8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe
8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe Skor : Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe Tarih : 02 / 11 / 2014 Saat : 19:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe  [Okunma sayısı 71629 defa] 8.Hafta / Beşiktaş - Fenerbahçe

Çevrimdışı scape_bjk

hayırlı olsun hiç hakeme falan suç bulmayın berbat durumdayız izlediğim en kötü beşiktaş bu sezon

Çevrimdışı Tolga

geçen haftada söylemiştim psikolojik olarak bu takım şampiyonluğa oynamaya hazır değil ve hala biz aynı oyunculardan birşeyler bekliyoruz belki derbi kazanırız belki şampiyon oluruz diye biz daha çok bekleriz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı scape_bjk

Bilic takımınla gurur duy özellikle necip (ilkkez bilic'i eleştiriyorum )

Çevrimdışı Tolga

işin kötüsü haftaya başakşehirle oynayacaz olcay ve töre yok şimdiden söyliyeyim o maçı da kaybettik

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 19:51:45
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sakin kalmak çok zor gerçekten maçı geçtim başka kırmızı yemeyelim toparlarız haftaya.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Bilic'in tek yapması gereken alcak sosayı mustafayı oyuna kaybedecekse bu şekilde kaybetsin

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 19:52:22
  • Beşiktaş / Bodrum
Bilic takımınla gurur duy özellikle necip (ilkkez bilic'i eleştiriyorum )

Hocam Bilic ne yapsın Allah aşkına? Hayır ne yapsın yani? Elinde kim var sağ bek olarak. Şuan en az suçu olan adam Bilic.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALDENYX

daha maç bitmedi.....NOKTA.....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Tolga

kimse bilice suç bulmasın şu takıma sağ bek almayanlar utansın he tabi bilic sadece linnesi istiyorum demişse o da suçludur bu konuda şu bir gerçekki yerlilerimizin kapasitesi belli bu tarz maçların ağırlığını kaldıramıyorlar.

Çevrimdışı sallapati

bilic hata yaptı , olcayla kerimi yer değiştirdi tümden dağıldı sağ kanat

Çevrimdışı ozan062

hakemle oynasmayın bu macın suclusu butun topculardır bilicle beraber yahu bu oguzhan efendiyi iyi izleyin futbol yok ama tartısmak ve surekli dırdır yapmakta ustune yok birtane ust duzey macta iyi oynamadı,, necib için birse diyemiyorum ancak ikinci yarı risk alacak bir besiktas ayvayı yer neden çnk son dakikada biz dusuyoruz onun için sıkıntılar buyuk
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı sallapati

2ci golu yememek de onemli sezon sonu ikili averaja kalırsa.. dikkatli olmak lazım.. sahaya da provokasyoncuları sokmamak lazım

Çevrimdışı aa.aslan

Yeter yahu hakeme bak bu Bülent Yıldırım tam özel harekat hakemi . Verilen görevini yerine getirmek işi ilk sarı da doğru ama 2. De bu kadar basit kart olmaz. Necip varken gerçekten gerek yok böyle hamlelere ama yinede yaptı.fener öndeyken, berabere gitse maç kırmızı çıkarırdı.
Şampiyon BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı sallapati

havadan gol yemeyim diye pedroyu oynatmadık ama pedro o golü yedirmezdi.. 3 kişi var hepsi topa bakıyor emenike bomboş..

Çevrimdışı scape_bjk

Hocam Bilic ne yapsın Allah aşkına? Hayır ne yapsın yani? Elinde kim var sağ bek olarak. Şuan en az suçu olan adam Bilic.
Neciple maça çıkıyorsa tek suçlu bilictir. Ayrıca franco gibi pata küte top oynamayan oyuncuyu niye oynatmıyorsun. Ben sadece dışardan bakan biri olarak bile necipin haftalardır sağ bek olamayacağını söylüyorum geçen haftyı gördüktek sonra değil sadece. Her neyse bugün ben en azından sosa'yı kerimin yerine oynatırdım ama herneyse artık hepsi boş malesef çok sinirliyim kusura bakma

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 19:58:00
  • Beşiktaş / Bodrum
bilic hata yaptı , olcayla kerimi yer değiştirdi tümden dağıldı sağ kanat

Hata değildi o hamle aksine doğru hamleydi Kerim kovalamaıyor çünkü adamını. Necip sağolsun.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Kasım 2014, 19:59:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Neciple maça çıkıyorsa tek suçlu bilictir. Ayrıca franco gibi pata küte top oynamayan oyuncuyu niye oynatmıyorsun. Ben sadece dışardan bakan biri olarak bile necipin haftalardır sağ bek olamayacağını söylüyorum geçen haftyı gördüktek sonra değil sadece. Her neyse bugün ben en azından sosa'yı kerimin yerine oynatırdım ama herneyse artık hepsi boş malesef çok sinirliyim kusura bakma

Hocam hepimiz gerginiz elim ayağım titriyor deminden beri sen kusura bakma.

Ama İsmail de olsa farketmezdi o sağ beki alacaklardı oradan yeediğimiz her golü Fikret Orman'a yazıyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Necip batırdı takımı şimdi 10 kişi işin yoksa beraberliği yakala. Kerim'in çıkması lazım Sosa girmesi lazım .

Çevrimdışı Tolga

bir tek maç öncesinde sivok hamlesinin mantıklı olabileceğini düşünmüştüm ama yanılmışım bu takımda ilk sıraya franco yazılır bugün belli oldu.

Çevrimdışı scape_bjk

Hata değildi o hamle aksine doğru hamleydi Kerim kovalamaıyor çünkü adamını. Necip sağolsun.
Necip'in tek yaptığı şey adamla beraber koşmak zaten müdahalede etmiyor

Çevrimdışı sağduyu

İki bek te rezil... Fenerin bekleri asist üstüne asist yapıyor, Motta nın daha isabetli pası yok. Hadi sağ beke Necip i koydun, a be Biliç İsmail kesilip Motta mı oynatılır?
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Bu nedir ya kayseri maçını veren Necipte bu kadar ısrar etmek adamlar sağ kanadımızı kevgire çevirdi Kerim desen ayrı bir fiyasko Aklı başında olan pektemek İsmail ikilisiyle çıkardı, üstüne birde hakemin bir faulü vermeyip yanındaki vermesi kararı maçı bitirdi,  yeter artık şu takımı hersene şişirip Patlatmasınlar  :akuma:

Çevrimdışı sallapati

1 tane adamın yok diye 3 kişinin orjinal yeriyle oynuyorsun..

olcayı oynamadığı yerde oynatıyorsun.. kerimi oynamadığı yerde oynatıyorsun..

Necibe fatura kesmek kolay..
Bilic de hatalı

Çevrimdışı doctore

Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı Tolga

Hocam hepimiz gerginiz elim ayağım titriyor deminden beri sen kusura bakma.

Ama İsmail de olsa farketmezdi o sağ beki alacaklardı oradan yeediğimiz her golü Fikret Orman'a yazıyorum.
aynen ismailde olsaydı farketmezdi herkes orjini olduğu yerde oynarsa maksimumunu verir bugün kötü serdar bile hiç yoktan orada idare edebilirdi bir tane sağ bek alınmazsa geçen hafta ve bu haftada ki gibi böyle puanları kaybedersin.

Etiketler: