2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 596 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11351957 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Bishamon

çin , b.a.e., suudi arabistan bir ihtimal abd.

Çinde transfer dönemi kapandı.Türkiyeden kaçıp Arabistana mı gidecek yani ?  :D

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Kalan 15 günde belki iyi transferler yapılır, Şenol Güneş'in gönlü alınır. Belki sezon sonunda yine şampiyon oluruz.

Fakat bunlar Mayıs'tan sonraki sürecin skandal bir şekilde yönetildiği gerçeğini değiştirmiyor. Ağustos ortası gelmişken hala Gomez'i beklemek, takımın en çok para edecek futbolcusunu kiralık göndermek, Sosa işinin bu kadar uzaması, hala net stoper alınmaması... Her sene 1-2 mevkiyi "Allah'a emanet" bırakarak sezona başlıyoruz maalesef.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı tuncaboylu

çin , b.a.e., suudi arabistan bir ihtimal abd.

Çin 30 yaş üstü adam pek almıyor; BAE, Suudi Arabistan falan da senelik 3-3.5 milyondan fazla vermiyor. Kaldı ki verseler de adam İstanbul'dan Arabistan'a neden gitsin?

Çevrimdışı brkntcnr

Şenol Hocanın söylediklerini burada biz de söyledik. Sezon sonu şampiyonluktan sonra hepimiz Gomez opsiyonu kullanır, töreyi satıp ondan gelen parayla eksikleri kapatırız şeklinde konuşuyorduk burada. Ama önce Töre tutturdu gidicem de gidicem diye. Biz de mecburen westham ın kiralık teklifini kabul etmek zorunda kaldık. Sonra Gomez imzalamadı oyaladı oyaladı. Üstüne bir de Sosa çıktı tutturdu ben milana gidicem diye. Ffp ye rağmen 2 beki bonservissiz hallettiler. İyi kötü tartışılır kaleci de aldılar -gerçi iyisi de gelse tolga kötüsü de gelse tolga kaleci o ayrı-. Yani demem o ki eldekileri tutamamak yönetimin suçu değil.  Ama yerleri şimdiye kadar dolmalıydı o konuda sonuna kadar eleştiriyi hakediyorlar. Şuan kesinlikle almaları gereken bi santrafor, bi ofansif orta saha, bi de stoper var. Üçü da ilk 11 seviyesinde olmak zorunda. Eğer daha iyilerini getirirlerse tek eleştirim biraz daha erken olsaydı ya olur, onun dışında sonuna kadar desteklerim. Getiremezlerse zaten kıyamet kopar.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şöyle bir gerçek var Şenol Güneş giderse Fikret Orman da gider. Burada dursun...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kalan 15 günde belki iyi transferler yapılır, Şenol Güneş'in gönlü alınır. Belki sezon sonunda yine şampiyon oluruz.

Fakat bunlar Mayıs'tan sonraki sürecin skandal bir şekilde yönetildiği gerçeğini değiştirmiyor. Ağustos ortası gelmişken hala Gomez'i beklemek, takımın en çok para edecek futbolcusunu kiralık göndermek, Sosa işinin bu kadar uzaması, hala net stoper alınmaması... Her sene 1-2 mevkiyi "Allah'a emanet" bırakarak sezona başlıyoruz maalesef.

:claps: Maalesef.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şenol hoca son raddeye gelmiş belli. Haklı da. Sinirli ve mutsuz yüzüne yansımış gerginliği. Kim ne diyebilir ki.

Biz burda aynılarını söylediğimiz zaman suçlu oluyoruz. FFP diyolar, daha zaman var diyorlar, adamlar gitmek istiyor yönetim napsın diyorlar..

Hoca dusuncelerime tercüman oldu. Hayırlısı hakkımızda.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bize sallayanları şenol hocaya sallamaya davet ediyorum :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Evet nur topu gibi birde şenol güneş sorunumuz oldu.Başkan londraya 25164737 kez uçtu.ben yönetimin sorunu olarak değerlendirmiyorum bu konuyu sürekli ben ben ben diyen başkan buyursun.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

Gomez+ Sosa+ Töre kalacaktı.

GG77+Adriano+ Stoper'ide aldık mı. 2-3 yıl şampiyonluk bizdeydi yine.  :alala:
Zaten herkes bunu bekliyordu. O en baştaki üçlü yamuk yapmasa en fazla stoper transferi bi de atibaya alternatif genç birilerini bekliyorduk. Üstteki üçlü konusunda yönetimin yapabileceği pek bir şey yoktu maalesef.

Çevrimdışı Bishamon

MP'ye git dedim oynamıyorsun zaten  :lol: :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Konuşmalarında haklı olsa da konuşmasını doğru bulmuyorum açıkçası.
Ha görevine son vermek yanlış olur o ayrı, ha hocayı bu kafaya yönetimin sıkıntıları gidermemesi getirdi o ayrı mesele
Ama şartlar ne olursa olsun burası BEŞİKTAŞ.
Şenol hocam şahsen beni üzdü. Büyüklük, yoklukta zorlukta belli olur.
Kavganı yönetimle içeride yapacaksın.
Bu kavga yapılmış ve sonuç alınmamış ki konuyu basının önüne açmış. Dünyanın heryerinde bu tarz şeyler olur yönetimle td arasında.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı brkntcnr

Hocanın mutsuzluğu olimpiyakos maçı öncelerinden beri dışa yansıyordu.
GS maçındaki mimiklerinden kadro seçimine, maç önü maç sonu röportajlarına kadar herşey de belliydi.
Hocanın şu lafı çok önemli;
Şampiyon olmuş, şampiyonlar ligine direkt katılacak bir takımdan oyuncu gitmez.
gs ve trabzonun da ffp problemi var ama onlar transfer yapabiliyor biz şampiyon olmuşuz şampiyonlar ligine gideceğiz yapamıyoruz.
Ben bunu anlamıyorum, bunu başkana yönetime sorun diyor.

Tuhaf bir durum var gerçekten.
Yükselen herşeyde hak sahipleri, pay sahipleri çoğalır.
Yönetimde bir iç hesaplaşma, stadı ben yaptım sen yaptın, şampiyon ben yaptım sen yaptın, falancayı ben aldım sen aldım vesair atışması filan birşey mi var bilemiyorum ki ?
Gerçekten bir sıkıntı var.
Yönetimimiz bu şekilde bir yönetim değil.
Bunca emek verip buraya kadar getirip burada çuvallayacak basitlikte yönetim değil.
Birikimleri, emekleri, bugüne kadar yaptıkları şu ana kadar oluşan şartların mantığını izah etmiyor.
Bir tuhaflık var. Allah kulübümüzün ve sayın başkanın yardımcısı olsun.
Galatasaray da trabzonda avrupaya gitmiyor. Onlar şuan istediklerini alsalar yine bişey olmayacak. Gs nin cezası uzar en fazla.

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
17 Mayıs 2016, 02:52:16 »

Transfer planlaması, maaş skalası düzenlemesi, asset değer yaratma, gidenin yerini doldurma vesaire... Çıta yükselip, hedef büyüdükçe asıl iş yeni başlamış oluyor. Bu süreci doğru yönetmek; kısa, orta ve uzun vadede güçlü planlamalar yapmak gerekiyor.

Alıntı yapılan: atalay
17 Mayıs 2016, 03:28:15 »
Yönetimin önünde çok net bir Galatasaray örneği ve bilfiil yaşadıkları Beşiktaş gerçeği var. Bunun pratikteki karşılığı ve tahribatları ortada. Kişisel egolar ve transfer planlamaları doğru yönetilirse önümüzdeki birkaç yılı domine edecek bir konjonktüre sahibiz. Yönetime başarılar diliyorum!

Herkes şampiyonluk kutluyor iken yazdık. Oyun içi aksaklıklar ile beraber... Buraları yönetmek sanıldığı kadar basit değil. Dediğim gibi sürekli günü kurtaran bir idare görüyorum. Bu çok tehlikeli.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Lig aciliyor forvetler ligi zor goturur, antrenmanda kaleci stoper oynuyor, adam hakli.

Sosadan gelecek parayla Gil, Eto veya Aboubakar yaparsak anca oturur takim.

Çevrimdışı hic2222

Bu kavga yapılmış ve sonuç alınmamış ki konuyu basının önüne açmış. Dünyanın heryerinde bu tarz şeyler olur yönetimle td arasında.
Yine söylüyorum üstad, hoca haklı.
Muhakkak yönetimle nezaket kaideleri doğrultusunda sınırları zorlayacak konuşmaları defaten de yapmıştır.
Konuşmalara rağmen çözüm alamamıştır, ki alamadığı bırakın biz taraftarları tüm futbol takipçilerinin malumu...
Yinede görevine devam edeceksin, takımın sana, senin takıma ihtiyacın var.
Çık yönetimin karşısına şunları yaparsanız yapın yoksada ben yokum de.
Medya önüne yönetmi atarsan iç hesaplaşma-çatışma çıkar.
Bu defada yönetim gider yeterli oyuncuyu alır hadi şampiyon yapmada göreyim der...
Manen ve madden Beşiktaşımız yıpranır.
Ben buna üzülüyorum
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı yigitcan1903

Mayıs'ta şampiyonluğu kutlarken 3 ay sonra acaba Şenol Hoca istifa eder mi noktasına geldik.

Bir Beşiktaş geleneği olarak başarı sonrası kaos

Çevrimdışı brkntcnr

Şenol Hocanın gideceğini sanmıyorum ama bielsa olsa hocamız  başkanı, umut güneri falan döverdi herhalde :D :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yine söylüyorum üstad, hoca haklı.
Muhakkak yönetimle nezaket kaideleri doğrultusunda sınırları zorlayacak konuşmaları defaten de yapmıştır.
Konuşmalara rağmen çözüm alamamıştır, ki alamadığı bırakın biz taraftarları tüm futbol takipçilerinin malumu...
Yinede görevine devam edeceksin, takımın sana, senin takıma ihtiyacın var.
Çık yönetimin karşısına şunları yaparsanız yapın yoksada ben yokum de.
Medya önüne yönetmi atarsan iç hesaplaşma-çatışma çıkar.
Bu defada yönetim gider yeterli oyuncuyu alır hadi şampiyon yapmada göreyim der...
Manen ve madden Beşiktaşımız yıpranır.
Ben buna üzülüyorum
Koskoca transfer sezonunu 1 sol bek alarak geçirdik. Gökhan bir hamle transferi değil hiç ihtiyacımız olmayan bir bölgeye yapıldı. Bu adamlar ne zaman gelecek idman yiyecek takıma girecek ve adapte olacak. Yönetim bu işi kuralına göre yapmıyor kendi doğrularına göre hareket ediyor. Sonuç ortada. Bizim itirazımız buna.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı abdusta

Fikret başkan İngilterede

Liverpooldan Mamadou Sakho Başiktaş'a cok yakın
26 yasında sol ayaklı sol stoper

kiralamaya sıcak bakan Liverpoolla son detaylar gorusulecek

saygılar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Murat özen felaket tellallığı yapmış gene hoca istifa ederse şaşırmam demiş eğer şenol hoca giderse Fikret orman kaybeder taraftar desteği ömrü uzun olmaz  şenol hoca giderse şampiyonluk çok çok zor

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız hocanın istediği adamlar da Eren Derdiyok Serdar Aziz falanmış, onu kaçırdı ağzından.

Hadi Eren neyse de, 4.5 milyona Serdar'ı mı alacaktık stopere?

Başkan da "Hoca al şu Omeruo'yu, idare et" dedi heralde.

Çevrimdışı Çağatay

ne kadar ekmek o kadar köfte
ligde durumumuz bu olacak

açıkçası bu yazı tamamen ağustos böceği gibi geçirdik
şimdide elimize para geçip alacak adam bulamazsak yazık

devre arası yapmaya çalıştığımız boyko transferine döndü
şu anda yapacağımız tüm transferler....

ne demek gerek artık bilmiyorum kelime bulamıyorum...!
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bir Beşiktaş geleneği olarak başarı sonrası kaos
O zaman o malum soruyu soralım biz hiç mi mutlu olmayacağız, huzurlu bir gün geçirmeyecek miyiz ?

Çevrimiçi Nartallo

Hoca konuşmakta sonuna kadar haklıdır.

3 ay Gökhan'la uğraş, onun kararsızlığını bekle... 5 ay gelmeyecek Gomez'e süre üstüne süre ver, 2 ay Sosa'yla uğraş.

Bu zaman kayıplarının sonunda elinde fiziken eksiği olan Gökhan kaldı, bir de düşeş attığın Adriano...

Allah korusun Alanya maçında ters bir sonuç ortalığı karıştırır.

Çevrimdışı hic2222

Koskoca transfer sezonunu 1 sol bek alarak geçirdik. Gökhan bir hamle transferi değil hiç ihtiyacımız olmayan bir bölgeye yapıldı. Bu adamlar ne zaman gelecek idman yiyecek takıma girecek ve adapte olacak. Yönetim bu işi kuralına göre yapmıyor kendi doğrularına göre hareket ediyor. Sonuç ortada. Bizim itirazımız buna.

Dediğim gibi hocanın haklılığına itirazım yok.
Herkes biliyor nerede ne eksik var.
Ama yıllardır bildiğimiz bir yönetim var.
En kötü feda sezonunda dahi bu yılki gibi bir tuhaflık mı diyeyim, çaresizlikmi diyeyim, gariplikmi diyeyim yoktu takımda.
Bir sıkıntı var ama adını koyamıyorum.

Edit :
Daha amiyane ifade edeyim.
Sayın Başkanımız
beş kuruş yokken, alacaklılar kapıya dayanmış, dava dosyaları burdan köye yol olmuşken stad yıktı.
Stad yaptı. Bu sene 3-5 milyon risk dahi almayıp transfer yapmıyor, yapmadı,, garip değil mi ?
Mayıs ayında huyu mu değişti ?
Beşiktaş sevgisi mi azaldı ?
Futbol yönetimi bilgisi arena açılışında uçtu gitti mi ?
Size de garip gelmiyor mu ?
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2016, 15:48:16 hic2222 ]
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Etiketler: