Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı
Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Lokomotif Moskova Tarih : 05.11.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Felix Zwayer (Almanya)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 69146 defa] Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Çevrimdışı kartal43

Geçmiş olsun. Erken konuşmak doğru değil belki ama gruptan çıkamadık diyebiliriz. Biraz sağlam takım bize çok rahat baskı yapıp gol atabiliyor. 10 haftayı lider geçmekle birşey olunmuyor. Her sene aynı hikaye

Çevrimdışı cursedofdragon

Burdan boş boş sallıyor insanlarda avrupa kupasını önemli değilmişik yenilsek farketmezmiş.Ligde böyle 4-5 tane önemli maç oynucakmışız şakamısınız ?

Çevrimdışı Q

demek ki, biz kapalı takımlara daha mı iyi oynuyormuşuz?..  Şu gol sonrası neden bizim çocuklar çok heyecan yapıyor anlamıyorum!
- Tolga yine boş geçmedi istikrâr böyle bir şey olsa gerek.. Kimi seviyorsak en çok o üzüyor yahu!..
- 2nci golü bulamıyor isek kesin yiyoruz ve dağılıyoruz, iki net gol pozisyonu net ersan pert! :/ yediğimiz gol, Atiba son adam defans bu durumda yani..
- iyi olur inşallah..

Lokomotif deplasmaninda 1 puana sevindi buradaki arkadaşlar,  o maçi kazanamamanin faturasini ödüyoruz. Ayrica takimda bir rehavet var.

Töre ve Ismail berbat ötesi oynadilar ve bu gelecek için beni endişelendiriyor.

Dedim söyledim kimse inanmadı 10 kişi kalmış takımı yenicektik dedim.Evimizde moskava'yı yeneceğimizin garantisi yok dedim al bak sonuç ortada.Lizbon'u deplasmanda yenersek bende futbol'u bilmiyorum.Moskova,sporting el ele üst tura biz bakarız arkasından.

Çevrimdışı Kadir G.

Hemen  gömelim  takımı  yani  öylemi.

Takımı ya da oyuncuyu gömmüyorum. Bazı oyuncuların en üst seviyesi bu. Orta saha tekliyor bir yerde yolda kalacak.

Neyse ki 4 milyon kâr ettik.

Çevrimdışı ozan062

Açıkçası elenmek çok umrumda değil. Çünkü kadroyu genişletmeyecekler.

Ortasaha almayacaklar o yüzden elenmek en iyisi yoksa ligde düşeceğiz Haftasonu Bursa maçı çok zor olacak.

defansta hiç pozisyon vermiyorduk

taaki 2,3 lig macı oncesine kadar sonrasında  aheng bozuldu ve artık geçmiş senelerden farkımız kalmadı yine yine golleri yemeye ba<sladık

ve tabiki senol gunesin özelliği olan gol yeme hastalıgına tedavi bulamayısı bizdede devam ederse sampiyonluk ve türevleri zor...

bursayı son zamanlarda izlemedim ama egerki sakin bir havası varsa bi puan kaybıda ordan olur sıkıntı baslar
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Beraberliğin tek sorumlusu ilk 45 dakika Oğuzhan'ı ön liberoya alan Senol Günes'tir. Koskoca bir 45 dakikayı katleden Senol Günes hatasını anlayarak 2. yarıda Oğuzhan'ı ön tarafa cekerek Sosa'yı Atiba'nın yanına gönderdi.

Saçmalamakta çığır açmışsın tebrik ediyorum seni. Katletmek nedir ya..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İSMAİL'LE HARCANAN BİR 10 DAKİKA DAHA ! :s20: :s20: :s20: :s20:
OLCAYla Bosa Giden 45 dakika diyelim biz ona !
Abi Bu kadar basit defalarca ispatlandi bu
Acik oynayan takimlara Olcayla
Kapanan takimlara Quaresmayla baslayacaksin..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Bundan sonra her rakip bize karşı böyle oynayacak işimiz daha da zorlaşacak artık.

E.Sağlam zaten savunmayı ön planda tutan bir oyun anlayışına sahip.

Çok zor maç olacak bence.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Takımı ya da oyuncuyu gömmüyorum. Bazı oyuncuların en üst seviyesi bu. Orta saha tekliyor bir yerde yolda kalacak.

Kusura bakmada çok boş konuşuyorsun.

Çevrimdışı MUTE

Lokomotif deplasmaninda 1 puana sevindi buradaki arkadaşlar,  o maçi kazanamamanin faturasini ödüyoruz. Ayrica takimda bir rehavet var.

Töre ve Ismail berbat ötesi oynadilar ve bu gelecek için beni endişelendiriyor.

İsmail ve Töre berbat oynadı mı? Pardon nerenle izledin sen macı birader. Arkadan mı izledin. Yukardan mı? Sorarım Gomez ne yaptı ki macta. Ben de Mario Gomez kötü oynadı desem ?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Factatum

Lizbon yenerse üst tur zora girer. Bu sene Avrupa'da pek iş yapar gibi durmuyoruz. Ancak takım puanımızı yükseltmemiz lazım. Dolayısıyla en azından gruptan çıkmak gerek. Umarım Arnavutlar yüzümüzü güldürür.

Lig için İsmail, Ersan ve Tolga yerine takviye şart. 

Çevrimdışı Kadir G.

O kadar da değil tabi ki abartı olur. Lige her türlü yeter bu kadro. Ama 3 kupa gidemeyiz.

Göreceğiz işte hep beraber. Atiba sinyalleri veriyor çatlayacak diye korkuyorsun dinlendiği saniye yok.

Atiba'sız tek maça çıkalım kime yeteceğiz?

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Avrupada  oynatacağın oyuncu  sayısı  sınırlı olduğunu da  hatırlıyorsun değilmi???Özel  cezadan dolayı.

Çevrimdışı can1903

Gomez, kötüydü demek biraz ağır, ulan adama pas gelmiyor pozisyon yaratmıyorsun ki.

Bu takım Quaresma-Olcay-İsmail-Tosic-Ramon-Ersan filan bu adamlardan kurtulmadan bişey olmayacak gibi.

Giden seneler oluyor. Şu yazdıklarımı topla 3 tane sağlam topçu çıkmıyor yav.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 20:59:02
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Beraberliğin tek sorumlusu ilk 45 dakika Oğuzhan'ı ön liberoya alan Senol Günes'tir. Koskoca bir 45 dakikayı katleden Senol Günes hatasını anlayarak 2. yarıda Oğuzhan'ı ön tarafa cekerek Sosa'yı Atiba'nın yanına gönderdi.

Oğuzhan neredeyse oynadıysa orada oynadı. Lig başladığından beri hep aynı şekilde oynuyoruz ya 11 haftayı da katletti dediğin gibi hoca ya aynı şekilde ilerliyoruz.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Kusura bakmada çok boş konuşuyorsun.

Eleştiri yap kardeşim veri koy ortaya senin haddin değil onu yazmak. Bir de kusura bakma yazmış şaka mısın?

Çevrimdışı ekrembaser

Arkadaşlar lütfen isimleri şahısları suçlamayı bırakın eğer sinirliyseniz sakinleşene kadar yazmayalım bizim iyi bir takımımız ve bu takım devre arasına kadar sakatlık olmazsa devam edecek. Kopmalar olsada oyunun genelini iyi oynuyoruz takım düşer diyenler son iki maçta yediklerimiz dışında Antalya maçında daha iyidik. Bu takım bu sene şampiyon o kadar

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Golde tolganın hatası var mı ?

Valla  Atibanın  bacak  arasından  geçen top  Tolga'yı  aldattı bence.Atiba keser topu  diye  düşündü  herhalde o yüzden hamle  etmedi  ilk  anda.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 15:54:31 atalay ]

Çevrimdışı ozan062

töre ile oguzhan baya baya terim ahlaksızı yuzunden çöküşte

adam ugursuz bir daha milli takıma topcu gondermem gol atan tosun gol atamaz oldu top alamıyor yahu

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 21:00:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Avrupada  oynatacağın oyuncu  sayısı  sınırlı olduğunu da  hatırlıyorsun değilmi???Özel  cezadan dolayı.

Bununla ne ilgisi var oyuncu almamanın Coşkun abi?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bundan sonra her rakip bize karşı böyle oynayacak işimiz daha da zorlaşacak artık.

E.Sağlam zaten savunmayı ön planda tutan bir oyun anlayışına sahip.

Çok zor maç olacak bence.
ben aynı kanıda değilim pozisyonlarımız var ciddi olabilecek ataklarda engellendi kötü oynamadık ki kalede sorunumuz var tolga son maçlarda düştü

Çevrimdışı Kadir G.

22 oyuncu bildiriliyor. Orta saha alınsaydı yer mi bulamayacaktık peki?

Etiketler: