22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor
22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor Skor : Beşiktaş 2 - Balıkesirspor 2 Tarih : 01 / 03 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeniken Asaş Osmanlı Stadı Hakem : Halis Özkahya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor  [Okunma sayısı 107037 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:19:57
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
mesele düşme kalkma değil, pozisyona giremiyoruz, berbat hücum ediyoruz, bu takım çok bariz şekilde hatalı oynuyor, balıkesiri yenememek nedir ya, hiç pozisyonumuz yok, aptal gibi oynuyoruz

Hücum eden Töre ve Ba dışında adam yok.

2'ye 7 resmen. Olcay ve Sosa'da bitiyor bu kısırlık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı blackeagle35

Şunu kabul edin artık..Bu takımın bireysel yetenekler hariç hücum planı yok..Bilhassa topu bize bırakan takımlara karşı..Balıkesir'in topu bize bırakacğını maç başı demiştim..Hatta rakipler artık bize böyle oynayacaktır..Bu takıma karşı Veli-Atiba ile çıkarsan bu kadar kötü rakibe az pozisyona gidersin..Top yapmamız lazım,ne kadar kötü olursa olsun,Sosa oyundan çıkıyor..

Çevrimdışı Tolga

Fener gs yi yenmesi lazım diyoruz ama Snejider gene 2 tane yollayabilir kaleye  :bandit:
Ben şunu anlamıyorum Fener yense bize ne gibi faydası olacak ki tam tersi bu sefer Fener morallenecek.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan mansız

bu takım hücum etmeyi, rakibi baskı altına almayı bilmiyor, bu kadar basit, net gol pozisyonu yok, hem de bir mahalle takımına karşı, kesinlikle şampiyon olamayız, böyle oynarsak mümkün değil, aptalca hücum yapıyoruz.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Macin ozeti.

Dk 1- Dk 60  Sosa'dan yanindaki Tore'ye pas, Tore cizgiye yardirir, keser ama 4 kisi arasinda BA'ya top gelmez.

Rakip defanstan seken topu alacak Besiktasli yoktur cunku hepsi ceza sahasina yakin bile degildir. Rakip topu alir ve Tore'nin bosalttigi kanattan rahatlikla bizim orta sahayi gecer. Hoppa butun takim geriye kos simdi.

Dk 60- Dk 70  Sosa Tolgay beraber oyunda. Kim ne yapiyor belli degil.

Dk 70- Dk 90  Sosa-Tore kombinasyonunun Tolgay-Kerim-Tore sekli. Ceza sahasina top kesiyorlar icerde sadece bir Besiktas'li. Ceza sahasi cevresinde seken topu alacak yok. Hop kontra atak yiyoruz.

Farkli birsey gorduyseniz anlatin.

Pardon ilk yarida Tore'nin yardirip cikardigi bir ortada Veli'yi gormustuk ceza sahasi icinde. Hatta bir arkadasimiz sasirip Veli oyle seyler yapmaz demisti.
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2015, 21:26:19 Serkan_KaNaDa ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:22:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Şunu kabul edin artık..Bu takımın bireysel yetenekler hariç hücum planı yok..Bilhassa topu bize bırakan takımlara karşı..Balıkesir'in topu bize bırakacğını maç başı demiştim..Hatta rakipler artık bize böyle oynayacaktır..Bu takıma karşı Veli-Atiba ile çıkarsan bu kadar kötü rakibe az pozisyona gidersin..Top yapmamız lazım,ne kadar kötü olursa olsun,Sosa oyundan çıkıyor..

Kabul edin demeye gerek yok bunu zaten herkes kabul ediyor  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf

Fener gs yi yenmesi lazım diyoruz ama Snejider gene 2 tane yollayabilir kaleye  :bandit:
Ah şu Sneijder bizde olacaktı çoktan şampiyonluğu garantilemiştik.

Çevrimdışı Türkay

Ben şunu anlamıyorum Fener yense bize ne gibi faydası olacak ki tam tersi bu sefer Fener morallenecek.

Moral ile puan vermiyolar ki :) Öyle olsa bizim liverpool maçından sonra 5 lik yapmamız lazımdı Balıkesiri. Fener yendiği taktirde biz de averajla 2.liğe çıkıyoruz.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ilhan mansız

+1903, bu kadar aptalca hücum yapılmaz, rakibe baskı işini de veli ve atibaya bırakıyoruz, arkadaş sen pedrı ve ersanı niye ileri çıkarmıyorsun, oyunun geniş alanda oynanmasına nasıl müsaaede edersin. birkez de bir otasaha oyuncusu kaçsın ve ona ara topu atsınlar, Bilic resmen takımı ikiye bölüyor, gereksiz efor sarfediyoruz, TEKRAR YAZIYORUM BU ŞEKİLDE BİR MAHALLE TAKIMINI BİLE BASKA ALTINA ALIP MAÇI KOPARAMAYIZ. YANLIŞ OYNUYORUZ

Çevrimdışı Tolga

Moral ile puan vermiyolar ki :) Öyle olsa bizim liverpool maçından sonra 5 lik yapmamız lazımdı Balıkesiri. Fener yendiği taktirde biz de averajla 2.liğe çıkıyoruz.
Bizim morallenmemiz bir işe yarasaydı üst üste 7 maç kazanırken gidip Gs'ye yenilmezdik.

Ama Fb ve Gs için durum böyle değil.

Onlar moralle,gazla yada havayla herneyse puanları alıyorlar.

Fb'nin kazanması ilk 2 için de şansımızı baya azaltır.

Çevrimdışı Anıl

Ne olursa olsun şu maça Veli-Tolgay-Sosa başlayıp ilk yarıda bitirmeliydik maçı. Böyle dandik maçları kaybetmememiz lazım. Daha 3 tane zorlu deplasman gidicez.

Çevrimdışı blackeagle35

Kabul edin demeye gerek yok bunu zaten herkes kabul ediyor  :D
Hiç öyle düşünmüyorum..Hücum setlerimizin olduğunu söylemiyor muydun geçen hafta??

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Oyuncular hakkında söylediklerine dikkat etsin herkes.
Mustafa Pektemek ile ilgili söylediklerimin tamamen Arkasındayım!! Beşiktaşın parası sokağa atılıyor !! Bu konuda Susmam , Kimse de susturamaz , 1,7 milyon alıyor bu adam !!! Sadece pazarlık yapmasını biliyor , Gol atama özürlüsü bir forvet bu adam , Ptt 1.lig seviyesinde bir olmayan bu adama bu para nasıl verilir ???? Aldığı Her kuruş Haram olsun , Bu İnsanlar Maaşından , Harçlıklarından artırdıgı paralarla Forma , Bilet Alıyor ve bu paralar bunun gibi Boş adamlara veriliyor !!! Yazık günah yahu , Bedava oynayacağım dese yine almam bu adamı takıma !!! Yahu Adamın oynadığı her maç 10 kişi oynuyoruz resmen !! 90 dakika boyunca kaleye 1 Şut dahi çekemezmi bir forvet oyuncusu :alala: Sakatlanmadıgı surece Biliç oynatacak bunu oyuzden en iyisi Sakatlanması ...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı src35

Hücum eden Töre ve Ba dışında adam yok.

2'ye 7 resmen. Olcay ve Sosa'da bitiyor bu kısırlık.
töre'nin topsuz ön direge koşusunu gören var mı ve ya ters kanattan arka direge ikinci forvet olarak girdigini.

hücum sadece ayagında topla olmaz. ceza sahası çevresinde çok etkiliyiz ama içinde, bitirici noktada çok sıkıntıları var bu takımın.

en az 4-5 pozisyon sayarım kanattan ve ya ortadan atak halindeyken ceza sahası içinde sadece ba'nın olduğu -ki bu maçta yine arada veli denedi- o yüzden olcay kıymetlidir. formsuz, kötü oynuyor ama kıymetli

Çevrimdışı Giray Burak

Beyler ,geçmiş olsun diyeceğiz .Başka yapacak birşey yok .
Rotasyon yapsaydı bilic ,1 hafta dinlenecek takım neden as takım çıkmadı diyecektik.
Olan oldu artık .kızabilirsiniz ama bu sezon şampiyon olmasakda kızmam ben .göçebelikle bu kadar oluyor . stadsız gs yi hatırlayın ne rezil durumlara düşmüştü. Bugün yorgunluk etkiliydi takımımızda .
Birde Töre neden kanata kaçan beklere pas atmıyor anlamış değilim .
serdarda oparede yanından çizgiye kaçıyor ,töre topu ayağında geveliyordu. kerimde çok top kaybı yaptı .
Töre bu takımın kralıyım moduna girdiyse vay halimize derim .
Sosa nın kötü oyununun nedeni bence fernandes etkisi .Biz bir futbolcuya değerinden fazla değer biçiyoruz ,adamlar kendini dünya starı sanıp berbat ediyorlar.

Çevrimdışı Kadir G.

Takımın tek hedefi avrupada çok puan toplayıp 2. olunca cl play offundan kolay takım çekmektir. 2. olabilirse tabi bu mantaliteyle zor.

Çevrimdışı ilhan mansız

Hiç öyle düşünmüyorum..Hücum setlerimizin olduğunu söylemiyor muydun geçen hafta??
böyle dandik bir maçı nasıl kopartamayız. biri bu adama nasıl oynamamız gerektiğini anlatsın. bu kadar aptalca oynarsak asla kazanamaıyz.

Çevrimdışı Türkay

Bizim morallenmemiz bir işe yarasaydı üst üste 7 maç kazanırken gidip Gs'ye yenilmezdik.

Ama Fb ve Gs için durum böyle değil.

Onlar moralle,gazla yada havayla herneyse puanları alıyorlar.

Fb'nin kazanması ilk 2 için de şansımızı baya azaltır.

Şuan 1. olsak ta 2. olsak da her türlü yerimiz garanti değil ki aten. Ama bu gs ve fb içinde geçerli. 

İki rakibimizden biri mutlaka morallenecek derbi kazanıyor sonuçta. Gs kazanırsa zaten sıkıntı çok büyük. Berabere kalınsa yine puan farkı aynı kalıyor gs nin işine geliyor kadıköy de 1 puan çıkarmak. ama fener yenerse bizim işimize yarayan tek sonuç çünkü liderlik koltuğunu paylaşıyoruz gs ile. Fener hala altımızda.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:30:18
  • Beşiktaş / Bodrum

Hücum setlerimiz var demedim setimiz var dedim.

Bunu da hücum pres ile açıkladım. Biz buyuz yani yeni bir şey değil ki bu.

Biz basarız kaparız hızlı 3 pas ile bitiririz bu kadar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

töre'nin topsuz ön direge koşusunu gören var mı ve ya ters kanattan arka direge ikinci forvet olarak girdigini.

hücum sadece ayagında topla olmaz. ceza sahası çevresinde çok etkiliyiz ama içinde, bitirici noktada çok sıkıntıları var bu takımın.

en az 4-5 pozisyon sayarım kanattan ve ya ortadan atak halindeyken ceza sahası içinde sadece ba'nın olduğu -ki bu maçta yine arada veli denedi- o yüzden olcay kıymetlidir. formsuz, kötü oynuyor ama kıymetli

Katiliyorum. Tore'nin ayaginda top yoksa ceza sahasi icinde goremezsiniz onu.

Çevrimdışı ALI RIZA

Biliç kazanmak için 11 kurmuş en doğru kadro;
Ama Doğru kadronun Rakipbi küçümseyen oyuncuları ile...
Gökhan Töre : Arkadaş artistlik sırası değil şut desen solla çekmezsın sağla vurusun oyuncları yatırmışsın ne bekliyorsun vur işte...
Olcay - Sosa : Rakip savunmayı karıştıran oyuncu Oyunda iken Demba ba pas gelmesini sağlayan 2 oyuncu Aktif oyun değil de pasif oyunda etkililer...
Atiba Veli : Klasik 2 li
Ersan : Güvensiz
Opare - serdar : Hatasız...
Cenk: Hatasız...
Pedro : Tanker gibisin 22 yaş agır oyuncu 0 oyuncu katkısı kademe neyleyeyim kademeyi önündeki topu alalımıyorsun...

Töre bu geceki fantezisi yüzünden kaybettik Biliç vs suçlamayın... Olcay sosa neden bekletiyor.. Girenler + ne yaptı aklınıza getirin
Kerim efendi top kaybet çalım başka icraat yok kaleci ile karsı karsıya kalsa onu da çalımlar...
Topu çizgiye indirmişiz ama 1 oyuncu boşa kaçmıyor 4 oyuncu arasına atıyoruz... İçerde çoğalmamız lazım dışarda 4 oyuncu bekliyoruz geleni de alamıyoruz...
Ğs şampiyon yapacağız kendi elimizle hediye ediyoruz 3 puan fark sorun değil...
Hep diyorum DERBİ kazanmayalım Anadılu maçlarını kazanalım yeterli... Derbilerden 12 Puan alacagız diye anadolu maçları 15 Puan kaybediyoruz...

Maçın kısa özeti budur...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:31:46
  • Beşiktaş / Bodrum
Mustafa Pektemek ile ilgili söylediklerimin tamamen Arkasındayım!! Beşiktaşın parası sokağa atılıyor !! Bu konuda Susmam , Kimse de susturamaz , 1,7 milyon alıyor bu adam !!! Sadece pazarlık yapmasını biliyor , Gol atama özürlüsü bir forvet bu adam , Ptt 1.lig seviyesinde bir olmayan bu adama bu para nasıl verilir ???? Aldığı Her kuruş Haram olsun , Bu İnsanlar Maaşından , Harçlıklarından artırdıgı paralarla Forma , Bilet Alıyor ve bu paralar bunun gibi Boş adamlara veriliyor !!! Yazık günah yahu , Bedava oynayacağım dese yine almam bu adamı takıma !!! Yahu Adamın oynadığı her maç 10 kişi oynuyoruz resmen !! 90 dakika boyunca kaleye 1 Şut dahi çekemezmi bir forvet oyuncusu :alala: Sakatlanmadıgı surece Biliç oynatacak bunu oyuzden en iyisi Sakatlanması ...

Emre her şeye cevap verme abicim.

Bak genel bir uyarı koydum buraya her şeye cevap vermene gerek yok. Hata yaptığını düşünüyorsan yazmazsın düşünmüyorsan yazarsın.

Oyunculara hakaret edenlere karşı bu uyarı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Geçen gün @Çağrı diyordu kafayla attığımız gol var mı diye.

Büyük sıkıntılardan bir tanesi de bu aslında.Kenarlara inip gol attığımız maç sayısı bir elin parmağını geçmez.

Ba'nın en büyük özelliklerinden biri de kenarlardan yapılan ortalara iyi yükselip gol vuruşu yapabilmesidir.

Fakat önde oynayan Töre-Olcay ne de arkalarında oynayan Serdar-Opare ya da Motta çizgiye inip orta yapacak özellikte oyuncular değiller.

Böyle sıkışan maçları açabilmek oyunu kanatlara yaymak gerekir ama biz onu da yapamıyoruz.Yapabilsek bile sonuca ulaştırmamız çok güç eldeki oyuncularla.

Çevrimdışı Türkay

Çevrimdışı ilhan mansız

Ne olursa olsun şu maça Veli-Tolgay-Sosa başlayıp ilk yarıda bitirmeliydik maçı. Böyle dandik maçları kaybetmememiz lazım. Daha 3 tane zorlu deplasman gidicez.
YA İLGİSİ YOK. RAKİBİ BASKI ALTINA ALIP ETKİLİ HÜCUM YAPMAYI BİLMİYORUZ. OYUNU ISRARLA GENİŞ ALANDA OYNUYORUZ. OYUNCULARLA İLGİSİ YOK. TAMAMEN YANLIŞ OYNUYORUZ VE BU ŞEKİLDE KAZANAMAYIZ..

Etiketler: