2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 331 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321817 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kutay

HBA'dan 850 bin € kaazandığımızı söylüyolar
HBA ne demek  :alala:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bugün izmir gaziemir Kartal yuvasına gittim formalar canlı çok güzel ama sinir oldum iş bankasına taksit yokmuş ankaradan alacağımda tr'nin en büyük bankalarından birisiyle nasıl antlaşma olmaz ya

abi beyaz forma begendinmi? , bordeauxda bir magza tek beyaz formaya getiriyorda
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı brkntcnr

Ajeti nasıl olur acaba Arnavutluk'tan? İzleyen var mı onunla ilgileniyormuşuz galiba?

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi beyaz forma begendinmi? , bordeauxda bir magza tek beyaz formaya getiriyorda
Beğendim kardeşim hepsi güzel canlı farklı görünüyor beğenirsin sende

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

HBA'dan 850 bin € kaazandığımızı söylüyolar
Fabriyi yollarız oradaki zararımızı düşürür o para

Çevrimdışı can1903

Fabriyi yollarız oradaki zararımızı düşürür o para

Evrenmanchestere göre 1.5 m € imzalamama maddesi varmıs.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Anıl

Yarın dedik ya güzel kardeşim :bandit:
:icool:

Gökhan Gönül camiamıza hayırlı olsun :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evrenmanchestere göre 1.5 m € imzalamama maddesi varmıs.
Yuh :o_o: :duman:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ardiles

Bas agrisindan erkenden uyumusum, okuya okuya geliyorum.

Bomba patlamis, daha ayrintilari okuyamadim.
Nikuli liyona gitmis. Bas git para goz cakal.
Fazla da yazilmamis

O degil bu linc potansiyeli artti forumda bir iki gundur. Dun mehmete 3-4 ay icin 32 yasinda mi 31 yasinda mi, adam kocaman yazi yazmis incelemis, emege saygi gerekir, gidip yazinin icinden tutarsiz birsey cekip cikarip, ordan yuklenmek nedir yahu bu eksisozluk gerzekleri gibi
Ha yukarida da cocuk espri yapmis, bizim taraftar noyeri de begenmez, cok aciliyor, der demis.
Gercekten guzel tespit, mubalaga sanatini iyi kullanmis, okurken ben once hayiflandim ulan bu benim anklima geldi mi, yazdim mi ben bunu, gelmedi herhalde, aferin cocuga dedim. Esprisini destekleyen karagoz tarzi yazdim, gonderdim. Okumaya devam ederken, hemen linc cocuga yok efenim tarafar boyle soyle

Milletin birbirine tahammulu kalmamis herhalde, herkes bir sinirli, bir asabi, ofkeli ve mutsuz, nasil oluyor anlamiyorum.

Simdi taraftar taraftar, sanki besiktasli katil, tecavuzcu falan yok. Taraftar derken kimse genelleme yapmasin bizim camiamizin icinde de iyi, kotu, beyinsiz, gerzek, akilli herkes var.

sakin... sakin

linç etmek nedir arkadaşım? konu buraya gelmiş ya helal olsun... damdan düşer gibi mevzuya dalmak bu olsa gerek. mübalağa sanatı diyerek güzelleme yapıyorsun peki çaktırmadan hakaret etmek hangi sanata giriyor?

@Necmi abiyle kaleci konusunda kritik yapıyoruz görüşün varsa yazarsın eleştirirsin bizde birşeyler öğreniriz, inceden ti ye alıp sabote etmek niye? şikayet gibi olmasın ama o arkadaş 3. kez aynı şeyi yaptı. ilk sefer gülüp geçtim ikincide düzgünce uyardım üçüncüde tadını kaçırdı...

ayrıca ortaya yuvarlak konuşmayalım varsa sorunun mention kullanırsın ya da mesajımı alıntılayıp yazarsın

Çevrimiçi murat baltacı

Beşiktaş'ın ilgilendiği futbolcu Nicolas N'Koulou'nun Lyon'a transfer olmasının ardından transfer listesinde bulunan Gustavo Gomez, Kamil Glik gibi isimlerin maliyetlerinin oldukça yüksek olması sebebi ile Beşiktaş rotayı Chelsea'nin geçtiğimiz sezon Kasımpaşa Kulübü'nde oynayan futbolcusu Kenneth Omeruo'ya çevirdiği öğrenildi.

İngiliz Kulübü ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Nijeryalı futbolcuyu kiralamak için girişimlere başlayacağı vurgulanırken, transferin ilerleyen günlerde netlik kazanacağı gelen haberler arasında.

Bu sene kasımpaşa takımında oynamıştı nasıl izleyen  var mı ?
Çok fazla maçını izlemedim ama bi kaç maçta dikkatimi çekti atletik çabuk hamleli bi stoper nijeryalı olduğu için açık alandada ağır kalmaz diye düşünüyorum özellikle yanında çiçi gibi bi kazmayla oynamasına rağmen defansta kritik hamleleri yapan omeruoydu genelde. Kısaca subotiç gibi kaliteli bi stoper alırsak yanına kiralık omeruo veya denayer iş görür bence ama gidip gomez alınırsa daha kaliteli bi stoper almamız lazım. Mantıklı olanda elimizdeki 3-4 milyonu gomez gibi kendini kanıtlamamış oyuncuya verene kadar subotiçe bağlayıp yanına kiralık bu tarz bi oyuncuyla iyi bi stoper tandemi kurmak olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı can1903

Töre'ye 7 milyon € verildiğini söyledi birisi. Siz olsanız?

Çevrimdışı ardiles

zaafları var tamamda o kadarda değil cupa amerika maçlarını sürekli gece bekleyip izledim
kalede oldukça güven veriyor refleksleri oldukça iyi dediğin kadar kötü kaleci değil tamam elit statüde
değil ama bizim işimizi fazlasıyla görecek bir kaleci o senin dediğin kusurların tamamı aslında musleradada var :)
onlarda olmasa 40 a bile alamazsın.

Zaafları olmayan ve daha ucuza alınabilecek kaleciler varken Ospina nın bu kadar ön plana çıkmasını anlamıyorum;

Mesela Sergio Asenjo refleksleri Ospinadan daha iyi yerden şutlarda zaafları yok 14/15 sezon sonuna doğru çapraz bağı yırtıldı geçen sezon öncesi kampa yetişemedi bu yıl sadece Avrupa liginde oynadı Villareal lig maçları için PSG den Areola yı kiraladı muhtemelen transfer edecekler. Asenjo satın alma opsiyonuyla kiralanma ihtimali yüksek kalecilerden biri, umarım Beşiktaş ın transfer listesinde ismi vardır.

İspanyadan transfer edilebilecek diğer kaleci Antonio Adan:

Bu kaleciyi izlemek çok zevkli maçı bırak kaleciyi izle o derece... Benim listemde en tepede bulunuyor. Ceza sahasına hakim ve defansı çok iyi organize ediyor, reaksiyonları 2. hamleleri pozisyon alması kalitesini gösteriyor. Çoğu maçı hatasız kapatıyor yediği goller defans hatalarından geliyor. Madrid de aldığı altyapı eğitiminin hakkını veriyor tek şanssızlığı Casillas tan 6 yaş küçük olması bu yüzden bir türlü kaleyi alamadı 25 yaşında Madridden ayrılana kadar sürekli 3. kaleci oldu önünde hep iyiler vardı Casillas Dudek DiegoLopez...

Eleştirilebileceği tek nokta var 2-0 geriye düştüklerinde kendini salması o da eleştiri sayılırsa. Defans hatalarından 2 gol yiyince konsantrasyonu bozuluyor maçtan kopuyor ama ben bu durumu hayra yoruyorum büyük turnuvalara büyük maçlara ihtiyaç duyuyor. İyi kaleci olduğunu biliyor ve kendini gösterme isteğiyle özellikle şamp. liginde çok başarılı olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Gg ile 4 yıllık sözleşme ne arkadaş.. Az yapmışlar 10 yıllık falan yapsalarmış.. 35 yaşında  futbolcumu olur.. Buraya yazıyorum .. 2 yıl sonra biter gg sonrada yedek adama 2m para öderiz oda yedek kalabilirse sakatlanmadan.. Toplam 10m maliyet..
Büyük ihtimal Oluşcak defans hattı şu olur

İsmail/x.     Pazdan    Marcelo     gg
                        TOLGA

siz bu kadrodan memnun olurmusunuz ? valla ben olamam.. Geçen yıldan farkı yokki..Şimdi Tahmin ediyosun falan demeyin olacak bu..isim yapmış bi adam alınmayacağı kesin..pazdan bile olmaz belki..oda adını duyurdu..

[ Son Düzenleme: 01 Temmuz 2016, 03:28:24 Uğur Uğurlu ]

Çevrimdışı alimm

andreas - neven - gustavo - ludwig

şu savunma hattı kemik gibi olmaz mı yaa¿¿
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Necmi

Gg ile 4 yıllık sözleşme ne arkadaş.. Az yapmışlar 10 yıllık falan yapsalarmış.. 35 yaşında  futbolcumu olur.. Buraya yazıyorum .. 2 yıl sonra biter gg sonrada yedek adama 2m para öderiz oda yedek kalabilirse sakatlanmadan.. Toplam 10m maliyet.. Glik bize göre değil , nkoulou imza parası istiyomuş falanda filan..
Oluşcak defans hattı şu olur

İsmail/x.     Pazdan    Marcelo     gg
                        TOLGA

siz bu kadrodan memnun olacakmısınız valla ben olamam.. Geçen yıldan farkı yokki..Şimdi Tahmin ediyosun falan demeyin olacak bu..isim yapmış bi adam alınmayacağı kesin..pazdan bile olmaz belki..oda adını duyurdu..

her yerde 3 yıllık deniyor. 4 ü nerde duydun.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

her yerde 3 yıllık deniyor. 4 ü nerde duydun.
Turgay demir söylüyor..

Çevrimiçi Necmi

Zaafları olmayan ve daha ucuza alınabilecek kaleciler varken Ospina nın bu kadar ön plana çıkmasını anlamıyorum;

Mesela Sergio Asenjo refleksleri Ospinadan daha iyi yerden şutlarda zaafları yok 14/15 sezon sonuna doğru çapraz bağı yırtıldı geçen sezon öncesi kampa yetişemedi bu yıl sadece Avrupa liginde oynadı Villareal lig maçları için PSG den Areola yı kiraladı muhtemelen transfer edecekler. Asenjo satın alma opsiyonuyla kiralanma ihtimali yüksek kalecilerden biri, umarım Beşiktaş ın transfer listesinde ismi vardır.

Bu kaleciyi izlemek çok zevkli maçı bırak kaleciyi izle o derece... Benim listemde en tepede bulunuyor. Ceza sahasına hakim ve defansı çok iyi organize ediyor, reaksiyonları 2. hamleleri pozisyon alması kalitesini gösteriyor. Çoğu maçı hatasız kapatıyor yediği goller defans hatalarından geliyor. Madrid de aldığı altyapı eğitiminin hakkını veriyor tek şanssızlığı Casillas tan 6 yaş küçük olması bu yüzden bir türlü kaleyi alamadı 25 yaşında Madridden ayrılana kadar sürekli 3. kaleci oldu önünde hep iyiler vardı Casillas Dudek DiegoLopez...

Eleştirilebileceği tek nokta var 2-0 geriye düştüklerinde kendini salması o da eleştiri sayılırsa. Defans hatalarından 2 gol yiyince konsantrasyonu bozuluyor maçtan kopuyor ama ben bu durumu hayra yoruyorum büyük turnuvalara büyük maçlara ihtiyaç duyuyor. İyi kaleci olduğunu biliyor ve kendini gösterme isteğiyle özellikle şamp. liginde çok başarılı olacağını düşünüyorum.
Sergio Asenjo fena değil en azından topu kutuya tokatlamıyor. ama bunlar ospina ayarında değil
ospina kalede duruşuyla defansa güven veren bir kaleci bunlar kendilerine bile güven vermiyorlar sürekli panik halindeler.

Çevrimiçi Necmi

Turgay demir söylüyor..

biraz önce asporda konuşmasını dinledim 3 yıl dedi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

biraz önce asporda konuşmasını dinledim 3 yıl dedi

Malum sitede de 4 demişler abi
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yalçın

Iki taraftar profili var aslinda su anda bizim icimizde. Ilki ve cogunlugu olusturan kesim sasaali transferler isteyip gormek isteyenler. Kizmiyorum ya da laf sokma derdinde degilim. Bu en dogal hak. Insanin tuttugu takimin yapacagi sasaali transferlerle mutlu olmayi istemesi kadar dogal bir hak yok.

Baglantili olarak da mantikli yaklasanlar var. Kimdir, nasildir, ne kadar verimli olur, ve kac paradir gibi 4-5 ana kiriterden duruma yaklasan profil. Yukardaki profili dizginleyecek olanlar da bu profildekilerdir.

O yuzden.. Ospina'nin uc mac arka arkaya yedigi hatali gorsek kimse agzina almaz.

Bu arada gobegim catlamiyor da degil.. Gelsin de artik nasil geleceksin tribi yakindir.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

Malum sitede de 4 demişler abi
onlar 5 de derler. şimdi onların haberine kafamı yoralım
3 de olur 4 de olur bilemiyorum ama bildiğim bir şey varsa Beşiktaşa karşı art niyetli haberler yapan bir yeri
ciddiye almayacağımdır. Girip okumam bile. Nasılsa kapla açıklanır detaylar.

Çevrimiçi murat baltacı

Gökhan Gönül hayırlı olsun sakatlanmazsa seneler sonra hucumcu kaliteli bir bek izleriz.

Şimdi sol bek için kolarov olursa müthiş olur ama olmazsa sağda hucumcu bek olduğuna göre solda tosiç işimizi görebilirmi? kaleci ve iki tane kaliteli stoper alıp sol bek alınmazsa hatamı olur yoksa tek stoper alıp mutlaka sol bek almalımıyız.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Nkoulou lyona 3 milyon imza parasına gitmiş yazık oldu bu adamı alabilirdik teklif yap beklemeye geç mantığı bu tür kaliteli boşta oyuncularda işe yaramıyo aksine ısrarcı olup oyuncuyu istediğini göstermen gerekir. Yönetimi transfer konusunda takdir ediyorum ama her oyuncuda aynı taktik uygulanmaz ufak hesaplar yüzünden şampiyonlar ligine vasat stoperlerle gitmek zorunda kalıcaz nkoulou tam bizlik oyuncuydu içinde bulunduğumuz maddi sıkışıklıkta 3 milyona böyle kaliteli oyuncu fırsattı bizim için geçen  sene fener kajeri 7 milyon bonservisle almasına rağmen 4 milyon senelik ücret veriyo yani kaliteli oyuncuyu buraya getirmek kolay değil senelik 2-2.5 verilebilirdi.

Şimdi gidip pazdan,gomez gibi iki stoper alsan hem daha fazla maliyet hem kalite eksikliği olacak nkoulou alınmış olsa yanında marceloda oynatılabilirdi ikinci stoper almak için acelemiz olmazdı yada kiralık denayer omeru falan alınır mis gibi olurdu.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Kapkarakartal

Fikret Orman: Kaleci Fabricio'da bütün sağlık taramalarını yaptık. Bir sorun yok. Yakında imzalar atılır.

Demişmi bunu ?

Etiketler: