23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 28.01.2024 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Oğuzhan Çakır VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5399 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

colley ersi sahanın içine bıraktılar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ersin yerine herhangi birini koyalım kaleye. Arada top carpar da girmez enazından.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Kaleci yok stoper yok, orta saha yok, 10 numara yok, forvet yok. Ortada transfer de yok , helal olsun.

Çevrimiçi tolga1903

Gole bak. Stoperi ayrı rezil sol beki ayrı rezil kalecisi ayrı rezil. Bahtiyar nereye koşuyorsun mesela adam senin üstüne gelirken neden geriye doğru son sürat koşuyorsun rakibe çıkmak yerine? Abi yemin ederim futbolcu değil bunlar

Çevrimdışı zubeyirbaya

şu gol inanılmaz kolektif bir saçmalık ve şuna bakıp da herhangi bir hocayı filan gömmeye çalışmayın lütfen.

Çevrimdışı zubeyirbaya

ersin bizim seviyede yedek bile olmaz. bunu çok yazdık.

Çevrimiçi Necmi

Gole bak. Stoperi ayrı rezil sol beki ayrı rezil kalecisi ayrı rezil. Bahtiyar nereye koşuyorsun mesela adam senin üstüne gelirken neden geriye doğru son sürat koşuyorsun rakibe çıkmak yerine? Abi yemin ederim futbolcu değil bunlar
o mesafeden kapattığın köşeye üstüne gelen yumuşak topu yiyorsan burda başka kimse suçlanmaz
Şu ersinin hala kadroda olması büyük suç

Çevrimiçi Necmi

ersin bizim seviyede yedek bile olmaz. bunu çok yazdık.
ne seviyesi ersini halı sahada kaleci olarak oynatmam

Çevrimiçi tolga1903

Bi dört de bunlardan yerlerse yönetim cebinden hocanın tazminatını ödeyip olağanüstü kongreye gitsin benim tahammülüm kalmadı artık niye geldi bu herifler anç de aynı kepazeliği yaşatıyordu

Çevrimiçi Talisca1903

o mesafeden kapattığın köşeye üstüne gelen yumuşak topu yiyorsan burda başka kimse suçlanmaz
colley de suçlu kalende böyle mal varken vur gitsin ne oynuyorsun topla

Çevrimiçi tolga1903

Bahtiyar'ı izler misin bir daha abi golde. O şut hiç kaleye gelmeyebilirdi geri koşmasa nereye koşuyorsun 2 kişi geliyor adamlar. Korkusundan geri doğru koşuyor çünkü çalım yiyecek rakibe çıksa.

Çevrimdışı zubeyirbaya

colley'i gelir gelmez oynattı bahtiyar'ı sol beke koydu vs diye hocayı suçlayamam. henüz doğru düzgün taktik antreman yapacak zamanı olmadı adamın elindeki oyuncuları anlamaya çalışıyor. arkadaşlar gerçek hayatta da oyunlardaki gibi buglu taktik koyup herşeyi toparlayacak hocalar var zannediyor. diamond 442 filan öneren çıkıyor dünyanın en ciddi taktik çalışma, taktiksel disiplin gerektiren, başarıyla uygulayan takımlarda uzun sürede geliştirilmiş taktikleri filan öneriyorlar. şu an santos'u değerlendirebilecek çok az done var.

Çevrimdışı Savaş

Dakika 15 Cenk topa değmedi.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı zubeyirbaya

Bi dört de bunlardan yerlerse yönetim cebinden hocanın tazminatını ödeyip olağanüstü kongreye gitsin benim tahammülüm kalmadı artık niye geldi bu herifler anç de aynı kepazeliği yaşatıyordu

demek ki ortada öyle sihirli değnekle dokunup iki günde düzelecek bir durum yok. bu kafayla takımı kapatman gerekir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cenk diye biri vardı kadroda. Hic adını duymadık. Umarım bir daha da duymayız bu sezondan sonra.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

demek ki ortada öyle sihirli değnekle dokunup iki günde düzelecek bir durum yok. bu kafayla takımı kapatman gerekir.

Sihirli değneğim yok bu sene bizden bir şey beklemeyin diyerek mi geldiler yoksa bir telefonla 10101001 kapı açarım istediğimi alırım psg chelsea şu bu diyerek mı? Bugün savunuyorsun ya bunları birkaç haftaya kendin de isyan edeceksin.

Çevrimiçi Akil Emre

Cenk diye biri vardı kadroda. Hic adını duymadık. Umarım bir daha da duymayız bu sezondan sonra.
Yanına minimum 6 oyuncu daha eklersek süper olur.

Çevrimiçi tolga1903

Hayret penaltı verdi lehimize türk hakemliği için kara gün. Nitekim haftalardır ne penaltımız ne rakiplere kırmızılar cıkmaz oldu düşene bir de biz vuralım kafasıyla

Çevrimiçi gokhans

Penaltı pozisyonunda cenk’e bakın. İddia ediyorum bilerek böyle oynuyor. Pl görmüş santrafor o boşluğa depar atar, ama savunmanın arasına giriyor. Ta arkslardan salih koşup giriyor oraya. Bilerek oynamıyor adam ve hala ilk 11de forması kesin. Kafayı yiyecem. Lütfen bi bakın cenk’e o pozisyonda
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı zubeyirbaya

Sihirli değneğim yok bu sene bizden bir şey beklemeyin diyerek mi geldiler yoksa bir telefonla 10101001 kapı açarım istediğimi alırım psg chelsea şu bu diyerek mı? Bugün savunuyorsun ya bunları birkaç haftaya kendin de isyan edeceksin.

savunma değil bu. o kapı muhabbetlerini ben seçimden önce eleştirdim. bu takımı şu an hiç bir hoca düzlüğe çıkaramaz. ben santos'a pozitif değilim nötrüm henüz. ikisi arasında fark var. negatif olmak için çok erken.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi uğur07

disarida diyecek muhtemelen

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi uğur07

onu bile demedi

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

tuh sizin nasıl iptal ediyor şunu ya

Etiketler: