22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor
22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor Skor : Beşiktaş 2 - Balıkesirspor 2 Tarih : 01 / 03 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeniken Asaş Osmanlı Stadı Hakem : Halis Özkahya

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor  [Okunma sayısı 107044 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Çevrimdışı Kutay

Ne olursa Olsun , yenik olalım veya Berabere olalım Ama Mustafa Oyuna girmesin Ozaman maçı alırız !!! Mustafa girdiği An Maç bitiyor !!! Adam sözde Golcü !! Gol atma Özürlüsü Bir Forvet !!!! Gol atamayan , Pozisyon alamayan bir forvet !!! Mustafa oyuna girdiği An Takım 10 Kişi oynamaya başlıyor , Rakip cesaretlenip uzerimize geliyor!!! İddaa ediyorum Mustafa oyuna girmesin her maçı alırız !!! Artık hergun dua ediyorum Ne olur Sakatlansın diye !!! Yeter aartık yeter ya ...
aynen kardeşim belki beni yadirgicaksınız ama bende mustafanın sakatlanmasını  istiyorum kimse kusura bakmasın
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:10:07
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Veli Atiba'dan biri yerine de Tolgay'ı koysa ne olacaktı ki.Takımda 9 kişi yürürken, Tolgay'la verkaça girecek adam yokken tek kişi neyi değiştirirdi ki.Bu takımın doğru düzgün yedeği yok ve bu tempoda oynadığımız her Avrupa maçından sonra ligde çok zorlanacağız bu kesin.

Koysaydı bu maç muhtemelen ilk yarı 2-0 olurdu rakip düşerdi.

İki tane 120 dk oynamış ön libero ile 3 gün sonra tekrar maça çıkıp 90 dk tutmak ne demek bir düşün sadece.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

eskişehir maçında da bu maçta da rakibin forvetleri orta sahada bomboş topu alıp dönüp biim kaleye gidiyorlar aynı anda bizi stoperler ceza yayında rakibi bekliyor. biri bunu bu hocaya anlatsın bu şekilde asla başarılı olamayız. bir de neden pozisyona giremiyoruz. opare mükemmel bir pas çıkardı. kimse yok. bu şekilde oynarsanız bir mahalle takımını bile yenene kadar kanser oluruz. çok ağır ve aptalca hücum yapıyoruz. bunun yorgunlukla falan ilgisi yok. bir mahalle takımını yenmek bu kadar zor olmamalı

Çevrimdışı Anıl

Yine yaptığı değişiklikler yanlıştı malesef. 2 senedir Liverpool maçı hariç yaptığı her değişiklik takımı oyundan düşürüyor dikkat ederseniz. Kerim Frei de Serdar Özkan olma yolunda hızla ilerliyor nazar değmesin (!). Liverpool maçlarından falan değil Bilic yüzünden ligde kaybedilmiş 5 puan. Şampiyon olmak istemiyoruz sanırım :alala:

Çevrimdışı Kadir G.

Bu arada umarım sosayı takımda tutmazlar sakatlığı bahane kabul edemeyeceğim. Bir topu bile düzgün kesemiyor. Sakatlıktan kesemiyorsa oynamasın ameliyat olsun. Onun yerine oğuzhan oynasa eksiğini vermez eminim.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:11:17
  • Beşiktaş / Bodrum
Bitti artık umutlanmaya falan gerek yok. Umutlanması kolay gider sivasa trabzona puan verirler. Derbileride kaybederler al sana klasik Beşiktaş sezonu.

5-10 maçlık avrupayla ligin motivasyonu bir değil. Her futbolcu büyük maçlara büyük motivasyonla çıkabilir önemli olan bu alt sıradakilere karşı yapılan mücadeleler.

Lig bu haftayla birlikte bence bitti artık avrupada nereye kadar gidebiliyorlarsa gitsinler. Bu gidişle cl de yalan olacak

Haftaya sen Sivası yenersin Fener Galatasaray'ı yener 3 takım da puan puana gelir nasıl bitti?

Hayal kırıklığını anlıyorum ama abartı tepki vermeyin. Son 4 haftaya kadar hiçbir şey belli olmayacak göreceksiniz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Togay_1981

Çok önemli bir 2 puan kaybettiğimiz gibi Galatasaray'ı hepten havaya sokmuş olduk. Tabi yorgunluk v.s. denecek ama asıl üzerinde düşünülmesi gereken olay sadece 120 dakikalık bir maçtan sonra değil hiçbir zaman ceza sahası içerisinde çoğalamamak çoğalmayı bir an bile düşünmemek. Sevsekte sevmesekte Biliç'in oyun planı bu. Yoksa 2 yılda herhalde bu soruna çözüm bulurdu. Her maç sonra bal mal v.s .dediğimizi Galatasaray'ın gol attığı her pozisyonda nasıl ceza sahasında çoğaldığını görebilirsek belki daha mantıklı bir çözüm bulabiliriz. Bende hep bal mal diyorum ama futbolda hiç bişey tesadüf değil hakikaten.

ysariusta

• Ziyaretçi

Eskişehir maçından hiç farkı olmayan bir karşılaşmaydı. Eskişehir maçında söylediklerimin hepsinin arkasındayım. Haftaya Sivas'tan puan çıkarmak hiç kolay değil. Bu takım şampiyon falan olamaz. 

Liverpool maçına kandık hepimiz.
Sivas maçı kolay geçecek.... Hiç merak etmeyin. Önemli olan bruge sonrası fener ve Trabzon maçları. Aslolan şerefinle mücadele etmek. Şampiyonluk maçları gelecek ama mart ayından nisan sonuna kadar şimdi değil

Çevrimdışı Tolga

Bilic ile ilgili eleştiri de yapmıyorum artık çünkü her hafta benzer şeyleri yinelemekten sıkıldım neyse olan oldu artık yapacak birşey yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf

Koysaydı bu maç muhtemelen ilk yarı 2-0 olurdu rakip düşerdi.

İki tane 120 dk oynamış ön libero ile 3 gün sonra tekrar maça çıkıp 90 dk tutmak ne demek bir düşün sadece.
Dediğiniz doğru ama zaten bu haldeyken bile Sosa ve Olcay bitik olmasa maç ilk yarıdan 2-0 olabilirdi ki 2-0 olsa bile bu maçın dönmeyeceğini hiç birimiz iddaa edemeyiz.Adamlar 60'dan sonra bize karşı kondisyonlarıyla fark yarattılar ve savunmamız bu kadar yorgunken bu maçı kazanmamız mucizeydi.

Çevrimdışı ilhan mansız

aptal gibi oynuyoruz ve bu yüzden hiçbir maçı koparamıyoruz. şaka gibi, forvette messi olsa ne yazar adama topl gelmiyor ki, bir defa da bir ortas saha oyuncusu kaçsın ve ona ara pası atsınlar sadece bir defa bunu yapsınlar dişimi kıracağım. böyle oynarsak asla şampiyon olamayız, balıkesir ne ya adamlar düşmüş, eskişehir desen bitmiş bütün oyuncularını satmış ama biz pozisyona giremiyoruz.

Çevrimdışı Deniz

Tolgay-Olcay değişikliğinin mantığını cidden merak ediyorum.10 dakika boyunca o mevkide tolgay hiçbirşey yapamadı.Tam yüklenip maçı kopartacağımız dakikalarda böyle bir değişikliğin mantığı falan yok.
Oynadığın takım balıkesir.Avaraj takımı olmuş.Bir yüklensen 3 tane atacaksın maç 60da bitecek.
Herkes mi maç seçer aklım almıyor önce eskişehir maçı şimdi balıkesir maçı.Şampiyonluğu altın tepside sunduk resmen.Bekle ki renkliler puan kaybetsin.

Mustafa pektemek beyefendi ara topu bile beklemiyor.kafamı duvarlara vurdum be adam sen nasıl forvetsin?
İnşallah bu formayı son giyişi olur.
Yatarak kazansın 1.7 milyon € sunu en azından takıma zarar vermez.
Oynadığı her maçta 10 kişiyiz.Her hafta yazmaktan yoruldum değil Beşiktaşa ,Başakşehire bile forvet olmaz şundan.
Biz zengin etmeye devam!
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Diyelim fener 3 puan taktı gs ye bizde yendik sivası. 51 51 50 oluyor. Şu umudunuzu niye kaybediyorsunuz ki onu anlamıyorum? Kim derdi fenerin 33 maç sonra evinde yenileceğini bakın yenildi ve deplasman da da puan kaybetti şuan üstlerindeyiz. Her sene lig bitmeden umudunu kaybediyor bizim taraftar. 12x3=36 puanlık maç var önümüzde ve fark sadece 3. He şampiyon oluruz demiyorum ama umudu kaybetmeyelim.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

Haftaya sen Sivası yenersin Fener Galatasaray'ı yener 3 takım da puan puana gelir nasıl bitti?

Hayal kırıklığını anlıyorum ama abartı tepki vermeyin. Son 4 haftaya kadar hiçbir şey belli olmayacak göreceksiniz.
Zaten puan olarak değil bu ümitsizlik.

Oynanan oyun ve zor fikstüre sahip olmamız herkesin ümitsizlenmesine neden oluyor.

Matematiksel olarak şansımız var gibi gözükse de psikolojik olarak bugün camia olarak bence şampiyonluğu kaybettik.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:14:54
  • Beşiktaş / Bodrum
Dediğiniz doğru ama zaten bu haldeyken bile Sosa ve Olcay bitik olmasa maç ilk yarıdan 2-0 olabilirdi ki 2-0 olsa bile bu maçın dönmeyeceğini hiç birimiz iddaa edemeyiz.Adamlar 60'dan sonra bize karşı kondisyonlarıyla fark yarattılar ve savunmamız bu kadar yorgunken bu maçı kazanmamız mucizeydi.

Mesele o zaten. Düşeceğini takımın son 20 dk herkes biliyordu o yüzden maçı erken koparıp kontra ile 3lememiz gerekiyordu.

Sosa zaten bitik Olcay da bunlar çok bariz. O zaman oynatmayacaksın Kerim'i ya da Pektemek'i oynatacaksın Olcay yerine.

Çok seçenek vardı eleştirmemek kesinlikle yanlış olur ciddi hatalar var.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:16:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Zaten puan olarak değil bu ümitsizlik.

Oynanan oyun ve zor fikstüre sahip olmamız herkesin ümitsizlenmesine neden oluyor.

Matematiksel olarak şansımız var gibi gözükse de psikolojik olarak bugün camia olarak bence şampiyonluğu kaybettik.

İşte bu kadar ilerileri düşünmek yanlış. O zaman lig başlarken daha hesap yapmak gerekir.

Maç maç gidilecek haftaya puanlar eşitse şans vardır umut da vardır.

Hiç belli olmuyor dün de bugün de gördük.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:17:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Oyuncular hakkında söylediklerine dikkat etsin herkes.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Mesele o zaten. Düşeceğini takımın son 20 dk herkes biliyordu o yüzden maçı erken koparıp kontra ile 3lememiz gerekiyordu.

Sosa zaten bitik Olcay da bunlar çok bariz. O zaman oynatmayacaksın Kerim'i ya da Pektemek'i oynatacaksın Olcay yerine.

mesele düşme kalkma değil, pozisyona giremiyoruz, berbat hücum ediyoruz, bu takım çok bariz şekilde hatalı oynuyor, balıkesiri yenememek nedir ya, hiç pozisyonumuz yok, aptal gibi oynuyoruz

Çevrimdışı Kadir G.

Beni maçtan çok derbileri kazanamayacak olmamız sinirlendiriyor. Takıma güveni de geçtim çünkü süper de oynasak kazanamayız, yedirmezler.

İkincisi bu gazla ve yarandığı yerler sayesinde gs kadıköyde feneri yenerse hiç şaşırmayın. Umudumuzu fenerin kazanmasına (beraberlik bile değil) bağladık resmen. Kendin rahatlıkla bu iki maçı kazanıp lider olacakken işini rakibine bırakmak... İzahı yok.

Bu maçları kazanamamasının en büyük sebeplerinden biri de avrupadaki terzici yollayıp analiz ettirdiği maçları geçtim kendisi bile ayrımtılı bir şekilde analiz etmiyor bilic. Nasıl olsa gökhan var ba var biri atar derdinde.

Çevrimdışı Yusuf

Zaten Sosa'nın neden oynatıldığını anlamıyorum.Topu ön direğe yetiştiremeyecek kadar sakatsan oynamazsın bu kadar basit.Ameliyat olup yeni sezona erkenden hazır olmalı bence yoksa gelecek sezonda da adamdan hayır gelmez.Olcay'ın da formsuzken lig maçlarında oynatılması çok yanlış,bence de Pektemek'le başlanmalıydı maça.

Çevrimdışı Tolga

İşte bu kadar ilerileri düşünmek yanlış. O zaman lig başlarken daha hesap yapmak gerekir.

Maç maç gidilecek haftaya puanlar eşitse şans vardır umut da vardır.

Hiç belli olmuyor dün de bugün de gördük.
Tamam Fb ile ilgili hesaplarda yanıldık ama kendimiz ile ilgili yaptığımız hesaplarda da yanıldık.

Eskişehir de en az 1 puan alırız diyorduk Balıkesir'i de yeneriz diyorduk iki maçta 5 puan bıraktık.

Neyse umudu olana birşey diyemem bence bu iş bitti yani buradan şampiyon olabilmemiz için Fb'yi yenip çok farklı bir havaya bürünmek zorundayız başka şansımız yok.

Çevrimdışı acan07

yahu bu kerimde gram futbol zekası yok. yapmaya çalıştığı ekstra çalımlar yüzünden çok pozisyon kaçırıyoruz . özellikle faul yapıldı tolgay vurdu o pozisyon öncesi  çalımı yaptı solda atiba ile tolgay boş onlara verse sıfıra inip içeri çevircekler ama yok gene eksta çalım. 
valla bu adamın çalım sevdası bitmezse ölü gibi oynayan olcay ı bile kesemez .

Çevrimdışı xenos

İçimden geldi yazdım suç mu ?

Dostum suç falan değil, yalnız bu her puan kaybından sonra kabak atdı veriyor.

Bu tarz felaket tellallığı inan takıma, taraftara, klube zarar verir başka bir işe yaramaz.

Çevrimdışı Deniz

Sosanın rize maçından beri top oynadığı yok hala 11de maça başlıyor.
İkinci devreye çıkmaması gereken sosa maça devam ediyor,70 dk sahada kalıyor.
Olcay gibi sürekli bindirme ve pres yapan bir adam çıkıyor yerine bir ön libero olan,8 numara görevinde de oynayabilen Tolgay giriyor,sahada ne yapacağını şaşırıyor.
En son da Beşiktaş tarihine gelmiş geçmiş en büyük kazık olan,oynadığı her maçta(arada oynuyor) itinayla sahada anlamsızca gezip bir işe yaramayan mustafa pektemek beyefendi,takımın gol kralı Demba Banın giriyor ve maçın gittiği resmileşiyor.

90 dknın özeti bu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Fener gs yi yenmesi lazım diyoruz ama Snejider gene 2 tane yollayabilir kaleye  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Etiketler: