34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 25.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Bahattin Şimşek - Kemal Yılmaz -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 60979 defa] 34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ts ceza kesinlikle yer. Manchester City'in cezasının kaldırılmasına güveniyorlar ama onlar City  :biggrinking:

Çevrimdışı haluk.m

İzlemesi en zor maçlardan biri  :by2:

Bitir hoca !!!!  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Farkindayim onun, 2. olabilme sansimiz yok maalesef.

Bu arada Nkoudu yerine girebilecek biri var mi kenarda? 10 kisi oynuyoruz resmen

Zaten Trabzon da attı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

gençler niye bu kadar motive anlamadım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Farkindayim onun, 2. olabilme sansimiz yok maalesef.

Bu arada Nkoudu yerine girebilecek biri var mi kenarda? 10 kisi oynuyoruz resmen

Formasyon değişirse ancak o zaman olabilir. Dorukhan-Erdoğan-Kartal-Kerem var

Çevrimdışı mellfred

Nkudou kadar aklı kıt oyuncu çok azdır

Çevrimdışı haluk.m

Çevrimdışı yaço58

Biri girmeli adam attığı şut dışında sahada takılıyor öylesine valla gıcık oldum

Çevrimdışı cursedofdragon

2 sayılmayan gol var en az 4 tane de pozisyon var bir o kadar da pozisyona dönüsemeyen beceriksizlikle var seyretmedigin maç için bile hüküm vermişsin.ailende doktor olmasına senin adına sevindim :lol:

Aynen hüküm verdim zar zor pozisyona giriyoruz dedim ara ara izlediğim için ne yaptım ben nasıl böyle bir hata yaparım :D.Abi sen en kısa zamanda gitmelisin özellikle sen sende uzun süredir devam eden bir rahatsızlık var geçen senerleden biliyorum bir düzelme olmuyor aksine ilerleme oluyor :D

Yaşlılığın getirdiği bir rahatsızlıkta olabilir covid ile iyice coşmuş gördüğüm kadarıyla psikolojik sıkıntıların.:D

Çevrimdışı kahyaoglueren

Göztepe kontrada etkili ataklar üretiyor. 3 gelse de işin kısmında rahatlasak en azından.

Çevrimdışı yaço58

KİT akıllı değil savunmaya bile gelmiyor adam tripli Sanki zorla sahada

Çevrimdışı Alper1903

Diaby var Boyd var ve ikisi de Beşiktaş'ta.

Çevrimdışı mellfred

Ersin havadan topu nkoduya attı rekipte nkoduya doğru koşuyor topla alakası yok
Bizim eleman topu bir dürtse alıp başını gidecek ama bunu akıl edemiyor topa basıyor ve elaman buna bodoslama giriyor
Topu dürtse önü bomboş alıp gidecek ama akıl akıl

Çevrimdışı worns

ya rakibin defans hatta inanılmaz boşluklarla dolu, değerlendiremiyoruz. sahada kim olursa olsun tatil modundaki gençlerbirliğiyle maçı kafa kafaya noktasına getirmemeliyiz.

nkodou-diaby çok değil azıcık akıllı olsa 1-0'dan sonraki 5 dkda maç kopacaktı.

Çevrimdışı haluk.m

Nkoudou ve Diaby orta okulu bitirmiş midir acaba ?

Çevrimiçi sEuL

Aslinda Boyd’u sag kanada cekip Kartal’i orta sahaya cekebiliriz. Ama Boyd’da tedirgin ediyor beni, sari karti var her pozisyona girdiginde yuregim agzima geliyor

Çevrimdışı mellfred

Diaby var Boyd var ve ikisi de Beşiktaş'ta.
Güvene haksızlık etme

Çevrimiçi levitate

o çalımı atabiliyorsun ama yanına veremiyorsun

cidden inanılmaz ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

bak vida'ya adam o şl geliri lazım bize modunda :D nazar değmesin yanında bir adet kalasla oynamasına karşın gayet konsantre

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi murat

Aynen hüküm verdim zar zor pozisyona giriyoruz dedim ara ara izlediğim için ne yaptım ben nasıl böyle bir hata yaparım :D.Abi sen en kısa zamanda gitmelisin özellikle sen sende uzun süredir devam eden bir rahatsızlık var geçen senerleden biliyorum bir düzelme olmuyor aksine ilerleme oluyor :D

Yaşlılığın getirdiği bir rahatsızlıkta olabilir covid ile iyice coşmuş gördüğüm kadarıyla psikolojik sıkıntıların.:D
beni dert etme kendine sen.besiktaşın maçı varken sipariş filan vermeye başlamışsın iyi değilsin sen :D

Çevrimdışı mellfred

Nkoudou ve Diaby orta okulu bitirmiş midir acaba ?
Bir kere satranç oynamamışlardır

Çevrimdışı kahyaoglueren

Spiker bile farketti diaby paslarını :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

bak vida'ya adam o şl geliri lazım bize modunda :D nazar değmesin yanında bir adet kalasla oynamasına karşın gayet konsantre
Transfer işi de motive olmasında etkilidir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★