2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 245 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2012177 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Erman1903

belki görüşür maaş indirimine giderler belli olmaz

bitiriciliği kötü ama en azından ileriye enerji katar iyi olur

4-4-2 oynasaydık çakma costa görevi görebilirdi :D

Zaten bunca sene zengin ettik. 2 senesi kaldı 4M borcumuz var. 2024'e uzatın 1,5 dan imzalayalım der en fazla, 6'lık yapar bizi.

Ya kiralayacağız yine iş yapabileceği bir yere, ya da oynatıp prim yaptırmaya - devre arası ya da sene sonu satmaya çalışacağız.

Bu sene bu iş oldu oldu yoksa milyonlar yine bir taraflarımıza kaçtı demektir.
[ Son Düzenleme: 10 Mayıs 2020, 21:38:28 Erman1903 ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kiralıktan dönecekleri hesaba katmazsak şu anda durum bu  :tabe: Bakalım bu maaş yükünden nasıl kurtulacağız  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Kiralıktan dönecekleri hesaba katmazsak şu anda durum bu  :tabe: Bakalım bu maaş yükünden nasıl kurtulacağız  :alala:

Hedef 2023 :)...

Dönecekler de az almıyor. Yeni oyuncularla sözleşme imzalarken de çok sıkıntı bu kontratlar.
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2020, 13:30:46 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

neden ağzınıza maaş yükünü aldınız anlamıyorum hepsi gitse ne olacak yerlerine 300-500 alan oyuncular buldun
maaş yükünü düşürdün diyelim kazanmışmı oluyorsun o oyuncularlamı ligde mücadele edeceksin
avrupa iddanı kaybeder hasbelkader ligde kalırsın kazanamadığın için gelirinde olmaz o düşük dediğin maaşları bile ödeyemez duruma gelirsin
sorun maaş değil kalitesiz oyuncuların yüksek maaş alması. yoksa para vermeden başarı sağlayamazsın öyle bir futbol dünyada kalmadı.
ya bu deveyi güdeceksin yada bu diyardan gideceksin maaşı düşüremezsin gelirini arttırırsın.
çözümü neden eksi yoldan çözmeyi düşünüyorsunuz çözümünüz sadece başarısızlık vadediyor.
başarı gomezlere taliscalara aboulara o paraları verirken geldi unutmayın.

Çevrimdışı MUSTAFA_

neden ağzınıza maaş yükünü aldınız anlamıyorum hepsi gitse ne olacak yerlerine 300-500 alan oyuncular buldun
maaş yükünü düşürdün diyelim kazanmışmı oluyorsun o oyuncularlamı ligde mücadele edeceksin
avrupa iddanı kaybeder hasbelkader ligde kalırsın kazanamadığın için gelirinde olmaz o düşük dediğin maaşları bile ödeyemez duruma gelirsin
sorun maaş değil kalitesiz oyuncuların yüksek maaş alması. yoksa para vermeden başarı sağlayamazsın öyle bir futbol dünyada kalmadı.
ya bu deveyi güdeceksin yada bu diyardan gideceksin maaşı düşüremezsin gelirini arttırırsın.
çözümü neden eksi yoldan çözmeyi düşünüyorsunuz çözümünüz sadece başarısızlık vadediyor.
Bizim de başka düşüncemiz yok zaten. Bizim derdimiz haddinden yüksek maaş alan oyuncularla. Her türlü maaş bütçesini indirmek zorunda olduğumuz için maaş yükümüz fazla diyoruz. İndirim olursa bazı oyuncular kalabilir tabi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hedef 2023 :)...

Dönecekler de az almıyor. Yeni oyuncularla sözleşme imzalarken de çok sıkıntı bu kontratlar.
O kadar dengesiz ki kontratlar bazı oyuncular isyan etse yeridir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Baya ciddi olarak Alvaro Montero'yu bize yazmışlar. İlginç bir oyuncuya benziyor. Aradığımız oyuncu mu? Tartışılır  :tabe: Sen ne düşünüyorsun @Erman1903 ?

:)

Álvaro Montero

Daha fazla incelemek isteyenler buradan bakabilirler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

maaşta da belli hedefleri tutturmak lazım. sağ bek solbek defans yapmayı biken adam bulursun 700-800 yedeklerinide altyapı yerli vs ucuz tutarsın. ama golcünün kralını ortasahanın virtüözünü kanadın uçan kaçanını para verir başarıyı satın alırsın. biz stoperlere 3-5 gömdüğümüz için bu hale düştük.önceliğimiz şu an için ucuz ama iş görebilecek oyuncular.bir ersan bir tosiç marcelo arıyor arkadaşlar bence normal. arkayı ucuza halledebildiğinde ön tarafta da işler yoluna girmeye başlar. genel olarak kaleci sağbek sol bek stoper bakıyorlar. 3 milyonluk vida yerine 1 milyonluk vida da aynı işi görür.

Çevrimdışı Erman1903

Baya ciddi olarak Alvaro Montero'yu bize yazmışlar. İlginç bir oyuncuya benziyor. Aradığımız oyuncu mu? Tartışılır  :tabe: Sen ne düşünüyorsun @Erman1903 ?

Çok az gol yiyor, kurtarış istatistiği çok yüksek fakat diğer özellikleriyle modern futboldan uzak rakamları var.  Kalecinin en önemli özelliği gol yememesi aslında ama tabi karar uzmanların. Maç boyunca ortalama 10 civarı pas atıyor ilginç bir isim.
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2020, 23:44:58 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Kaleci konusunda çeşitli alternatiflere bakıyor, acele etmiyor gibi gözüküyoruz.

Montero baktıklarımdan farklı tipte bir kaleci lakin saygı duyuyorum. Üstüne de koyabilir. Bu sezon kurtarış yüzdesi açısından %85'le inanılmaz iş yapmış fakat geçen sezon %76 çok yüksek sayılmaz.

Günümüz futboluna uyması açısından ortalama altı eşikler belirleyerek oluşturduğum kaleci filtresinden en yüksek kurtarış, en düşük hatalı gol yeme oranlarıyla sivrilen iki oyuncu var. Biri teklifler olduğuna emin olduğum ve muhtemelen bütcemizin dışında olan Lorenzo Montipo, diğeri birkaç defa bahsettiğim Aderbar Santos.

Bu iki kalecinin de iyi takımlarda sırıtmayacağını düşünüyorum.

Daha farklı, oyun katkılı refleks kurtarışçısı tarzında Lucas Hoyos çıkıyor lakin her ne kadar daha hesaplı olacaksa da kontratı biten bunca kaleci varken bonservis vermeye değmeyecektir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kaleci konusunda çeşitli alternatiflere bakıyor, acele etmiyor gibi gözüküyoruz.

Montero baktıklarımdan farklı tipte bir kaleci lakin saygı duyuyorum. Üstüne de koyabilir. Bu sezon kurtarış yüzdesi açısından %85'le inanılmaz iş yapmış fakat geçen sezon %76 çok yüksek sayılmaz.

Günümüz futboluna uyması açısından ortalama altı eşikler belirleyerek oluşturduğum kaleci filtresinden en yüksek kurtarış, en düşük hatalı gol yeme oranlarıyla sivrilen iki oyuncu var. Biri teklifler olduğuna emin olduğum ve muhtemelen bütcemizin dışında olan Lorenzo Montipo, diğeri birkaç defa bahsettiğim Aderbar Santos.

Bu iki kalecinin de iyi takımlarda sırıtmayacağını düşünüyorum.

Daha farklı, oyun katkılı refleks kurtarışçısı tarzında Lucas Hoyos çıkıyor lakin her ne kadar daha hesaplı olacaksa da kontratı biten bunca kaleci varken bonservis vermeye değmeyecektir.
Transfer listemizde bu sefer iyi isimlerin yer aldığı açık. Umarım ilk tercihlerimizi alabiliriz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu sene vedalaşabildiğimiz tüm oyuncularla vedalaşacağız anlaşılan  :tabe: Liste başında Ljajic ve Vida olacak. Burak Yılmaz da büyük ihtimalle indirime gidecek. Gökhan ve Caner'in uzatması sürpriz olur. En az 7-8 yeni oyuncunun gelmesini bekliyorum. Gidenlere göre bu sayı artabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

michal karbownik diye legia'da oynayan bir arkadaş varmış onunla ilgileniyormuşuz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

elneny kalmak istiyormuş

bonservisini alsın kalsın :)

michal karbownik diye legia'da oynayan bir arkadaş varmış onunla ilgileniyormuşuz

19 yaşında 3.6 milyon € bonservis bedeli varmış gelecek sene sözleşmesi bitiyormuş bize yedirmezler gibi duruyor.

Bize anca nsakala free.

Çevrimdışı Erman1903

Geçen sene 100Bin Euroymus değeri. Sanıyorum forvetten devşirme bir oyuncu.

Bu sene ciddi ofansif katkı vermiş, defansif anlamda da iyi denebilir lakin eksik olduğu yönleri var.  Caner gibi düşünmemek lazım tabi...

Kumaşını beğendim ama yüksek ihtimal önümüzdeki sene kontrat yenilemeyecektir. Bu yüzden klübü kâr arayışı peşinde gibi geldi...

Bu şartlar altında sol beke 3,5M düşürmek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

Çevrimdışı Erman1903

elneny kalmak istiyormuş

İkinci yarının direnen isimlerinden, kalma ihtimali var ama alternatifleri hazırda tutmak lazım.

Pasör 6 olarak konratı bitenlerden Petros ve durumu belirsiz Schimidt bulunuyor sağlam istatistikli olarak.

Birkaç ay önce yaptığım araştırmada Bonservislilerde de cebimize uygun birileri pek gözüme çarpmamıştı. El-Neny'nin durumu belirginleşiğinde tekrar bir gözden geçiririz.
[ Son Düzenleme: 12 Mayıs 2020, 18:14:56 Erman1903 ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlgilendiğimizle kalırız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Transfer listemizde bu sefer iyi isimlerin yer aldığı açık. Umarım ilk tercihlerimizi alabiliriz.

Ben de öyle umut ediyorum, umarım harcamaları iyi ayarlar ve ihtiyacımızın kritik oldugu Santrafor gibi bölgelere yeterli bütçeyi bırakırız.

Geçen seneki Okaka - olmadı Diaby gibi bir çaresizlik komedisi yaşanmaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben de öyle umut ediyorum, umarım harcamaları iyi ayarlar ve ihtiyacımızın kritik oldugu Santrafor gibi bölgelere yeterli bütçeyi bırakırız.

Geçen seneki Okaka - olmadı Diaby gibi bir çaresizlik komedisi yaşanmaz.
Öyle bir riski kimse alamaz. Net isimlere gideceğimizi düşünüyorum santrafor konusunda  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Geçen sene 100Bin Euroymus değeri. Sanıyorum forvetten devşirme bir oyuncu.

Bu sene ciddi ofansif katkı vermiş, defansif anlamda da iyi denebilir lakin eksik olduğu yönleri var.  Caner gibi düşünmemek lazım tabi...

Kumaşını beğendim ama yüksek ihtimal önümüzdeki sene kontrat yenilemeyecektir. Bu yüzden klübü kâr arayışı peşinde gibi geldi...

Bu şartlar altında sol beke 3,5M düşürmek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.
orta sahadan devşirmeymiş diye gördüm ben
İkinci yarının direnen isimlerinden, kalma ihtimali var ama alternatifleri hazırda tutmak lazım.

Pasör 6 olarak konratı bitenlerden Petros ve durumu belirsiz Schimidt bulunuyor sağlam istatistikli olarak.

Birkaç ay önce yaptığım araştırmada Bonservislilerde de cebimize uygun birileri pek gözüme çarpmamıştı. El-Neny'nin durumu belirginleşiğinde tekrar bir gözden geçiririz.
elneny bildiğimiz tanıdığımız oyuncu fazla maceraya girmemek lazım

kalmak istiyorsa cidden 1 sene daha kiralanır

Çevrimiçi levitate

bonservisini alsın kalsın :)

19 yaşında 3.6 milyon € bonservis bedeli varmış gelecek sene sözleşmesi bitiyormuş bize yedirmezler gibi duruyor.

Bize anca nsakala free.

nsakala douglas v2 olur

İlgilendiğimizle kalırız  :tabe:

bonservis isterlerse öyle olur

Çevrimiçi levitate

beşiktaş istihbarat'ın dediklerine göre, az alkmaardan japon bir sağ bek ve siebe schrijvers ile görüşmüşüz

bide yönetim fulya'yı satmak istiyormuş

Çevrimiçi levitate

son günlerde caner ve gg haberleri tavan yaptı ne alaka ya

ben gideceklerini düşünmüyorum ama fb medyası imzaları attırmış bile

caner'in kadıköy'deki hareketleri ve gg'ye yapılanları düşününce gitmeleri imkansız geliyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

beşiktaş istihbarat'ın dediklerine göre, az alkmaardan japon bir sağ bek ve siebe schrijvers ile görüşmüşüz

bide yönetim fulya'yı satmak istiyormuş
O sayfa da yazdıkça yazıyor. Yazdıkları isimlerin hep bonservisleri var. Biz maaş veremezken bonservis mi vereceğiz. Sadece gülüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★