13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum| 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 0-0 Beşiktaş Tarih : 03.12.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 87719 defa] 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Jukebox

Çünkü Gomez gibi bir liderin ve Sosa'n vardı sahada futbolu karşı tarafa yıkmakta kullanabileceğin ikinci yarı taraftar gazıyla filan yıkıyorsun eldeki futbolcu profiliyle bunu yapmamız zor en azından maçın büyük bölümünde.
Daha şutumuz yok abi.
Mecazen değil istatistik olarak da yok.

Çevrimiçi levitate

Çünkü Gomez gibi bir liderin ve Sosa'n vardı sahada futbolu karşı tarafa yıkmakta kullanabileceğin ikinci yarı taraftar gazıyla filan yıkıyorsun eldeki futbolcu profiliyle bunu yapmamız zor en azından maçın büyük bölümünde.

Caner bunları biraz da olsa yapabiliyordu  :s20:  Sakat halde niye oyuna koyduk hala anlamıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Quaresma'yı topla buluşturamadık doğru düzgün.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Daha şutumuz yok abi.
Mecazen değil istatistik olarak da yok.
Fark atarız, rahat kazanırız diyen arkadaşlar yorumlasın ben bişi demiyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Takim boyumuz cok uzun bu yuzden Çoğalamıyoruz , Paslaşamıyoruz

Birbirlerine daha yakin oynamalari lazim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

Tolgay nerede ya 40 dakikadır yok
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Tosic Şener'i aşağı alacaktı.

Çevrimiçi o2bucak

Evde totem olarak Fabri nin tuttuğu her top a tüh Tolga olsaydı gol yerdik gol görmüş olurduk diyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cisse557

Maçın saatini değiştirsen ne olacak kardeşim. Şu sahadaki rezillige bak. Bütün futbolcular hakemle aut mu korner mi munakasasi yapıyor maçı bırakıp.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ilk yari bitti

Kerim topu aldığında etkili oldu , Q7 topla bulusamadi

Ozi-Tolgay-Atiba zayif kaldi Fenerin sert orta sahasina karşı

Cenk öngördüğümüz gibi Skrtl-Kajer ikilisinin kucaginda kayboldu

Aboubakar + Inler sart ozaman toparlariz  :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Jukebox

Devre arası yine ayar gelir herhalde.
Çöp bir ilk yarı.

Çevrimdışı Luccâ

İlk yarı itibariyle şu deveye sormuşlar olayına döndü takım. Neremiz doğruyu saymak daha iyi. Sayalım 1-Atiba 2-Yok.. Şimdilik başka bişey yazmak istemiyorum kulaklarım alev aldı çok öfkeliyim..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yasin02

Gol yemeden kapattık ilk yarıyı
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı eaglekartal

Kerimde zerre zeka yok.tac cizgisi orda durduk yerde faul yapip pozisyon yaratti.cenkle hicbirsey yapamayacagimiz belliydi.bukadar olumsuzluga ragmen ilk yari berabere iyi sonuc.pozisyon yok.abubakar girmeden etkin olmamiz imkansiz.tolga hic yok sahada.belki gokhan inler denenebilir.haydi abubakar bi yarim saat ver gucunu hallet isi

Çevrimiçi o2bucak

Tolgay İnler değişikliği şart oğlu şart

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cisse557

Seyir zevki adına tek olumlu bir hareket yok. Isiniz gücünüz hakemle didişmek. Her iki takım için diyorum.

Çevrimiçi bjkozy

Her mac ilk yarilari cope atiyoruz. En azindan bu sefer gol yemeden bitirdik yariyi. Ikinci yari kendimize gelirsek yeneriz bu feneri

Çevrimdışı Orhan_

Demek ki yorgunluk sadece kılıfmış. Takım boyu fazla ve baskıyı kırmaya yönelik bir plan yine yok.

Çevrimdışı Orhan

Kerimi cikarip Inleri almasi lazim acilen.Tolgay i sol aciga kaydirmaliyiz. Cenkle Abu degismeli.

Çevrimdışı cursedofdragon

2.ci yarı abuobakar ve inler girer.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bekledigim gibi bir ilk yari gecti. Gol yememis olmamiz buyuk sans. Bizim gol atmak gibi bir durumumuz soz konusu degildi zaten, kaleye sutumuz dahi yok.

Bu maci kazanmak icin biraz sans gerekecek. Ama ben beraberlige raziyim.

Çevrimdışı Ensar

Seyir zevki adına tek olumlu bir hareket yok. Isiniz gücünüz hakemle didişmek.
şaka gibi gerçekten , böyle futbola da oyunculara da lanet olsun , iki dk adam olup oyun oynamadılar habire hakeme itiraz
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mavi Tuna

Geri de iyiyiz. Orta saha da top tutup iler de çoğalamıyoruz belki de oyun planının bir parçasıdır ama orta saha da top tutmaya başlarsak bir şeyler olacak. Tolgay oyunda hiç yok, inisiyatif alması gerekiyor, Quarizma'yı topla buluşturma noktasında sıkıntılarımız var. Oyun tamamen sol kanata yığıldı ve  orada ki o kalabalıktan bir şeyler yapmak zor.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Çevrimiçi levitate

Eğer 2.yarılarda oynadığımız oyunu her maçta oynasaydık ŞL'de gruptan çıkardık, ligde 1-2 beraberlikle liderdik. Cidden yazık ya  :s20:  :s20:

Çevrimdışı 38life

Tam istediğim gibi bir ilk yarı oldu. Nispeten çok fazla baskı yemedik. Özellikle ilk 25 dakika iyi top tuttuk. Ondan sonra da dengede gitti. Sadece 1 gol atsak maç ya 1-0 biter ya 1-1. Tabi ikinci yarı takımlar nasıl oynayacak o belirleyici olacak. Fener taktik değiştirecektir. Biz nasıl bir oyun tercih edecez falan...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: