Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 18141 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı balkan-kartal

Tarih : 28.09.2021
Saat : 19:45
Stadyum : Johan Cruyff Arena
Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard
VAR : Delajod Willy - Massimiliano Irrati
Yayın : Exxen
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Mehmet57

Sakatliklara bagli. Bu macta Nkoudou sart, Alex extra olur ve Vida olursa ucurur.

Su takim Ajax’i yikar

Ersin
Rosier-Vida-Montero-Ridvan
Josef-Pjanic
Ghezzal-Alex-Nkoudou
Bats

Çevrimiçi Mehmet57

Ajax’in da nasil cikacagi onemli.

Alvarez-Gravenberch
Berghuis

Klaassen’in sakatliginda ucu ileriye donuk uclu orta sahada Berghuis oynadi ve cok iyi performans gosterdi. Sahsen yine de bu kurguyu Klaassen’li ucluye tercih ederim. Klaassen orta sahaya direnc te katiyor ve bir santrofor gibi defans arkasi kosular yapiyor.

Sag kanatta Berghuis oynarsa Nsakala’yi, Antony oynarsa Ridvan’i tercih ederim. Sol kanatta Ajax’in kimle oynayacagi da soru isareti. Bence Rosier Tadic’i daha kolay tutabilir Daramy’e bakarak. Daramy 1e1’i cok arayan, cok atletik bir oyuncu.

Solbeklerinde kimin oynayacagi da soru isareti. Tagliafico bezdirici, kene gibi yapisan bir bek. Ghezzal’i cok zorlar, ama diger macta ki gibi Blind’i orda tercih edebilir. Bats ise orta ikiliyi cok zorlayacaktir. Timber cok yetenekli olmasina ragmen Bats’a karsi zorlanir. Yanindaki Martinez’in de boyu ufak.

Sol kanatta Nkoudou sart. Hem Rensch, hem Mazraoui hep ileri cikan, bosluk birakan oyuncular. Bundan en cok Nkoudou yararlanabilir.

Çevrimdışı tolga1903

Sakatliklara bagli. Bu macta Nkoudou sart, Alex extra olur ve Vida olursa ucurur.

Su takim Ajax’i yikar

Ersin
Rosier-Vida-Montero-Ridvan
Josef-Pjanic
Ghezzal-Alex-Nkoudou
Bats

Bu takımdan 3 kişi falan kaldı heralde maçta oynayabilecek. Hadi ajax yerel liginde acayip bir üstünlük kuruyor rakiplerine de beni asıl korkutan sporting gibi geçen sene portekiz'in yıldızı takıma orada 5 atmaları aşırı tedirgin edici. Allah muhafaza girdiğini atan bir ekipse bu ajax bizi çok fena hırpalarlar.

Çevrimdışı flamatory

bütün arkadaşlara, karakartallara selamlar. inşallah bu maçtan iyi bir netice alırız ama rakipler bize karşı kolay gol pozisyonuna giriyorlar buna acil çare bulmak lazım. dortmund maçı skoru aldatmasın derim çünkü atamadıkları en az 5-6 net pozisyonları var. geride temaslı ve alanı çabuk kapatarak oynayamıyoruz. sergen hoca umarım bu soruna çare bulacaktır. eksiklerimiz çok ama defansta ve orta sahada agresif olamadığımız için rakipler üzerimize rahat geliyorlar. takımımızın hücum hattı iyi ama defansif orta saha ve defansı maalesef yetersiz.     

Çevrimdışı bjkozy

Cok zor. Sakatlar iyilesmezlerse mac gunune kadar vay halimize. Oguzhan tore gibilerine kalirsak tarihi fark yeriz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu maçı geçme tuşu var mı? Tatile falan mı çıksak şoyle ıssız elektrik olmayan  bir yere falan

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi goktasoktay

Burayı renklilerin de okuduğunu unutmayalım. Ben de yazdım yazdım sildim ama neyse işte. Şans yanımızda olsun…

Çevrimiçi COB

Rosier geri dönüyor. Pjanić ve Oğuzhan'ın ciddi sakatlıklarının olmadığı varsayarak, Salı gününe sakat oyunculardan 3-4 tanesi dönebiliyor mu?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şu maçı pandemi falan filan
şu an oynamasak çok iyi olurdu.

Çevrimdışı qp 383

Ajax da eksiklerimizi görüp rotasyon yapar umarım yoksa kötü bir gece olacak gibi bizim için.
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Alırız maçı yazın kenara.  :money:

Maçı alacağız diye limitleri zorlayıp 2-3 sakat daha vereceksek hiç gerek yok.
Josef'i pamuklara sarmak lazım.

Çevrimdışı can1903

Takım içinden olumlu 1-2 haber varkulüp açıklar yarın sakatlar hakkında.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı ALDENYX

Hedef mac sporting olmali ...tam kadro olabilirsek orada dortmund burada  ajax kafa tutariz...yenemeyecegimiz takim yok gurupda
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı can1903

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Unnamed

Belli mi olur  :money:

Kim kazandıracak Ajax maçını merak ettim. Doğru düzgün stoper bile yok. Sen Ajax'ın maçlarını hiç izlemedin galiba.

Çevrimdışı can1903

Kim kazandıracak Ajax maçını merak ettim. Doğru düzgün stoper bile yok. Sen Ajax'ın maçlarını hiç izlemedin galiba.
Dostum ajaxı yeneriz b ence dedim hissim öyle olamaz mı yani anlamadım? İzleyip izlememekle ne alakası var hissim 3-4 gündür böyle  ben de biliyorum sakatların sayısını falan ajaxın hücüm gücünü, nasıl yerleştiklerini, kötü gününde yakaladığında 5-6lık yaptığını falan  biliyoruz yani bizde izliyoruz ama hissim böyle b unu söyledim

Etiketler: