Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102164 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Kutay

valla ben artık başarıya ulaşmak için her yolu mübah görmeye başlıyorum yavaştan en son 2010-2011 sezonunda türkiye kupası almışız ondan beridir tam 5 sene boyunca kupa yüzü görmedi bu taraftar emre,melo tarzı pislik adamlar mı alırlar yoksa hakemleri mi ayarlarlar bilmem ama bir şeklide önümüzdeki 5 sezon içinde en az 2 şampiyonluk kazanmalıyız
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Scout

Önemsiz Bir Ziraat Maçı Yüzünden Şampiyonluğu Kaptırdığımızı Düşünenler Lütfen Başka Takım Tutabilir mi  :s20:
Pika Pika

Çevrimdışı murat baltacı

Yahu ne desin, acikca soyledi Ersan'in satilmasini istemiyorum dedi...Bir hafta sonra sattilar. Sezon basi ortasahaya adam lazim dedi, hatta sirf gostermek icin Tosic'i bile on libero koydu, Veli donecek nasil olsa dediler.. Senol Gunes'in bu transflerde zerre sucu yok, tek sorumlu yonetim.
Ersanın satılmasını istemiyorm dediğinde marcelo yoktu zaten marcelo alınınca ersanın satılmasında bi sakınca görünmedi buda normal bişey biri iyi iki stoper alıyosun elindeki stopere yüksek teklif geliyo yolluyosun kimse rodolfonun sezonu kapatacağını hesaplayamazdı ersan yollanmadan alexis alınmış olsa rodolfoda sezonu kapatsa ne konuşcaktınız ersan alexis tam bir bomba olacaktı.

He şu yapılabilirdi ersanı zaten iyi paraya satmışsın rodolfo,marcelo,alexis üçlüsüne artı dördüncü yedek stoper olarak necip,tosiç değilde devre arası kampında görüştüğümüz altınordudan Çağları bir iki milyona alıp hem sezon sonu için yatırım transferini yapmış hemde olası bi sakatlık cezalı durumunun önüne geçmiş olurduk.

Ama orta saha konusunda hocaya suç bulurum veliden bi yol olmayacağı tolgayında bu sezon katkı veremeyeceği belliyken çift yönlü bi orta saha aldırması lazımdı trabzonla sorun yaşayan mbia yada sezon başı alamadığımız levia alınsa bugün çok farklı olurdu ister yorgun atibayı dinlendir ister atiba-mbia yap orta sahayı diri tut,orta sahanın bu formuyla şampiyonluk hayal olur.
[ Son Düzenleme: 03 Mart 2016, 23:32:58 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı denilanz

valla ben artık başarıya ulaşmak için her yolu mübah görmeye başlıyorum yavaştan en son 2010-2011 sezonunda türkiye kupası almışız ondan beridir tam 5 sene boyunca kupa yüzü görmedi bu taraftar emre,melo tarzı pislik adamlar mı alırlar yoksa hakemleri mi ayarlarlar bilmem ama bir şeklide önümüzdeki 5 sezon içinde en az 2 şampiyonluk kazanmalıyız

Böyle konuşacaksanız sıcağı sıcağına yorum yazmayın. Sakinleşip öyle gelin. Ne demek hakemleri mi ayarlayacaksınız?

Çevrimdışı EMİR EMRE

Birde Fikret Orman'a soralım bakalım ne diyor.

*   Başkanım Sezer-Eneramo ?
+  Stat yaptık
*   Başkanım Tosic-Boyko ?
+  Tesisleri yeniledik
*   Başkanım takım dökülüyor
+  Transferden şu kadar kazandık
*   Başkanım 4 yıllık yönetiminizde en büyük başarı kupada çeyrek final ?
+  Şan Ökten tesislerini yeniledik
*   Başkanım borç 1 milyar lirayı geçti
+  Akaretler kulüp binasını kiraya vereceğiz merak etmeyin
*   Başkanım transferler tam bir fiyasko
+  Ümraniye'yi hibrit çim yaptık
*   Başkanım şampiyonluk gidebilir
+  Bilmem ne kadar kartal yuvası mağazası açtık

Sayın başkan resmen mevcut iktidar gibi yönetiyor Beşiktaş'ı

* 13 asker şehit oldu
+ Yol yaptık
*  Milli gelirmiz %10 düştü
+ Yol yaptık
*  Ülke bölünmek üzere
+ Yol yaptık

E başkan yeter artık bıktık hep aynı şeyleri duymaktan.

Siyasetten nefret ettik, bari tertemiz Beşiktaşımızı konuştuğumuz platformda görmeyelim kardeş.

Çevrimdışı ZEKI

Feneri yensek onları kaosa iten tekmeyi vurucaktık fener yendi tam tersi oldu.4 günde 2 önemli maçta batırdı takım,gol dahi atamadık.7 senedir kaybeden ünvanına alışmış oyuncuları bu saatten sonra bu yarışa motive etmek ciddi manada meşakatli bir iş olucak Allah yardımcımız olsun.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:claps: :claps: :claps: bu sekilde ezbere oyun anlayisi ile cidden cokzor. Artik butun takimlar sistemi cozduler. Kilitle ozi ile attibayi islem tamam. Bakalim eskisehir macinda bir degisiklik yenilik gorebilecekmiyiz.

Çevrimdışı raichu

her yolu mübah falan görmeye başlama kardeşim bu kadar kolay dağılma bu takımın temsil ettiği şeyleri "5 yıldır kupa alamıyoruz"a satmayın  :)

Çevrimdışı serdar_74

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir forumu takip ediyorum fakat şimdi birşeyler yazmaya gerek duydum. Lütfen takıma olan  inancınızı kaybetmeyen. Bu kadar kırılgan olmayalım. Bencede takım kötü bir zamandan geçiyor fakat bu durum uzun sürmeyecektir. Hepinize selamlar...

ASUS Transformer Pad TF300T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kutay

Böyle konuşacaksanız sıcağı sıcağına yorum yazmayın. Sakinleşip öyle gelin. Ne demek hakemleri mi ayarlayacaksınız?
abi kusura bakma 17 yaşındayım sadece 2 şampiyonluk gördüm birinde 2002-2003 yılı 5-6 yaşındaydım hiçbirşey hatırlamıyorum zaten birinde de 2008-2009 sezonu 6. sınıfa gidiyordum şimdi 12. sınıftayım üniversite sınavına gireceğim hala şampiyonluk yok benim sevinmeye hakkım yok mu ? yaşıtlarım sürekli seviniyor ama
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı EMİR EMRE

her yolu mübah falan görmeye başlama kardeşim bu kadar kolay dağılma bu takımın temsil ettiği şeyleri "5 yıldır kupa alamıyoruz"a satmayın  :)

bir alkış da benden  :claps:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Siyasetten nefret ettik, bari tertemiz Beşiktaşımızı konuştuğumuz platformda görmeyelim kardeş.
aynen şuanki iktidarla bizi mukayese etmek isteyeceğim en son şeydir

Çevrimdışı acan07

Önemsiz Bir Ziraat Maçı Yüzünden Şampiyonluğu Kaptırdığımızı Düşünenler Lütfen Başka Takım Tutabilir mi  :s20:
hocam maçın skorları üzerine bu karamsarlığa düşmedik zaten . antep maçı hariç 2. yarı oynanan oyundan hiç memnun değilim kendi adıma . bu oyun bizi şampiyon yapamaz  malesef.

Çevrimdışı cadavra

Sampionluk adina ben umudumu kaybettim valla fenerbahce 10 kisi kaldimi izliorum canini disine takiolar mucadele var tabi efendilerinin korkusuda var aziz yildirimdan bahsediorum hocasi bile parcalanio macta töre yok oguzhan yok yahi atiba bile yok ya yani bi takimda takimca bole performansimi dusermis benim umudum yok stadda seneye acilsin zaten icerde ciddi rakip yok ama deplasman maclari onemli yazik cidden getir getirde burda neyse ya moralim cok bozuk akhisarada yenildik abi ama bi arzu vardi istek vardi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı raichu

:claps: :claps: :claps: bu sekilde ezbere oyun anlayisi ile cidden cokzor. Artik butun takimlar sistemi cozduler. Kilitle ozi ile attibayi islem tamam. Bakalim eskisehir macinda bir degisiklik yenilik gorebilecekmiyiz.
sorun zaten o abi hoca ne rakibi analiz ediyor  ne de b planı var

Çevrimdışı fore_kazık

Eveeettt futbolcu kardeşlerimiz kaybetme hakkını bu maçla doldurdular artık. Bundan sonra kaybetmeye tahammülümüz yok. Fener konya gibi 2 zor maça daha çıkacak. Avrupada en az 2 maç daha yapacak. Bundan sonra fener puan kaybedene kadar puan kaybetme hakkımız yok.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Samet_

alexis aslında hamle oyuncusu olucaktı ersanın satılacağı belliydi fakat rhodolfonun sakatlığı piyasada yoktu.

Marcelo,Rhodolfo yapıp alexis'i yedek stoper olucaktı çok güzel oldu.
4.Stoper ancak olur alexis. 3 üncü olması bile hata.Fizik gücü iyi değil çok rahat döndürüyor eskort gibi dolanıyor rakip hücumcuların

yanında.Beşiktaş'ın stoperi asla değil.Marcelo ersan harika bir ikili olurmus yalnız

Çevrimdışı EMİR EMRE

Eveeettt futbolcu kardeşlerimiz kaybetme hakkını bu maçla doldurdular artık. Bundan sonra kaybetmeye tahammülümüz yok. Fener konya gibi 2 zor maça daha çıkacak. Avrupada en az 2 maç daha yapacak. Bundan sonra fener puan kaybedene kadar puan kaybetme hakkımız yok.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kocaman Fenere karşı böyle oynatmaz.

[ Son Düzenleme: 03 Mart 2016, 23:43:03 EMİR EMRE ]

Çevrimdışı Scout

hocam maçın skorları üzerine bu karamsarlığa düşmedik zaten . antep maçı hariç 2. yarı oynanan oyundan hiç memnun değilim kendi adıma . bu oyun bizi şampiyon yapamaz  malesef.
Geçen Sene Galatasarayda Çok Pozitif Bir Oyun Yansıtmıyordu Sahaya 1-0 Skorlarla Şampiyon Oldular
Pika Pika

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Vay arkadaş .Millet şampiyonluktan ümidimizi kestik diyor
İkinci yarıda biz de 5 puan kaybettik fener de. Hala bıraktığımız yerdeyiz.Avantaj az da olsa hala bizde
Peki bu ümitsizlik niye?

Allah ' tan topçularımız taraftardan daha çok inanıyor şampiyonluğa !!!

Çevrimdışı ZEKI

sorun zaten o abi hoca ne rakibi analiz ediyor  ne de b planı var
aman hocaya laf soyleme sakin birileri atlar. Neyse genede bizim teknik direktorumuzdur laf soyletmeyizde ama bazi gercekler var bunlarida maalesef goz ardi edemiyoruz.

Çevrimdışı Besiktasincocugu

Konya gercekten bize karsi cok motive olmus 40 bin kisi stadi doldurmus ve cok iyi oynadilar. Bizim takimda ozellikle Oguzhan ve Torede ciddi formdususlugu var, atibanin uzerine cok yuk biniyor ve oda yoruluyor. Senol hocanin bu macta atiba ve oguzhani dinlendirmesini bekliyordum. Senol hoca takimla fazla oynamak istemiyor ama formsuz oyuncularda israr etmemek lazim, veli ve tolgayida neden bukadar az kullaniyor onuda anlamis degilim. Boyku ve alexis ise malesef buyuk hayal kirikligi ben bukadar tecrubeli oyunculardan daha iyi performans bekliyordum acikcasi. Bu oyun hic umut vermiyor ama karamsarda olmak istemiyorum, umarim biran once takim toparlanir ve ligte kazaniriz.
Besiktask!

Çevrimdışı murat baltacı

Gidişat hiç iyi değil ilk yarı hucum gücü elinden gelenin fazlasını yaptı maçları kopardık şimdi orta saha formsuz yedekleri yok takviyede yapılmadı işimiz çok zor. En azından devre arası boyko değilde muslera gibi takımın kötü olduğu maçlarda kaleyi kapatacak bi kaleci alınsaydı biraz rahatlardık.

Şimdi yapacak hiçbişey yok rakipler oyun planımızı çözdü orta sahaya baskı yapıyolar bunun üstüne orta sahamızda düşüşe geçti yapılacak tek şey beklerden verim almak ama oda mümkün görünmüyo. Tosiç ve serdar değilde hucum gücü kuvvetli bi yedek bekimiz olsa bu baskıyı kırabilirdik.

Bundan sonra yapılacak tek şey kanatlardan birini eksiltip atiba,tolgay,ozi,sosa orta sahasıyla başlayıp orta sahada bir kişi fazla pas opsiyonumuz olacak orta sahamıza yapılan baskıyı başka şekilde kıramayız. Bide rakip kapanınca ceza sahasına girmeden bol bol şut denemeliyiz ilk yarıdaki gibi paslaşa paslaşa kaleye giremeyiz artık.
BeŞiKtAşK

Etiketler: