Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6621594 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı eronimo18

King Kong bla bla...  :D

Güven vermiyor.

Başkanın geçen akşam söylediği  ''Boyko önümüzdeki sene 1. kaleci olur'' sözü pazarlama stratejisi gibi geliyor bana
HADİD - 20

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aldigimiz fiyati veren varsa verelim bence

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

aynen haklısın

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903  abi hayırlı olsun ismail hasan ali kaldırımı kesip kadroya girmiş.Allah milli takıma sabır versin  :D :D
Valla allah canere saglik sihhat versin, yd gitsin psikolik falan bulsun kafasini rahatlatsin canerin, sirtini sivazlasin.
Ismail bu balla 3 mac oynar kupada grup maclarinda, canerin iki maca baglari falan kopar, sikinti var takimda

Semih kadroda ersan yok, anlasilir gibi degil semih kim?

Çevrimdışı Burak

Takımda ki üç kalecide de sorun yaşıyorsak biraz da kaleci antrenöründe sorun aramak lazım bence...

Mobilden yazıyorum, yazım hataları için kusura bakmayın.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:evillol:

732991755566583809[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Anıl1903

Çevrimdışı 38life

Tolga şampiyon yaptı, Boyko kanser  :ebebe: İkisini karşılaştırmayalım  :ebebe:

Tolga şampiyon mu yaptı?

Gerçekten bize Şampiyonlar liginde hezimet yaşamak müstehak. başka birşey demiyorum. Hak ediyoruz...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tolga şampiyon mu yaptı?

Gerçekten bize Şampiyonlar liginde hezimet yaşamak müstehak. başka birşey demiyorum. Hak ediyoruz...

"ironi" ama gerçeklik payı da var  :D Sonuçta şampiyon oldu  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2016, 21:28:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bursaspor'un alt yapısı gerçekten başarılı. Pilot takım mı yapsak?  :evillol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bursaspor'un alt yapısı gerçekten başarılı. Pilot takım mı yapsak?  :evillol:

:evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Fikret

vizyon vizyon diyen arkadaşlar vizyon  için öncelikle cebinize bakacaksınız cebiniz doluysa her zaman vizyon yaratırsınız kendinize...demirören zamanında vizyon çok iyiydi bastırıyordu parayı alıyordu pazarlık yapmadan futbolcuya ve menejerinin istediği herşeye imza atıyordu ama ne oldu.. şuan beşiktaş bu haldeyse sebebi demirören ve tribünde çıldırt bizi başkan diyenlerdir o günlerin acısını çekiyoruz  ve uzun yıllarda çekecez..simao guti ouerezma fernandes almeida...şampiyon olduktan sonra aynı zihniyet yeniden hortladı şampiyonlar ligine gidiyoruz diye bir kaç yıldır yaşanılan düzgün şeyleri fikret orman ve yönetiminin yok sayacagını  düşünmüyorum şuan en mantıklı hedef uefa kupası gerçekci olalım.2 nokta transferle uefa kupası hayal değil bence..sol bek( defans yapmayı bilen arkaya adam kaçırmayan) ve   stoper( ayagı saglam  oyun kurabilen ) ve iyi bir kamp dönemi geçirmiş boyko.tosic şu bir kaç hafta oynadıgı oyunla seneye banko stoper olursa şaşırmayın derim.ayagına çok hakim, topla çıkışları, birebirlerde çok iyi
vizyondan demirören'i anlayabilene şaşmamak elde değil.
ne alakası var? tabata'ya 8m vermek mi vizyon? q7-guti alıp arkayı erhan güven'e emanet etmek mi?

pektemek'e 1.5m vereceğine tolga'ya o kadar para vereceğine al 2.5m euro yıllık maaşı hakedecek muslera ayarı bir kaleci diyoruz. vizyondan kasıt bu.
g.süzen-ismail-motta-boral-tosiç kaç tane bek değişti hala daha sol bek arıyoruz. alacaksan sağlamını al. vizyondan kasıt budur.

boyko'nun toparlanacağını sanmıyorum. aklı burada değil bence. bugünkü maçta pek iyi değildi. ben zaten kendisinin cv'sini de hiç beğenmiyorum.

tosiç'i abartmaya hiç gerek yok. 2-3 maç idare etti o kadar. sezon başında "iyi kamp dönemi" sonrası kendi kalesine golleri diziyordu.
tosiç son maç gene oyuncuyu kaçırdı arkasına osmanlı topçusu golü kaçırdı allahtan. tosiç'i stoper diye düşünürsek CL'de kevgir oluruz.
tosiç stoperin 4. alternatifi, sol bekinde 2 yada 3. alternatifi olur. kulübede dursun işte.
atiba-sosa-ozi-cenk-gomez-töre-olcay-tolgay-q7 say say bitmiyor. bakın bu adamların hiçbiri 10-15m euroya alınmadı. bedava geleni 1,1.5m euro olanı, 3-4 olanı var.
savunmaya da düşük bonservisle, bonservissiz yada kiralık topçu alabiliriz. kaleye de aynı şekilde.

GOMEZ'in dediği tanesi 15-20m eurodan 80m euro harcayalım CL çeyrek finali oynayalım değil.
Gomez diyor ki şu kaleciden kurtulun. defansa da 2 adam alın ki 6-7 puanımız olabilsin. Adamın dediği zaten grupta 2. yada 3. olalım seviyesi. 3.olursakta savunmamız iyi olmadan UEFA'da finali nasıl hedefleyecez?
Tolga 2 senedir eliyor takımı. Seneye gene eler.
Tolga'ya Pektemek tipi kontrat yapmaya gerek yok. Çer çöpe para vermeye gerek yok. Git al mandanda-ospina gibi bir tane.
stopere de subotic-nkolou-benetia-skrtel gibi adamlardan 2sini alsan bonservissiz/kiralık zaten tamamdır.

Çevrimdışı Anıl

Yarın takım kutlamalara yeni sezon formalarıyla çıksın, Pazartesi de formalar satışa çıksın :)

Çevrimdışı cursedofdragon

Yarın takım kutlamalara yeni sezon formalarıyla çıksın, Pazartesi de formalar satışa çıksın :)
keşke yapsalar öyle birşey erken çıkartmak gerekiyor aslında yazın avrupadan bir çok taraftarımız izne geliyor götürüp götürüp giderler :)

Çevrimdışı Bekrakn

büyük sürpriz bu olabilir mi benim de aklımdan geçiyordu en azından bir forma ötekileri sonra tanıtsalar da olur :D

Çevrimdışı brkntcnr

Kaleye Adler,Mandanda sağ beke Gökhan Gönül, stopere Subotic,Glik veya Rakitsky, sol beke kiralık Coentrao, 6 numaraya da Topal, sağ kanada Marlos veya Narsingh
 Töre yi sat, Boyko'yu sat, Pektemek' i sat, Veli' yi sat. Ersan dan ve Atınç'tan gelen para. Şurdan 30 milyon € falan geliyor zaten. Adler e 4-5 milyon, Stoper e 8-10 milyon, Gökhan a ve Topal a 1 er milyon imza parası, Marlos veya Narsingh e de 7-8 milyon. Veya sağ kanada Robben alacaksın parasını kendi formasından çıkartacak. Ama Gomez'in de bahsettiği hep olması gereken seviye bu olmalı.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2016, 22:10:49 brkntcnr ]

Çevrimdışı Bekrakn

Bu akşam daha önce dikkat etmeyenler de farketmiştir umarım. Seneye üç günde bir maçlara sürekli aynı ilk onbirle çıkmayacağız bazı maçları yedekler oynayacak ve yedekler pek ümit vermiyor.

evet şampiyonluk rehaveti, evet konyanın sert oyunu, evet idmansızlık... hepsi kabul edilebilir sebepler ama yine de yedeklerin formunu ve motivasyonunu yüksek tutacak bir yol bulmak lazım.

Çevrimdışı Bekrakn

Kaleye Adler, sağ beke Gökhan Gönül, stopere Subotic,Glik veya Rakitsky sol beke kiralık Coentrao, 6 numaraya da Topal, sağ kanada Marlos veya Narsingh
 Töre yi sat, Boyko'yu sat, Pektemek' i sat, Veli' yi sat. Ersan dan ve Atınç'tan gelen para. Şurdan 30 milyon € falan geliyor zaten. Adler e 4-5 milyon, Stoper e 8-10 milyon, Gökhan a ve Topal a 1 er milyon imza parası, Marlos veya Narsingh e de 7-8 milyon. Veya sağ kanada Robben alacaksın parasını kendi formasından çıkartacak. Ama Gomez'in de bahsettiği hep olması gereken seviye bu olmalı.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam naptın bildiğin 5 sene öncesinin çıldırt bizi delirt bizi kadrosu bu

Çevrimdışı Anıl

büyük sürpriz bu olabilir mi benim de aklımdan geçiyordu en azından bir forma ötekileri sonra tanıtsalar da olur :D
Sürprizlerden biri Hakan Altun'muş, oyuncularla birlikte şarkı söyleyecekmiş, mesela oyuncu anonslarında da büyük sürpriz denmiş kulüp tarafından ben Atiba çağrıldığında davulla çıkmasını bekliyorum :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu akşam daha önce dikkat etmeyenler de farketmiştir umarım. Seneye üç günde bir maçlara sürekli aynı ilk onbirle çıkmayacağız bazı maçları yedekler oynayacak ve yedekler pek ümit vermiyor.

evet şampiyonluk rehaveti, evet konyanın sert oyunu, evet idmansızlık... hepsi kabul edilebilir sebepler ama yine de yedeklerin formunu ve motivasyonunu yüksek tutacak bir yol bulmak lazım.

Bence önce iyi oyuncular yedeklemek lazım.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sürprizlerden biri Hakan Altun'muş, oyuncularla birlikte şarkı söyleyecekmiş, mesela oyuncu anonslarında da büyük sürpriz denmiş kulüp tarafından ben Atiba çağrıldığında davulla çıkmasını bekliyorum :D

Hayko nasıl olmaz ya :bandit: