Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş 11 Şubat 2015 Tarihinde Oynanacaktır. Saat:18:00 Yer: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu Hakem: Özgür Yankaya

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 58222 defa] Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı CanEmre

Fenere bunu yapamazsın abi hepsinin kasları yırtılır çok yaşlı kadro. Fener bu tempoyla lig sonuna kadar gider.

O Yüzden 8-10 hafta döküldüler yeni yeni açıldılar onlar tek pikli antrenman sistemini uyguluyor benim gördüğüm.
pikleri batasıcalar  :kop:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:10:06
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bhasettiğim pikli anrtenman sisteminin soviyetler birliği Dünya futbolunu ezip geçtiği zaman uyguladılar.

Sonra tüm Dünya kullanmaya başladı.

Hırvatlar bunu bilmiyorsa kimse bilemez. O yüzden Bursa maçını bekleyin orada da böyle rezil tempo görürseniz o zaman zaten diyecek bir şey kalmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:10:20
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Fenere bunu yapamazsın abi hepsinin kasları yırtılır çok yaşlı kadro. Fener bu tempoyla lig sonuna kadar gider.

O Yüzden 8-10 hafta döküldüler yeni yeni açıldılar onlar tek pikli antrenman sistemini uyguluyor benim gördüğüm.
Bu dediğin şeyi yapsalardı geçen sene yaparlardı geçen sene son haftalardaki durumumuz ortada.. Umarım ben yanılırım.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:12:37
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu dediğin şeyi yapsalardı geçen sene yaparlardı geçen sene son haftalardaki durumumuz ortada.. Umarım ben yanılırım.

Fernandes, Almeida ve Oğuzhan ile istersen Chelsea ol, istediğini uygula hiçbir şey olamazdı, olmadı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

:lol: :lol:
Sene sonu elimizde kayde değer bir başarı olmayınca Bilic yine başarılıyız deyince hepinize başka bir tarafımla güleceğim ben merak etmeyin.  :)

Çevrimdışı doganay

Bu rezil futbol insallah bursa onunde biter ve guzel oyunumuz o macla geri doner.

Çevrimdışı cisse557

Abi benimki umut değil :) Umuda kalsa zaten o iş yaş olur.

Sadece bildiğim tekniğe dayanarak yorumluyorum eğer bu yaılmadıysa zaten çok fena çökeriz ama bu adamlar hırvat.

Hırvat fitness koçları çok çok iyi olur emin ol. Bizim bu futbolumuzun sebebi yorgunluk ama sezon yorgunluğu değil antrenamn yorgunluğu.

Bursa maçı ile artan tempoyu görünce şaşıracaksın hak vereceksin o zaman.
Umarım dediğin gibi olur ama devre arasına sadece biz girmedik. Senin güçlendiğin gibi rakiplerinde güçleniyor. Benim derdim oyun anlayışı. Bu takımın yine geriye yaslanıp uçarak oynaması kimi tatmin ederki? Bizler iyi futbol sergileyip yenileni alkışlayanlarız.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:20:04
  • Beşiktaş / Bodrum
Umarım dediğin gibi olur ama devre arasına sadece biz girmedik. Senin güçlendiğin gibi rakiplerinde güçleniyor. Benim derdim oyun anlayışı. Bu takımın yine geriye yaslanıp uçarak oynaması kimi tatmin ederki? Bizler iyi futbol sergileyip yenileni alkışlayanlarız.

İyi oynadığımız dönemde geri yaslandığımızı düşünmüyorum baya baya ezdik top bile yaptırmadık rakiplere 8-15 haftalar arası.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi kahyaoglueren

Takımın antrenman yazılarını okudum Son zamanlarda sürekli kondisyon taktik çalışmış.Bununla ilgisi olabilir mi @Çağrı.Sürekli kondisyon formu düşürmüş olabilir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:21:34
  • Beşiktaş / Bodrum
Takımın antrenman yazılarını okudum Son zamanlarda sürekli kondisyon taktik çalışmış.Bununla ilgisi olabilir mi @Çağrı.Sürekli kondisyon formu düşürmüş olabilir.

İşte bundan bahsediyorum ya deminden beri :)

Hala yükleniyorlar bu bu hafta son bulacak. 10 hafta futbola doyacaksınız sonra olmazsa şansssızlıktan olmaz bir şeyler ama oyunculara fizikten ötürü çok yüklenmeyin.

Bu stratejidir bazı bedelleri olacaktır.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

Sene sonu elimizde kayde değer bir başarı olmayınca Bilic yine başarılıyız deyince hepinize başka bir tarafımla güleceğim ben merak etmeyin.  :)

Ben bu takımdan geçen iki sezon ve bu sezon pek bişey beklemediğimden sıkıntı yok. Ben bir sene daha kalsın istiyorum Bilic.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Factatum

Herşeyi geçtim, şu Beşiktaş'ı gören Bursaspor'un maç için özgüveni artmıştır.  :akuma:

Çevrimdışı Ersan

Medyum değilim, ermiş falan hiç değilim ama görünen köy kılavuz istemez takım ilk yarıdaki konya akhisar maçları da dahil olmak üzere sürekli her maç futbol olarak aşağıya gidiyor rize maçında dibe vurduk şuan kayseri maçı ile birlikta eksiye iniyoruz 90 dk boyunca oyunun hiçbir bölümünde hiçbir varlık gösteremedik futbol adına iyi oyun adına doğru tek bir hareket bile yapamadık. şimdi olacakları söyleyim her sene lige havlu atmak için bir kırılma maçı oynuyoruz o maçın arefesindeyiz haftasonu bursaya kaybedicez ve lige havlu atıcaz hatta ezile ezile yenilcez futbolcuların kendine olan tüm güvenleri kaybolacak o maçtan sonra da bu sürekli aşağıya giden grafiğimiz hızlanacak ve ligi 3. bitirirsek dua edelim felaket tellallığı yapıyorsun diyebilirsiniz istediğinizi düşünebilirsiniz bir maça bakarak hemen öldürdün diyebilirsiniz ama geçen sene ilk yarı oynanan cincon maçından beridir diyorum biliç bize tekbik direktör olacak bu süreçleri yönetecek yeterli bilgide ve tecrübede birisi değil. takım 17. haftadan sonra verilen arayı saymıyorum aktif maçlarda 10 maçtır yaklaşık olarak rezalet futbol oynuyor ama şans bir yere kadar biliç doğru düzgün teknik direktör olsaydı önce bir tane derbi kazanırdı onu geçtim 10 haftadan bu güne takımın gibi geçtim yerin dibine girmesine oyun olarak bir çözüm bulurdu haftasonu bursa maçı ile birlikte şampiyonluk hayallerimize elveda diyeceğiz bir Beşiktaş ritüeli bu sene bu maçla gerçekleşecek. Hepimize bu sezon adına geçmiş olsun.
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimiçi kahyaoglueren

İşte bundan bahsediyorum ya deminden beri :)

Hala yükleniyorlar bu bu hafta son bulacak. 10 hafta futbola doyacaksınız sonra olmazsa şansssızlıktan olmaz bir şeyler ama oyunculara fizikten ötürü çok yüklenmeyin.

Bu stratejidir bazı bedelleri olacaktır.
Sezonu erken açtık ama biz sezon süresi uzuyor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:24:39
  • Beşiktaş / Bodrum
Herşeyi geçtim, şu Beşiktaş'ı gören Bursaspor'un maç için özgüveni artmıştır.  :akuma:

Şimdi ters olacak ama bu da bizim işimize gelir. Gelsinler üstümüze gelebildikleri kadar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şimdi ters olacak ama bu da bizim işimize gelir. Gelsinler üstümüze gelebildikleri kadar.
Çağrı hücum olarak cidden çok kötüyüz. Kafa kafaya bir maçta Bursa bizi dağıtır.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Türkay

@Çağrı abi senin dediğin diyor galiba

Bilic:
“Bu tür maçlar için oyuncuları motive etmeye gerek yok. Bursa, Eskişehirspor ve Liverpool ile iki kez oynayacağız. En çok antrenman planlanmasına dikkat etmemiz lazım ki oyuncular maça çok iyi çıkabilsinler."

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı talha

Bursayı yeneriz. Ne abarttınız iki futbola takımı sattınız.  :icool:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:30:27
  • Beşiktaş / Bodrum
Çağrı hücum olarak cidden çok kötüyüz. Kafa kafaya bir maçta Bursa bizi dağıtır.

Askine bakın şöyle açıklıyım.

Trabzon maçında da forumun yüzde 95'i dağılacağız dedi ama o şekilde olmuyor o.

Bursa tam bizim istediğimiz tip takım. Oyun olarak ezip geçeceğiz Bursa'yı önde pres ile başlayarak.

Bursa çekilerek oynarsa maç kafa kafaya gider ama hata yaparsa üstümüze gelmeye kalkarsa 3-1 4-1 gibi bir sonuç çıkacaktır.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı fore_kazık

arkadaşlar maçı izleyemedim sakatlık olmadı değilmi?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 20:31:08
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı abi senin dediğin diyor galiba

Bilic:
“Bu tür maçlar için oyuncuları motive etmeye gerek yok. Bursa, Eskişehirspor ve Liverpool ile iki kez oynayacağız. En çok antrenman planlanmasına dikkat etmemiz lazım ki oyuncular maça çok iyi çıkabilsinler."

Aynen çok detay veremiyor çünkü çok teknik konuşması gerekir kimse anlamaz.

Ben de olabildiğince sadeleştirdim anlatırken.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı CanEmre

Dağıtsa Başakşehir'i dağıtırlardı. 120 dakika boğuştular berabere bitti...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Askine bakın şöyle açıklıyım.

Trabzon maçında da forumun yüzde 95'i dağılacağız dedi ama o şekilde olmuyor o.

Bursa tam bizim istediğimiz tip takım. Oyun olarak ezip geçeceğiz Bursa'yı önde pres ile başlayarak.

Bursa çekilerek oynarsa maç kafa kafaya gider ama hata yaparsa üstümüze gelmeye kalkarsa 3-1 4-1 gibi bir sonuç çıkacaktır.
Evi arabayı satıp handikaplı Beşiktaş'a basıyorum parayı  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı CanEmre

Onların tek avantajı maçın Olimpiyatta olması. Fazla gaza gelip açık oynarlarsa bizim lehimize olur bence

Etiketler: