2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 346 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321890 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Forza.55

Bu aspordaki nevzat demir kim.inanılmaz koymuş adama gökhan  transferi çok hoşuma gitti😀godoş kel seni..içinde patlamış ohhh çok hoşuma gitti iyiki almışız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu aspordaki nevzat demir kim.inanılmaz koymuş adama gökhan  transferi çok hoşuma gitti😀godoş kel seni..içinde patlamış ohhh çok hoşuma gitti iyiki almışız.
:evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mehmetthedum

Nevzat dindar ...  demir değil..

Nevzat demir bizim camia büyüğümüz ve tesislerimizin adı :D
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Mehmet57

Glik demeyin. O artik Monaco'lu. Kendisi de soyledi Torino'ya yaptigimiz teklif Monaconun teklifinden cok dusuk oldugunu.

Çevrimdışı abdusta

Gokhan gonul twitter fotosunu degistirmis

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş'ın ilgilendiği futbolcu Nicolas N'Koulou'nun Lyon'a transfer olmasının ardından transfer listesinde bulunan Gustavo Gomez, Kamil Glik gibi isimlerin maliyetlerinin oldukça yüksek olması sebebi ile Beşiktaş rotayı Chelsea'nin geçtiğimiz sezon Kasımpaşa Kulübü'nde oynayan futbolcusu Kenneth Omeruo'ya çevirdiği öğrenildi.

İngiliz Kulübü ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Nijeryalı futbolcuyu kiralamak için girişimlere başlayacağı vurgulanırken, transferin ilerleyen günlerde netlik kazanacağı gelen haberler arasında.

Bu sene kasımpaşa takımında oynamıştı nasıl izleyen  var mı ?

Çevrimdışı arda

Konu Dışı:

Name: Hakim Ziyech
Current Team: Twente
Shirt Number: 10
Positions: Attacking Midfielder (Centre, Right)
Height: 180cm
Weight: 70kg
Nationality: Morocco

Analar neler doğuruyor yav
[ Son Düzenleme: 30 Haziran 2016, 22:35:46 arda ]
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi Mehmet57

Top kapma becerisi yuksek, ikili mucadeleye girmeyi seven hizli bir stopper. Daha yasi da genc. ADO Den Haag'da kiralik oynarken istemistim, ozamanlari sagbek oynuyordu zaman zaman. Topla arasi da iyi. Omeruo cidden iyi transfer olur.

Çevrimiçi Mehmet57

Köln Subotic icin 5 milyon teklif etmis.

Omeruo kiralik alinacaksa Gustavo Gomez yerine Subotic daha akilli olur. Gomez'i cok begensemde Omeruo-Subotic guzel, komple ikili olurlar.

Çevrimdışı brkntcnr

Beşiktaş'ın ilgilendiği futbolcu Nicolas N'Koulou'nun Lyon'a transfer olmasının ardından transfer listesinde bulunan Gustavo Gomez, Kamil Glik gibi isimlerin maliyetlerinin oldukça yüksek olması sebebi ile Beşiktaş rotayı Chelsea'nin geçtiğimiz sezon Kasımpaşa Kulübü'nde oynayan futbolcusu Kenneth Omeruo'ya çevirdiği öğrenildi.

İngiliz Kulübü ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Nijeryalı futbolcuyu kiralamak için girişimlere başlayacağı vurgulanırken, transferin ilerleyen günlerde netlik kazanacağı gelen haberler arasında.

Bu sene kasımpaşa takımında oynamıştı nasıl izleyen  var mı ?
Rotasyonda iş yapar bence

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Ben şahsen Subotic veya Glik gelicekse veya bu kalibrede oyuncu gelecekse tek stopere razıyım. İki tane alıcaz diye parayı bölük pörçük etmektense üst düzey bi stoper alalım stoper tandemimizi X - Rhodolfo - Marcelo - Tosic yapalım.

kesinlikle katılıyorum. Bizim bir tane taş gibi gözümüz kapalı güvenebileceğimiz bir stopere ihtiyacımız var.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı s4rc4stic

Bu paz'dan tam soru işareti?..polonya hücumdayken bile çakılı kalıyor yerinde orta sahaya bile çıkmıyor..polonya defansa çekildiğinde ise ztn çok geride karşılıyor rakibi..ağır mı hızlı mı muamma polonya'nın sisteminden dolayı hızı konusunda pekbilgi sahibi olamadım..legia warsova'da böyle mi oynuyor acaba takip eden oldu mu? müdahaleleri iyi fakat geriden oyun kurma fln zor teknik yok

Çevrimdışı s4rc4stic

bu arada bariz penaltıydı :lol:

Çevrimdışı BlackEagle26

Cidden stopere kimi alıcaz biz ? Glik ,N'kolou , GGomez   yalan oldu . Pazdan yetersiz. Adını sanını duymadığımız adam mı alıcaz yine ?

Çevrimdışı can1903

Fatih Doğan ile konustumm Subotic listede dedi ama 5 milyon verdiyse köln olmaz bizim iş
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı brkntcnr

kesinlikle katılıyorum. Bizim bir tane taş gibi gözümüz kapalı güvenebileceğimiz bir stopere ihtiyacımız var.
Subotic- Rhodolfo , Subotic - Marcelo tandemleri boy olarak çok uzun mükemmel olur mesela kafa toplarında. Arkaya atılan toplarda da Subotic boyuna göre hızlı bi oyuncu. Olmadı Omeruo, Denayer kiralarsın Subotic' in yanında oynar. Senelerdir böyle yüzde yüz güvenilir bir stoperimiz olmadı. Bu sezon olsun artık.

Çevrimdışı brkntcnr

Fatih Doğan ile konustumm Subotic listede dedi ama 5 milyon verdiyse köln olmaz bizim iş
Niye subotic 5 milyon etmez mi? Veya biz 5 milyon veremez miyiz? Bence Dortmund' u ikna edersek oyuncu kesinlikle gelir. Hem Şampiyonlar Ligi hem yarışmacı hücumcu bi kadro, hem taraftar vsvs.

Çevrimdışı Forza.55

Bu pazdan grup eleme maçlarında nerdeyse hiç oynamamış.glikin partneri osmanlı spordaki szukala olmuş hep.bu adam elimizde kalır umarım alınmaz.bize net adamlar lazım.

Çevrimdışı onurturan

Gökhan yerli kontenjanı için olduğu kadar inşallah futboluyla da katkı verir.. 

Çevrimdışı doganay

Gunay'dan 75 bin kagit bonservis bedeli geliyormis, artik transfer yapariz  :lol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bugün izmir gaziemir Kartal yuvasına gittim formalar canlı çok güzel ama sinir oldum iş bankasına taksit yokmuş ankaradan alacağımda tr'nin en büyük bankalarından birisiyle nasıl antlaşma olmaz ya

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu kadar parayla şey bile çekilmez :D  :evillol:

Bizim için büyük Beşiktaş için küçük para :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı can1903

HBA'dan 850 bin € kaazandığımızı söylüyolar
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Etiketler: