Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2042699 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı onder23

Bugün stadın oradan geçerken çektim bu fotoyu. Kuşlar konmasin diye bir şey yapmislardi fakat kuşların bir yuva yapmadığı kalmış

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Kartal Ç

Misafir tribünde 2120 bilet ayrılmış derbi için. Stad kapasitesi konusu yeniden alevlenir. Buralar değerlenecek :lol:

2120 %5 ise %100ü 42400 ediyor. Bir de derbi olması sebebiyle buna eklenmesi gereken o kısımdaki ekstra güvenlik boşlukları var tabi.

Çevrimdışı kkuirrsaalti

Merhabalar. Benim canımı sıkan bişey var geçen seneden beri düzeltilmedi. Skorbordlar düzgün yönetilmiyor yav. Karıncalanıyor kapanıyor kayıyor. Nasıl bi alet bu anlamadım. Kadro olayınıda video yapmışlar herhalde. Anonscu kadroyu sayarken ekranda Cenk oluyo anonscu Oğuzhan diyo. Skorboard hızlı gidiyor anonscu geriden geliyor. Vodafone Arena da hiç bi maçı kaçırmadım hepsinde aynı şey oldu beceriksizler  :)

Çevrimdışı Ersinn

Forumda pankart işlerine bakan yada tanıdığı olan falan varsa Allah aşkına şu kale arkalarındaki tellerin altındaki betonlara pankart asılsın. Şuan dehşet kötü görüntü oluyor. İlk maçtan önce asılmıştı sonra kaldırdılar. Ne alakası va anlamadım görüş açısına falan girmiyor bildiğin alltaki beton duruyor öyle. Dünyadaki bütün statlarda alt kat full pankarttır. Bakın tellere demiyorum o betonun üstüne asılsın.Üst katta olduğunu biliyorum ama görüş açısına girmediği için bi anlamı olmuyor. Mesela il ilçe dernek pankartı değil "BİR GÜN DEĞİL HER GÜN BEŞİKTAŞ" uzunlamasına asılabilir.Şu olayı yapılması lazım gerçekten bomboş beton görüntü pankartsız vs taraftarının ihtişamını bile azaltıyor...

Çevrimiçi Kartal Ç

Merhabalar. Benim canımı sıkan bişey var geçen seneden beri düzeltilmedi. Skorbordlar düzgün yönetilmiyor yav. Karıncalanıyor kapanıyor kayıyor. Nasıl bi alet bu anlamadım. Kadro olayınıda video yapmışlar herhalde. Anonscu kadroyu sayarken ekranda Cenk oluyo anonscu Oğuzhan diyo. Skorboard hızlı gidiyor anonscu geriden geliyor. Vodafone Arena da hiç bi maçı kaçırmadım hepsinde aynı şey oldu beceriksizler  :)

En iyisi o anonsları da kadın sesiyle otomatik anonsa geçirsinler. Ama şöyle taraftarları da gaza getirecek tarzda fanatik bi kadın sesi olsun :)

Çevrimdışı Efe

ŞİMDİ senın gozlerının yanında şahınlerınkı bıle kör kalır sen oledıosan konu kapanmıstır:)
hahaha konuyu kapattırmışım  :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tayfunyasar

şu staddaki ıslık sahaya etkiyi maçın her saniyesini hissettirmesini nasıl özlüyor insan yav. akhisar maçına konsantre olamadım, ıslık gir hakeme bağır diye evde kendimi yedim resmen. Bakalım ilk derbide atmosfer nasıl olacak? Akabinde ilk şampiyonlar ligi of of rüya gibi bir hafta var önümüzde.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı Sezer94

Ben 22 yasindayim simdiye kadar cok maca gittim ama hic sarki beste soylemedim ben anlamam o islerden ezberlememde stadda tek yaptigim 90 dk boyunca top bizdeyken alkislamak onlardayken  yuhlarim ve gucum yetti kadar yuksek sesle isliklamak keske herkes benim gibi olsa onlarin gorevi nasil cikip oynamaksa tribunlerin gorevide bu olmali
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Anıl1903

Ben 22 yasindayim simdiye kadar cok maca gittim ama hic sarki beste soylemedim ben anlamam o islerden ezberlememde stadda tek yaptigim 90 dk boyunca top bizdeyken alkislamak onlardayken  yuhlarim ve gucum yetti kadar yuksek sesle isliklamak keske herkes benim gibi olsa onlarin gorevi nasil cikip oynamaksa tribunlerin gorevide bu olmali
Düşüncenize tamamen katılıyorum tezahürat falan yapılsın yapılmasında  sakınca yok ama dediğiniz gibi ıslıklamak,alkışlamak vb eylemler daha etkili ve rakip takımları epey geri plana itiyor.

Çevrimdışı iyimserure

zeminde en ufak kelleşen yer yok, yaz güneşi nedeniyle sararan çimler kel noktalarmış gibi görünüyordu, en son karabük maçında o sarı alanlar iyice azalmıştı, 1-2 haftaya yemyeşil olur

Çevrimdışı Efe

vip ve 1903 tribununde cok az bilet kalmis belki 1000 bile degil diğer tüm biletler tükenmiş durumda vodafone arena en kalabalık gunü yaşayacak anlasilan
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

vip ve 1903 tribununde cok az bilet kalmis belki 1000 bile degil diğer tüm biletler tükenmiş durumda vodafone arena en kalabalık gunü yaşayacak anlasilan
Maç saatine kadarda satılır diye düşünüyorum, deplasman biletleri ne durumda bitmiş mi ?

Çevrimdışı Berat

Maç saatine kadarda satılır diye düşünüyorum, deplasman biletleri ne durumda bitmiş mi ?

Saat 14:18 itibariyle

1903 Tribünü C blok -> 61 boş
1903 B blok -> 71 boş
1903 D blok -> 59 boş
1903 A blok -> 9 boş
1903 E blok -> 32 boş
101 VIP -> 20 boş
126 VIP -> 127 boş

diğer kategoriler dolmuş.  Toplamda 379 boş bilet var yani @Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Saat 14:18 itibariyle

1903 Tribünü C blok -> 61 boş
1903 B blok -> 71 boş
1903 D blok -> 59 boş
1903 A blok -> 9 boş
1903 E blok -> 32 boş
101 VIP -> 20 boş
126 VIP -> 127 boş

diğer kategoriler dolmuş.  Toplamda 379 boş bilet var yani @Mehmet Ali C.
Berat zahmet olmazsa gene bakabilir misin kaç adet kalmış  :) mobildeyim ben nasıl bakılıyor bilmiyorum

Çevrimdışı Berat

Berat zahmet olmazsa gene bakabilir misin kaç adet kalmış  :) mobildeyim ben nasıl bakılıyor bilmiyorum

Abi maça az zaman kala tekrardan sayarım. :)

Çevrimdışı serti67

zeminde en ufak kelleşen yer yok, yaz güneşi nedeniyle sararan çimler kel noktalarmış gibi görünüyordu, en son karabük maçında o sarı alanlar iyice azalmıştı, 1-2 haftaya yemyeşil olur
yanlış alarm demkkı cok şükür baya kellesmıs dıen ler vardı yaa twtterda
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Kutay

maç bitince şu galatasaray,tayfa,ultraslan pankartları hemen sökülür inşallah leş gibi olmuş
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı ihsnozturk

Gelmesin bu renkli tayfa stadımiza..milli maçta oynanmasın.tuvaletlere zarar vermisler..koltuklar ne durumdadır bilmiyorum.

Çevrimdışı mhmtkartal

ya bu lig tv her maç bize yanlış bilgi veriyor stattaki seyirci sayısı ile ilgili 37.900 dendi gs maçında ya da gerçekten kapasite bu kadar

Çevrimiçi murat

ya bu lig tv her maç bize yanlış bilgi veriyor stattaki seyirci sayısı ile ilgili 37.900 dendi gs maçında ya da gerçekten kapasite bu kadar
bazılarını adamdan saymamışlardır :D rakip seyircilerle aradaki güvenlik boşluğu ve görevli polislerde bir 500 kişilik yer işgal ediyordur.