Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı
Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Sporting Lizbon Tarih : 01.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Paolo Tagliavento (İtalya)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 76574 defa] Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı

Çevrimdışı Tolga

Zaten öngördüğümüz buydu. Bilic 5 yıl kalsın her sene domine edemeyiz ligi ama Avrupa'da Final bile oynayabiliriz.

Şenol Güneş ise 5 yıl kalsın her sene şampiyonluğa oynarız ligde ama Avrupa'da pek bir şey çıkmaz.

Önceliğimize ve şartlarımıza göre hoca getirdik. Finansal Fair Play'den kurtulunca 3 sene sonra daha farklı bir hoca gelecektir.

Jorge Jesus son derece uygundur ilerisi için.
@Çağrı hani sen beğenmiyordun Jesus'u :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Valla ben takımdan hiç memnun değilim sezon başladı uefa da 2. Grup maçı bitti , ligde 7. Hafta , biz daha mersin dışında 1 maçı dahi domine edemedik , herr maç bu maç iyi olacak diye bir umut ile izliyorum ama yok haftalardır rezil oynuyoruz. Dönem dönem 10-20 dk'lik oyunlar yeterli değil !!!
Bizim o 10 - 20 dakikalik oyunumuz yetiyor zaten , Bizim 20 dakika oynayip bulduğumuz pozisyonlari rakiplerimiz 2 macta bulamiyor :tabe: :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2015, 22:38:50
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Avrupada iyi oynarsa 4-5 isterler yine. Avantaj şu molde ligde kötü durumda eğer öyle devam ederse kopması daha kolay olur. Buradaki maçtan sonra yaptığı açıklamalarda var.

Devre arası gelse çok iyi olur aslında. At sola Beck'i Olcay ile komple kapatsınlar sağdan Linnes-Töre otoban yapar.
Keşke alınsa devre arası ama elde 2 sağ bek 3 sol bek varken o bölgeye transfer anca sezon sonu yapılır.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 19 Kasım 2016, 17:12:44 atalay ]

Çevrimdışı acan07

beck sesiz sedasız işini en iyi şekilde yapan oyunculardan bir tanesi . adam defansı iyi  hücum uçup kaçmıyo ama toplu hücumlardada sırıtmıyo basit top kaybı yok , çevre kontrolü iyi   fizik gücü iyi . iyi yer tutuyo . basacağı yeri duracağı yeri çıkacağı zamanı iyi biliyo adam.
atiba gibi yaptığı işler hiç bi zmn hak ettiği değeri görmüyecek malesef.

bide şu cenk tosunun ortasaha versiyonu elimizde olsa iyi olucak  takımdaki rakiple en çok temas ederek oynayan 2-3 oyuncudan biri .  adam topa giderken rakibi bozuyo temeslı müdahaleler yapıyo ayak koyuyo bi şekilde yapıyo yani , bu huyunu seviyorum cenkin .

oğuzhanında şu vücut çalımları birden dönüp hızlanmaları birkez daha mest etti . bayılıyorum bu hareketlerine .

tolga nında performansta yükseleme var geçen fener maçında bana göre maçın kırılma anı olucaktı fernandaonun kafasını çıkarttı
bugünde kurtarışlarıyla 2 yi önledi .

trt yede yazıklar olsun  gökhanın 1 metre karede adamları maymun ettiği pozisyonun bi tekrarını vermediler.
şu hareketleri nanı yapmış olsa gol olsa golü kesip gene verirlerdi . yazıklar olsun  .

son olarak Ercan Tanersiz maçların tadı olmuyo beeeee  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Erhan

Vay be celtic maçına bakıom stad ne kadar farkediyo ya bizimkiler uçar vodafone arenada :super:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2015, 22:44:00
  • Beşiktaş / Bodrum
Çağrı olaya böyle bakamayız. Ligde iş görmesi rakiplerin kalitesi ve oyun mantelitesi ile alakalı.

Elbette ligin yapısına uygun bir antrenör seçmeliyiz. Bilic'in de güçlü oyunları yetersiz mesela. Lakin mesele daha komplike bir mesele.

Çözüme kavuşulmayacak işler değil. Baskı merkezi, doğru kaymalar, savunmada derinlik, kompakt bir oyun.

Yapılamayacak şeyler değil katılıyorum. Kimsenin böyleyim deme lüksü yok.

Ama realist bakıyorum Şenol Güneş de inatçıdır. En temel özelliği de oyunculara özgürlük vermesi.

Zaten hem bloklar arası derin savunma hem hücum özgürlüğü ile birlikte sistem yaratabilirse Beşiktaş çok farklı noktaya gelir.

Çünkü eldeki kadro buna uygun birkaç eksik dışında. Ama şuan Şenol Güneş'in aklında kompakt oyundan daha çok, daha da domine hücum eden takımı nasıl yaratırım sorusu var olduğunu düşünüyorum.

Onun istediği 30 dakikada 3-0'ı gören Beşiktaş. Sistemli ya da sistemsiz bunu istiyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ensar

Bizim o 10 - 20 dakikalik oyunumuz yetiyor zaten , Bizim 20 dakika oynayip bulduğumuz pozisyonlari rakiplerimiz 2 macta bulamiyor :tabe: :bandit:
Yetmiyor ışte abi yetmiyor , yine kanser yine kanser , maçları domine etmeliyiz , koca bi ilk yarı hiçleri oynadık nasıl memnun olursunuz , gençlerde yetmedi , ıskender bey azıcık iş bilse ağzımıza etmişti , fenere karşı iki duran toptan senede bi kere olacak iş olmasa yine kötüydük kazma fernandao ne goller kaçırdı harcayacaklardi bizi , bu maç ilk yarı 4 olurdu 4 , çekirge gibi zıplıyoruz iyi değiliz
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı saricasi

Artık şu kesinleşti oyuna müdahalelerde olsun ve taktik olsun şenol hocanın biliçten çok üstün olduğu ortaya çıktı, bizim zaman geçtikçe çok iyi olucak ve bu gruptan lider çıkıcaz. Gelelim tolgaya arkadaşlar hani tolga yok kotu yok maç kurtarmıyor biz çok erken kötülüyoruz bazen oyuncularımızı tolga sezon başından beri ne goller çıkardı.Takım iyi yolda hocamız sağ olsun
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Tolga

Yapılamayacak şeyler değil katılıyorum. Kimsenin böyleyim deme lüksü yok.

Ama realist bakıyorum Şenol Güneş de inatçıdır. En temel özelliği de oyunculara özgürlük vermesi.

Zaten hem bloklar arası derin savunma hem hücum özgürlüğü ile birlikte sistem yaratabilirse Beşiktaş çok farklı noktaya gelir.

Çünkü eldeki kadro buna uygun birkaç eksik dışında. Ama şuan Şenol Güneş'in aklında kompakt oyundan daha çok, daha da domine hücum eden takımı nasıl yaratırım sorusu var olduğunu düşünüyorum.

Onun istediği 30 dakikada 3-0'ı gören Beşiktaş. Sistemli ya da sistemsiz bunu istiyor.
Aynen Şenol Hoca'nın dediğin gibi istediği tam da bu aslında.

Ligdeki çoğu maçı ilk yarıda 2 ya da 3 farkla önde bitirip fişi çekmeyi istiyor.

Çevrimdışı Kadir G.

Keşke alınsa devre arası ama elde 2 sağ bek 3 sol bek varken o bölgeye transfer anca sezon sonu yapılır.

3 sol bek yok işte motta kadroda düşünülmüyor yarı kadro dışı durumda tosic, ismail 0.25 bek belki ederler. Şampiyonluk isteniyorsa alınması lazım.

Seneye oyuncu satmadan bütçe oluşturamayacağız bari kalan 13-14 milyonu nokta atışı isimler için kullansalar. Hani transferin son günleri zaman bittiye sığındılar şimdi ocak'a kadar bol bol vakitleri var hamle yapmamalarının izahı olmaz. Devre arası eksikler giderilmezse çok laf yerler.

Çevrimdışı Tolga

3 sol bek yok işte motta kadroda düşünülmüyor yarı kadro dışı durumda tosic, ismail 0.25 bek belki ederler. Şampiyonluk isteniyorsa alınması lazım.

Seneye oyuncu satmadan bütçe oluşturamayacağız bari kalan 13-14 milyonu nokta atışı isimler için kullansalar. Hani transferin son günleri zaman bittiye sığındılar şimdi ocak'a kadar bol bol vakitleri var hamle yapmamalarının izahı olmaz. Devre arası eksikler giderilmezse çok laf yerler.
Bize göre sol bek yok ama transferi yapanlar böyle düşünmüyor işte boşuna beklentiye girmemize gerek olmadığını söylüyorum sadece :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bryan Ruiz : Grubun en guclu takimina karsi Deplasmanda 1 puan aldik , Bunu iyi bir sonuc olarak değerlendirebiliriz :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı saricasi

Vay be celtic maçına bakıom stad ne kadar farkediyo ya bizimkiler uçar vodafone arenada :super:
Gördüm şimdi stadı bir anda heyecanlandım Bzm staddan puan alıp çıkana madalya takmalırı lazım.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı OrhanAker

Bu orta saha eksikliginde savunmaya calissak hic fena olmaz ilk yarıdaki alan paylaşımı savunma kurgusu korkunctu.ortada kitleyip hizli ataklar ile vurmamiz lazim buna uygun hücumcularimiz var. bu zamanlari en az kayıp ile gecmek cok önemli

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Oğuzhan'ın öz güveni çok yükselmiş. Saha içinde net ve kararlı.

Birazda oyununa sertlik katar, daha fazla oyunu ele alır ise savunmada pozisyon alma, reaksiyon problemleri görmezden gelinebilir.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Oğuzhan'ın öz güveni çok yükselmiş. Saha içinde net ve kararlı.

Birazda oyununa sertlik katar, daha fazla oyunu ele alır ise savunmada pozisyon alma, reaksiyon problemleri görmezden gelinebilir.
Acaba konsantrasyon problemi, mi, var.Çünkü çok top kaptırıyor.Tamam top da çalıyor ama ciddi anlamda topda kaptırıyor.

Çevrimdışı Tolga

Özeti izlerken tekrardan dikkat ettim de Oğuzhan'ın içeriye katedip şut çektiği pozisyonda boşta olan Quaresma'ya pas vermemesi de yakışmamış Oğuzhan'a.

Çevrimdışı Ensar

Acaba konsantrasyon problemi, mi, var.Çünkü çok top kaptırıyor.Tamam top da çalıyor ama ciddi anlamda topda kaptırıyor.

El insaf.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 17:45:05 atalay ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2015, 23:22:44
  • Beşiktaş / Bodrum
Özeti izlerken tekrardan dikkat ettim de Oğuzhan'ın içeriye katedip şut çektiği pozisyonda boşta olan Quaresma'ya pas vermemesi de yakışmamış Oğuzhan'a.

Orada ben de vururdum yalnız kale önünde köşe bomboş ve önü açık. Tercih meselesi ne yapsa kızılmaz.

Cenk'inki hataydı bence.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Orada ben de vururdum yalnız kale önünde köşe bomboş ve önü açık. Tercih meselesi ne yapsa kızılmaz.

Cenk'inki hataydı bence.
Açıkçası bence verse doğrusunu yapmış olurdu vermiyorsa da bitirmeliydi bir şekilde  :D

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ligde şampiyonluk çok daha önemli sakatlık yorgunluk olmadan bitti yenilseydik de çok üzülmezdim ama 1 puan iyidir hatta 3 puanı kaçırdığımıza üzüldük bu oyunla.Buradan da artık Beşiktaş'ın yavaş yavaş avrupada da büyük takım olmaya başladığı anlaşılıyor.

Yalnız şu quaresma ve tosiç e sözleşmeleri bitene kadar 25 trilyon vereceğiz ya bu işte parmağı olanlara yazıklar olsun günahtır hatta ihanettir bu camiaya. İsmail ve Motta bu sene bitiyor tosiç e en az 1 veya 2 sene daha katlanıcaz bu sene hariç. Quaresma da ziraat kupasında oynar artık çok bile ona el freni adam resmen.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Etiketler: