Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 406 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5211996 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Negredo ilk uçakla İspanya'ya gönderilse ne güzel olur.. Erken tatil sevinir bence..
35 demedim 3 ya da 5 dedim

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Adamı canlı izleyince daha da nefret ediyorsun. Golcüyü geçtim bi futbolcu da olmaması gereken tonla kötü özelliğe sahip. Şenol Hocam da inceden ayarı vermiş keşke herkes atsa diye :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Adamı canlı izleyince daha da nefret ediyorsun. Golcüyü geçtim bi futbolcu da olmaması gereken tonla kötü özelliğe sahip. Şenol Hocam da inceden ayarı vermiş keşke herkes atsa diye :)
Baklavali olmasa hayatta oynatmaz senol gunes bunu
Iyi calisiyor herhalde
Medeli de forma sokmuslar herif kemik gibi olmus oynayacam diye

Çevrimdışı mellfred

Bu adama uğursuz diyenler ayıp ediyorlar, bu benim fikrimdir. Bir insana uğursuz demek, benim gözümde hakarettir.

Hayır çıkartır bir istatistik koyarsın, şu kadar maçımızı anlattı, şu kadar mağlubiyet aldık diye. Öyle bir şey de yok.

Ayrıca haddim konusunda karar verecek kişi de sen değilsin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hoca sürekli insanları Negatif kovalıyorsun
iyi ya da kötü birileri bir şeyleri yorumlarken seni hep karşı tarafta alıntılarken görüyorum
bir tane katılıyorum girini görmedim

[ Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 22:07:26 mellfred ]

Çevrimdışı mylife1903

iyi ya da kötü birileri bir şeyleri yorumlarken seni hep karşı tarafta alıntılarken görüyorum

Muhalefet mahellesi sakinlerinden
Muhalefet mahallesi muhalefet sokak muhalefet apartmani

Çevrimiçi Savaş

Hakikaten 35 dedi 5 attı değil mi?  Küçük görmeyeceksin geldiğin yeri, ligi demek ki..

Umarım seneye bizimle olmaz.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hakikaten 35 dedi 5 attı değil mi?  Küçük görmeyeceksin geldiğin yeri, ligi demek ki..

Umarım seneye bizimle olmaz.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Olay artık iyi niyet ve Beşiktaş'ın oyun yapısından çıktı, çok kötü futbolcu şu haliyle, ağır, dönemiyor, top tutamıyor, şut atamıyor, zıplayamıyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı kartal190321

rakiplerden  gerideyiz puan  tablosunda  3. sıradayız ama en çok korkuyu veren biziz   birbirleriyle uğraşmıyorlar  3 takımında derdi Beşiktaş olmuş  çok büyük korku salmışız  titriyorlar korkudan
basınıda  tff  mhk tahkim hakemlerini sarışın kardeşleri belediye hükümet takımını   hepsini  üst üste  koyup  yeniden  ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ yazdıracaz    :bandit:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Librarius

Erman Toroğlu "Besiktas hiçbirşeyi oynamadan kazandı."  Ayni Erman gecen hafta 2 bireysel hatadan gol bulup kazanan GS'yi ove ove bitirememisti.

Herif ağır GS'li veya Besiktas nefreti onu GS'ye yatırıyor.  Diyor ki "bundan boyle ne Besiktas ne de GS puan kaybetmez, sadece kendi aralarında oynayacaklari maçta olursa puan kaybı olur diyor. Sonra ekliyor, Basaksehir puan kaybeder. Yani kısaca GS sampiyon olur diyor, dua ediyor yani. Bakalım gökten kemik yagacak mi lig sonunda.

Bu arada Turgay Demir Atiba-Medel ikilisiyle Gs'yi 3'ledi Besiktas deyince, Toroğlu hemen atladı "o zaman Tudor vardi." Klasik Gs'li argümanı yani. Ulan GS suan halen yarıştaysa Tudor'un basarisidir. Terim geldi geleli depslasmanda galibiyetleri yok (Kayseride Tarik Ongun'un hediyesi var).  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı cursedofdragon

Erman Toroğlu "Besiktas hiçbirşeyi oynamadan kazandı."  Ayni Erman gecen hafta 2 bireysel hatadan gol bulup kazanan GS'yi ove ove bitirememisti.

Herif ağır GS'li veya Besiktas nefreti onu GS'ye yatırıyor.  Diyor ki "bundan boyle ne Besiktas ne de GS puan kaybetmez, sadece kendi aralarında oynayacaklari maçta olursa puan kaybı olur diyor. Sonra ekliyor, Basaksehir puan kaybeder. Yani kısaca GS sampiyon olur diyor, dua ediyor yani. Bakalım gökten kemik yagacak mi lig sonunda.

Bu arada Turgay Demir Atiba-Medel ikilisiyle Gs'yi 3'ledi Besiktas deyince, Toroğlu hemen atladı "o zaman Tudor vardi." Klasik Gs'li argümanı yani. Ulan GS suan halen yarıştaysa Tudor'un basarisidir. Terim geldi geleli depslasmanda galibiyetleri yok (Kayseride Tarik Ongun'un hediyesi var).  :D

Terim ile sivas'a yenildiler,kasımpaşaya yenildiler fener ile barabere kaldılar.Tek yendikleri deplasman takımı karabük :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Katılmıyorum

Katıldığım şeyler de oluyor, mesela senin yazdıkların genelde aklıma yatıyor. Ne diyeyim, her katıldığıma katılıyorum desem forum olmaz ki.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Serhat Akkaya

net kırmızı  :busted_cop:
Necmi abi görmesin şimdi Lens kendini doğru atamadı hakem o yüzden vermedi filan der :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı kartal190321

farklı kazandık ama sahada  kalitesiz  eyyamcı bir hakem vardı inceden inceye yaptı, şu kalitesiz eyyamcı hakemi gözetlemek lazım  birilerinin piyonu gibi  erken buldugumuz gol ve oynanan iyi oyun olmasaydı   başımıza iş  açabilirdi  o izlenimi verdi
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Serhat Akkaya

farklı kazandık ama sahada  kalitesiz  eyyamcı bir hakem vardı inceden inceye yaptı, şu kalitesiz eyyamcı hakemi gözetlemek lazım  birilerinin piyonu gibi  erken buldugumuz gol ve oynanan iyi oyun olmasaydı   başımıza iş  açabilirdi  o izlenimi verdi
Hakem filan değildi sahadaki şey. Eyyamcılıktan öte bir şeydi adamın futbolla bi ilgisi yoktu sahada duruşundan kararlarına kadar. Beşiktaş'tan bi kabzımal bulup koysak aynı yönetirdi..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mellfred

Hakem penaltı dışında o kadar kötü değildi
açıkcası penaltı pozisyonu da ortadaydı
O kadar net değildi
Hakemi eleştiriryoruz ama bugün neredeyse kart görmeden bitirdik maçı
Ben hakemi beğendim

Çevrimiçi levitate

@underworld reyiz bide larinin golünün gifini atsan
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

ya bu ben mi çok salağım yoksa ?
geçen hafta kıyım kıyım doğradı Barış kimse gık etmedi
Yaşar Kemal başağa 3 puan verdi keza herkes sus pus
bugün hakemlik bir şey yoktu bence
Keza maçta da gerginlik yoktu
Bu da önemli Tamer hoca germedi maçı

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tribünde biz delirdik hadi ben tek başına delirdim diyelim ama tribünün çoğu bu haldeydi. Ciddi anlamda sıkıntılı bi hakemdi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Necmi abi görmesin şimdi Lens kendini doğru atamadı hakem o yüzden vermedi filan der :)
Bariz gol sansi olmadigi icin kirmizi verilmez burda
Simdi gomezi dusursen bu pozisyonda kesin kirmizi kart
Ama lens Negredo quaresma tolgay gibi oyunculari dusurursen kirmizi kart biraz agir bir karar olur, bariz gol sansi yok

Çevrimdışı ilhan mansız

Ba, maç boyunca Tosic’in bölgesine kaydı. Fizik kalitesi yeterli olmasa da bütün yüksek topları aldı ve üstünlük kurdu. Pektemek’in iki golde de doğru işleri var. Bağlantı oyuncusu olabiliyor. Larin için çok kısa bir süre. İlk izlenim: En azından koşu atmasını biliyor.
şu görüntüde pektemek in ilk 11 oynamasının daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı ilhan mansız

hakem gayet iyiydi, Türkiye'deki futbol tiyatrosunda zaman içinde bozulur mu bilemem,bence çok iyi bir hakem,,

Çevrimdışı mylife1903

Ters kararlar ile cildirtti
Mesela bizim oyuncu topu aliyor el diyor
Ayni sekilde demba aliyor devam diyor
Seri pozisyonlarda ters kararlar verdi, oynatmaya calisan bir hakem goruntusu vermesine ragmen bombaladigi pozisyonlar oldu. Ayrica turkiye liginde azicik ev sahibi takima kanaat notu verirsin bize nedense hep seyirciden etkilenmiyorum ulan ben diye sicmalayan hakemler denk geliyo
Doger sarilara olsa mesala
Ev sahibi faulu ev sahibi penaltisi falan uydurulue kimse de konusmaz

Çevrimdışı tuncaboylu

Stadda art niyetli olduğu çok belliydi.

Etiketler: