34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 25.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Bahattin Şimşek - Kemal Yılmaz -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 61063 defa] 34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı Alper1903

Çevrimdışı cursedofdragon

Bana da saldırgan bir tavrın var gibi geldi.zar zor pozisyon buluyoruz demissin bu da bayağı bir komik.

Niye saldırgan olayım adama düşmanım mı normal mesaj yazıyorum her konusmanın sonuna gülücük mü koymak gerekiyor saldırgan anlasılmasın diye.Beni yanlış anlamayın aile de doktor var size dostça tavsiye olsun mesaj da saldırgan olduğunu düşünüyorsanız kim düşünüyorsa bence bir nörolojiye gözüksün yanlış anlamayın ama ciddi bir sıkıntı olabilir kişinin ruh hali nasıl ise karşıda ki de öyle görebiliyor. Maça fazla bakamadım sipariş veriyordum izleyebildiğim kadarı ile fazla pozisyona girmedik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Göztepe böyle devam...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi yaço58

Çok kötüyüz adamlar şansa atamadı

Çevrimdışı Alper1903

beşiktaş yemin ediyorum belanı arıyorsun artık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi sEuL

Verilmis sadakamiz varmis demekki

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Şu garip sezonun sonunda şampiyonlar ligi müziği duymak güzel olacak

Çevrimiçi levitate

bu nasıl bi konsantrasyon eksikliği ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yaço58

Kanatlar geri gelmiyor hamle lazım

Çevrimdışı sefaköykartali

Gözgöz 2yi attı şaka maka şu takımla ŞLye gidiyoruz. Sergen Hoca bu sene büyük hocalık gösterdi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dualarla hayattayız... Bir nefes...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mayguntr

bu nasıl bi konsantrasyon eksikliği ya
gokhan gonul resmen kosmadi, ne diye kendimi kasayim dercesine, cidden yazik.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Niye saldırgan olayım adama düşmanım mı normal mesaj yazıyorum her konusmanın sonuna gülücük mü koymak gerekiyor saldırgan anlasılmasın diye.Beni yanlış anlamayın aile de doktor var size dostça tavsiye olsun mesaj da saldırgan olduğunu düşünüyorsanız kim düşünüyorsa bence bir nörolojiye gözüksün yanlış anlamayın ama ciddi bir sıkıntı olabilir kişinin ruh hali nasıl ise karşıda ki de öyle görebiliyor. Maça fazla bakamadım sipariş veriyordum izleyebildiğim kadarı ile fazla pozisyona girmedik.
Norolojiye mi gözükeyim ? Neyse iyi forumlar. Pozisyon konusunda katılıyorum.

Çevrimiçi sEuL

Kayseri yenerse Trabzonla puanlari esitleme sansimiz bile var. Vay arkadas

Çevrimdışı Kartal Ç

Verilmis sadakamiz varmis demekki

ikinciyi mutlaka bulmamız lazım ama yani amatör küme hareketleri yapan oyuncular var. Maça 17 kişi gelmemizden ötürü de hamle yapacak durumumuz yok. Kenardaki oyuncular yedek kaleci hariç erdoğan kaya, kerem kalafat, kartal yılmaz ve sakat dorukhan. Keremle erdoğan defans zaten.

Çevrimiçi murat

2 sayılmayan gol var en az 4 tane de pozisyon var bir o kadar da pozisyona dönüsemeyen beceriksizlikle var seyretmedigin maç için bile hüküm vermişsin.ailende doktor olmasına senin adına sevindim :lol:

Çevrimiçi levitate

gokhan gonul resmen kosmadi, ne diye kendimi kasayim dercesine, cidden yazik.
gg'yi geç ileri hat tenezzül bile etmedi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kayseri yenerse Trabzonla puanlari esitleme sansimiz bile var. Vay arkadas

İkili avarajda gerideyiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yaço58

Çevrimdışı kahyaoglueren

Göztepe maçı iyi gidiyor şuan. Golu attıktan sonra hemen yemeleri o isteklerini azalttı baya Sivassporun.Avrupa geliri olmadan bile 10 milyon tl gelecek.

Çevrimdışı Kartal Ç

sezonun ilk maçında 4 gol yemeyeydik iyiydi  :evillol: lig başındaki hurmalar lig sonunda tırmalıyor işte böyle. :ebebe:

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Farkindayim onun, 2. olabilme sansimiz yok maalesef.

Bu arada Nkoudu yerine girebilecek biri var mi kenarda? 10 kisi oynuyoruz resmen

Çevrimiçi MUSTAFA_

İkinci golü bulmazsak bu maç bitmez. Kalbi olanlar izlemesin.

Beşiktaş Tarihi
★★★