Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı
Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Sporting Lizbon Tarih : 01.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Paolo Tagliavento (İtalya)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 76573 defa] Beşiktaş JK - Sporting Lizbon / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. Maçı

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Ozzie'nin ligde isabetli pas ortalaması yüzde 82; bu maç yüzde 83. Son derbide yüzde 90 idi.

Risk alarak oynayan ve kreatif işler yapan 1-2 oyuncudan biri. Top kayıplarının sebebi budur. Üstelik güçlü pas oyunları da oynayamıyoruz.

Direkt oyunlar için fena rakam değil.

edit: Harika bir 45 dakika oynadı. Savunmada da beğendim.
Risk aldığı için kaptırıyor  evet.Genel için zaten  başarılı.Ona  lafım yok.Ama çok daha iyi olabilir diye  beklenti  içindeyiz ya.Biraz da  o açıdan bakıyorum ben.Ki olabilir.Ama bu gece gayet  iyi idi.Fizik kondüsyonunu arttırdığında çok daha iyi işler yapacaktır 90 dakika  oynadığı  süre  içinde.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2015, 23:35:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sosyal medya, gelen oyuncular, geçen seneki Avrupa'da kazanılan itibar derken sanırım bir saygınlığımız oluştu.

Ruiz'in grubun en güçlü takımı söylemi, Jesus'un karşınızda da sıradan bir takım değil Beşiktaş var sözleri güzel. Üzerine her sene koymalıyız.

Bir Benfica olsak 5 yılda bu iş olur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ensar

Sosyal medya, gelen oyuncular, geçen seneki Avrupa'da kazanılan itibar derken sanırım bir saygınlığımız oluştu.

Ruiz'in grubun en güçlü takımı söylemi, Jesus'un karşınızda da sıradan bir takım değil Beşiktaş var sözleri güzel. Üzerine her sene koymalıyız.

Bir Benfica olsak 5 yılda bu iş olur.
Bu yüzden avrupayi önemsemeyelim yorumları çok yanlış bence. Çok önemli avrupa arenası :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı osman1903

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Necmi abi kapalıda en arkada beyaz montu olan sen miydin?
zannetmiyorum
@Necmi abi Eski acik kombineli Kuzey tribunde izlemistir o yüzden , Zaten forumun buyuk cogunlugu rski acik ve yeni aciktan kombineli oyizden macalri forum olarak Kuzey tribunde izliyoruz genelde..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi mellfred

Şöyle bir şeyde var. Carvalho harika bir orta saha oyuncusu.
adam 10 numara oyun kuruculu forvetli stoper bildiğin

Çevrimdışı COB

Tolgay'in sakatlanmasi gerçekten büyük talihsizlik. Ozzie-Tolgay-sosa üçlüsü efektif pas istasyonu anlamina geliyor. Şu maçta Tolgay oynasaydi çok daha farklı olabilirdi.

Çevrimdışı cursedofdragon

metin tekin doğru söylemiş bi konuda takımın dengesi yok ya çok hücüm yapıyoruz ya çok atak yiyoruz.Dengelemek lazım bunları.

Çevrimdışı osman1903

Ah be bende sevinmiştim Necmi abiyi gördüm sonunda diye :)

Çevrimdışı GÖRKEM

Özeti izlerken tekrardan dikkat ettim de Oğuzhan'ın içeriye katedip şut çektiği pozisyonda boşta olan Quaresma'ya pas vermemesi de yakışmamış Oğuzhan'a.

Orada vurmasi dogruydu. Asil Quaresma'yi elestirmek lazim o pozisyonda bir kac saniye erken kosu yapsaydi gollük pasi alabilirdi Oguzhan'dan. Diyecekler ki savunmaya cok yardim etti yoruldu ve gereken hizla kosamadi Ceza Sahasina. Keske öyle olsa.

Çevrimiçi 38life

Hemen bir maçta adam kesen grup çıkmış.

:claps: :claps: :claps:

Adamlar 45 dakikada Beck'i çöp ilan ettiler :D bitiyorum bizim taraftara ya :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kadir137

Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde okuyorum. Okulumda kendi çapımızda bi taraftar grubumuz var. Pankart yaptırıp geldik maça. Ama girişte almadılar. Yönetim izin vermiyor sabah getirmeniz gerek felan dediler. Nedir bu işin aslı, bilgilendirebilicek olan var mı?
Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı worns

Maçtan önce endişeliydim zaten. Fb ile hem fiziksel hem de mental açıdan yorucu bir maçtan çıktık, Sporting'de oldukça ters bir takım. İlk yarıda korkacağımız ne varsa oldu. Defansif zaaflarımızdan ve mental kopukluktan fazlasıyla yararlandılar. Maçın hala çevrilebilir skorda olması şans ve Tolga'nın iyi performansıyla ilgiliydi. İkinci yarı biraz kendimize gelmemiz ise hızla Sporting'in gerideki defosunu ortaya çıkardı. 1-1 oyuna bakarsak makul bir skor oldu. Bize de yeteceğini düşünüyorum. Sporting maçları rakibin tersliği kadar fikstürdeki yerleri itibariyle de en zor maçlarımız olacak. Lokomotiv maçlarında 3-4 puan gelecektir ve bu da bizi üst tura taşıyacaktır.

Henüz taşların yerine oturmadığı görünüyor. Orta sahadaki rotasyonun zayıflığı da bunun nedenlerinden biri. Kopuk kopuk da olsa hücumdaki akışkanlık ise ileriye doğru umutlarımı arttıryor. Bu bölümler aynı zamanda hem ligde hem de Avrupa'da iki üst seviye maçta skora tutunmamızı sağladı. Geri düşmeden ilerleyelim, takım pik formuna ulaştığında çok daha fazlasını verecek potansiyele sahip.

Devre arasında bir orta saha bari alsınlar. Şu hocaya yazık. Huddlestone yeter Championship'ten.
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2015, 00:56:51 worns ]

Çevrimdışı GÖRKEM

Ilk Yarinin büyük bir bölümünde inanilmaz üstündüler. Ilk Yari yaptiklari ikili veya üclü Pas Organizasyonlariyla presten cok kolay kurtuldular ve etkili oldular. Ikinci yari daha cok mücadele ederek ve yakin oynayarak o Paslariyla bloklarin arasina gecmelerine engel olduk ve Kontrolü ele gecirdik.

Savunma cizgisini Ersan ve Rhodolfo olmamasi gereken anlarda bozdular 1-2ser defa. Onun disinda Rhodolfo cok iyi isler yapti, Ersan da her zaman ki gibi elinden geleni yapti.

Sosa mental olarak üst düzeyde degil. Oguzhan bayagi gelisti. Ikinci yaridaki oyunumzuda en büyük pay sahibiydi. Gökhan iyidi ama ceza sahasi etrafinda daha da etkili olmali. Biraz daha kararli olmasi gerekiyor. Quaresma her zamanki gibi fiyasko. Gomez artik cok hosuma gidiyor her ne kadar elestirsek de. Cok akilli ve kurnaz bir Oyuncu ve istekli de görüyorum. Atiba ikinci yari fena degildi ama eksikleri cok net göründü. Türkiye Liginde yere göge sigdiramadigimiz vazgecilmez ilan ettigimiz Adamin bile Avrupa icin yetersiz oldugunu gördük. Ismail ikinci yari fena degildi özellikle Top ayagindayken. Yalniz son dakikalarda gecirdigi yan toptan gol yememiz isten bile degildi. Tolga yedigimiz golü kurtarabilirdi diye düsündüm ama tekrarini göremedim yaniliyor da olabilirim.

Kaleye cabuk gitme isini hala iyi beceremiyoruz. Fiziksel sorunlardan kaynaklaniyor bu en basta. Uyumsuzluk da var tabi. Daha cok Pas Organizasyonu denenip icsellestirilmeli. Bunu yaparsak seviye atlariz.

[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2015, 00:58:04 GÖRKEM ]

Çevrimdışı worns

Maçtan önce endişeliydim zaten. Fb ile hem fiziksel hem de mental açıdan yorucu bir maçtan çıktık, Sporting'de oldukça ters bir takım. İlk yarıda korkacağımız ne varsa oldu. Defansif zaaflarımızdan ve mental kopukluktan fazlasıyla yararlandılar. Maçın hala çevrilebilir skorda olması şans ve Tolga'nın iyi performansıyla ilgiliydi. İkinci yarı biraz kendimize gelmemiz ise hızla Sporting'in gerideki defosunu ortaya çıkardı. 1-1 oyuna bakarsak makul bir skor oldu. Bize de yeteceğini düşünüyorum. Sporting maçları rakibin tersliği kadar fikstürdeki yerleri itibariyle de en zor maçlarımız olacak. Lokomotiv maçlarında 3-4 puan gelecektir ve bu da bizi üst tura taşıyacaktır.

Henüz taşların yerine oturmadığı görünüyor. Orta sahadaki rotasyonun zayıflığı da bunun nedenlerinden biri. Kopuk kopuk da olsa hücumdaki akışkanlık ise ileriye doğru umutlarımı arttıryor. Bu bölümler aynı zamanda hem ligde hem de Avrupa'da iki üst seviye maçta skora tutunmamızı sağladı. Geri düşmeden ilerleyelim, takım pik formuna ulaştığında çok daha fazlasını verecek potansiyele sahip.

Devre arasında bir orta saha bari alsınlar. Şu hocaya yazık. Huddlestone yeter Championship'ten.

Çevrimdışı Altuğ

Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde okuyorum. Okulumda kendi çapımızda bi taraftar grubumuz var. Pankart yaptırıp geldik maça. Ama girişte almadılar. Yönetim izin vermiyor sabah getirmeniz gerek felan dediler. Nedir bu işin aslı, bilgilendirebilicek olan var mı?

Özellikle avrupa ligi maçlarında bu konuda hassaslar pankartların maç başlamadan önce 4/5 saat öncesinden saha içerisine sokulup asılması gerekli. UEFA görevlileri asılan pankartların hepsini inceliyor. Maç başlaması esnasında veya seyircilerin tribünlere alınması esnasında pankart sokmak isterseniz genellikle reddediliyor.

Çevrimdışı kadir137

Özellikle avrupa ligi maçlarında bu konuda hassaslar pankartların maç başlamadan önce 4/5 saat öncesinden saha içerisine sokulup asılması gerekli. UEFA görevlileri asılan pankartların hepsini inceliyor. Maç başlaması esnasında veya seyircilerin tribünlere alınması esnasında pankart sokmak isterseniz genellikle reddediliyor.
Teşekkürler abi

Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimiçi 38life

Töre'yi sene sonu elde tutamayız. 20 verir alır biri.

Şuan Depay'dan hiçbir farkı yok.
20ye satarsak oturur ağlarım... 20 nedir allah aşkına. Bu çocuk 92 doğumlu... 29 yaşındaki bir Töre'nin fiyatı 20 olur. 23 yaşındaki Töre için taban fiyat 30 olmalı.

Çevrimdışı Ensar

20ye satarsak oturur ağlarım... 20 nedir allah aşkına. Bu çocuk 92 doğumlu... 29 yaşındaki bir Töre'nin fiyatı 20 olur. 23 yaşındaki Töre için taban fiyat 30 olmalı.
Kesinlikle. Avrupa kupası maçlarında töre hep oynamalı , pazar orası
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi 38life

Top havada rüzgardan dönüyor Lizbonlu oyuncu şaşırdı Cenk nereye döneceğini bile biliyor topun

Olimpiyat  :kop: :kop:

Biz 1 sene daha oynasak bu olimpiyatta büyük avantaj olur bu stad bize :D

Çevrimiçi 38life

Ah Beeeee
Demin Cenkin yaptiginin aynisini Ozi yapti , Q17 Bombostu yine vermediler

Bugün Quaresma çok güzel koşular yaptı ve son bölümde sağda hep boş alanlarda top istedi ama bu top isteyişlerine 1 kez bile cevap alamadı.

Çevrimiçi 38life

bu ismail e nasıl kötü dersiniz anlamıyorum. kaç tane top kaptı adam.

İsmail "kritik hata" olayından vazgeçerse rahat 1. sol bek olur şuanki kadroda.

Çevrimiçi 38life

Quaresma'yı tamamen unuttuk sağda.

Tam o Quaresmayı unuttuğumuz yere denk gelen tribündeydim adam isyan bayrağını göndere çekti :D  :steamed:

Çevrimiçi 38life

2 Tane boş bindirmede pas verilmedi.. O yapsa asardınız

asmak az kalır vücudu kızgın demirlerle dağlanıp parçalara ayırılır ve köpeklere yedirilirdi...

Çevrimiçi 38life

Kusura bakmayın ama q17 vasat oynuyor.
Adam eskiden oyuncu geçerdi rakibi gözardı.
Resmen eksik oynuyoruz.

Quaresma bugün vasatın üstünde oynadı.

Çalıma girmemesinin sebebi top kaybettiğinde verilen tepkiler. Quaresma tepkilerden korkuyor artık. Buyüzden ben "Quaresma Bitti!" diyorum zaten. Quaresmayı sevmeme rağmen. Quaresma psikolojik olarak bitmiştir. Bitiren de taraftardır. Aşırı sevenler ve aşırı yerenler...

Etiketler: