sevilla: Yüzde 12.81
Juventus: Yüzde 12.81
Basel: Yüzde 11.30
Shakhtar: Yüzde 11.30
Bayern Münih: Yüzde 10.83
Chelseanın cıkma şansı yüzde 33,33 değil mi ilk torbada ingiliz takımları var bizde dahil 3 takımla karşılaşma ihtimali kalıyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı ozankarakoc

Düşündüm ama yazmadım. Düşündüğüm için bile özür diliyorum.

Galibiyet için ölümüne saldıracak bir Leipzig karşısında özellikle Pektemek ve Tolga tercihleri için hocaya kızmıştım. 'Tamam liderliği garantiledik de, şimdi oradan 3-4 yiyip dönmek de lüzumsuz olur' demiştim kendi kendime... Utandım, ama utandığıma da hiç bu kadar sevinmemiştim.

Hepinize helal olsun be çocuklar...

Hele o son dakika şovu yok mu... 'Teslim olun, güzellikle bu maç 1-0 bitsin' dedik. 'Olmaz, gol atacağız' dediler. Attılar, 2 dakika geçmeden 'abiler' tekrar sahneye çıkıp gereken dersi verdiler.

Biz #gururlan mayalım da kim gururlansın!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Gökhan Kurt

"Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde en çok kurtarış yapan kaleci oldun. Ne hissediyorsun?
Tolga Zengin: "Normal."

Beton yetmez beton 🤣

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Banko sevilla çekeceğiz plase münich. Benim tahminim.

%33 gibi bir oranla bence rakibimiz Chealse .

Çevrimdışı arda

Maşallah, çok iyiydi bugün, tek başına toparladı defansı.

Şimdi anlamadığım, Tosic-Pepe asıl gibi gözüküyor, e Vida geliyor, bu yetenekte çocuk 4 sene yedek mi oturacak? Kullanmayacaksak iyi paraya satalım bari.

Önümüz Dünya Kupası, iyi performans yaparsa inşallah! bir sonraki satışından payla bile satarız. Dünya Kupası da büyük vitrin.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı mertozlu

Babel de twitter'dan maçın adamı Tolga yazmış. Takımca seviliyor demek ki, ben de onun için mutluyum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitrovic'i alındığı günden beri savunuyorum. Bir kez bile "bu paraya değmez" demedim. Yüzümüzü kara çıkartmıyor maşallah.
Serhat nerede ya, bir gelse de bir şey deneyeceğim.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ilhan mansız

benim dikkatimi çeken mitroviç her maçın ilk 10-15 dakikasında bocalıyor sonrasında açılıyor.birde kapalı oynarken sorun yok ama kontrada yakalanınca çok güven vermiyor.ama iyi kumaş var bu net.tabi maç formu ve ritmi olmaması da bu söylediklerimde etken olabilir.
Mitrovic bizde oynar, bence kumaş gayet iyi, esasen bunlar çok önemli değil, daha düne kadar o stad senin bu saha benim geziyorduk. Geldiğimiz nokta gurur verici. Allah yardım etsin.

Çevrimdışı ozankarakoc

Çoğunluk olarak iyiydik bence.

Medel'i unutmamak lazım

Medel'in insana güven veren bir tarzı var. Süratli, çok çalışkan, ayaklarını çok iyi kullanıyor. İnşallah karakteri de düzgündür de, 4 sene daha yararlanırız.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

Total de kaç para kazandık beyler ?
O hesaplar senin işin.

Çevrimdışı cursedofdragon

kazandık o gelmez :D

Kaybetsek burda olurdu :D

Çevrimdışı 38life

Futbol biraz da psikoloji işi. Takım başarıları elde ettikçe özgüven artıyor ve bununla birlikte "vasat" veya "kötü" dediğimiz futbolcular bile bu özgüvenin getirileriyle performans yükselişi yaşıyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Maç istatistiği yok çocuğun, bu şekilde ederine satamayız. Hemde satmaya gerek yok bence. Pepe 2 sene sonra olmayacak. Bu yaz 1 yıllığına kiralamak en mantıklısı. Döndüğünde Pepe'nin sözleşmesi bitmiş olacak. Tosic de 34 yaşında olacak. Mitrovic - Vida Hırvat tandemi olabilir 2 sene sonra. Tabi kiralandığı kulüpte göstereceği performans ve vereceği güvenle alakalı bu. Yoksa muhtemelen yıldız bir stoper alınacaktır ve Vidayla birlikte oynayacaklardır. Mitrovic de 3.cü seçenek olarak kulübede duracaktır.
takımında pepe varsa genç oyuncuları tutup ondan birşeyler öğrenmesine imkan tanıyacaksın
pişecek bu şekilde.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Gurur duyuyorum Beşiktaşımla
Mitrovic bu takımın vazgeçilmez stoperi olacak Vida gelince Kendisini geliştirecektir elbet kumaşı sağlam hep diyoruz Mitroviç muhteşem di
Orkan kalitesini belli ediyor harika kelimeler kiyafetsiz kalıyor muazzam bir takım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sadece maçlardan 7 milyon euro...
Gruptaki beraberliklerden ötürü 660 bin Euro daha gelecek.

Çevrimdışı Türkay

Şu harika safdgfasfag

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Necmi

gs maçını kazandıktan sonra görünmedi herşey iyi giderken söyleyecek bir şey bulamıyordur.

Çevrimdışı abdusta

Beşiktaş lider geldi, rekorlarla döndü!

✔️ Gruplarda en fazla puan toplayan Türk takımı
✔️ Grubunu namağlup bitiren ilk Türk takımı
✔️ Grubunu lider bitiren ilk Türk takımı
✔️ Grup aşamasında en çok gol atan Türk takımı
✔️ Grup aşamasında en çok galibiyet alan Türk takımı

Deplasmanda 3de 3yapıp en çok dış saha galibiyet alan

Saygılar

Çevrimdışı 38life

Medel'in insana güven veren bir tarzı var. Süratli, çok çalışkan, ayaklarını çok iyi kullanıyor. İnşallah karakteri de düzgündür de, 4 sene daha yararlanırız.

Sürekli oynamaya başlasın, Atiba'dan bayrağı devralsın, sonra şöyle aradan da 1 sene geçsin. Beşiktaşın efsanesi olacak. Beşiktaşlı oyun kimliğine tam olarak uyan bir oyuncu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mertozlu

Çevrimiçi murat

Mitrovic bizde oynar, bence kumaş gayet iyi, esasen bunlar çok önemli değil, daha düne kadar o stad senin bu saha benim geziyorduk. Geldiğimiz nokta gurur verici. Allah yardım etsin.
çilesini çektik sefasını da sürelim.5 sene önce şu durumumuzu bize tasvir etseler hadi ordan derdik.bu bizim bunu başaramayacak olmamızdan da değil her türlü dalavere deneneceği için
olmaz derdik ama artık onlarıda yenebilecek kadar güçlü bir yönetimimiz var.

Etiketler: