2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 392 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322426 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Asıl fiyasko gerçekten alınıp, 2 maç sonra bağını koparip tüm sezonu kapatırsa olacak.

Gülsem mi ağlasam mı.

Çevrimdışı tangaz

Bu Fabri fiyaskosunu nasıl izah edecekler acaba.

bknz. : sezer, enaramo, berat, escude, niang, alexis blablabla
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kalyoncu

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, istikrarlı performansıyla taraftarların sevgilisi olan ve şampiyonlukta büyük payı bulunan Atiba Hutchinson'ın ayrılmak istediğini açıkladı.

Habertürk Spor'dan Kartal Yiğit'e konuşan Orman, "Bilic, Atiba için bize 3.5 milyon Euro önerdi. Kabul etmedik. Atiba'yı bırakmak istemiyoruz, bıraksak bile bu rakamlara olmaz. Ancak bize 'Premier Lig fırsatını kaçırmak istemiyorum. Beni bırakın' haberi yolladı. Öyle 'Beni bırakın' demekle bu iş olmaz. Sözleşmesi sürüyor, o zaman uzatmasaydın" diyerek, Kanadalı yıldızın tavrına tepki gösterdi.

Atiba’nın sözleşme şartlarına uyması gerektiğini belirten Orman, rest çekip "Kendi bilir, 8 Temmuz'da İstanbul'da olur, olmazsa her gün için cezasına katlanır. Bundan sonraki sezonda o bölgeye oyuncu transferi de yapacağız" diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı, rakiplerinin hiç başka oyuncu yokmuş gibi listelerindeki isimlere yöneldiğini de vurgulayıp "İlgilendiğimiz isimlere kanca atılarak bizim kasamızdan daha fazla para çıkması isteniyor. Bu adaletli durum değil" ifadesini kullandı.

"Transferin hem başı, hem sonuyum"

Siyah-beyazlılarda geçen sezon Gomez dahil birçok önemli transferi kulübün menfaatleri doğrultusunda bitiren dış ilişkiler sorumlusu Erdal Torunoğulları'nın yeni transfer komitesinde yer almaması şaşkınlık yaratmıştı. Başkan Fikret Orman bu konuyla ilgili "Erdal Bey yararlı bir yönetici, sıkıntı yok. Yapılanmaya girip Umut Güner kardeşimizi bu göreve getirdik. Ama şu bilinmeli ki transferin başı da sonu da benim. O yüzden bir sorun olacağını sanmam" dedi.

"Gomez'in kararını terör etkileyebilir"

Mario Gomez’in durumuna da değinen Fikret Orman, "Sanırım bu konu 1 hafta içinde son bulur. Şimdi herkes 'Gomez gol attıkça Beşiktaş’tan uzaklaşıyor' diyor. Bence havalimanında yaşanan terör olayı çok daha fazla etkili olacak. Benim korkum o. Bu olay bütün kulüpleri etkileyebilir. Ancak devletimiz bunların üstesinden gelecektir" diye konuştu.

Fikret Orman'dan inciler

Quaresma: Şu an resmi teklif yok ama olsa da satmayı düşünmüyoruz. Bu sezon çok daha etkili olacağını düşünüyorum. Gözündeki ışığı görmesem tekrar transfer etmezdim.

Gustavo Gomez: Öncelikli olarak stoper işini çözmeliyiz. Mali yapıyı bozmayacak çabuk ve sert bir stoper bakıyoruz. Şu anki görüntüde Gustavo Gomez’in transferi zor gözüküyor.

Luis Nani: F.Bahçe’nin Nani’yi 8.5 milyon Euro’ya satma kararı alması mantıklı ve iyi bir iş. Hem kontenjan açıyorsun hem kara geçiyorsun. Bizim de Gökhan Töre’yi iyi bir fiyata satmamız şart.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 01 Temmuz 2016, 10:12:18 Kalyoncu ]

EssiLor

• Ziyaretçi

Anlaşma 4 Yıllık
GG Formayı Giydi Ne yakışmış be
Yararlı Olacaktır Bize.

Çevrimdışı Berat

bknz. : sezer, enaramo, berat, escude, niang, alexis blablabla

Berat hem adaşım hem de Adapazarlı olduğundan ilk bir sevindim de bir iki saniye düşünce n'aptık demiştim  :)

O zaman da Sakaryaspor'un paraya ihtiyacı vardı :D

Çevrimdışı Çağatay

atiba gitmek istiyor sanırım
yerine de adam bakmak lazım
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tuncaboylu

Puan başına prim verilecek, o da 400-500 bin euro filan olacak sanırım.

Konuşulan rakam, puan başına 4 bin euro. 400 bin euro olması için 100 puan toplamamız lazım.

Çevrimdışı tangaz

Berat hem adaşım hem de Adapazarlı olduğundan ilk bir sevindim de bir iki saniye düşünce n'aptık demiştim  :)

O zaman da Sakaryaspor'un paraya ihtiyacı vardı :D

sakaryaspor ve kocaelisporun yıllardır paraya ihtiyacı var. mesela ne zaman sefa sirmen el çekti kocaeli battı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

sakaryaspor ve kocaelisporun yıllardır paraya ihtiyacı var. mesela ne zaman sefa sirmen el çekti kocaeli battı  :D

Belediyeler batırdı ikisini de abi.

Çevrimdışı tangaz

Belediyeler batırdı ikisini de abi.

aynen öyle oldu belediyeler finanse ettiler borçlandırdılar bu süreçte ve sonra el çekince hazin son...
bu arada hemşehri sayılırız bende izmitliyim

Çevrimdışı tuncaboylu

GG'nin gelmesini istiyordum da 2 m imza + 1.7 fazla  :iblush:

Kaça gelecekti ki?

Adam 9 yıldır kaptan olduğu takımı bırakıp ezeli rakibine geliyor. Üstelik senin teklif ettiğin para adamların teklifine denk.

Maaş dengeleri açısından da sıkıntı yaratmıyor, tavan fiyattan anlaşılmış.

Çevrimdışı Berat

aynen öyle oldu belediyeler finanse ettiler borçlandırdılar bu süreçte ve sonra el çekince hazin son...
bu arada hemşehri sayılırız bende izmitliyim

Sevindim abi :)

Bilirsin tabii de Adapazarı ve İzmitlilerin arasında yıllardır süregelen gereksiz bir gerginlik var. Kafalar binbeşyüz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Konuşulan rakam, puan başına 4 bin euro. 400 bin euro olması için 100 puan toplamamız lazım.
4 bin euro olan beraberlik primi. galibiyet primi 12.000 euro.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı abdusta

Başkanın açıklamaları net

Bu sene 1-2 bonservisi elinde olan hariç transfer beklemeyin diyor
Gomez gidebilir
Gökhan Töre satışı yok

sonuçta taraftara transfer yok feda yılı oldugu soyleniyor.
feda diyelimde bu kaç yıl sürecek?

saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

4 bin euro olan beraberlik primi. galibiyet primi 12.000 euro.

Galibiyete kaç puan veriliyor? Puan başına 4 bin euro işte.

Çevrimdışı brkntcnr

Transfer sezonuna yine Glik, Nkolou, Skrtel, Gomez' le girdik, Pazdan, Marcano, Ajeti, İsveç' li Erik Johansson la devam ediyoruz. Şaka gibi.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kaça gelecekti ki?

Adam 9 yıldır kaptan olduğu takımı bırakıp ezeli rakibine geliyor. Üstelik senin teklif ettiğin para adamların teklifine denk.

Maaş dengeleri açısından da sıkıntı yaratmıyor, tavan fiyattan anlaşılmış.
Maaş dengeleri açısından sıkıntı yaratmadığı konusuna katılmıyorum. 2.6 milyon euro alacak imza parasıyla beraber(4 senelik imzaladıysa, 3 senelikse 2,8 filan olacak) menajerinin aldığı söylenen para hariç. Önceliğimiz miydi? hayır, iyi transfer mi? evet, ama bunu sahaya yansıtırsa iyi olacak, sakatlık vs kötü performansında sorgulanacak bu transfer. Bu transfer şeye benziyor biraz, evine mutlaka klima alman şart sen gidip televizyon olan evine bir tane daha televizyon alıyorsun üstelik elindekinden daha pahalı ücrete. Bizim psikolojik oyunlara ihtiyacımız yok, o it dalaşına girdiğin takım sırf bu yüzden talip olduğun adamlara talip olup fiyat yükseltiyor, başkan kendi ağzıyla açıkladı durumu. Bizim çizgimizi bozmamamız gerekiyordu, tabi bu benim kendi görüşüm, zamanla daha net oturacaktır her şey. Camiaya hayırlı olsun, futbol bilgisi elimizdeki beklerin üstünde, umarım bizi yanıltmaz ve aldığı ücretin hakkını verir.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı brkntcnr

Transfer sezonuna yine Glik, Nkolou, Skrtel, Gomez' le girdik, Pazdan, Omeruo, Marcano, Ajeti, İsveç' li Erik Johansson la devam ediyoruz. Şaka gibi.

Çevrimdışı mylife1903

ibizadan tatil paketi???
Bizim buyukadaya giderim daha iyi abi. En azindan ac kalmazsin. Yenmiyor heriflerin yemekleri, makdonals gorunce oyle bir kosuyorsun ki bolt yakalayamaz. Yunan adalari da olur. Anca boyle sonbaharda cekil barselona madrid valencia granada falan. Insani iyidir ama

Çevrimdışı Berat

Bizim buyukadaya giderim daha iyi abi. En azindan ac kalmazsin. Yenmiyor heriflerin yemekleri, makdonals gorunce oyle bir kosuyorsun ki bolt yakalayamaz. Yunan adalari da olur. Anca boyle sonbaharda cekil barselona madrid valencia granada falan. Insani iyidir ama

Can çekti tatil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Maaş dengeleri açısından sıkıntı yaratmadığı konusuna katılmıyorum. 2.6 milyon euro alacak imza parasıyla beraber(4 senelik imzaladıysa, 3 senelikse 2,8 filan olacak) menajerinin aldığı söylenen para hariç. Önceliğimiz miydi? hayır, iyi transfer mi? evet, ama bunu sahaya yansıtırsa iyi olacak, sakatlık vs kötü performansında sorgulanacak bu transfer. Bu transfer şeye benziyor biraz, evine mutlaka klima alman şart sen gidip televizyon olan evine bir tane daha televizyon alıyorsun üstelik elindekinden daha pahalı ücrete. Bizim psikolojik oyunlara ihtiyacımız yok, o it dalaşına girdiğin takım sırf bu yüzden talip olduğun adamlara talip olup fiyat yükseltiyor, başkan kendi ağzıyla açıkladı durumu. Bizim çizgimizi bozmamamız gerekiyordu, tabi bu benim kendi görüşüm, zamanla daha net oturacaktır her şey. Camiaya hayırlı olsun, futbol bilgisi elimizdeki beklerin üstünde, umarım bizi yanıltmaz ve aldığı ücretin hakkını verir.

Hesabın hatalı: 3 senelik 1.7 ve 2 milyon imza parası aldıysa, garanti ücreti senelik 2.4'e geliyor. (2.8 değil)

İt dalaşına girdiğimiz takımın talip olduğumuz adamlara talip olmasının sebebi Gökhan Gönül değil, senelerdir aynı şeyi yapıyorlar. (Mehmet Topuz, Diego, Van Persie, Ozan Tufan).

Gökhan Gönül'ün öncelik olmadığı konusunda katılıyorum, ama bu fiyata kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu da düşünüyorum. Çok değerli bir oyuncu, gerekirse uğruna Beck'i sol beke çekeriz.

Çevrimdışı mylife1903

Yani Erikson örneği varken Fabri olayı hafif bile kalıyor.
Pi$ti olacak diye korkuyorum, titriyorum. Ustelik bu torunoglunu aldilar o komiteden falan. Bilgi yok, duman koklayip komple teyorisi yaziyoz

Çevrimdışı Berat

Elde kalan

Tolga
Gönül Rhodo Marcelo Beck

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hesabın hatalı: 3 senelik 1.7 ve 2 milyon imza parası aldıysa, garanti ücreti senelik 2.4'e geliyor. (2.8 değil)

İt dalaşına girdiğimiz takımın talip olduğumuz adamlara talip olmasının sebebi Gökhan Gönül değil, senelerdir aynı şeyi yapıyorlar. (Mehmet Topuz, Diego, Van Persie, Ozan Tufan).

Gökhan Gönül'ün öncelik olmadığı konusunda katılıyorum, ama bu fiyata kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu da düşünüyorum. Çok değerli bir oyuncu, gerekirse uğruna Beck'i sol beke çekeriz.
İşte o garanti para sıkıntı. Atiba 1.3 e oynuyor ve ben bu paraya oynarken siz geçen sene devamlılığı olmamış bir adama bu parayı veriyorsunuz ben de West Ham'a gitmek istiyorum diyebilir. Atiba giderse yerini doldurabilecek misin, o konu sıkıntı. Takımda Gomez gitse bile bu derece üzülmem ama Atiba giderse  bu oyun düzeninde aynı düzeyde birisini bulmak çok zor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Sevindim abi :)

Bilirsin tabii de Adapazarı ve İzmitlilerin arasında yıllardır süregelen gereksiz bir gerginlik var. Kafalar binbeşyüz.

ben 1994den beri izmitte turistik olarak bulunuyorum okul ve çalışma hayatı hep farklı şehirlerde oldu. gerilimden bilgim yok olsa da ben dahil olmam ben barışcıl bir insanım tek düşmanlığım renklilere  :biggrinking:

Etiketler: