Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı
Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Sporting Lizbon Tarih : 01.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Paolo Tagliavento (İtalya)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 76571 defa] Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Oğuzhan her maç 90 dakka oynucak fiziği kavuşturulmalı
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı can1903

Hangi konuda ayıp yapılmış anlamadım.
2 Tane boş bindirmede pas verilmedi.. O yapsa asardınız
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı atalay

Lokomotif maçları grubun kaderini belirler.

4 puan lazım.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Neyse.

Sağlık olsun yeniledebilirdik yenedebilirdik..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sabriozyurt

Arkadaslar 1 puani Tolga aldi bu gece.Cok iyi cikardigi toprlar var.
bir de bu arada macin ardindan yayini kesmedi TRT sevdim bu isi:Lig tv nin maymunluklarina alismisiz.Bu garip geldi bana
Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı GÖRKEM

Senol Hoca büyük yanlis yapti. Quaresma sahada yoktu 90 dakika tuttu. Tam Kerim'in etkili olabilecegi Mac vardi 2. yarida.

Çevrimdışı Tolga

Her top ona gelecek diye birşey yok ki ayrıca bugün Quaresma birçok hücumun içinde vardı.

Yani kasten yapılacak olsa maçın başından itibaren top atılmazdı ona.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ayıp filan yok. Takım oyunu oynanıyor. Eskiden Quaresma olduğu için top alıyordu artık isminden dolayı almıyor hepsi bu.

Töre devamlı mobil o yüzden sürekli alıyor topu.
2.ci yari 4 Tane cok NET orta yapti iceriye hepsi Golluk ama 2 sinde içeride kimse yok adam orta aciyor girsenize iceri
2 kez Cok iyi kacti ne Cenk nede Ozi atmadi topu atsalar %100 luk Gol pozisyonu
Objektif bakmiyorsunuz siz buna kanaat getirdim artik ben
Top tutuyor ayagunda diyip durdunuz 4 tane top kesti iceri topu alir almaz hic bekletmeden
Bak ben objektif bakiyorum ilk yari iyi degildi ama 2.ci yari kotu diyen TAS olur bu kadari ayip yani..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Geçen Metin Tekin'in yaptığı tespit tam yerinde:

"Beşiktaş ya hücum ediyor, ya da atak yiyor."
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

ilk yarı şöyle bir 11 ile çıksaydık şenol hocam bazen yanlış hatalar yapıyor.İlk yarı yı çöpe attık rüzgar arkamızdaydı ne güzel.Quaresma'ya birtane top atmadılar sağda kale önünde oğuzhan yine quaresma'ya vermedi.Adamı dışlamış gibi hareketler var oyuncuların.

Çevrimdışı talha

Güzel oldu bu. Beraberlik iyidir. Özellikle Lizbon şuanda 1 puanda. Lokomotif maçları elzem.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2015, 21:56:56
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Senol Hoca büyük yanlis yapti. Quaresma sahada yoktu 90 dakika tuttu. Tam Kerim'in etkili olabilecegi Mac vardi 2. yarida.

Mecburen tutuyor yoksa tamamen küsecek takıma hiçbir istediğini yapamıyor.

8 maç oldu 1 gol var ortadan bozma başka hiçbir şey yok.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimiçi kahyaoglueren

Malesef taktik hatasıyla puan kaybettik.Orta sahayı verip geride beklediğimiz her maç böyle geçer.Şenol hocanın yanlış ilk 11 tercihi bence.

Çevrimdışı Tolga

İlk L.Moskova maçı Rusya'da oynanacak.

Oradan en kötü 1 puan alıp burada kazanırsak gruptan çıkarız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı talha

Oğuzhan harikaydı. Özellikle Lizbon gibi orta saha karakteri muazzam bir takıma karşı.

Şu oyununu 90 dk'ya yaysa bir 15'de buna okuruz.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı sabriozyurt

bu ismail e nasıl kötü dersiniz anlamıyorum. kaç tane top kaptı adam.
Harbi  ya.Tosicten iyiydi adam.En azindan kendi kalesine vurmuyor
Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı Kadir G.

Portekizde yeneriz diye düşünüyorum. Deplasman takımı olduğumuzu da hesaba kattım lakin ilk yarıdaki kadroyla çıkmamak bile galibiyet getirir orada.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2015, 21:59:45
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
2.ci yari 4 Tane cok NET orta yapti iceriye hepsi Golluk ama 2 sinde içeride kimse yok adam orta aciyor girsenize iceri
2 kez Cok iyi kacti ne Cenk nede Ozi atmadi topu atsalar %100 luk Gol pozisyonu
Objektif bakmiyorsunuz siz buna kanaat getirdim artik ben
Top tutuyor ayagunda diyip durdunuz 4 tane top kesti iceri topu alir almaz hic bekletmeden
Bak ben objektif bakiyorum ilk yari iyi degildi ama 2.ci yari kotu diyen TAS olur bu kadari ayip yani..

:D

@Yunus Emre Dökmeci adam orta açıyor içeride kimse yok diye objektif yorum olur mu. İçeride adam yoksa orta yapmazsın topa basarsın. Fren yaparsın.

Yaptığı ortayı da hatırlıyorum Töre'ye atması gerekirken trivela orta yaptı.

Oğuzhan'ın da Cenk'in de atmadığı haklısın atmalılardı zaten bunu da söyledik maçı içinde hala nasıl objektif değilsiniz diyorsun?

At Quaresma'ya Cenk neden bu tercih hataları bomboş adam bindirmiş ne güzel
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

İkinci devre tamamen oyuna ortak olduk.zaman zaman kontrolu elimize aldik.ilk devrede de boyle oynasaydik sportingi eli bos yollardik.saglik olsun..

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Şimdiiiiiiiiii   22/10   orada  ve  5/11  İstanbulda  oynayacağımız 2 Lokomotiv  maçı gurubun  kaderini  belirleyecek.Vede  bizim  kaderimizi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ne asmasi Eger o yapsaydi ISKENCE YAPARAK OLDURMUSLERDI adami !!
Kimse eleştirmedi bile pas verilmedi diye
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ersoy

Hakemin yönetimini pek beğenmedim. Bu maçta 1 puan da iyidir. Ama lokomotivi yenmek lazım onlar daha zor.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Factatum

İlk yarı sonunda beraberliğe razıydım. İkinci yarı daha bir umutlandım. Töre, Oğuzhan ve Tolga bu maçın iyileriydi. Quaresma, Sosa ve Beck vasatın altındaydı. Lokomotive maçlarından birini kazanmamız lazım.

En azından yenemiyorsan, yenilmeyeceksin. Mutsuz değilim.

Çevrimdışı Sarp

Kusura bakmayın ama q17 vasat oynuyor.
Adam eskiden oyuncu geçerdi rakibi gözardı.
Resmen eksik oynuyoruz.

Etiketler: