30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Tarih : 16.03.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Burak Pakkan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Serkan Çimen - Alper Akarsu VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 3557 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Çevrimiçi levitate

bu yunanistan işleri doğrudur umarım, elenirlerse kapısında yatarlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kartalizma190399

Sergenball bizi yener maalesef.

Sergenball mi? Giresun'dan 4 yemek, CL'de ortalama bir grupta 0 cekip tarihe gecmek mi oluyor Sergenball?

Çevrimiçi kartalizma190399

Doğruluk bir payı yok bence, büyük ihtimalle Onur’un taraftar tarafından tepki göreceği söylenmiştir ve bu uyarı doğrultusunda hareket edilip Svenson’a yer verilmistir bu maçta.

Serkan’in tek oynama sebebi de Masuaku’nun kart cezalısı olması.

Yani biraz da zoraki değişiklikler bunlar, yoksa görüyoruz işte Cenk ne yaparsa yapsın oynuyor.

Bu teknik ekip hangi maçları izliyor çok merak ediyorum. Geldikleri günden bu yana şu Cenk’i hangi maçta beğenmişlerdir acaba? Mücadele yok, fizik kondisyon yok, oyuna katkısı yok, top kontrolü kalmamış, pas veremiyor şut çekemiyor, sahada yürümekte bile zorlaniyor. Ama paşamin her hafta forması garanti.

Amartey’i falan konuşmaya değmez zaten, önümüzdeki sezon kadroda düşülmeyen oyunculari oynatarak geleceğe çok büyük yatırım yapıyoruz heralde. Ghezzal’in sakatlığı olmasa Demir Ege kadroda bile olmazdı. Geldiğinden beri oynatmadıgi ve kadroya bile almadığı Rebic’in ne işi var kadroda. Kicini kaldirmakta zorlanan ve her maç sonradan oyuna girip sahada sadece yürüyen Aboubakar’in ne işi var. Çok mu zor hiçbir fayda alamadığımız Abou/Rebic yerine Hekimoğlu kadroda olsa ve son 10-15 dakika forma sansi yakalasa.

Ne desek az yani.

Aytug
Emrecan Terzi
Demir Ege
Semih Kilicsoy
Mustafa Hekimoglu

Biraz mantikli cesur bir futbol yapilanmasi olsa kayip sezonda bu 5 oyuncu full oynardi. Anca 1 tanesi oynuyor iste, o da tesadufen sansa forma sansi buldu da kendini gosterdi. Hala Cenk oynuyorsa ve bu haldeyken Mustafa'ya 1 dakika sans verilmiyorsa bu altyapi oyunculari sozlesme imzalayip kacip gidince gram laf soyleme hakkimiz kalmiyor bence.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Amartey eskortluk yapıyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

staddakiler lay lay lom modunda

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Bu portekizlinin içinden laz inadı çıktı bu maç kaybetsek yine amartey cenkten vazgeçmez cezalı, sakat olmadıkça
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı mellfred

rachidayı iyi izleyin
bir oyuncunun her pası her şutu rakipten döner mi arkadaş

Çevrimiçi sEuL

Muazzam bir gol yedik, Antalya kalecisinden başlayarak mükemmel paslarla gelip golü attı. Ders niteliğinde gol resmen.

Adamlar savunmada Bünyamin Veysel Bahadır Erdoğan dörtlüsuyle oynuyor. Demek ki bu oyuncularlada oyun kurulabiliyor.

Ulan cidden çok güzel gol yedik, ağzım açık kaldı 

Bide bize bak hahaha. Arkadaş iki pas yapmaktan aciz takım mı olur lan?

Çevrimdışı Sefa Kara

sergenball futbol dersi veriyor bizim portekizli laza.

Çevrimdışı pinehitman

Sanki atak yapmaya çalışıyoruz basmaya çalışıyoruz ama işte o durumda da defans yapamıyoruz. Önce savunmada olan sorunları çözmeye çalışıyor diyorduk ama 11 kişi otobüs çekiyorduk ve yemiyorduk evet, atak yaptığımız zaman defansif çalıştığımız hiçbir şey yok gibi duruyor. Adamlar organize geldi 1 tane attı 1 tane kaçırdı bile.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Taraftar cenki ayağına top geldiğinde yuhalamak istese doksan dakika fırsat bulamaz buna

Çevrimiçi levitate

olm iyi savunma yapın helal diyelim o da yok allah çarpsın içim geçti

Çevrimiçi mayguntr

mac antalyada zannettim taraftarindan sesinden.

bu hocayla bi sey olma ihtimali yok, dk 20 1-0 evinde geridesin kendi sahanda bekliyorsun.

Çevrimdışı pinehitman

Cenk öyle bir yerdesin ki topu sadece kontrol edebilsen net atak olacak, top kontrol edemiyorsun :#@?!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Duran topları bu takımda Gedson kullanıyor.
Fıkra bu kadar.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maç dönmez hoca ile yola devam edilmemeli özellikle yeni sezona başlamak gibi bir hata yapılmamalı kesinlikle

Çevrimiçi sEuL

Cenk (...) bak, gidip ofsaytta durup pas istiyor. Vermeyince fırça atıyor, inanılmaz itici bu herif.

Çevrimiçi Necmi

Semih egoistlikten bir golü yedi cenke verse gol ama kendi atmak için vermedi

Çevrimiçi Necmi

Cenk (...) bak, gidip ofsaytta durup pas istiyor. Vermeyince fırça atıyor, inanılmaz itici bu herif.
o pozisyonu söylüyorsan ofsayt değildi vermeyince ofsayta düştü zaten vermeyede niyeti yoktu dikkat et içeri girdiğinde cenk bomboş ve topun gerisindeydi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gelecek sezonu iskaliyoruz. Bu portekizli olmaz.

Bunun eline Messi ile Ronaldo yu versen çöpe çevirir

Muci her geçen gün düşüyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk e verip pozisyonu pic edeceğime kendim vururum daha iyi dedi.

Çevrimiçi levitate

cenk atsa kontrat uzatılacak durduk yere 50 m tl girecekti hemen engel oldu

çocuk büyük beşiktaşlı valla menfaatlerimizi düşünmüş

Çevrimiçi levitate

dayı alt tarafı gol kaçtı niye ağlıyon

Etiketler: