2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 335 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6219791 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı almanci

Medel bu macta bile stoper oynuyorsa artik onu orta sahada görmeyiz.

Çevrimiçi murat

Sitad neden bos
Ya 1500 sefer dedim yonetim su ise el atsin
Bir suru lise var ilcede
Kabatas
Besiktas anadolu
8-10 tane de imam hatip vardir zaten
Yahu su okullara bedava dagitin biletleri ilkokullara da dagitin semtte oturanlari serviske stada getirin baslarinda bir ogretmen olsun, bir tost bi kola verin falan
Devsirilsin bu gencler
Belki kasadan 3-5 kurus cikar ama gelecege yatirimdir.  O cocuklardan biri belki bi 20 sene sonra paranin dibine vurur kulube de sempatisi olur belki yonetici olur

ABD’nin New York eyaletine bağlı Elmira kentinde yaşayan ‘Türkiye ve Atatürk hayranı’ Curtis La France 28 Ekim 1923 günü bir mektup yazarak Çankaya’ya postaladı. La France mektubunda “Gazi Mustafa Kemal Paşa, Angora, Türkiye… Sayın efendim, ben 10 yaşında Amerikalı bir çocuğum, Türkiye ve yeni hükümetine büyük ilgi duyuyorum. Siz ve bayan Kemal hakkında bir röportaj okudum. Türkiye hakkında bir defterim var. Şimdiden siz ve bayan Kemal hakkında birçok yazı ve resim topladım. Lütfen bir Amerikalı çocuğa küçük bir not ve imzalı fotoğrafınızı gönderin. Bir gün Türkiye'yi görebileceğimi umut ediyorum, saygılarımla, Curtis LaFrance.” diye yazdı.

27 Kasım’da eline ulaşan bu mektuba Atatürk şu cümlelerle yanıt verdi:

““Türkiye Cumhuriyeti Riyaseti, hususi…
Mister Curtis LaFrans'a, Ankara… Mektubunuzu aldım. Türk vatanı hakkındaki alaka ve temenniyatınıza (iyi dileklerinize) teşekkür ederim. Arzunuz vechiyle bir adet fotoğrafımı leffen (ilişikte) gönderiyorum. Amerika'nın zeki ve çalışkan çocuklarına yegane tavsiyem, Türkler hakkında her işittiklerine hakikat nazarıyla bakmayıp, kanaatlarini mutlaka ilm ve esaslı tedkikata (hakkıyla anlayıp, araştırmaya) isnad ettirmeye (dayandırmaya) bilhassa atf-ı ehemmiyet (önem) eylemeleridir. Hayatta nail-i muvaffakiyet ve saadet olmanızı temenni eylerim. Türkiye Reisicumhuru Gazi Mustafa Kemal”

Bu mektuplaşma ise 1998 yılında ortaya çıktı. Mektuplar ise Curtis La France tarafından Anıtkabir müzesine bağışlandı. Türkiye’ye de gelen La France tıpkı Atatürk gibi bir 10 Kasım günü 2012 yılında hayata gözlerini yumdu.

bizde her maç dolmayacak bu gün galiba diyoruz ama son 5 dakikada stad doluyor.stadın kendi kendini doldurtan bir özelliği var.necip ve pektemek bile engel olamıyor :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Kupa macina iptal ederim biletleri
Iki kupa maci kaciranin bileti iptal bir sonraki kupa macina gibi

Hazirlik maclarinda yapsinlar

Yahu cebinde akrep mi var @tuncaboylu fikir tartisiyoz
Bilet parasini dusunuyon ama negredonun opsiyonu kullanilmasin diye 4.35 alan adami oturtalim diyon
Itibas falan onemli degil ama iki bilete dokuncq auuv yarana tuz mu ektik naptik yahu
Geçen sene mi, evvelki sene mi başkan bir kupa maçında kombineleri iptal edip hasılatı şehitlere bağışlamıştı, sosyal medyada infial olmuştu "bize sormadan kimin kombinesini iptal ediyorsun" diye.

Başka çözüm bulmak lazım.

Kombine bilet sahipleri gitmeyecekleri maçları lise öğrencisine devir ederse Kartal yuvası'nda indirim falan kazanabilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi murat

Geçen sene mi, evvelki sene mi başkan bir kupa maçında kombineleri iptal edip hasılatı şehitlere bağışlamıştı, sosyal medyada infial olmuştu "bize sormadan kimin kombinesini iptal ediyorsun" diye.

Başka çözüm bulmak lazım.

Kombine bilet sahipleri gitmeyecekleri maçları lise öğrencisine devir ederse Kartal yuvası'nda indirim falan kazanabilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçen sene olcayı yuhlamışlardı.seyretmeyi bilmeyene devretmemek lazım.yada başıboş hepsini bir araya getirmemeli.

Çevrimdışı Librarius

Lig de ciddi ciddi yan hakem sikesi var. (Hakaret Yasak)₅ diz boyu. Negredo neredeyse 2 metre geride ama ofsayt veriliyor.
Bu durum bizim adimiza ciddi bir tehlikeye tekabül ediyor.

1. Eğer bu hataları bilerek yapıyorlarsa zaten kotu. Bazilarinin bunu bilerek yaptigina eminiz. Ornek: Cem Satman ve Tarik Ongun.

2. Hakemler bilerek yapmıyor ama emin olamadıkları pozisyonlarda Besiktas aleyhine karar veriyorlar. Cunku basımız yanmasın, Yusuf Namoglu bizi cezalandırmasın korkusu. Ama GS ve FB maçlarında ikisinin lehine veriyorlar yine basımız yanmasin korkusuyla.

Hangi sebeple olursa olsun ciddi bir tehlike soz konusu bizim adimiza. Yönetim bu konularda cok sessiz. Hadi perde gerisinden bir seyler yapıyorlar diye avunmak istesek olmuyor, cunku bir seyler yapıyor olsalardi düzelme gorurduk. Aksine daha da (Hakaret Yasak)₅.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Negredo - Wagner Love ikilisi çift forvet oynasa inanılmaz etkili oluruz gibime geliyor. Negredo klas bir oyuncu. Adamin saha sorusu bile baska bir seviye.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Negredo golcuyse ben Gerd Müller'im..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi levitate

Negredo golcuyse ben Gerd Müller'im..
o zaman come to beşiktaş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Az kaldı  almeida  için cenk i harcıyorduk

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Love-Negredo beraber olursa super oluruz Negredo yasiyla beraber 10,5 numaraya evrilmis gibi duruyor. Love ile efsane ikili olurlar. Talisca da hamle oyuncusu olur.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Az kaldı  almeida  için cenk i harcıyorduk
Almeida cogu ozellik açısından bundan üstün evet aci ama.maalesef oyle.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ozankarakoc

Sabırsızlıkla bekliyorum 'Negredo çok faydalı oynadı' diye başlayacak olan birilerini... "Korkunç kötü şut çekiyor, bitiricilik sıfır, ceza sahasında nerede duracağını bilmiyor, penaltıyı bile olabilecek en kötü şekilde kullandı, bir sürü pozisyonu yedi bitirdi, çok erken kopabilecek maçı kaçırdığı gollerle sıkıntıya soktu, ama yine de mükemmel oynadı! Bütün gollerin altyapısını o oluşturdu. Topsuz oyunda kusursuzdu. Çok klas bir oyuncu!"...

Yemin ederim Almeida'yı özledim! Hiç olmazsa kırk yılda bir 35 metreden deli şutlar çekerdi, arada bir kafa golü falan atardı. Geri geri koşup rakip oyuncuya çarpınca kollarını kaldırıp faul bekleyişini bile özledim. Değerini bilememişiz!

Hoca, yalvarırım Love'ı oynat Bursa maçında...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ozankarakoc

Love-Negredo beraber olursa super oluruz Negredo yasiyla beraber 10,5 numaraya evrilmis gibi duruyor. Love ile efsane ikili olurlar. Talisca da hamle oyuncusu olur.

Negredo-Neymar-Messi beraber olursa bile süper olamayız.
Bugün 8. kez görüldüğü gibi, en süper Negredo, yedek kulübesindeki Negredo'dur.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cursedofdragon

Lig de ciddi ciddi yan hakem sikesi var. (Hakaret Yasak)₅ diz boyu. Negredo neredeyse 2 metre geride ama ofsayt veriliyor.
Bu durum bizim adimiza ciddi bir tehlikeye tekabül ediyor.

1. Eğer bu hataları bilerek yapıyorlarsa zaten kotu. Bazilarinin bunu bilerek yaptigina eminiz. Ornek: Cem Satman ve Tarik Ongun.

2. Hakemler bilerek yapmıyor ama emin olamadıkları pozisyonlarda Besiktas aleyhine karar veriyorlar. Cunku basımız yanmasın, Yusuf Namoglu bizi cezalandırmasın korkusu. Ama GS ve FB maçlarında ikisinin lehine veriyorlar yine basımız yanmasin korkusuyla.

Hangi sebeple olursa olsun ciddi bir tehlike soz konusu bizim adimiza. Yönetim bu konularda cok sessiz. Hadi perde gerisinden bir seyler yapıyorlar diye avunmak istesek olmuyor, cunku bir seyler yapıyor olsalardi düzelme gorurduk. Aksine daha da (Hakaret Yasak)₅.

katılıyorum ve bunu ben kaç zamandır söylüyorum.

yusuf namoğlunu tanımayanlar için bugün birisinin hazırlamıs oldugu twiti attım buraya onuda okusunlar yusuf namoglu kimdir diye.

Hata yapmasanada gerek yok eğer Beşiktaş puan alırsa 1 puan dahi bir sonraki hafta o hakem zaten cezalı.

Çevrimdışı caner.eryigit

Babel yavrum ne sıkıntın var vücut halin hiç iyi değil kim üzdü lan seni bu kadar.

Negredo ilk yarıda 5-6 tane holy shit pası attı, şok geçirdim :lol: adam müthiş bir pasöre, saha görüşü yüksek bir oyuncuya dönüşmüş. Çok ilginç.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Sabırsızlıkla bekliyorum 'Negredo çok faydalı oynadı' diye başlayacak olan birilerini... "Korkunç kötü şut çekiyor, bitiricilik sıfır, ceza sahasında nerede duracağını bilmiyor, penaltıyı bile olabilecek en kötü şekilde kullandı, bir sürü pozisyonu yedi bitirdi, çok erken kopabilecek maçı kaçırdığı gollerle sıkıntıya soktu, ama yine de mükemmel oynadı! Bütün gollerin altyapısını o oluşturdu. Topsuz oyunda kusursuzdu. Çok klas bir oyuncu!"...

Yemin ederim Almeida'yı özledim! Hiç olmazsa kırk yılda bir 35 metreden deli şutlar çekerdi, arada bir kafa golü falan atardı. Geri geri koşup rakip oyuncuya çarpınca kollarını kaldırıp faul bekleyişini bile özledim. Değerini bilememişiz!

Hoca, yalvarırım Love'ı oynat Bursa maçında...
Pektemek in ön libero oynadıgı dakikalarda negredo oynamaliydı aslinda ön liberoda. Ne de olsa muthiş paslar atıyor. Oyun zekası bambaşka..
Almeida vol2 oldu resmen negredo..

Çevrimiçi mayguntr

Halis mi görüyorum yoksa son 2 haftada ligde tek gol atan adamımızı hamle oyuncusu olsun mu istiyorsun.

Gol vuruşları konusunda Almeida benzetelebilir ama Almeida'nın böyle paslar verdiğini hiç hatırlamıyorum. Stil olarak çok farklılar.
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2018, 22:47:45 3:10 to Yuma ]

Halis mi görüyorum yoksa son 2 haftada ligde tek gol atan adamımızı hamle oyuncusu olsun mu istiyorsun.

60 sonrası girince çok daha etkili olmuyor mu? Bence motive olup bambaşka bir enerji koyuyor sahaya.

Hem sene sonu ayrılması %90 olan, tapusu bizde olmayan bir oyuncu üzerine takımı kurmak yerine uzun vadeli bir plan olur. Formda ve etkili bu sıralar tabii ki inkar edilemez.

Çevrimdışı Kutay

Negredo böyle giderse Almeida'yı da aratacak Almedia yanlış hatırlamıyorsam 2.5 alıyordu negredo 2 katını alıyor aralarında farklılık yok bir daha pivot ve solak santrofor almayız umarım bu takıma
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Konya üst üste Adis Jahovic ve Eto'yu aldı bugün. Bu adamlar bu kadar parayı nereden buluyor?

60 sonrası girince çok daha etkili olmuyor mu? Bence motive olup bambaşka bir enerji koyuyor sahaya.

Hem sene sonu ayrılması %90 olan, tapusu bizde olmayan bir oyuncu üzerine takımı kurmak yerine uzun vadeli bir plan olur. Formda ve etkili bu sıralar tabii ki inkar edilemez.

yav senin amacın ne ?

Konya üst üste Adis Jahovic ve Eto'yu aldı bugün. Bu adamlar bu kadar parayı nereden buluyor?

ya bize ne bize ne Beşiktaş başlığında ?

Çevrimdışı Jimexi

Mactan sonra Lens'i Negredo'yu hic elestirmeneli bence kimse.

Necip-Tolgay-Pektemek ortasahasinin pek bir sey uretecegini sanmiyorum. Bireysel yeteneklere kaldik gibi. Umarim yanilirim.

Pektemek de umarim yakinda satilacaktir parlasin diye oynatiliyordur.

Evet mesela Negredo'nun son pozisyonda Mustafa Negredo'nun ayağına daşlannn vurdu. Yandan dışarı giden saçma suçlarında Lensin yandan ağzıyla topu üflediğini cümle alem gördü. Golcü diye aldık iyi pas yapıyor diye övünüyoruz. Tolgay iyi pas yapıyor o zaman Tolgay forvet oynasın.

Etiketler: