28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 138093 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı Türkay

Haftaya Serdar cezalı, Ersan sakatlandı Günay'ın ne olduğu belli değil  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 22:09:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
10 kişi kaldıktan sonra Bilic'in yapması gereken şuydu ;

Atiba çıkıp Necip girecekti

Franco girip Mustafa çıkacaktı.

Böylece Ba da sahada kalmış olacaktı.

Atiba diri kalan tek adamdı bence bu da yanlış olurdu.

Ben Motta'yı alırdım oyundan Olcay'ı sol beke alırdım oyuna Pedro ile de Mustafa değişecekti.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

Pektemek'in üzerine düşeceğine Cenk'e şans verseydi Bilic bugün Ba kadar etkili bir forvet performansı izlerdik.

Bunu gol attığı için değil forvet stilinden dolayı söylüyorum ki haftalardır bunu dile getiriyorum.

Suc Pektemek'te degil ki, Demba Ba'da, adam resmen turistik gezi yapar gibi dolaniyor saha icinde.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

Şu takımda bir tek Günay'ı tebrik diyorum bugün elinden geleni yaptı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı talha

Yanlız Tolgay konusunda katılmıyorum. Eğer izlediğim kadarıyla, çok top kaybetti, direnci kırdı. Kesinlikle çıkması gerekliydi.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı fore_kazık

ne oldu prekastlar ?  :halay: :halay:

birazda burada konu dışı yapalım  :kop: :kop: :kop: :sevinc :sevinc

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yukarıda yazdım Pektemek'in üzerine bu kadar düşeceğine Cenk'in üzerine düşseydi bugün çok iyi bir forvet kazanmış olurduk.
Cenk tosun'dan bahsediyoruz ya.. Süper lig'de büyükler dahil herkesin peşinde koştuğu bi futbolcu bu adam. Niye bu kadar gözardı edildi anlamıyorum..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

ysariusta

• Ziyaretçi

10 kişi kaldıktan sonra Bilic'in yapması gereken şuydu ;

Atiba çıkıp Necip girecekti

Franco girip Mustafa çıkacaktı.

Böylece Ba da sahada kalmış olacaktı.

Tolga Ersan sakatlandı. O zaman ne yapacaksın? Pedro game over. Töre nanay. Sosa halen çok eksik. Ama ne olursa olsun bu takımı hazırlamak Bilic'in işi. Değişiklik hakkı hep mi 65 te kullanılır....

Çevrimdışı fore_kazık

günay harika bir kaleci olma yolunda dev adımlarla yoluna devam ediyor... helal olsun sana çocuk...

Çevrimdışı talha

Şu anki haliyle çok yeterli değil kabul ediyorum ama Ersan'ın şu halini gördükten sonra Atınç oynar bu takımda benim düşüncem bu.

Yabancı sınırı olmasa Pedro-Sivok iyidir de. Maalesef elimiz ayağımız bağlı. Ersan oynamak zorunda. Seneye kadar idare edicez bir şekilde.

Çevrimdışı Tolga

Suc Pektemek'te degil ki, Demba Ba'da, adam resmen turistik gezi yapar gibi dolaniyor saha icinde.
Ba her zaman gol atma potansiyeli yüksek bir oyuncu onu oynatmak zorundasın illa 4-4-2 oynayacaksak bunu geçen gün de söyledim Cenk rakip savunmayı zorlayan ve gol yüzdesi Pektemek'ten daha yüksek bir oyuncu.

Bu yüzden ikisi beraber oynamalı bana göre.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 22:12:12
  • Beşiktaş / Bodrum
Günay libero olarak göz doldurdu.

Çizgi kaleciliği ve yan topları şut karşılama iletişim hepsini gözleyelim bakalım oynamaya devam edecektir sakatlanmadıysa.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 13:09:52 atalay ]

Çevrimdışı Anil

Gol yediğimiz an foruma gelip Bilic'e sallayanlar aynı zamanda ezik,yıllardık şampiyon olamamızın sebebi olan taraftar kitlesi.Devam edin.Ha aranızda insaflılar varsa da;Lütfen 6 hafta daha bekleyin,ve destekleyin :(

Çevrimdışı talha

Cenk tosun'dan bahsediyoruz ya.. Süper lig'de büyükler dahil herkesin peşinde koştuğu bi futbolcu bu adam. Niye bu kadar gözardı edildi anlamıyorum..

Aslında ondan dolayı olmadı. Sene başında bir sakatlandı dönmesi 1.5 ayı buldu ondan sonra nolduysa oldu. Zaten 3 hafta önce falan tam iyileşebildi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Günay libero olarak göz doldurdu.

Çizgi kaleciliği ve yan topları şut karşılama iletişim hepsini gözleyelim bakalım oynamaya devam edecektir sakatlanmadıysa.
Bende çok beğendim Günay'ı. Nazar değmez inşallah :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı doctore

biri şu takımı tokatlasın ya. resmen şans eseri kazandık. dakika olmuş 90+5 orta sahada set yapıyoruz. dikine oynayan tek adam Gökhan birazda Tolgay. Pektemek in karakterine gayretine kimse bir şey diyemez ama ben mi göremiyorum abi bu adam bu futbolla Beşiktaş seviyesinde bir takımın futbolcusu olamaz. Veli nin olmadığı bir kadroda Necip yada Franco bombası kaç defa elimizde patlayacak. Bilic kötü teknik adam asla değil ama maç içi müdaheleleri bazen felaket oluyor. hele kriz anlarında... Allah yardımcımız olsun. ilk defa bu kadar şanslıydık...
[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 22:17:00 doctore ]
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 22:13:44
  • Beşiktaş / Bodrum
Şimdi işler değişti.

Bilic'e rağmen haftaya kazanma şansımız var.

Bu hafta kaybetsek kesin kaybederdik haftaya şimdi yine her şeye açık maç.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Tolga Ersan sakatlandı. O zaman ne yapacaksın? Pedro game over. Töre nanay. Sosa halen çok eksik. Ama ne olursa olsun bu takımı hazırlamak Bilic'in işi. Değişiklik hakkı hep mi 65 te kullanılır....
İşte orada bu değişiklikler yapılabilirdi.

Yani Franco oyuna girecekti Atiba çıkacaktı.

Stopere Ersan'ın yerine Franco, Atiba'nın yerine Necip girebilirdi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Aslında ondan dolayı olmadı. Sene başında bir sakatlandı dönmesi 1.5 ayı buldu ondan sonra nolduysa oldu. Zaten 3 hafta önce falan tam iyileşebildi.
Hayır sakatlandı orası ayrı ama adı hiç geçmiyo. Sanki sadece pektemek ve Ba varmış gibi konuşmalar dönüyo, görüyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 22:14:43
  • Beşiktaş / Bodrum
Gol yediğimiz an foruma gelip Bilic'e sallayanlar aynı zamanda ezik,yıllardık şampiyon olamamızın sebebi olan taraftar kitlesi.Devam edin.Ha aranızda insaflılar varsa da;Lütfen 6 hafta daha bekleyin,ve destekleyin :(

Şimdi arkana bakmadan kaçabilirsin  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı fore_kazık

cenk tosun orada sıyırtmadan adamazdım diyor. oğlum sen o topu sıyırttın bizde burda kafayı sıyırttık  :busted_cop: :busted_cop: :sevinc

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bilice öyle bi kızıyorum öyle bi kızıyorum ki ama içimde tutuyorum her şey canım Beşiktaşımız için. 6 hafta sonra şampiyonda olsak içimi dökecem şimdilik Liderlik hayırlı olsun. Sene sonunuda lider tamamlarız ve mutlu sonu görürüz inşAllah.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı talha

Hayır sakatlandı orası ayrı ama adı hiç geçmiyo. Sanki sadece pektemek ve Ba varmış gibi konuşmalar dönüyo, görüyorum.

Dediğim gibi sakatlığı uzun seyredince unutuldu. Ama adam bir şekilde hatırlatıyor kendini helal olsun. :evillol:

Etiketler: